Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Prostownica SatinLiner wyposażona jest w technologię jonizacji. Zapobiega puszeniu się włosów oraz ich elektryzowaniu, a dodatkowo sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i są pełne blasku.
Zasada działania technologii jonizacji jest prosta: urządzenie, po naciśnięciu jednego przycisku, emituje strumień ujemnie naładowanych jonów. Zostają one przyciągane przez powodujące puszenie i elektryzowanie się, dodatnie ładunki na włosach. Ujemne jony neutralizują ładunki na włosach. Ten zupełnie naturalny sposób odżywiania w czasie stylizacji pozwala wydobyć z włosów ich blask, a dodatkowo pozostają one gładkie, jak satyna.
Technologia Satin Protect z unikalnymi płytkami ceramicznymi, powleczonymi enamelem, eliminuje jakiekolwiek tarcie po powierzchni włosa. Mikrostruktura płytek jest 3 razy bardziej gładka niż dotychczas, dzięki czemu nie szarpią i nie zadzierają włosów, pozostawiając ich strukturę gładką jak satyna. Podobnie jak profesjonalne prostownice używane przez stylistów, nagrzewa się zaledwie w ciągu 30 sekund, a temperatura ustawiana jest od 130 do 200 stopni Celsjusza, co 5 stopni. To pozwala dopasować ją do każdego rodzaju włosów i do różnych potrzeb. Mało tego, przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury podnosi ją w kilka sekund do 200 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych pasm i jednocześnie wydobyć ich satynowy blask.Dla wygody w czasie użytkowania prostownica SatinLiner została wyposażona w duży, kolorowy wyświetlacz LCD. W ten sposób kontrolowanie wielu funkcji urządzenia jest o wiele łatwiejsze. Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła SatinLiner w funkcję 'strażak', czyli automatyczny wyłącznik po 30 minutach braku aktywności.
Obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna, aby żadna kobieta lub jej dzieci nie uległy oparzeniu. Dla wygody użytkowania przewód zasilający został wydłużony aż do 3 metrów.

Wieloletnie przywiązanie

Mam ją od bardzo długiego czasu, pewnie jakieś 4- 5 lat. Jest moją pierwszą prostownicą, kupiłam ją właściwie przypadkiem bo chciałam kupić prostownicę do 150 zł, jednak pani w sklepie przedstawiła mi kilka modeli i zaczęła zachwalać tę, że dobra firma, szybko się nagrzewa, system jonizacji, jako młoda konsumentka, jeszcze nie odporna na chwyty sprzedawców skusiłam się i kupiłam właśnie ją. Nigdy tego wyboru nie pożałowałam :)

Plusy:
+ Szybkie nagrzewanie.
+ System jonizacji, który ładnie opanowuje niesforne włosy i pięknie się przy tym błyszczą.
+ Można przy niej ładnie zakręcić włosy, choć to przecież prostownica :)
+ Ładny design.
+ Niesamowicie trwała, mam ją bardzo długo i nic się z nią nie działo.
+ Nie niszczy włosów.

minusów jak dla mnie nie ma żadnych, zdecydowanie jest warta swojej ceny, a znając dzisiaj jej zalety kupiłabym ją i za większą cenę. A za swoją wówczas zapłaciłam 220 zł.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

REWELACJA

Ona jest niesamowita !
Jestem posiadaczką bardzo ale to bardzo grubych i strasznie puszących się włosów , które są trudne do ułożenia. Kiedy kupiłam tą prostownice moje włosy stały się niesamowicie miękkie i lekkie dzięki jonizacji włosy się nie elektryzują. Gdy wyprostuje włosy trzymają sie nawet 4 dni bez użycia lakieru!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

SUPRE URZĄDZONKO

Uwielbiam tę prostownice. Mam ją od 3 może 4 lat i nadal świetnie się sprawuje w prostowaniu jak i w robieniu fal.

