Sther, Lorys, Avocado, Odżywka do włosów suchych

Sther, Lorys, Avocado, Odżywka do włosów suchych

Pojemność 1 000 ml

Nawilżająca odżywka do włosów suchych. Formuła odżywki Lorys Avocado została opracowana, aby wzmocnić i pielęgnować suche włosy. Odżywka zawiera ekstrakt z awokado, witaminy, proteiny i sole mineralne.

Ideał

+nie obciąża
+nie przyśpiesza przetłuszczania włosów (w moim przypadku było wręcz przeciwnie)
+ujarzmia, wygładza włosy
+nawilża
+moim zdaniem pachnie ładnie
+pojemność
+cena

-dostępność ... Kupiłam tą odżywkę raz, przy żadnej następnej wizycie w auchan nie udało mi się jej znaleźć :(

Podsumowując, daje natychmiastowy efekt, przy dłuższym stosowaniu widać poprawę kondycji włosów, a mam dosyć wymagające, średniej długości, delikatne, cienkie i niezbyt gęste włosy po przejściach, więc wiem o czym mówię. Obecnie mam czekoladową, ale to nie to samo, lorysy jednak nie różnią się jedynie zapachem.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 (1000ml)

mega pojemnosc

ciekawa odzywka warta wyprobowania pojemnik jest naprawde ogromny w porownaniu z wiekszoscia odzywek jest go 1000ml!!! cena za niego chyba ok 16zl wiec co do pojemnosci jest smiesznie niska

w zasadzie ot zwylka odzywka zmiekcza wlosy ulatwia rozczesywanie tak jak wiekszosc ale jednak warto kupic bo starcza na baaardzo dlugo i zaoszczedzimy troche pieniedzy

musi byc idealna dla dziewczyn z suchymi wlosami jezeli macie problemy z rozczesaniem wlosow po myciu to odzywki lorys sa dla was stworzone nie watro przeplacac jest ich kilka rodzaji ale roznia sie od siebie praktycznie tylko opakowaniem i zapachem

daje 4 gwiazdki za ogromny sloik :)

Może byc za ta cene

Plusy:
cena, łatwe rozczesywanie
Poza tym nic nie robi, nie odżywia, nie regeneruje, nie wzmacnia włosów. Ale ogólnie na tak bo za ta cene duża pojemnosc i robi tyle co inne odżywki drogeryjne - fajnie sie rozczesuje po niej włosy

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

rewelacyjna

Odżywka genialna. Włosy po użyciu jej są idealne: miękkie, nawilżone, świetnie się układają i nie są zbytnio obciążone(zależy ile się jej używa) . Wściekle wydajna i tania. Kiedy po raz pierwszy ją kupiłam leżała na najniższej półce ale radzę nie zwracać na to uwagi bo zawartość jest genialna. Tylko opakowanie niezbyt zachęca do zakupu-jest nieszczelne i niezbyt ładne.Zachęcam do zakupu ;)

Używam tego produktu od: wakacji 2009roku
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

Super extra dobra odżwyka

Naprawdę nawilża wlosy. Moje farbowane sianowate włosy staly sie lsniące i odzwywione. Łatwo sie rozczesują.

Zalety:
-nawilża
-włosy lśnią
-spełnia obietnice w opisie
-zapach fajny
-bez silikonu

Wady:
-brak

Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Naprawdę nawilża

Myślałam, że nikt nie zna i nie docenia odżywek LORYS, a tu taka niespodzianka :). PLUSY: nie będę się rozpisywać tylko pokrótce wymienię: zapach; konsystencja; działanie - włosy nawilżone, zmiękczone, nie elektryzujące się; połączenie jakość-cena-pojemność; miła dla oka szata graficzna (po prostu lubię avocado). MINUSY: opakowanie - trochę toporne, nieco maski zawsze się zmarnuje przy otwieraniu. PODSUMOWUJĄC: warto spróbować tej i innych wersji. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: zużyłam dwa opakowania jakieś dwa lata temu

Lorysom nie trzeba reklamy :-)

