Joico, K - PAK Moisture, Intense Hydrator (Intensywna terapia nawilżająca)

Joico, K - PAK Moisture, Intense Hydrator (Intensywna terapia nawilżająca)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

K-Pak Moisture Intense Hydrator jest przeznaczony do wszystkich typów włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, łamliwych i delikatnych, puszących się i elektryzujących. Wspaniała terapia nawilżająca. Przywraca wilgotność bardzo wysuszonym i zniszczonym włosom, zamyka łuski, poprawia elastyczność. Bezpieczny dla włosów farbowanych. Efekt długotrwały. Włosy stają się mocne, miękkie w dotyku, nawilżone, łatwiej się układają. Może być stosowany bezpośrednio po umyciu włosów jako odżywka.

Wygładza i nawilża

Powróciłam do niego po latach, po niezadowoleniu z produktów innych firm. Olaplex, Loreal, Kevin Murphy, Matrix... na moich włosach sprawdzają się gorzej niż Joico.
Stare opakowanie miało złote opakowanie, nowe jest już utrzymane w biało złotej kolorystyce. Cieszę się, że zachowano złoty akcent, choć poprzednia wersja bardziej mi się podobała, wyglądała ekskluzywniej...
Skład także uległ zmianie. Posiadam przeterminowany hydrator w starej wersji więc jestem w stanie je porównać. W nowej wersji (z ciekawych składników toteż pomijam rzeczy typu woda, konserwanty itp.) mamy glicerynę, alkohol cetylowy, chlorek dokozylotrójmetyloamoniowy, wosk syntetyczny, lanolinę, sporo hydrolizowanej keratyny różnego rodzaju, olej z oliwek, emulgator na bazie oliwy z oliwek, masło shea, argininę, fosfatydylocholinę, olej z róży, olej z orzeszków kukui, hydrolizowane białko pszenicy, wyciąg z guajawy, sok z liści aloesu, olej z wiesiołka, witaminę e, hialuronian sodu, alantoinę, konserwanty, zagęszczacze. W starej wersji przed keratyną znajdywały się jeszcze peptydy, których tutaj brak. Można stosować go solo jak i z rekonstruktorem.
Jedna i druga wersja pachnie słodko tak marcepanowo-bananowo. Zapach niestety nie utrzymuje się na włosach.
Konsystencja bez zmian, nadal gęsta, przez co jest to produkt dość wydajny. Wersja litrowa na długie włosy spokojnie wystarcza na rok. Nie wyobrażam sobie powrotu do drogeryjnych odżywek i masek, uważam, że nie nadają się do włosów zniszczonych. Data ważności produktu wynosi 18 miesięcy.
Hydrator polecany jest włosom suchym i puszącym. Takie właśnie są moje po wielokrotnym rozjaśnianiu oraz farbowaniu. W dodatku jak nie trudno się domyślić są bardzo zniszczone... Po użyciu wyglądają bardziej żywo, mięsiście, mają większy połysk oraz mniejszą tendencję do puszenia. Puszenie nie zostało w 100% zredukowane, niemniej jest zauważalna poprawa. Poprzednia wersja dawała większy efekt wow na moich włosach, jednak nie ma już możliwości powrotu do niej skoro producent dokonał zmian... Wciąż jest to dobry produkt. Potrafi obciążyć włosy, więc przy cienkich włosach zalecam uważać.

Święty Graal pielęgnacji włosów

Ten produkt to mój hit od ponad 10 lat.
Stosowałam setki masek, tych z serii profesjonalnej i tych drogeryjnych.
Tych naszpikowanych chemią, i tych, których skład stworzyła sama matka natura.
Żaden produkt nie może się jednak równać z hydratorem joico :)
Produktu ten stworzony został do pielęgnacji włosów zniszczonych, natomiast w mojej ocenie zastosowanie znajdzie dla każdego rodzaju włosów, gdyż jest to odżywka PEH- proteinowo- emolientowo- humektantowa, czyli bogata we wszystko, czego potrzebują włosy. To jest taka bomba witaminowa, z której częściej powinny korzystać właściciele włosów zniszczonych, rzadziej- osoby ze zdrowymi włosami, które po prostu od czasu do czasu czują się w obowiązku nakarmienia włosów do syta.

