Sther, Lorys, Nutraloe (Nawilżająca odżywka do włosów kręconych)

Sther, Lorys, Nutraloe (Nawilżająca odżywka do włosów kręconych)

Pojemność 1 000 ml

Nawilżenie i odżywienie dla włosów kręconych. Odżywka Lorys Nutraloe została opracowana z myślą o kręconych włosach. Zawiera aloes i dodatkowo jest wzbogacona odżywczymi składnikami, które wzmacniają wewnętrzną strukturę włosa. Włosy będą nawilżone, gładkie i lśniące.

Skład: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Polyquaternium-7, Fragrance (Perfum), Citric Acid, Nutraloe Complex, Hydroxyathylcellulose, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Hydrolyzed Collagen, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Fructose Oligochacarides, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, BHT, Dissodium Edt

Cena: 11zł / 1000ml

/bw/

takie nic

No cóż, nic rewelacyjnego, to moja pierwsza odżywka tej firmy, chyba przetłuszcza mi trochę włosy, ułatwia rozczesywanie, zapach tandetny, odżywienia żadnego nie zauważyłam, jakość adekwatna do ceny. Muszę się męczyć teraz z tym wielkim opakowaniem. Na pewno nie kupię kolejny raz i nie polecam nikomu, w tej cenie można kupić coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

bez szału

Kupiłam tę odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami o produktach Sther. Na początku stosowania wydawało mi się, że włosy są po niej lepsze, błyszczące i nawilżone. Jednak po dłuższym stosowaniu odżywka nic z włosami nie robi, śą dalej suche i sianowate.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

średniak

- pachnie jak ludwik
- nic nie robi z włosami, nie nawilża
- włosy się po niej gorzej układają

plusy jak w przypadku każdego lorysa to cena i wydajność, wolę inne odżywki z tej serii

Używam tego produktu od:2 miesiące

Całkiem OK :)

Już na początku zaznaczam, że nie miałam okazji testować innych Lorysów, więc nie mam do nich porównania :)

Co do tego Pana jestem jak najbardziej zadowolona :) Stosuję go tylko jako odżywkę po myciu z kropelką olejku rycynowego :) Trzymam 2 minutki i spłukuję :)
W tej roli, jak dla mnie, sprawdza się świetnie :) Włosy są miękkie, gładkie, nie plączą się :)
Odżywka łatwo się spłukuje i jest niesamowicie wydajna :) Co w pewnym sensie jest też minusem, bo już zaczyna mi się powoli nudzić a kosmetyku ledwo ubyło z opakowania :P Hihihi ;)

Myślę, że w formie maski trzymanej pod folią z jakieś 30 minut poradziłaby sobie świetnie :) Jednak do tego celu mam inne, bardziej bogate w wartościowe składniki, kosmetyki :)

Podsumowując- produkt godny uwagi szczególnie za tak niską cenę i całkiem niezłe działanie :)

Nie wiem czy kupie ten produkt ponownie, ponieważ przede mną jeszcze wiele odżywek do wypróbowania (w tym także innych Lorysów ;) ) a jak zmęczę to litrowe opakowanie to nie zdzierżę kolejnego w najbliższym czasie, hihihi ;)

Używam tego produktu od: ponad 1 m-ca

Najgorszy z lorysów.

Najgorszy z Lorysów, mimo, że i tak jest godny polecenia. Miałam już łącznie 6 rodzajów Lorysów, a ten jest najsłabszy. Wzmaga puszenie, włosy są mniej gładkie niż po innych. Cena na plus, zapach również.

Przyjemniak :D

Plusy:
+Nie testowany na zwierzętach
+Tani
+Wydajny
+Delikatnie, przyjemnie pachnący

Moje włosy lubią aloes, nawet bardzo. Pewnie dlatego ta odżywka tak im pasuje. I to zarowno używana solo jak i z dodatkami.
Trzeba przyznać, że Lorysy stosowane w stanie takim w jakim są to jednak odżywki do włosów mało wymagających. Natomiast są IDEALNYM podkładem do różnego rodzaju dodatków typu miód, błotko, glinka itd. To z nimi pomieszany olej zmywa się wprost rewelacyjnie z włosów. Odpowiednia ilość kosmetyku pozwala na mieszanie go z różnymi innymi bez zamartwiania się o cenę kolejnego opakowania. PRzecież w obecnym jest jeszcze tyyyle odżywki (; Lorys też świetnie się u mnie sprawdzał przy metodzie OMO czy też jednorazowym myciu samą odżywką. Doskonale się pieni, a włosy mają po nim ładny skręt :ehem:

Zdecydowanie kupię następne opakowanie.

średni

Najgorszy Lorys spośród wszystkich które testowałam.
Zapach neutralny.
+ niska cena
+ wielka pojemność
+ starcza na dłuuugie tygodnie
+ przyjemna konsystencja
+ łatwo się spłukuje
- nie działa na włosy jakoś specjalnie, praktycznie nic nie robi tylko ułatwia rozczesywanie
Ale nadaje się dobrze do metody OMO ;)

Używam tego produktu od: kilka mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

przeciętniak

Zupełny przeciętniak.
Stosuję go przemiennie z innymi jako odżywkę po myciu, nakładam na kilka minut potem spłukuje.
Plusem jest to, że ułatwia rozczesywanie i nieźle pachnie.
Jednakże po przeczytaniu świetnych opinii na temat odżywek Lorys liczyłam na coś więcej.
Nie nawilża zbyt dobrze, włosy się lekko puszą i trzeba je zdyscyplinować, żadnych spektakularnych efektów, żadnych super loków.
Może kupię go jeszcze kiedyś ponieważ lubię używać różnych odżywek zamiennie, ale biorąc po uwagę, że najbliższy sklep, który je sprzedaje jest około 70km od mojego miejsca zamieszkania to szanse są małe :rolleyes:

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze