Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Extended Thirst Relief (Żel - krem nawilżający)

Żel-krem Moisture Surge Extended Thirst Relief dzięki technologii nawilżania i mieszance składników zatrzymuje wodę w skórze. Dzięki temu kosmetykowi skóra nie odczuje stresu związanego ze zmianami wilgotności powietrza i będzie mogła utrzymać właściwą równowagę nawilżenia.
Krem zachował tę samą konsystencję i działanie, jakie wykazywał jego poprzednik, Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief. Jednak ten produkt ma zintensyfikowane i przedłużone działanie. Krem dostosowuje się on do zmian w temperaturze i wilgotności w powietrzu, a skutki jego działania są odczuwalne przez 12 godzin. Po aplikacji skóra jest odświeżona i jędrna. Na jej powierzchni tworzy się powłoka, która minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek. Krem zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami, minimalizuje skutki przesuszenia skóry i koi podrażnienia. Moisture Surge Extended Thirst Relief może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Jest przetestowany alergologicznie i w 100 % bezzapachowy. Preparat można nakładać również w ciągu dnia na makijaż.

normalna, sucha, wrażliwa
nawilżające
bezzapachowa
w słoiczku
uniwersalne

Nie dla mnie :(

Krem o konsystencji żelu, fajnie chłodzący zaraz po nałożeniu, co daje efekt natychmiastowego nawilżenia. Niestety w moim przypadku nie robił nic poza tylko wrażeniem nawilżenia. Skóra jak była sucha, tak sucha pozostała, pomimo regularnego stosowania. Po dłuższym czasie używania podrażnił mnie delikatnie. Niestety, krem chyba nie dla mnie choć miałam wielkie nadzieje. :(
Na plus ładne, solidne opakowanie. Krem sam w sobie też dość wydajny.

polecam

krem jest świetny, super nawilża i trzyma się spory czas na twarzy, lekka konsystencja, nawilża. cena trochę wysoka nawet jak na tak fajny krem, ale da się wytrzymać :-) bardzo wydajny.

Super lekki

Ten krem jest naprawdę super, jest ultralekki ale dobrze nawilża, zostawiając przy tym wygładzoną gładką cerę bez efektu lepkości. Bardzo dobrze sprawdzi się pod makijaż. Jest również dość wydajny co choć trochę rekompensuje wysoką cenę.

Super, choć nie za takie pieniądze

Krem znalazłam w zeszłorocznym kalendarzu adwentowym Clinique. I bardzo się ciesze, bo krem jest niezły a w cenie regularnej na pewno bym go nie kupiła.
Do kalendarza została dołączona miniaturka ale starczyła mi na 2 miesiące stosowania rano i wieczorem.

U mnie krem się sprawdził - nawilżył co trzeba, razem z serum kofeinowym tworzył super duet.

#MOJE OCZY
Czyli skóre 30-latki, z pierwszymi zmarszczkami wokol oczu oraz ostatnio często - cieniami pod oczami. Jednak mój największy problem to niedostateczne nawilzenie. Skóra wydawala sie napieta, taka wrazliwa i az "bolaca".

Krem był dla mnie super nawilżeniem - nazwa nie kłamie - "thirst relief" to dokładnie to, czego doświadczyłam stosując ten krem. Ale cena jest tak zaporowa - że po pełną wersję nie sięgne, raczej poszukam tańszych odpowiedników.

#EFEKTY
+ widocznie nawilżona skóra pod oczami - moja skóra błagała o nawilzenie i je dostała - jestem w pełni zadowolona z efektu
+ krem jest leciutki - wydaje się, że nie działa, ale to zmyłka - mimo swojej lekkości ładnie nawilża naszą skóre i pozwala jej odetchnąć
+ odżywiona skóra - krem nie daje tylko pozoru nawilżenia, on naprawde odzywia ja od wewnatrz - przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem są super efekty
+ uelastycznienie i ujedrnienie skóry - nie wiem czy to po prostu efekt nawilżenia czy kolejna dzialania kremu - ale skora pod oczami stała się bardziej napieta, jest taka "zdrowsza" i "żywsza"

Z pozostałych plusów:
+ dziękki lekkiej formule szybko sie wchlania
+ sprawdza sie pod makijazem - nic się nie roluje, nic się nie kruszy
+nie podraznia oczu
+nie zapycha - skóra po oczami jest czysta, nie ma żadnych niespodzianek, ktore miałam po jednym ciezkim kremie nawilzajacym
+ nie ma drażniącego oczy zapachu - w sumie to jest bezzapachowy

MINUSY?
-CENA!!! Wiiecie, 120zł za 30ml nawet dobrego nawilżenia to dużo - jest dużo tańszych kremów, ja wierzę, ze po prostu takiego jeszcze nie znalazłam.