Genialny

Odżywka posiada działanie wygładzajace jak i silnie nawilżające. Odżywka ułatwia rozczesywanie. Nie należy do najtańszych ale warto zainwestować.
Zapach ma przepiękny

Nie jest to najtańszy kosmetyk, ale jeśli poszukujemy natychmiastowego ratunku dla ekstremalnie zniszczonych lub przesuszonych włosów, Joico nam pomoże. Wystarczy niewielka ilość produktu dobrze wczesana w pasma, aby sprawić, żeby zaczęły ładnie się układać, błyszczeć i wyglądać na zdrowsze. Polecam.

Tak

Odżywkę stosowałam równo z szamponem i maską z tej samej serii. Jest to zdecydowanie najlepszy produkt spośród tej trójcy. Odżywka naprawdę pięknie nawilża włosy, są niesamowicie gładkie, puch opanowany, w ogóle wyglądają po prostu ładniej. Odżywka wydajna, wystarczyła na 3 miesiące a mam długie włosy (oczywiście stosowałam naprzemiennie z innymi specyfikami). Odżywka warta swojej ceny, warta wypróbowania, bardzo polecam.

Kupiony w: U konsultantki

Porażka! Odradzam ! Masakra !

Zwiedziona takimi pozytywnymi opiniami zakupiłam cały zestaw ( 4 opakowania) w hurtowni fryzjerskiej .
Wszystko robione według załączonej instrukcji .....
Włosy po zastosowaniu Matowe, Puszące się ,wyglądające jak siano . Wyglądają jak przepalone . Koleżanka też tym robiła- efekt taki sam . Porażka ! Żałujemy bardzo że zaufałyśmy firmie Joico . Włosy miałyśmy długie . Trzeba było niestety sporo obciąć..... I tak trzeba czekać z dwa lata żeby powróciły przynajmniej do dawnej formy!!!!

Dobry produkt

Mam dlugie, rozjasniane wlosy, ktore wymagaja naprawde duzo pracy i wsparcia aby wygladac dobrze. Sa wysokoporowate i maja tendencje do puszenia sie, dlatego caly czas testuje rozne produkty w poszukiwaniu tego idealnego.

Terapia od Joico jest dobrym produktem wartym swej ceny. Zamknieta jest w bardzo ladnej, eleganckiej tubie, z ktorej bardzo dobrze dozuje sie produkt. Konsystencja jest dosc gesta i nie wyplywa z opakowania, nie jest jednak tepa i naklada sie dobrze na wlosy. Zapach jest przyjemny, typowy dla masek i odzywek.

Staram sie pozwolic dzialac masce tak dlugo jak to mozliwe, dlatego zazwyczaj trzymam ja na wlosach co najmniej 45 minut. Po tym czasie splukuje ja. Podczas splukiwania wlosy nie sa tak sliskie jak po uzyciu niektorych intensywnie nawilzajacych i regenrujacych masek, czuc jednak ich wygladzenie.

Po wysuszeniu wlosy wygladaja dobrze, sa wygladzone, ale nie dociazone, czego bardzo bym sobie zyczyla. Mam wrazenie ze sa dobrze nawilzone i zregenerowane, pasma wygladaja naprawde zdrowo.

Lubie ten produkt, dobrze wplywa na moje wlosy. Gdyby bardziej dociazal wlosy, bylby mom hitem.

EDIT: w miedzyczasie wyprobowalam inne produkty, bilam sie z myslami i musze ostatecznie zabrac K-pak jedna gwiazdke. Byloby to nieobiektywne oceniac go na rowni z innymi produktami, ktore podobnie dobrze dzialaja na moje wlosy, ale dodatkowo duzo lepiej je dociazaja. Zasluzone mocne 4 gwiazdki.

