Nail Tek, Formula XTRA (Odżywka do paznokci)

Nail Tek, Formula XTRA (Odżywka do paznokci)

Zintensyfikowana, bardzo szybko działająca odżywka. Przeznaczona jest do bardzo słabych, bardzo miękkich paznokci. Formuła XTRA posiada maksymalną moc Formuły II, Intensive Therapy. Przeznaczona jest dla osób, które mają wyjątkowo słabe i cienkie paznokcie oraz chcą użyć najsilniejszej z możliwych odżywek. Dla klientek, które nigdy nie osiągnęły sukcesu stosując różne produkty w przeszłości. Formuła XTRA świetnie się sprawdza w sytuacji, gdy wzrost paznokci na dwóch, trzech palcach dominującej ręki jest problematyczny. Te trudne, "pracujące" palce potrzebują odrobinę więcej pomocy. Formuła XTRA pomaga rozwiązać ten problem.

Nie polcam jej ma w sobie formaldehyd który niszczy paznokcie.

Pierwsze kupiłam odżywke nail tek Intensive Therapy ale niestety nie pomogła więc kupiłam nail tek xtra ale ta po niedługim czasie jej używania zniszczyła moje paznokcie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nie pomógł, a pogorszył

Odżywka ta jest przeznaczona przedewzystkim osobom, które od urodzenia maja cienkie, giętkie elastyczne rozdwajające się paznokcie a nie zniszczone po tipsach czy hybrydzie. Tak jest napisane na stronie Nailteku. Ja mam takie paznokcie można je wyginac we wszystkie strony nie moge więc zapuścic paznokci bo to kończy się tym że pół paznokcia łamie się do połowy całego paznokcia a to naprawdę nieprzyjemne;( Producent obiecuje ,że to odzywka dla tych, którym nie pomogły żadne inne, szkoda tylko że to puste słowa... Odżywki uzywałam 4 tygodnie tak jak napisano, moje paznokcie nadal są giętkie elastyczne a co gorsze PRZESTAŁY MI ROSNĄC I JESZCZE BARDZIEJ SIĘ ROZDWAJAJĄ!! Nawet dermatolog przepisywał mi maście brałam już chyba wszystkie suplementy jestem chyba skazana na noszenie całe życie króciutkich miękkich paznokcii ;(( Załamka, ni polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

b.dobra, ale

nie znalazłam narazie lepszej odzywki do paznokci. Mam pazurki w zlym stanie, bardzo sie rozdwajaja, inne nail teki nie pomagaly niestety, ten byl najlepszy.

jest jedno ale. Odywki treba uzywac ciagle. pod ostawieniu niestety pazurki znow robia sie brzydkie. Pewnie u mnie trzeba by bylo suplementowac cos doustnie, wiec nadal twierdze ze to chyba najlepszy typ.

Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

uratowała moje paznokcie bo manicurze hybrydowym

Mam mieszane odczucia. Na pewno odżywka ta jest bardzos skuteczna,uratowała moje bardzo zniszczone i cieknie po manicurze hybrydowym paznokcie. Bardzo wzmacnia, utwardza,odżywia, efekt jest widoczny dosyć szybko.Jest jednak pewien problem - odżywka ta jakby zamiast wnikać w strukturę paznockia tworzy taką jakby drugą jego warstwę - zastyga jak żel, i ściągać trzeba ją płatami,albo lekko spiłowywać,albo bardzo mocno walczyć z jej pozostałościami za pomocą zmywacza - bo nie bardzo chce puszczać pod jego wpływem. Więc ogółem fajna, ale jak odpryśne to preblem z wyrównaniem i trzeba ściągnąć i nałożyć od nowa! Ale efekty naprawdę dobre. Polecam tylko przy bardzozniszczonych i cienkich paznokciach - po żelach, tipsach, hybrydach, póżniej wystarcza w zupełnośc Formuła II

Używam tego produktu od: używałam przez ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

W moim przypadku zdziałała cuda!

