Sther, Lorys, Citri Force (Odżywka do włosów suchych i normalnych)

Sther, Lorys, Citri Force (Odżywka do włosów suchych i normalnych)

Pojemność 1 000 ml

Odżywka dla włosów suchych i normalnych. Wzmocnia i odżywia normalne włosy, które czasem stają się suche i tracą naturalny połysk w skutek negatywnego oddziaływania czynników zewnętrznych. Zawiera wyjątkową kombinację ekstraktów z bogatych w witaminy owoców cytrusowych. Włosy są wzmocnione, miękkie i lśniące.

Skład: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Fragrance (Perfum), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon), Fruit Extract, Citrus Tangerina (Tangerine) Fruit Extract, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Passiflora Incarnata Fruit Extract, Cyclemethicone, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, BTH, Dissodium Edta Citricacid, Fragrance: Limone

Cena: 11zł / 1000ml

/in/

FAJNA :)

BARDZO FAJNA ODŻYWKA,DOBRZE NAWILŻA WŁOSY I SUPER SIĘ PO NIEJ ROZCZESUJĄ.MA MIŁY OWOCOWY ZAPACH.BYŁAM Z NIEJ BARDZO ZADOWOLONA.WŁOSY SĄ NAWILŻONE.NIE OBCIĄŻA ICH.KUPIŁAM JĄ TYLKO RAZ,PONIEWAŻ PÓŹNIEJ ZMIENIŁAM NA GARLIC(TA SAMA LINIA ODŻYWEK) I JEJ POZOSTAŁAM WIERNA.A

Używam tego produktu od:KUPIŁAM JĄ OK.9 MIESIĘCY TEMU(POTEM ZMIENIŁAM NA GARLIC)