Inglot, Sprint (Błyszczyk do ust)

Inglot, Sprint (Błyszczyk do ust)

Jeden z najlepszych błyszczyków. Długo utrzymuje się na ustach (to dla mnie najważniejsze), ma cudowne zapachy: czekoladowy, waniliowy, truskawkowy, pinacolada, truskawka itd. Nadaje ustom delikatny, połyskujący kolorek.

Jedyny minusik - należy go nakładać palcem :(

Cena: 5,50 zł

chemiczny

mialam kilka lat temu, kupilam w promocji, skusily mnie kolory

straszny chemiczny bubel, brzydki sztuczny zapach, gesty i lepki, wysusza usta, nietrwaly

mialam 3 kolory ale jakos nie zmeczylam do konca, oddalam

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 3

Nie.

Dostałam kilka lat temu na urodziny. Nie sądziłam że jego cena jest tak niska-to na plus. Także opakowanie wizualnie prezentuje się dobrze.

Poza tym:
chemiczny zapach, soczysty ale raczej na minus za syntetyczność
cięzki w nabieraniu zarózno palcem jak i pędzlekiem(gesty)
na ustach kleisty, nieprzyjemny

Wszystkie te \'przyjemności\' sprawiły że zmarnował się wykorzystany niemal do połowy.

Używam tego produktu od: 3/4 lat?
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Tęsknię za nim!

Bardzo fajny błyszczyk, niedrogi, pięknie pachnący. Wyglądał bardzo fajnie na ustach, nadawał się na zimę i na lato, samodzielnie i na/pod pomadkę.
Szkoda, że jest już niedostępny :(

Używam tego produktu od: używałam około roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3

uwielbia(ła)m

Pamiętam czekoladowy - super zapach, jak prawdziwa gorzka czekolada. Takiego zapachu nie ma żaden z czekoladowych kosmetyków.

Błyszczyki były bardzo tanie i dość wydajne - trwałe, gęste. Nie nadawały ustom mocnego koloru.

Od bardzo dawna ich nie widziałam, szkoda....

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Genialny!

Błyszczyk jest po prostu genialny! Nie jestem fanka błyszczyków, ale tego będę używała na pewno! Świetnie nawilża usta, ładnie się błyszczy i zapach...:)Choć miałam przerwę i go nie używałam to teraz już nie zrezygnuję!

Po prostu cudo!!!

Używam tego produktu od: nie pamiętam:)

Ładnie pachnący tłuścioszek

Jako jeden z niewielu błyszczyków jest idealny na zimę- nawilża lepiej niż niejedna pomadka czy wazelina, chroni usta przed mrozem. Cudnie pachnie, całkiem przystępnie smakuje. Cena niezbyt wygórowana, myślę, że można go spróbować. Jak zwykle pół gwiazdki mniej za niewygodne opakowanie- Inglot powinien dołączać pędzelek!

Fajniutki

Bardzo lubię ten błyszczyk, na moje pierzchniejące usta na mróz jest rewelacyjny. Używam od czasów liceum. Gęsty, wydajny, nadaje ustom ładny kolor, duży wybór kolorów i zapachów, chociaż ja jestem wierna wiśniowemu. Fajnie natłuszcza usta i nie wysychają. Pielęgnuje, chroni przed mrozem, wiatrem, słońcem. Mały, poręczny, nie przeszkadza mi nakładanie palcem, choć rano w domu używam jednak pędzelka. Jedyne co mnie denerwuje to lepkość, ale bywają gorsze. Mam do niego sentyment :) Uważam że warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: kilka

Lubię.

Dostałam w prezencie od koleżanki taki oto błyszczyk o zapachu wiśni i cynamonu bodajże. Pięknie pachnie, naprawde, zapach powalający. Nadaje ustom delikatny połysk. Jest dosyć trwały, chroni przed wiatrem i morozem. Obcinam, jak zwykle przy tego typu produktach jedna gwiazdkę za formę!

Używam tego produktu od: Czerwca.
Ilość zużytych opakowań: 1.

całkiem dobry

O ile dobrze pamiętam to był jeden z moich pierwszych błyszczyków kupę lat temu :)

Bardzo miło go wspominam :)
Był bardzo gęsty i długo trzymał sie na ustach :)
Jeden miałam o smaku miętowym i tak fajniusio chłodził a drugi czekoladowy i zostawiał na ustach taką delikatną brązowawą powłoczkę :D

Naprawdę super były i może bym się dzisiaj na nie skusiła (chociaż nie wiem czy są jeszcze gdzieś dostępne bo nie interesuje sie kosmetykami inglota), gdyby nie to ze trzeba bylo je wygrzebywac placem z malenkiego opakowania :/

Używam tego produktu od: dawna, nie pamietam dokladnie kiedy

I tak, i nie

Sama nie wiem co myśleć o tym błyszczyku. Za jego zalety uznam:
+ śliczny zapach,
+ ładne kolory i duży ich wybór,
+ bardzo przystępna cena,

A minusy:
- za gęsta jak dla mnie konsystencja - dość mocno się klei,
- niewygodne opakowanie i aplikacja - palcem

Słowem, nie wiem, czy jeszcze się kiedykolwiek na niego zdecyduje, zważywszy na tak wielki wybór błyszczyków na rynku.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno jeszcze w trakciezużycia

Mniam ;)!

Świetny błyszczyk! Kupiłam go będąc na zakupach i czekając godzinę pod sklepem na mamę - w zasadzie pod wpływem impulsu :) Jest świetny! Pięknie pachnie (jak dla mnie kisielem :D) mam zapach strawberry. Długo się trzyma i nie błyszczy tak tandetnie. Jedyny minus to to że trzeba go nakładać palcem. Ale i tak jest super :P

Używam tego produktu od:paru dni :)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte :]

super:)

U mnie się sprawdził, odcień Cherry obłędnie pachnie, tak ze chce sie go zjesc. Nadaje też lekki kolorek. Chroni przed mrozem :) Jedyny minus , że trzeba nakladać go palcem:(
Kupiłam go na ok.10 zł.
Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: parę miesięcy