Kocham i polecam

Nadaje sie do wlosow naturalnych a tak ze rozjaśnianych, czy farbowanych. Pięknie odnawia rozdwojone suche wlosy.
Wlosy są przedewszystkim zdrowsze, mocniejsze, nie łamią się, lepiej się rozczesują, lśnią, nie pozostawiają 'śliskiego' filtru.

Doskonałość

Produkt używałam wraz z rekonstruktorem, którego także oceniłam. Dla mnie jest od niego jeszcze lepszy, może dlatego, że moje włosy jednak nie kochają się za bardzo z proteinami. Są rozjaśnianie, przesuszone i miałam ogromne obawy przed zastosowaniem tej serii z uwagi na skład bardzo bogaty w keratynę. Jednak moje obawy się okazały zupełnie nie potrzebne, a dzięki temu duetowi moje włosy wyglądają niczym z reklamy i uwaga nie jest to ani brak skromności, ani przesada.

Ten duet, a zwłaszcza hydrator robią cuda, odnawiają włosy, stają się one :
+dociążone
+wyraźnie grubsze
+ o wiele bardziej elastyczne
+mega lścniące
+lepiej się rozczesują i układają
+po prostu efekt "wow" zauważalny nie tylko przeze mnie, ale i przez osoby z otoczenia.
+nie "przeproteinowuje" nawet włosów, które wykazują takie skłonności
-Oczywiście cena jest wysoka, ale jednak płacimy tutaj za jakość więc ciężko tutaj to wskazać

Mój hit

Odkąd stosuje profesjonalne kosmetyki do włosów nie wyglądają już przeciętnie, a wręcz fenomenalnie! Nikt mnie nie namowi do powrotu do tanich drogeryjnych produktów. Zwłaszcza, że cena joico jest stosunkowo niska w niektórych sklepach internetowych, a kosmetyk jest bardzo wydajny. Mała ilość wielkości małego orzecha starcza mi na pokrycie całych włosów. Efekt jest już po pierwszym użyciu, włosy są gładkie, lśniące, sypkie- poprostu idealne, mają wszystkie pożądane cechy przez kobiety. Polecam każdemu.

kosmetyk, który działa

Obecnie po raz drugi zakupiłam cały 4-etapowy zabieg i stosuję go w domu.
Efekty są świetne - moje zniszczone rozjaśnianiem włosy są w o wiele lepszym stanie niż przed używaniem tych produktów. Uważam, że należy je stosować razem - osobno nie dadzą takiego dobrego efektu.

Zabieg robię raz na 2 tygodnie, przetrzymuję produkty na głowie około 20min i potem spłukuję. Produkt jest wydajny, niewielka ilość wystarczy, aby rozprowadzić na całych włosach. Mają przyjemny zapach. Już przy spłukiwaniu czuć, że włosy są gładkie i ciężkie. Po wysuszeniu włos są miękkie, błyszczące, odżywione.

Świadomą pielęgnację stosuję od roku, moje włosy są już naprawdę w niezłym stanie, ale tylko ten zestaw robi im efekt "wow" :)

Minusem niestety jest dość wysoka cena, ale myślę, że warto spróbować.

Drogi produkt, marne efekty

W internecie było głośno o tej serii produktów i były to głównie pozytywne opinie dlatego zdecydowałam się na zakup całej kuracji za niebotyczne jak dla mnie pieniądze. Cztery produkty użyte w odpowiedni sposób miały sprawdzić że moje włosy będą piękne i błyszczące jak z gazety.

Zrobiłam wszystkie kroki w odpowiedniej kolejności i zgodnie ze szczegółową instrukcją i.....efekt jak po dobrej maseczce do włosów.

Pomyślałam że może po kilku użyciach będą widoczne te spektakularne efekty za które zapłaciłam ten majątek ale niestety kolejny raz się rozczarowałam.

Krótko mówiąc żaden produkt z tej serii (w tym hydrator również) nie spowodował większych rezultatów.