Bebe (Young Care), Holiday Skin No More Make-up (Krem brązujący do codziennej pielęgnacji twarzy)

Lekki,delikatnie brązujący krem do codziennej pielęgnacji twarzy. Stopniowo tworzy efekt opalonej buzi, tak ładnej i gładkiej że nie potrzeba już makijażu. Lekka i nieklejąca się konsystencja nie powoduje błyszczenia się skóry, szybko sie wchłania. Nowa formuła z aloesem zapewnia 24 godziny nawilżenia. Krem ma piękny wakacyjny zapach. Zawiera mikroskopijne drobinki rozświetlające podkreślające opaleniznę.
Dostępny w wersji do cery jasnej i ciemnej.
Niedostępny w Polsce.

Nie jest źle

Kremik brązujący jest bardzo lekki idealny na te cieplejsze dni. Fajnie współgra, jak i podkreśla opaleniznę. Po jego nałożeniu buzia ma bardzo naturalny wygląd, nie zapewni nam jednak zbyt mocnego krycia (producent nawet o tym nie wspominał), gdyż to w końcu jest krem, a nie podkład. Patrzałam chyba wszędzie - w Polsce go nie dostaniesz.

Przyjemny. Dziala.

Uzywam go juz dosc dlugo, ale nigdy nie zauwazylam "przyjemnego waniliowego zapachu". Dziewczyny pisaly tu w wiekszosci o produkcie niemieckim, moj jest francuski, ale stosowanie jego nie jest przyjemne wlasnie ze wzgledu na przykry zapach, ktory jednak na szczescie szybko znika. I nie jest przeterminowany, bo natychmiast sprawdzilam.
Odjelam gwiazdke za nieprzyjemny zapach.
Szybko sie wchlania, opalenizna naturalna, lekko nawilzajacy. Polecam, napewno mniej szkodzi niz slonce.

swietny

Był dołaczony do balsamu i mimo ze mam wersję do karnacji cimnej to sprawdził się przy mojej średniej.
+ ładnie nawilża
+ nie tworzy plam
+ poprawia koloryt i rozswietla
+ fajna konsystencja
+ szybko sie wchłanie

Napisałam, ze nie wiem czy kupię ponownie poniewaz nie jest dostępny w Polsce.

Super krem

Kremik dostałam w prezencie od cioci z niemiec.
Bardzo fajnie się wchłania, super pachnie, od razu poprawia mi się humor i jeszcze długo po nałożeniu czuję ten jego waniliowy zapach.
Skóra jest po nim gładka, używam go na dzień, a na noc używam innego kremu bebe. Wydajny, wystarczy nakładać naprawdę niewielką ilość.
Mam wersję do jasnej karnacji, dlatego nie zauważam aby krem działał na mnie brązująco, gdyż cerę mam dosyć ciemną. Za ten brak brązowienia mogłabym odjąć gwiazdkę, ale tego nie zrobię bo raz że właśnie nie jest dobrany do mojego kolorku, a dwa jest tak fajny że mam gdzieś czy brązuje czy nie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

dobry

Krem jest ok. Kupiłam go w Niemczech. Cena ok 4 euro, czyli ok 20zł. Ładny zapach, taki sam jak zapach balsamu do ciała Holiday skin. Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Na mojej skórze jednak zaczyły powstawać wypryski, mimo iż nie mam takiej skłonności. Krem jest dobry do stosowania na noc, bo skora się po nim świeci.

Używam tego produktu od:od 2007

Taki jak chciałam

Wszystkie obietnice producenta zostały spełnione i nie czuję się ani pozytywnie zaskoczona ani ani zawiedziona, czyli bez niespodzianek ;)
Piękny, letni kolor, lekkie nawilżenie, bez smug, żółci i innych niespodzianek. Nie zapycha ani nie podrażnia. Stosuję go raz na dwa, trzy dni żeby utrzymać kolorek.
Zapach waniliowy, śliczny i poprawia humor na większość dnia.
Zgodnie z obietnicą producenta, kolor na buzi pojawia sie po ok 3-4 godzinach. Lubie przewidywalne kosmetyki :)

Na prawdę nie mam się czego czepiać :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

nieźle...

całkiem fajny kremik, ale do cery bezproblemowej. ja miałam z jednej strony wrażenie "niedopielęgnowania", chociaż krem wchłaniał się w miarę dobrze i nie wysuszał, ale mam też cerę tłustą. sama już nie wiem, czego oczekiwałam. po prostu dziwne uczucie na twarzy, tak więc z drugiej strony efekt był taki, że szybko mi się twarz pociła :-)

ale ogólnie rzecz biorąc nie dostałam jakiegoś wysypu podczas stosowania tego kremu, a efekt brązujący delikatny, ale równomierny. wygodna tubka, chociaż łatwo może się przewracać. ale dozowanie jest łatwe. bardzo wydajny.

kupię go być może jeszcze, ale to jak doprowadzę twarz do jakiegoś w miarę normalnego stanu :-)

Używam tego produktu od: wakacje rok temu

Jak dotąd najlepszy

Testuję wersję do ciemnej karnacji.
Przetestowałam już kilka kremów brązujących do twarzy i ten jest zdecydowanie moim faworytem.Jest lekki,łatwo i szybko się wchłania(co w wypadku kosmetyków opalających jest zaletą,im szybciej się wchłonie tym mniejsze prawdopodobieństwa powstania smug).Już po 2 użyciu widać efekt,po 3 lub 4 jestem już na prawdę ślicznie opalona-muszę jednak zaznaczyć że cerę mam raczej jasną.Nie zapycha,nie wysusza ani nie powoduje innych niepożądanych efektów.Pachnie ślicznie,trochę jak drink z palemką:).Fajnym pomysłem są też drobinki,mikroskopijne ale ładnie rozświetlają.Tubka ładna,zajmuje mało miejsca ale z powodu wąskiego koreczka łatwo się przewraca.Szkoda,że póki co nie jest dostępny w Polsce,ale w miarę możliwości będę kupować go ponownie będąc za granicą.

Używam tego produktu od:ponad miesiaca