Sther, Lorys, Garlic (Wzmacniająca odżywka do włosów o słabych cebulkach) (stara wersja)

Pojemność 1 000 ml

Wzmacnia i dodaje energii, dla włosów o słabych cebulkach. Odżywka Lorys Garlic została stworzona aby wzmocnić słabe włosy. Zawiera wyjątkowy, dezodoryzowany ekstrakt z czosnku, który pomaga odbudować uszkodzoną strukturę włosa, wzmacniając jego odporność. Pomaga zapobiegać utracie włosów, poprzez stymulację naturalnych funkcji mieszków włosów. Włosy będą mocniejsze, odporniejsze i zdrowsze.

Skład: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Polyquaternium-7, Fragrance (Perfum), Citric Acid, Methylisothiazolinone, Methylichloroisothiazolinone, Butylene Glycol, Allium Sativum (Garlic), Bulb Extract, BHT, Dissodium Edta

Cena: 11zł / 1000ml
/bw/

Dość dobra

Używam jej jako maski, z termoczepkiem na 15 minut sprawdza się b.dobrze. Włosy podczas spłukiwania są śliskie niczym jedwab, kiedy już wyschną błyszczą, i są lekko podniesione. Podoba mi się to, że nie ma w składzie silikonów, które źle działają na moje cienkie włosy. Do chemicznego zapachu można się przyzwyczaić, konsystencja jest idealna, łatwa w aplikacji, ale nie spływa z włosów. Mimo tych plusów, w składzie nie ma składnika, który by nawilżał i regenerował włosy, więc wydaje mi się że "efekt" po użyciu będzie utrzymywał się od mycia do mycia. Na pewno jeżeli kiedyś będę miała możliwość to kupię ją ponownie. Po zużyciu jednego opakowania mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Uwielbiam

Moja ulubiona! Kocham za zapach, konsystencję i wspaniałe działanie. Moje włosy są po niej po prostu piękne:):) Nie zawiera sylikonu - nie obciąża włosów. Wyjątkowo mi służy:) Kocham tez tą "fruit cocktail". Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno. W trakcie kolejnego

Bardzo fajna

Bardzo mi się podoba, włosy są po niej ciekawe w dotyku, milutko się rozczesuje, są mięciutkie i lśnią.
Do tego ma ciekawy zapach, jest niedroga, a ilość i wydajność są oszałamiające

Ilość zużytych opakowań: pół

Prawie KWC

Jest to jedna z lepszych masek jakie miałam okazję do tej pory wypróbować. Świetnie nawilża, absolutnie nie obciąża (a wmasowuję ją w skalp), wzmacnia włosy i w niewielkim stopniu zmniejsza ich wypadanie. Byłaby moim KWC gdyby pachniała np. tak jak Kallos Latte ;)ale niestety za zapach muszę jej zabrać jedną *
Napewno kupię ją jeszcze nie raz, bo stosunek ceny do jakości jest wręcz niewiarygodny.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

bdb

W rankingu Lorysów zajmuje u mnie drugie miejsce, za Snake oil :)
+ mocno nawilża
+ włosy są silne, giętkie, lśniące
+ duża wydajność, niska cena
+ nakładany na skalp nie wzmaga przetłuszczania, na długość - nie obciąża

Nie zauważyłam zmniejszenia wypadania, oprócz tego ma specyficzny zapach który ja akurat znoszę ale niektórym może przeszkadzać ;P generalnie w tej cenie - gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

Kwc

to kolejna odżywka z tej serii której daje Kwc
miałam osłabione włosy które mi wypadały
po ponad miesiącu używania jej włosy stałe się gęste odżywione
jest wydajna tania ładnie pachnie
co tu więcej ją zachwalać;))
tylko ciężko ją dostać;)
i jest mega wydajna

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:cały czas 1

Dobra

Kupilam ta odzywke przez przypadek.Jest bardzo tania,a jest jej bduzo!I nie zaluje.
Zregenerowala moje wlosy, ktore byly wysuszone od slonca i zniszczone od wody morskiej.Wlosy sa nawilzone,blyszczace.Zauwazylam,ze przy systematycznym stosowaniu wlosy mniej mi wypadaly.Nakladalam ta odzywke na ok 15 min czasami pozostawialam ja na 30 minut.Fajna mam konsystencje,nie splywa.Latwo mozna ja splukac.Po tej odzywce wlosy sa miekkie,ladnie sie ukladaja,latwo mozna ja rozczesac.
Fajna odzywka za pare groszy.