Dla mnie ten krem był super - ale wciąż szukam czegoś co działa jak Clinique, ale jest w niższej cenie,

Idealny dla suchej skóry

Krem idealnie nawilża moją suchą skórę twarzy. Szybko się wchłania, nie zostawia żadnej lepkiej warstwy, nie zapycha, ma bardzo delikatny zapach.
Słoiczek wystarcza mi na kilka miesięcy codziennego używania.
Cena wysoka ale często można trafić na promocję.
Polecam ????????????

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Lekki krem średnio nawilżający

Krem o bardzo lekkiej żelowej konsystencji. Przy mojej skórze suchej dawał za słabe nawilżenie. Świetny będzie może dla cer tłustych. Ma delikatny zapach i pozostawia skórę lekko lepką.

Mam mieszane uczucia…

Kosmetyk zakupiłam na oryginalnej stronie clinique zachęcona reklamami pewnej instagramerki i kodem rabatowym.
Mam cerę suchą + dużo suchych skórek.
Krem moim zdaniem przez to, ze ma konsystencje żelu nie do końca nawilżył moją cerę. Powiedziałabym nawet, że miejscami gdzie faktycznie miałam jakieś przesuszenie - podwoił jak nie potroił je.
Żeby wykorzystać krem to końca psikałam twarz po nałożeniu hydroltem, by nie odczuwać ściągnięcia cery.
Z jednej strony fajnie się rozprowadzał, pięknie moim zdaniem pachnie ale .. no właśnie. Oczekiwałam czegoś więcej.
Jak ktoś ma cerę normalną pewnie lepiej się sprawdzi niż u takiego sucharka jak ja :)

Całkiem całkiem...

Całkiem całkiem dobry krem ale przyznam się, że liczyłam na więcej, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, być może opakowaniem które daje wrażenie takiego splendoru lub tej nazwy marki takiej medycznej. Tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić, sprawdza się w tym co napisał producent. Przyjemny zapach i bardzo dobra konsystencja taka sprężysta. Nie stosowałam pod makijaż więc nie wiem czy tam się sprawdza, na co dzień jest OK.

całkiem niezły

Lekki, świetnie się wchłania, nadaje promienny wygląd skórze bez zbędnego przetłuszczenia. Bardzo przyjemny się stosuje i jest wydajny. Neutralny i uniwersalny. Szybko się starzeje wiec nie polecam zostawiać na długo otwartego - jak większość produktów tej marki.

Dla mnie 10 na 10

Mam problematyczna cerę mieszana i szukałam czegoś nawilżającego co mnie nie zapcha i jednocześnie nawilży moja skore nie powodując przy tym tragedi na twarzy w postaci nowych pryszczy. Siostra poleciła mi ten krem i jestem z niego super zadowolona !!! Świetna konsystencja żelowa, buzia nie lepi się po nim jak wchłonie się krem, bardzo delikatny zapach, krem super nawilża i odżywia buzie. Generalnie super sprawa polecam

Płacimy za nazwę...

Zawsze jakoś omijam pielęgnację tej marki, bo po prostu szkoda jest mi pieniędzy. Marka luksusowa, wiadomo, ale patrząc na skład, to nie ma tam przecież kawałków złota, więc nie wiem skąd ten fenomen, tym bardziej, że miałam sporo produktów i jakoś nie pieję z zachwytu i nie spieszę się po "chwilówkę", żeby zakupić coś, co nie zastąpi skalpela, ani nie cofnie oznak czasu.
Polecam ten krem zdecydowanie za zimę, ponieważ jest bardzo bogaty i odżywczy, ale zaznaczam, że nie jest to niezbędnik!

Całkiem całkiem

Krem jest ok ale liczyłam na więcej. Delikatnie nawilża i odświeża skórę twarzy jest lekki i przyjemny w aplikacji konsystencja żelowa też na plus. Idealny jako krem na lato lub pod makijaż jednak nie nawilżył wystarczająco mojej skóry twarzy na co bardzo liczyłam.