Odżywka jest rewelacyjna! Od dziecka obgryzałam paznokcie a od 10 lat nosiłam tipsy. Pewnego dnia po zdjęciu tipsów stwierdziłam,ze postaram się nie zgryzać :( ani nie nakładać ponownie tipsów na odrośnięte paznokcie. Kupiłam odżywkę, spiłowałam paznokcie na krótko i oto po miesiącu mam swoje dosyć twarde, paznokcie! Zużyłam całe opakowanie i widzę drastyczną różnicę! Moje paznokcie nie są już cienkie jak papier :)
Niestety u mnie po nałożeniu 2 warstw schodzi płatami.
Szybko schnie i daje ładny połysk, niestety nie przedłuża trwałości lakieru.
Te małe minusy jednak nie przyćmią faktu,ze odżywka jest zdecydowanie godna polecenia :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

rewelacja

Zwykle czytam opinie, a nie piszę, ale ta odżywka jest tak dobra, że postanowiłam dołączyć do grona wizażanek, aby podzielić się swoją opinią. Jeszcze rok temu miałam fatalne paznokcie: rozdwajające się, miękkie i krótkie. Po dwóch miesiącach stosowania stały się tak zdrowe jak nigdy, teraz mogę zapuszczać i malować na kolorowo ;-) Obecnie od czasu do czasu używam Nail Tek Formula II.

Troszeczkę się przeliczyłam.

NA WSTĘPIE MÓWIĘ,ŻE NIGDY NIE MIAŁAM SZTUCZNYCH PAZNOKCI,A KUPIŁAM GO ZE WZGLĘDU NA ŁAMLIWE I KRÓTKIE PAZNOKCIE!

Skusiłam się na ten produkt ze względu na to jak go chwalicie na Wizażu. ;-)
No niestety,lecz efekt był troszkę inny...
Plusy:
-paznokcie po nim są twarde
-świetnie nabłyszcza
Minusy:
-cena
-konsystencja(jak by ktoś wody nalał do pojemniczka)
-nie zauważyłam aby cokolwiek pomagały na moje paznokcie
-gdy nakładałam 4 warstwę to poprzednie już się odłamywały.

PODSUMOWANIE: Za takie pieniądze jakie za to zapłaciłam to poczekałabym i bym kupiła lepszy produkt. ;-)

Używam tego produktu od: 2 tydodni
Ilość zużytych opakowań: 1 i nadal je mam

DON\'T USE NAIL AS A TOOL

To zdanie, które utkwiło mi w pamięci, kiedy przerzucałam ulotkę Nail Teka.
Często bowiem zupełnie bezwiednie właśnie to robimy, np. podważając coś paznokciem, a to już grzech śmiertelny, dla posiadaczek suchych, łamliwych i problematycznych płytek.
Nail Tek jest absolutnym hardkorem, przez duże H, w światku tych ostatecznych desek ratunku, dla paznokci w opłakanym stanie. Już nad dwójką rozpływałam się w ochach i achach, a i ta wersja jest doskonale skomponowana.
To właściwie jedyna dla mnie substancja, pozwalająca na posiadanie, normalnych czyli zdrowo wyglądających paznokci.
Działanie piorunująco skuteczne, wzrost paznokcia pobudzony, płytka utwardza się w oka mgnieniu, w sposób wręcz niewiarygodny, a i samo użytkowanie mało absorbujące, bo preparat zasycha bardzo szybko i ładnie nabłyszcza.
Nic, prócz słów ZDECYDOWANIE POLECAM, nie wymyślę, a więc ....................
.......................... ZDECYDOWANIE POLECAM ;)

Używam tego produktu od: Nail Tek II od dwóch lat, to cudo od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte ;)

NR 1

Witam,
po zdjęciu żelowych paznokci, niestety płytki paznokcia prawie wogóle nie miałam. Koleżanka poleciła mi ten specyfik, gdyż w deseracji wydawałam dużo pieniędzy na inne, nie dzałające odżywki.
Po użytkowaniu przez miesiąc Nail Tek Xtra moje paznokcie są twarde, nie rozdwajają sie, pomimo, iż uszkodzona płtyka nie zrosła jeszcze do końca. Dlatego szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Jestem bardzo zadowolona

Moim zdaniem to bardzo dobra odżywka. Uzywam jej sporadycznie, co 2,3 miesiace przez 2-3 tygodnie.

