Synergen, Deckendes Make-Up (Tonujący krem antybakteryjny)

Synergen, Deckendes Make-Up (Tonujący krem antybakteryjny)

Tonujący krem odpowiednio nawilża skórę oraz tuszuje jej niedoskonałości nie zamykając porów. Nadaje cerze naturalny wygląd i sprawia że się nie błyszczy. Specjalne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i nieczystości. Skóra staje się delikatna w dotyku a fluid zapobiega stanom zapalnym. Dostępny w 3 odcieniach.

Po 1 to cena zawarta w opisie jest klamstwem. Kuoilam ten produkt w Rossmanie z promocji.za 8,49 zl normalnie kosztuje okolo 15 zl a nie 5 . Ale wracając do samego produktu to kest okej. Nie zapycga porow to fakt, przyjemnie pachnie, szybko zastyga, latwo sie rozprowadza, ma ladne kolory. Natomiast kryje srednio. Ale cena nie jest droga wiec jakosc taka sama
Czy kupie ponownie ? Nie wiem bo.widzialam kosmetyki za okolo 20 zl ktore kryja doskonale wiec bede raczej sklonna je wyprobowac nie powrocic do tego

Numer 1

Plusy :

- świetnie kryje
- dobrze się rozprowadza
- pozostawia buzie mięciutką
- tani
- pięknie pachnie

Minusy :

- brak :)

Zdecydowanie mój nr 1, to był mój pierwszy taki podkład- krem, później przetestowałam na swojej skórze wiele innych ale ten wygrywa i wróciłam do niego na dobre, polecam :)

Ilość zużytych opakowań: ok 10

No nie wiem

Kupiłam kremik zachęcona recenzją na kanale Laik Makijażowy. Używam go kiedy wiem, że nie będę wychodzić z domu (chyba że do sklepu) i nie muszę wyglądać świetnie. Używam koloru 01 vanilla (szkoda, że nie ma testerów. Nie mogę znaleźć w sieci porównania odcieni)
To nie tak, że się nie dogadaliśmy, o nie.
Plusy:
+ przyjemny zapach
+ krycie - zakrywa mi różne \'niespodzianki\', z którymi średnio radzi sobie podkład i korektor, trochę to dziwne, bo
+ nie tworzy efektu maski
+ jest dość lekki, nie zapycha, nie przesusza
+ cena
+ daje taki fajny efekt, jakby... lekko ziarniste (?) wykończenie - twarz się nie błyszczy, ale nie jest to pełny mat
+ buzia wygląda z nim zdrowo
+ łagodzi bolesność wyprysków

A z minusów:
- szybko zastyga, trzeba wprawy żeby go rozprowadzić zanim zastygnie, ponieważ
- nie toleruje poprawek - po zastygnięciu nie można dołożyć kosmetyku, rozsmarować ewentualnych smug, bo schodzi krycie, ściera się przy dotyku
- ciemnieje (być może z racji tego, że to nie podkład, to może)

Niestety, te wady prawie uniemożliwiają mi pójście w nim gdzieś na dłużej, np. do pracy, stąd taka ocena.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Polubiłam go

Obalam mity -
Produkt ten należy rozpatrywać jako krem koloryzujący czy puder w kremie a nie typowy podkład z serii tynk na twarzy (stąd rozczarowania i niepochlebne opinie, przed kupnem zalecam czytanie etykiety ;p )
Po pierwsze nie nakłada się tak źle jak piszą inni, wg mnie dobrze nakłada się, aplikacja powinna być podobna do nakładania kremu, trzeba dokładnie go rozsmarować bo szybko się wchłania; dobrze rozprowadzony daje efekt cieniutkiej warstwy kosmetyku na twarzy, utrwalony pudrem nie ściera się więc jest Ok
Po drugie przyznaje jest uboga gama kolorystyczna, osobiście używam odcienia nr 1 - mam jasną karnacje a mimo to, odcień Vanilii fajnie wyrównał koloryt cery bez efektu maski .Cytując kosmetyczkę "Taki naturalny look, no make up with make up" ;p Produkt nie odznacza się na mojej cerze, więc daje duży plus.
A co najważniejsze skóra oddycha, nie zatyka porów, stosuje ten kosmetyk ok 4 miesięcy i nie zauważyłam pogorszenia kondycji cery.
Po trzecie krycie ma dobre pod warunkiem, że nie ma się problemów z cera, szczerze, średnio widzę ten kremik na krościatej buzi... miałam problemy z cerą, i zamiast używać szpachli make up, polecam wizyty u dermatologa ;p
Kremik dobrze kryje blizny, naczynka, zaczerwienienia, drobne niedoskonałości - jak dla mnie jest OK, ale ja nie mam dużych wymagań co do krycia bo mam zadbaną cerę ;p
Produkt wydajny ;p

Ilość zużytych opakowań: jedno (wciąż używam)

