Trzy Zioła, Szampon do włosów tłustych

Trzy Zioła, Szampon do włosów tłustych

Zawiera ekstrakty z pokrzywy, szałwii i krwawnika, które działają wzmacniająco, bakteriobójczo i tonizująco na włosy oraz wpływają na zmniejszenie intensywności przetłuszczania włosów. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

oczyszczające, wzmacniające
do włosów przetłuszczających się

Włosy szybciej się po nim przetłuszczają

Szampon jest przede wszystkim bardzo tani i szeroko dostępny. Za tą cenę nie oczekuję cudów,ale jeśli producent określa szampon typowo dla włosów tłustych to oczekuję, że włosy będą umyte i świeże przynajmniej przez cały dzień jak przy innych szamponach nawet nie stworzonych z myślą o włosach tłustych. Tutaj właśnie pojawia się mój zarzut ,bo włosy pod koniec dnia są bardzo tłuste i obciążone u nasady, nie pozostaje już nic innego jak zwinąć włosy w kucyk.
Niestety szampon sprawia, że czuję się nieświeżo i niechlujnie dlatego mogę go zużyć w okresie urlopu, kiedy nie jestem wystawiona na tyle spojrzeń co zazwyczaj w pracy.
Dodatkowo szampon sprawia, że włosy są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku, ciężko je rozczesane nawet stosując odżywkę. Nie wpłynął również na poprawę kondycji włosów. Nadal są szorstkie,matowe i przesuszone na końcach.
Szampon pachnie przyjemnie ziołowo, zapach krótko utrzymuje się w powietrzu i na włosach.
Konsystencja szamponu jest bardzo rzadka,szampon spływa z dłoni. Żeby uzyskać obfitą pianę jaką lubię muszę nałożyć sporą porcję produktu,a to sprawia , że jest mało wydajny.
Przypomniałam sobie dzieciństwo kupując ten szampon jednak zdecydowanie nie służy on moim włosom więc nie planuję powrotu.

Dobry mocny szampon

Szampon ten kupiłam z myślą o mocnym oczyszczaniu. Nie widzę sensu wydawania 15-20 zł na zwykły rypacz. Najprostsze składy są najlepsze. Tutaj mogą kłuć w oczy Itchy M'sy, ale mi nie robią krzywdy. Jako szampon używany raz na 3-4 mycia jest super. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i włosy. Oczywiście nie zmniejsza przetłuszczania, nie ma co oczekiwać cudów. Za tak niską cenę jest świetnym mocnym szamponem, który nie robi mi krzywdy.

3xTAK

Nie będę ukrywać...ten produkt kupiłam a akcie desperacji podczas wakacyjnego wyjazdu gdzie w pobliżu nie było nic innego prócz kiosku rodem z PRL-u.Ponieważ nie było praktycznie nic innego a ja zapomniałam szamponu z domu kupiłam 3zioła za 4.99 i.....po 3 użyciach już żałowałam że nie zrobiłam większej ilości zapasu.
Szampon jest wręcz stworzony do mojego typu włosów:
-bezbarwna,wodnista konsystencja która bardzo dobrze się pieni
-bardzo dobrze oczyszcza wlosy i skórę głowy
-nie powoduje plątania,włosy są po Nim czyste "szeleszczące"
-długo zachowują świeżość

Plusy?Praktycznie same.Działanie,cena,ładne opakowanie.Wszystko na plus.
Wada?Nie mam pojęcia GDZIE go szukać.Nie spotkałam go już nigdy nigdzie więcej mimo że za każdym razem przeszukuje cały dział z szamponami.Przepadł....Dostępność to chyba jego największa wada.
Strasznie żałuje że nie zrobiłam sobie zapasu i mam nadzieje że jeszcze kiedyś się na niego natknę(odrazu kupie z 5 butelek).

Trzy Zioła

Szampon kupiła moja mama, ponieważ ma włosy przetłuszczające się , skusiłam się żeby umyć nim włosy i to był błąd. Po drugim albo trzecim myciu pojawił się łupież, mam z nim problem, ale nie jest widoczny gołym okiem tak jak było to widoczne po tym szamponie. Na drugi dzień po umyciu miałam wysypaną całą część głowy nad czołem. Nie polecam, niby ziołwy szampon , ale chyba nie dla każdego.

Nie lubię

Zdecydowałam się na zakup, ponieważ był tani i dostępny w osiedlowym sklepiku. Niestety to nie był dobry wybór, mimo, że opakowanie sprawia dobre wrażenie. Zaczęło się od rozczarowania jego konsystencją – jest zbyt wodnisty, rozpływa się na ręce i słabo się pieni. To powoduje z kolei, że jednorazowa aplikacja nie wystarcza – trzeba go dużo zużyć, co z kolei sprawia, że szampon jest mało wydajny. Trochę plącze włosy, ale za to ma ładny zapach. Rzeczywiście usuwa zanieczyszczenia, ale wysusza włosy, sprawia, że sa jak siano. Strasznie kiepskie uczucie.

Dobrze myje

Szampon dobrze myje, i wydaje mi się, że trochę przedłuża świeżość włosów po myciu. Pachnie dość przyjemnie, jedyne do czego mogę się przyczepić to jego konsystencja i wydajność-jest zbyt rzadki i przez to mało wydajny.