Ma praktycznie same plusy :

+ jonizacja (włosy się nie elektryzują)
+ antypoślizgowa rączka
+ chłodne końce co jest przydatne w mega dokładnym prostowaniu
+ wygląda elegancko
+ kabel przy prostownicy obraca się, co bardzo pomaga, bo nie gubię się w gąszczu poskręcanych przewodów

Jedyny minus jak dla mnie to to, że w porównaniu z innymi prostownicami profesjonalnymi jest trochę cięższa i masywniejsza, ale do tego trzeba się przyzwyczaić. Nie wyobrażam sobie życia bez tej prostownicy, nawet jeśli musiała bym kupić nową to na pewno kupię tę samą. Aaa i jeszcze jonizacja która na początku śmiesznie "bzyczała" po pewnym czasie umilkła ale to na nic nie wpłynęło ;)

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Szybko się nagrzewa, wygodna, odporna na upadek.

Prostownica Braun bardzo przyjemna i prosto w obsłudze, szybko się nagrzewa, wygodna w trzymaniu, można robić nią bardzo ładne grube loki. Dla mnie najważniejszy atut odporna na upadki , poprzednie prostownice nie wytrzymywały upadków z wysokości ta ma nadzwyczaj odporna jeszcze ani razu mi nić tfu tfu nie odpadło i nie odkształciło się, może głupi atut jak dla prostownicy ale dla mojej osoby cenny :)

Jestem zadowolona

To pierwsza moja prostownica. Nabyłam ją za 220 zł. Stwierdziłam, że jeśli coś kupić to porządnie.

Urządzenie jest solidnie wykonane, czarny korpus z trwałego plastikowego materiału, z metalopodobnym elementem od spodu. Ruchome płytki ceramiczne pokryte emalią, co sprawia, że są bardzo śliskie. Kolorowy LCD oznajmujący o gotowości. Długi, w miarę gruby kabel, a przede wszystkim obrotowy, co znacznie ułatwia manewrowanie prostownicą.

Ma użyteczne funkcje:
- elektroniczne ustawianie temperatury w zakresie 130-200°C z przedziałami co 5°C.
- satin ions - wytwarzanie jonów przyciągające cząsteczki wody (szczerze mówiąc wydają się być tylko chwytem marketingowym)
- strażak - automatyczny wyłącznik po upływie 30 min
- max - szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury dla lepszej stylizacji

Mam włosy średnio grube, sięgające poniżej podbródka. Średnio proste, mają nachalną tendencję do skręcania się przy końcówkach, co mnie bardzo irytuje. Zdecydowałam się więc na zakup tej prostownicy z myślą o rozwiązaniu tego problemu.

Jestem zadowolona z tej prostownicy. Nie dosyć, że ładnie prostuje to zauważyłam, że włosy są gładsze i bardziej błyszczące. Wręcz są przyjemne w dotyku. Prostuje się bardzo łatwo, gładko przeciągam po kosmykach włosów bez żadnego zacinania się.

Chcę zaznaczyć też, że codziennie myję włosy, stosując przy tym odżywkę. W moim przypadku prostowanie w niskiej temperaturze, jak najbardziej mi wystarcza. Także prostuję włosy z umiarem, aby nie zniszczyć włosów.

Efekt utrzymuje się długo, aczkolwiek jeszcze nie wiem czy wytrzymałby deszcz, bowiem nie zdarzyła mi się takowa sytuacja. Prostuję gdy najdzie taka potrzeba, więc robię to sporadycznie.

Daję 5 gwiazdek, bo jak dotąd nie zauważyłam wad. W końcu mam ją od paru tygodni. Jeśli jednak coś się zmieni, to wspomnę tu o tym.

Zaznaczam, że nie kupię tej prostownicy, bo mam nadzieję, iż będzie mi służyć ona długo.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

ukochana;)

Prostownica jest cudowna.Służy mi już ładnych parę lat,z małymi przerwami z mojej winy. Należy jej używać do suchych włosów,a wiadomo spotkanie,pośpiech nie ma czasu na dokładne wysuszenie czupryny. Dlatego też wilgoć uszkodziła jonizację,na szczęście była na gwarancji więc dostałam w zamian nową. Po wyprostowaniu włosy są lejące,gładkie,rzeczywiście bardziej lśniące. Szybko i sprawie prostuje,ja używam jej również do falowania włosów,z efektów również jestem zadowolona.Estetyczne i solidne wykonanie.Polecam każdemu,warto zainwestować;)