Tym odżywkom nie trzeba reklamy - chyba każda wizażanka o nich słyszała. Dla mnie to idealne odżywki. Czasem używam ich jako maski, w cieple, pod folię spożywczą.
Odżywka ta ma fajną konsystencję, nie spływa z włosów, ma ładny zapach, który początkowo niezbyt mi się podobał, teraz go uwielbiam :-)
Nie obciąża, nie przetłuszcza włosów, są miękkie, doskonale nawilżone, nie mam problemów z ich układaniem. Nie pozwala na siano i puch na mojej głowie :-)
Kupię ponownie, tak samo jak inne lorysy.

dobra na ujarzmienie, ale z nawilżenia nici

To był mój pierwszy lorys, potem przyszedł czas na inne.

Żałuję, że kupiłam aż 4 opakowania, teraz ciężko mi je zużyć.

Włosy są po niej gładsze, ujarzmione, nie ma puchu, z którym miałam niegdyś problem.

Słabo nawilża, a szkoda, na to bardzo liczyłam.

Ładnie pachnie, ma duże opakowanie, nie kosztuje dużo, jest bardzo wydajna.

Nie jest to jednak jakaś rewelacja, dostaje od mnie 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku, kilka miesięcy

nie doceniłam jej

Na początku używałam tej odżywki sporadycznie, gdyż odrzucił mnie jej zapach. Po czasie powróciłam do niej i zapach nie był dla mnie już tak duszący.
Odżywka nawilża włosy, są po niej miękkie, gładkie błyszczące. Nie zauważyłam, żeby przyspieszała przetłuszczanie włosów. Odżywka redukuje puszenie. Nie ma tak intensywnego koloru (jak np. prostujący Lorys) co mi odpowiada, bo nie lubię silnie barwionych kosmetyków. Zapewnia pielęgnacje włosów bez silikonów... ale niestety z parafiną... Warto wypróbowac, tym bardziej, że cena jest bardzo zachęcająca.

Używam tego produktu od:roku

Przyjemna odżywka

Odżywka bardzo fajna, dobrze nawilża i odżywia. Włosy są potem lśniące. Niemniej po jakimś czasie musiałam ją odstawić, bo zaczęły mi się włosy przetłuszczać, choć z natury mam suche i kręcone włosy.
Nawet jedyny mężczyzna w domu używał owej odżywki i sobie ją chwalił.
Dostępna do tej pory była w Auchanie. Tania jak barszcz bo za kilogram chyba z 15 złoty kosztowała, ale nie wiem jak teraz. Zatem odżywka godna polecenia i ze względu na działanie, ilość i cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1, kilogramowe

Fajna odżywka

Spodziewałam się troszkę większych efektów jak w przypadku maski Snake.
Lorys Avokado jest to zwykła, dobra odżywka do codziennego stosowania.
Delikatnie nawilża włosy, ładnie je wygładza, ułatwia rozczesywanie, dodaje miękkości włosom.
Plusem jest to że w ogóle nie obciąża, moich cienkich włosów.
Polecam ją, ale tylko jako odżywkę.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

cudo za grosze

kiedys bedac w auchan zauwazylam ta odzywke, akurat byla na promocji czekoladowa ale spojrzalam na cene, na wielkosc sloja i doszlam do wniosku ze nic dobrego tam kryc sie nie moze, oj jakze sie pomylilam :) z ciekawosci przejrzalam w domu kwc i pognalam kupic jednak ta odzywke, co tu duzo mowic jest kapitalna, wczesniej uzywalam masek profesjonalnych z loreala i nie ma porownania, kryja sie przy tej odzywce, nigdy jeszcze nie mialam tak nawilzonych wlosow, mozna stosowac jako maske, jako odzywke, jak kto woli, wlosy sa mieciutkie, blyszczace i zdrowe, kapitalny produkt w gigantycznej pojemnosci za grosze, polecam
kupilam juz nastepna z weza i czeka na testowanie

Używam tego produktu od:m-c
Ilość zużytych opakowań:jedno