Trzy zioła

Szampon kupiłam w lokalnej drogerii. Moje oko zwróciło uwagę wtedy na urocze opakowanie, a gdy spojrzałam na cenę (kilka zł), stwierdziłam że koniecznie muszę go zabrać ze sobą. Opakowanie to biała plastikowa butelka z elementami fioletu i nadrukiem szałwii, zwykłe, urocze, nieprzesadzone.
Tak jak i proste opakowanie, tak i prosty i krótki skład szamponu, co też zachęciło mnie do kupna.

Szampon przeznaczony jest do włosów tłustych, ma działać wzmacniająco, bakteriobójczo i tonizująco na włosy.

Jeśli chodzi o współpracę z szamponem, to nie mogę zaliczyć jej do bardzo dobrych.
Konsystencja szamponu jest dla mnie zbyt wodnista, a jestem przyzwyczajona do bardziej gęstych. Z reguły mam wrażenie, że te rzadkie niezbyt dobrze się pienią i trzeba ich dużo wycisnąć na rękę aby pokryć nią przyzwoicie włosy i aby się dobrze pieniła. Niestety właśnie z racji wodnistej zawartości szamponu z wytworzeniem piany jest ciężko. Jednorazowo trzeba użyć naprawdę dużo tego produktu. Ta wodnista konsystencja przekłada się u mnie także na to, że szampon plącze włosy. No i też jest mało wydajny.
Sam zapach tego środka myjącego jest przyjemny i delikatny - to na plus.
Po umyciu włosy trochę ciężko rozczesać, choć nie ma tragedii jak np przy szamponie Babydream dla dzieci z Rossmana.
Szampon swoim przeznaczeniem ma przeciwdziałać przetłuszczaniu się włosów. Zadanie swoje spełnił, chociaż na następny dzień moje włosy i tak były już w gorszej kondycji. Mam w zwyczaju myć głowę na dzień, więc po całym dniu włosy trochę zanieczyszczeń nazbierały i następnego dnia jednak były w gorszym stanie, tak że szampon nie spowodował, że będę się cieszyć co najmniej 2dniową świeżością włosów.

Wydaje mi się, że szampon ten raczej jest do stosowania raz na jakiś czas, ze względu na krótki skłąd, jeśli chcemy dac odpocząć włosom od szamponów z SLS i tym podobnymi składnikami

Wodnisty

Może za bardzo jestem przyzwyczajona do gęstych, kremowych, treściwych szamponów, bo ten szampon wydaje mi się rzadki i wodnisty.
Poza tym:
- ma wygodną, zgrabną buteleczkę
- bardzo ładnie pachnie, delikatnie, ziołowo, trochę słodko
- jest bardzo tani
- dostępny w małych drogeriach i sklepach spożywczych typu Społem
- dobrze się pieni i dobrze spłukuje
- nie plącze włosów, nie trzeba po nim stosować odżywki
- nie podrażnia, nie uczula itp.

Niestety ma jedną wadę: nie zmniejsza przetłuszczania włosów, powiem więcej: mam wrażenie, że nawet nasila.
Mimo wszystko kupuję go od czasu do czasu i stosuję zamiennie z innymi szamponami.

Nawet dobry

Chcialam naturalnej,ziolowej pielegnacji wlosow,Skusilam sie ze wzgledu na dobry krotki sklad.Ziolowy zapach.Nadaje sie do tlustych wlosow,Dobrze myje,ale bez odzywki sie nie obejdzie.Mega problem z rozczesaniem bo placze.

PODKRADAŁAM GO BABCI

.. kiedy była u nas i w łazience zostawał piękny zapach ziół po jego użyciu. Faktycznie, moje tłuste włosy były zawsze ładnie domyte, nie były skołtunione, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Nie wiem czy do niego wrócę, ponieważ nigdzie nie mogę go dostać :-(

Udany szampon.

Szampon kupiłam w hipermarkecie, z tego co widzę to jest on ogólnie bardzo ciężko dostępny, fakt nigdzie indziej go już nie widziałam.....na allegro chyba jeszcze.
Plusy :
- dobrze oczyszcza, odświeża itp.
- włosy są świeże i puszyste,
- ma ładny ziołowy zapach,
- fajnie się pieni
- ogranicza w pewnym stopniu przetłuszczanie włosów
Minusy :
- rzadka konsystencja, przez co jest skrajnie nie wydajny,
- słaba dostępność,
- trochę wysusza skórę głowy i włosy,
Podsumowując szampon spełnia swoje zadanie i dba o szybko przetłuszczające się włosy. Nie wiem może jeszcze go kiedyś kupię o ile uda mi się go gdzieś znaleźć.
Daje zasłużone 4 gwiazdki.

Dobrze oczyszcza

Tani szampon, który bardzo dobrze oczyszcza włosy. Jego minusem jest jednak zbyt wodnista konsystencja (chwila nieuwagi i szampon przecieka przez palce lub wylewa się z dłoni). Poza tym szampon bardzo plącze włosy, konieczne jest użycie mocnej maski lub odżywki.
Szampon polecam dla oczyszczenia włosów, ale osoby, które liczą na przedłużenie ich świeżości mogą się zawieść!
W moim przypadku włosy drugiego dnia są tak samo przyklapnięte, a wieczorem przetłuszczone, jak w przypadku użycia innego (bardziej obciążającego) szamponu....