Używam tego produktu od: ok.3lat
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

bardzo dobra

Dobrze i szybko prostuje. Nie niszczy włosów, nawet gdy nie używam środków do prostowania. Dodatkowym plusem jest jonizacja i regulacja temperatury. Mimo długiego użytkowania nie widać śladów zużycia. Nie zawiodłam się. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ pewnie będę chciała wypróbować inną prostownicę.

warta swojej ceny

Wygodna regulacja temperatury, technologia jonizacji sprawdziła się- włosy nie elektryzują się, włosy są idealnie proste, nagrzewa się bardzo szybko, funkcja "strażak" to dobra opcja dla zapominalskich takich jak ja, nie ma obawy że coś się stanie kiedy przypomnisz sobie że zapomniałaś wyłączyć prostownicę, ona sama wyłączy się po pół godzinie a kiedy nadal prostujesz wystarczy wyłączyć migającego "strażaka", wydałam na nią 200zł i nie żałuję. Warto pamiętać o dobraniu odpowiedniej temp. do rodzaju włosów. Zbyt wysoka temperatura w kontakcie z cienkimi, delikatnymi włosami może je za bardzo zniszczyć i dać efekt prostych ale ciężkich włosów. Użytkowanie jest naprawdę łatwe i przyjemne. Zaokrąglone końce prostownicy umożliwiają robienie loków, sama to wykonuję i nie jest to trudne a efekt jest niezły:)
Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: jedna

Wygladza a nie prostuje!

Mam wlosy cienkie,delikatnie pofalowane,uzywam zawsze kosmetyki wygladzajacego i chroniacego przed wysoka temperatura ,wiec prostownica ma bardzo ulatwione zadanie,ale pomimo tego nie daje im rady! Wygladza przede wszystkim,a prostowanie jest delikatne,bardzo marny efekt,a juz nie mowiac ,gdy powietrze jest wilgotne,to wlosy odrazu przestaja byc gladkie. Poza tym nie slizga sie idealnie po wlosac i nawet przy temp. max czyli 200 stopni,trzeba poprawiac ,co dodatkowo je niszczy i wydluza czas modelowania.

Używam tego produktu od: Ok.6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: Pierwsza i ostatnia...

Przyzwoita.

Mam tę prostownicę od ponad roku i jestem całkiem zadowolona.
Za często jej co prawda nie używam, całych włosów nie prostowałam już ponad pół roku.
Ale jak mi się grzywka wywinie nie w tę stronę, co trzeba, to poprawiam właśnie tą prostownicą.
Prostuje szybko, ma fajne, dopasowane do siebie płytki bez "szpary", dobrze, że można sobie ustawić temperaturę.
Ale jak każda prostownica niesamowicie niszczy włosy.
Dziewczynom prostującym włosy codziennie polecam zainwestowanie w jakiś lepszy sprzęt jak na przykład ta prostownica.
Ja tylko żałuję, że dałam za nią w sklepie 299zł, bo na allegro można ją było wtedy dostać za ok. 200.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedna i ta sama ;)

Wcale nie taka super

Czytając te wsze ochy i achy zastanawiam się czy mamy ten sam produkt:) Mam serio trudne do ułożenia włosy, taki busz :P i ta prostownica no.. nie powiem że sobie nie radzi ale nie jest doskonała. Na drugi dzień konieczna jest poprawka. A jak na dworze jest wilgotno to masakra puch mi się robi z powrotem.. W dużej mierze to wina struktury moich włosów ale ta prostownica była na tyle droga, że spodziewałam się lepszego efektu. I po ok. 2 latach zaczyna śmierdzieć:) Plus za to że płytki się nie ścierają.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: jedna do wielokrotnego użytku :P

nie dlamnie :/

bardzo ciezko mi wyprostowac wlosy ta prostownica.... mam ciezkie do stylizacji wlosy ale sa prostownice ktore sobie z nimi radza :) + za jonizacje bo wloskisie nie pusza... niestety efekt utrzymuje sie krotko :(