Okropny

Kupilam go na wytestowanie bo cena jest tania jednak bardzo sie zawiodlam. Minusy:
-Fluid nie utrzymuje sie nawet przez polowe dnia już po 3h cera zaczyna się swiecic
-mam cere sniada dlatego wzielam ciemniejszy odcien i odcien wtapial sie w delikatny pomarańcz nie bylo tego niby tak bardzo widac jednak przeszkadzalo mi to bardzo
-ponoc jest dla cery z niedoskonałościami a juz po jednym uzyciu wyskoczyły mi dodatkowe niedoskonałość
-jedyny plus to fakt ze fajnie nawilza
Nikomu jednak nie polecam !!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Uwielbiam!!! Numer jeden w mojej kosmetyczce ;)

Podkład łatwo dostępny. Rossman ok 9 zł. Jeden z tańszych podkładów, który nareszcie pasuje do koloru mojej cery, używam vanilla. Ładnie kryje drobne zaczerwienienia i moje żyły pod oczami i na powiekach. Ładnie matuje jednak do dopełnienia tego efektu używam pudru z tej samej linii, ale to w innej recenzji ;) Dosyć wydajny (y)

Plusy:
+ Cena
+ Ładnie się rozprowadza na twarzy
+ Ma ładny zapach
+ Redukcja wyprysków jak również inne produkty tej serii

Minusy:
- Nie widzę żadnych

tak ale z umiarem

krem idealny dla cer tłustych mieszanych w ostateczności bo suchą przesuszy jeszcze bardziej więc z pojedynczymi niespodziankami lepiej walczyć inaczej. Zbyt często używany wysuszy nawet cerę tłustą, mimo to go lubię.
+ zapach cena wydajność,
+ kryje! i matuje :D
+ nie zapycha,
+ nie podrażnia,
+ zapobiega powstawaniu kolejnych wyprysków,

+/- trzeba go dobrze nałożyć i wmasować bo może robić smugi i dość szybko zastyga,

- mała gama kolorów

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie dla mnie

Skusiłam się aby go kupić, ponieważ kuzynka mi go poleciła. Niestety jak dla mnie totalna porażka ... Strasznie wysuszał mi twarz i niewiele krył. Jedynym plusem był lekki zapach.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

TRAGEDIA

Brak słów i aż szkoda pisać. NIE POLECAM i popieram każdą negatywną opinię.
Same minusy... Zastyga na twarzy BARDZO SZYBKO - zastyga jak cement, wysusza, nie idzie go rozsmarować na twarzy, nie łączy się z kremami, podkładami, ubolewam nad wydanymi paroma złotymi, miałam parę podejść do tego podkładu aż w końcu wylądował na śmietniku.

Używam tego produktu od: rok

Coś strasznego

Kupiłam krem ze względu na to, że marki własne rossmana raczej nigdy nie zawodziły czy pod kątem jakości, składów czy ceny, ale ten krem to jakaś totalna porażka. Bardzo szybko zastyga na skórze przez co się z nią nie stapia, robi maskę a kiedy próbuje się go jakoś rozsmarować zaczyna się rolować. Próbowałam go nakładać mieszając z lekkim kremem - robił plamy, więc kompletnie nie wiem do czego może się nadawać bo jako maskujący krem do twarzy z pewnością NIE. Jedyny plus to ładny zapach, ale nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: zero

Tragedia

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

Minusy:
- ciężko było go rozprowadzić
- nie chciał się dopasować do skóry
- zostawiał smugi
- miał okropny, żółtawy odcień! (nie wiem, czy tylko mój, czy wszystkie są takie)

Nie potrafię znaleźć plusów...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Okropność.

Ten krem to chyba najgorszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek miałam. Momentalnie wysycha i trzeba go rozsmarowywać tak szybko, że niemożliwe jest pokrycie jednej warstwy drugą i próba zmieszania ich - tworzą one efekt maski/farby/tapety. Z jedną warstwą z kolei nie ma nawet o czym mówić, bo Synergen krycie ma bardzo słabe.

W celu poprawy jego nędznej jakości próbowałam nakładać go każdym pędzlem, jaki miałam. Mieszałam go nawet z korektorami i innymi kremami, lecz niestety moje desperackie wysiłki spełzły na niczym. Nie stapia się ze skórą w ogóle.

To był mój pierwszy podkład (tak naprawdę to nie podkład, ale za taki go wtedy uznałam), więc mimo wszystko będę wspominała go z sentymentem. Kupiłam go, bo był najtańszy, i do dziś nie wyrzuciłam, bo w sumie może być całkiem przydatny - czasem mieszam go z brązowym cieniem do powiek, żeby zrobić domowy podkreślacz do brwi, lub z ciemną szminką, by ją rozjaśnić i zmatowić. Do pełnienia swojej pierwotnej funkcji kremik nie nadaje się jednak w ogóle.

Mimo tego produkt ma kilka plusów: jest tani, wydajny, przepięknie pachnie (przynajmniej odcień Vanilla) i rzeczywiście ma się po nim mniej wyprysków.

Używam tego produktu od: Już nie używam.
Ilość zużytych opakowań: Jedno się kończy, ale drugiego nie będzie.