Moje paznokcie z natury sa twarde i mocne, ale odzywka wzmacnia je dodatkowo - mniej się łamią i rozdwajają.

Jedyny minus dla mnie to to, że po kilku dniach stosowania lakier odchodzi. Przez pierwsze 2-3 dni wchlania się w płytkę paznokcia, potem gdy już efekt nakładania kolejnych warstw przypomina lakier bezbarwny - odchodzi płatkami.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ?

Warto

Moje dłonie nie mają lekkiego żywota. Zarabiam sprzątając domy, a nie znoszę używać rękawiczek. A więc w kółko woda, detergenty, kurz. W dodatku mam nawyk skubania paznokci i odgryzania zadziorków. Coś okropnego Przerabiałam zakładanie tipsów, różne odżywki SH po zmyciu których wszystko było po staremu, przerabiałam jakieś specyfiki do wcierania w skórki. Niestety uchowanie paznokci dłuższych niż 3 mm graniczyło z cudem. Nail Teka kupiłam zachęcona opiniami na wizażu.
Stosuję od miesiąca, na ulubiony, cielisty lakier - 2x dziennie. Nie powiem. Paznokcie nawet po zmyciu wszystkiego są twardsze, może nawet grubsze. Nie łamią mi się przy uderzeniu, nie mogę ich wygiąć w stronę opuszka co wcześniej było normą. W ciągu miesiąca wyhodowałam ponad 5 mm, wystają już 2 mm poza opuszki,a nie widzę żadnych uszkodzeń.

Plusy:
- błyskawicznie schnie (1-2 min.)
- zapach szybko wietrzeje
- wygodny pędzelek i rzadka konsystencja (łatwo się rozprowadza)
- faktycznie wzmacnia paznokcie
- dla mnie przystępna cena

Minus:
- po nałożeniu 4-5 warstw zaczyna odchodzić płatkami, ale ze względu na szybkie schnięcie nie widzę problemu w zmyciu i nakładaniu od nowa.

Na pewno kupię ponownie.Używam tego produktu od: miesiąca.

EDIT: Po kolejnym miesiącu stosowania utwierdzam sie w decyzji ponownego zakupu (choc jeszcze mam 2/3 buteleczki). Pazurki mam juz wyrosnięte na ponad 1cm poza opuszek i musze zmywać lakier, zeby udowodnić koleżankom, ze nie są przedłużane :D
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

EDIT2: Niestety po zużyciu niemal całej butelki muszę odjąć jedną gwiazdkę - żółkną mi nieco po nim paznokcie. Wprawdzie manicure japoński lub tabletki przywracają ładny koloryt, ale w/g mnie produkt za tą cenę i to jeszcze bezbarwny nie ma prawa powodować czegoś takiego i zmuszać do wydania kolejnych pieniędzy.
Jednak nadal jestem pewna, ze kupię ponownie. Nic innego mi tak nie wspomaga paznokci. Może jedynie spróbuję dla odmiany Formula II Foundation.

B. dobry

Z ulgą znów wróciłam do Nail Tek.
Moje paznokcie od lat nie prezentowały najlepszej jakości, miałam problem z rozdwajającymi się paznokciami, kruchymi, łamiącymi się. Najpierw kuracja Nail Tek II - skuteczna, potem I, III, i paznokcie coraz gorzej reagowały na kuracje nimi. Przerzuciłam się na Herome, tez z kolei nie pomógł nic a nic.
Znów powróciłam do Nail Tek, tym razem zdecydowałam się na XTRA i znów widzę efekty.
Paznokcie są wzmocnione, twardsze, sztywniejsze, nie wyginają się przy najlżejszym nacisku. Nie rozdwajają się, są białe, wyglądają na zdrowe i mocne.
Mogę znów je odrobinę zapuścić a nie spiłowywać co tydzień.
Działa, z ulgą stwierdzam że działa.
Stosują go tak jak wszystkie poprzednio Nail Tek, raz w tygodniu na czyste paznokcie odżywka podkładowa, potem każdego dnia warstwa Xtra i po 5 -6dniach zmywam i zaczynam od nowa. Systematyczność w przypadku Nail Teka przynosi efekty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy