Guerlain, Terracotta, Pearly Sun Powder (różne odcienie)

Guerlain, Terracotta, Pearly Sun Powder (różne odcienie)

Nowa limitowana (lato 2008) kolekcja Terracotta marki Guerlain to nie tylko makijaż brązujący, który wspaniale podkreśla opaleniznę, lecz również doskonały i szybki sposób na uzyskanie efektu promiennej, muśniętej słońcem skóry. Złocisty puder podkreślający opaleniznę, rozświetlający cerę. Do stosowania na twarz i ciało.
Dostepne w 3 odcieniach: Orient Sun, Indian Bronze, Africa Rythm, różniacych się nieco wzorem na opakowaniu.

Dla mnie niezapomniany :)

Pamiętam, że to mój pierwszy tego typu kosmetyk. Dostałam go w prezencie kilka lat temu i z sentymentu trzymam go do dzisiaj :)
Posiadam odcień Indian Bronze, który genialnie sprawdza się do podkreślenia letniej opalenizny i zaznaczenia kości policzkowych czy dekoltu.

Orientalne złoto mieniące się w blasku rozgrzanego słońca i najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia - z tym kojarzy mi się ten kosmetyk :)

Szkoda, że to limitowana edycja, ponieważ darzę go ogromnym sentymentem!
Świetny efekt, jeszcze lepsza trwałość i jakość, jak na Guerlain przystało.
Daję 4****, bo w tym momencie życia lepiej się czuję w chłodniejszych barwach i odcieniach niż iskrzące się ciepłe, orientalne złoto.

Używam tego produktu od: kilka lat

GENIALNY, BOSKI, CUDOWNY

Oceniam odcień Orient Sun:). Puder jest po prosu przecudowny. Cera wygląda na muśniętą słońcem, zdrową i promienną. Faktycznie dobrze się nakłada - można łatwo stopniować efekt. Długotrwały. Najlepszy puder brązujący jaki miałam :)

Minus, że to limitowanka, bo na pewno sięgnęłam po niego po raz kolejny (ale może i tak uda mi się jeszcze go ustrzelić ;) ); a cena nie wiem czy jest minusem, bo jeśli okaże się wydajny (używam od niedawna)to z pewnością wart jest tych pieniędzy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Cudowny

Cena zabojcza, ale warto bylo... Ten puder jest idealnym uzupelnieniem do zwyklej matowej Terracotty, albo moze byc uzywany samodzielnie. Trwalosc nie do pobicia, nawet po calym dniu w biurze. Polecam rowniez osobom o bladej skorze, poniewaz latwo dawkowac ilosc tego pudru.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Bossski

Kupilam bo lubie takie cuda i skusila mnie promocja. Nie zaluje ani zlotowki, mimo ze byl drogi. Kolor mam boski - Indian bronze - idealny dla bladziochow. Trzyma sie caly dzien i lsni pieknie, a nie tak kiczowato. Naprawde podkresla opalenizne;) Polecam:) Jest chyba wydajny, choc uzywam od 2 tyg:P

Używam tego produktu od:2 tyg.

CUDEŃKO :*

Nic dodać nic ująć,jak dla mnie najlepszy:) Pięknie rozswietla i brązuje poszczególne partie twarzy i ciała(np policzki czoło oraz dekolt) Trzyma się calutki dzień ,jest wydajny.Buzia wygląda dzięki niemu jak ta na plakacie reklamującym całą kolekcje.Obecnie mam odcień Africa rythm i jest przecudny,zastanawiam sie czy nie kupić jeszcze dwóch pozostałych,uwielbiam eksperymentować z kolorami :)

Używam tego produktu od:2 tyg

Perfekcyjny!

Naprawdę świetny puder.Kupiłam 2 kolory (Orient Sun i Africa Rythm ) bo nie mogłam się zdecydować...Orient Sun cudownie rozświetla a Africa Rythm brązuje i rozświetla jednocześnie.
Każde opakowanie to inny motyw co powoduje,że pudry stanowią ozdobę łazienki :-))).
Na pewno na długo starczą bo niewielka ilość pozwala nadać twarzy promienny wygląd.
Szkoda tylko że to edycja limitowana bo na pewno kupiłabym je po raz kolejny.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch jednocześnie

Doskonały

Rewelacyjny kosmetyk, jestem nim zachwycona.
Pięknie brązuje i nabłyszcza. Długo utrzymuje się na twarzy i pięknie odbija światło.
Nie wiem czy jest wydajny ponieważ używam go od niedawna, jednak pani w sephorze zapewniała mnie iż długo mi posłuży.. no cóż.. zobaczymy :)
Niewątpliwie jest wart swojej ceny.
Jest to edycja limitowana i mam zamiar zaopatrzyć sie w zapasowe opakowanie :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie