Sther, Lorys, Ceramides, Odżywka do włosów zniszczonych i matowych

Sther, Lorys, Ceramides, Odżywka do włosów zniszczonych i matowych

Pojemność 1 000 ml

Jego specjalnie opracowana formuła zawiera ceramidy, które wzmacniają i odbudowują wewnętrzną strukturę włosa. Wygładza włosy i pozostawia je błyszczące.

Nigdy więcej !!

Skusiłam się na nią z 2 powodów
*cena
*opinie na wizaz

Efekty:
- na moje włosy tragiczna: plątały się, włosy prawie nie do rozczesania

plus : świetnie goli się na niej nogi

Moje włosy ją znienawidziły.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 kończy się już

Taka sobie

Mam co do tej odzywki mieszane uczucia... gdy stosuje ją pod czepek strasznie obciaza mi wlosy. Uzywam jej jako pierwsze O w OMO i w tym przypadku sprawdza się ok. Nie placze wlosow, nadaje im blask. Fajnie po niej pachna. Męczy mnie jej ilosc wiec probuje sie z nia dzielić z kolezankami. Mam wiele odzywek wiec litrowe opakowanie mnie przeraza...

z chęcia wyprobowalabym jej inne rodzaje gdyby byly mniejsze..

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: ciągle probuje zuzyc pierwsze

świetna

wydajność
zapach
cena!
pojemność
uławia rozczesywanie, nie obciąża włosów
w połączeniu z Naftą Kosmetyczną daje super efekt miękkich i błyszczących włosów

dostępność

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

solidna

To moja pierwsza odżywka tej firmy. Uważam, że jest bardzo dobra chociaż nie jest jakimś ideałem.
+ duża pojemność
+ nie obciąża włosów
+ niska cena
+ nabłyszcza i wygładza
+ wydajna (nawet aż za bardzo, a mam długie włosy)

+/- zapach - jest dość intensywny, jeśli noszę splecione włosy utrzymuje się nawet kilka dni
+/- trochę zbyt rzadka, lubi spływać

Minusem jest zdecydowanie dostępność - odżywki tej firmy widuję tylko w Auchan (i trzeba jeszcze trafić upatrzoną wersję). Nie wiem czy kupię ponownie, chcę zużyć zapasy.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nie jako odżywka, tak jako baza do masek

W przeciwieństwie do wersji mlecznej i Jaborandi ta odżywka obciąża mi włosy. Dlatego używam jej zazwyczaj jako bazy do zrobienia maski – dodaję keratynę, jedwab, panthenol, glicerynę i jakiś olejek. I w tej formie sprawdza się świetnie. Jednak za obciążanie odejmuję gwiazdkę. Co do zapachu, to, tak jak w przypadku wszystkich Lorysów, nie zachwyca. Przypomina zapach płynu do płukania tkanin. Jednak nie jest strasznie intensywny (jak w Jaborandi), a na włosach czuć go jedynie 5-10 minut po spłukaniu. Ma fajną konsystencję rzadkiego budyniu, co powoduje, że z jednej strony łatwo ją nakładać, a z drugiej – nie spływa z włosów. Osoby oczekujące spełnienia obietnic producenta z opakowania mogą się czuć zawiedzione. Lorys to dobra odżywka/baza do maski zmiękczająca włosy i pomagająca w ich rozczesaniu. Jednak nie mam zielonego pojęcia gdzie się podziało obiecane przez producenta „pielęgnowanie i intensywne odżywianie włosów matowych i łamliwych”. Moje włosy ani matowe, ani łamliwe nie są, a Lorys używany jako odżywka albo samodzielnie jako maska jedynie je trochę nawilża i zmiękcza. Żadnej regeneracji nie zauważyłam.

PODSUMOWANIE

+ zmiękcza
+ wygładza
+ ułatwia rozczesywanie

- zapach
- obciąża

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/5 dużego (1000ml)

dobra

Dobra odżywka, zakupiona oczywiście pod wpływem recenzji na KWC.
Używam jej najczęściej jako maski, zostawiając na 15-20 min pod ręcznikiem i w tej roli sprawdza się rewelacyjnie - włosy są pachnące, miękkie, gładkie i błyszczące, \'jak z reklamy\' - słowa mojej koleżanki :). Przy tym jest naprawdę śmiesznie tania, więc naprawdę warto kupić i wypróbować.
Minusem jest kiepska dostępność - trzeba po nią jeździć specjalnie do Auchan, no i opakowanie - ten wielki słoik ma kiepskie zamknięcie, poza tym z czasem coraz trudniej wydobyć z niego odżywkę. Mam też wrażenie, że po pewnym czasie przestaje działać aż tak dobrze, dlatego stosuję ją na zmianę z innymi maskami i nie wiem czy kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

dlaczego recenzje znikają???????????????

Pierwsze zastrzeżenie oczywiście nie do produktu a do tego, że moja wczorajsza recenzja zniknęła w magiczny sposób.

Ale do rzeczy poniewaz taki stan rzeczy zniecheca do pisania ponownie tego samego kolejny raz dlatego zwieźle i krótko odżywka ta jest po prostu WSPANIAŁA!!

-WYDAJNA

-TANIA 1000ml za 16zł

-NAWILŻA, ODŻYWIA WŁOSY

-NIE OBCIĄŻA - mimo trzymania jej na głowie 30min pod folią i ciepłym ręcznikiem

-NIE PODRAŻNIA SKÓRY GŁOWY

-ŁATWO SIE SPŁUKUJE

-MA NIENACHALNY ZAPACH

-WŁOSY PO JEJ UZYCIU ŁATWO SIE UKŁADAJA

-NIE ELEKTRYZUJĄ SIĘ

-SĄ MIĘKKIE I MIŁE W DOTYKU

-ŁADNIE BŁYSZCZĄ

Ogólnie z czystym sumieniem polecam ten produkt bo za niewielkie pieniądze otrzymujemy cudeńko w wielkim opakowaniu, które nawet przy codziennym stosowaniu wystarcza na bardzo długo:))))

Używam tego produktu od: luty 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 x 1000ml

dobry prosukt

Nie oczekiwałam cudów po tym produkcie, jednak miło mnie zaskoczył. Nawilża i pielęgnuje moje włosy. Po użyciu tej odżywki, zdecydowanie łatwiej jest mi rozczesać swoje długie włosy. Używam tego produktu od pół roku codziennie i dopiero widzę, że zbliżma się do końca (chociaż jeszcze nie tak szybkiego) Produkt jest bardzo wydajny i co warto podkreślić działa na włosy. Stan moich poprawił się znacznie od czasu jej używania.

Zakupiłam w promocji za 11zł, cena znakomita!

Świetna

Odżywke Lorys traktuję trochę jak maskę- nakładam na mokre włosy i trzymam pod ciepłym ręcznikiem z pół godziny- włosy ślicznie błyszczą i są sypkie. Do tego odżywka jest bardzo wydajna. Warto ją kupić, polecam :) Ja jestem zachwycona nią :)Używam tego produktu od: 12.2009

średniak

To mój któryś z kolei lorys :)

Zmiękcza, gorzej idzie mu z nawilżeniem.

Ładnie ujarzmia puch, choć włosy po nim są troszkę bez życia, ale coś za coś.

Gęsty, dobry do wzbogacania i jako baza do odżywczych masek przed myciem.

Słabo dostępny, niedrogi, baaardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Kolejny ideał do puszku

Świetna odżywka, do zdobycia w marketach Auchan.
Włosy po użyciu są nie do poznania: miękkie, bardzo nawilżone, cudnie gładziutkie w dotyku, super się układają. Uwielbiam moje włosy po niej, często używam jako maskę i trzymam dłużej w cieple. Naprawdę daje super efekty.

Kolejny świetny produkt. Nawilżenie, zapach, błyszczenie- wszystko na plus.
Jest najgęstszy ze wszystkich lorysów. Włosy są bardzo miękkie, łatwo się układają.