Herba Studio, Best, Żel punktowy do cery trądzikowej

Herba Studio, Best, Żel punktowy do cery trądzikowej

Żel skutecznie usuwa istniejące zmiany trądzikowe oraz zapobiega powstawaniu nowych. Nanoszony punktowo na miejsca zmienione łagodzi podrażnienia, zmniejsza plamy, przebarwienia, likwiduje pryszcze. Wykazuje aktywność antybakteryjną i uodparnia względem zakażeń trądzikowych. Zapewnia prawidłowe nawilżenie oraz normalizuje wydzielanie sebum. Jest preparatem beztłuszczowym.
Składniki aktywne: ekstrakty z liścia melisy i ziela jeżówki purpurowej, olejek z drzewa herbacianego.

preparaty punktowe
trądzikowa, z przebarwieniami / defektami
antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne
oil – free / nietłusta
w tubce
żel
lekkie

Super, ale na poważne zmiany nie wystarczy.

Spośród miliona produktów, wybrałam właśnie ten jeden jako skuteczny. Jest wiele konkurentów m.in: Vichy, Iwostin, La Roche i wszystkie inne dermokosmetyki, ale one właśnie pomimo świetnej reklamy nie umywają się do prawdziwego Besta. Uwielbiam ten żel za to, że na prawdę działa. Jeżeli masz problematyczną cere i nic z tym nie robisz, nie dbasz o odpowiedniej oczyszczenie, nawilżenie zapomnij, że zdziałasz cokolwiek i nie stawiaj nie wiadomo jakich oczekiwań.

Podsumowując: Idealny na przykre niespodzianki, w połączniu z tonikiem działa cuda. Można używać go nawet kilka razy dziennie (oczywiście rozsądnie) i nakładać pod makijaż (choć nie ryzykowałabym za często). Jeżeli masz ważne wyjście i potrzebujesz czegoś co na moment poprawi Twoją cere polecam ten produkt jak najbardziej. Ale uwaga, ten żel nie zlikwiduje trądziku, jedynie wyeliminuje delikatne niedoskonałości lub wyłagodzi te ciężkie.

Dobry produkt!

- niska cena
- dostępny w aptece
- zapobiega &quot;rozkwitaniu&quot; pryszczy
- szybko się wchłania
- wydajny

Lubię ten żel, od kiedy go stosuję nie mam już takich bolesnych dużych pryszczy, gdy tylko zobaczę, że coś się chce wykluć, smaruję tym żelem i niedoskonałości się zmniejszają! Czasem po jednej aplikacji np. wieczorem przed snem, rano nie ma już śladu :) Naprawdę działa, póki co, nie mam zamiaru zamieniać go na inny produkt!

(używam razem z Żelem oczyszczającym z tej serii)

Taki.. hm, do niczego.

Kupiłam ten żel w celu zwalczania niedoskonałości. Chodziło głównie o okolice brody - tam najczęściej pojawiają mi się niespodzianki :(
Na pewno nie eliminuje powstałych już krostek, nie pomaga też w ich szybszym zniszczeniu. Jako &quot;profilaktyczny&quot; kosmetyk również nie daje rady, nie poprawia kondycji cery. Ponadto tworzy nieestetyczne plamy na twarzy (żel ma herbaciany kolor - zapach też). Plus za skład, ale działania brak. Tylko jedna gwiazdka niestety.

Fajny produkt za śmieszną cenę.

Łatwy i przyjemny w aplikacji, na skórze zasycha, więc nie ściera się tak łatwo.
Ładnie niweluje niespodzianki, choć nie jest w tym jakimś demonem prędkości.
Mnie nie wysusza jakoś szczególnie, nie zauważyłam żeby podrażniał.
Bardzo wydajny - używamy do razem z moim TŻ i jak do tej pory zużycie jest znikome.
Ogromnym plusem jest niewielka cena w stosunku do wydajności i jakości.

Minusem może być też kolor - ciężko go użyć przed wyjściem z domu, bo pomarańczowe plamki nie wyglądają zbyt uroczo ;)

Bardzo przyzwoity produkt. Co prawda miewałam już lepsze, ale też zdarzało mi się kupić znacznie droższe, które spowodowały armagedon na mojej buźce.
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Raczej nie na problemy skórne

Kupiłam ten preparat po rozczarowaniu innymi produktami o podobnym, obiecywanym przez producenta działaniu. Wiązałam z nim jakieś nadzieje... ale raczej mnie rozczarował. Tragiczne jest to, że w ogóle nie łagodzi - mnie wręcz ten kosmetyk podrażnił, aplikacja na nosie i w jego okolicy spowodowała wielką podpuchniętą, czerwoną plamę z rozszerzonymi porami. W czasie korzystania z niego nie zapobiegł niczemu. Konststencja przypominająca żel ze świetlika jest OK, ale w ogóle nie likwiduje wyprysków. Dostępność bardzo słaba, musiałam zamawiać w aptece. Zaletami tego podkładu są: pojemność, cena, skład, zapach oraz wydajność.

skuteczny

Nie mam problemu z trądzikiem, ale wyskakują mi krostki w wyniku zapychania - szczególnie w strefie nakładania różu/ bronzera (pewnie wina talku).
Żel mam już od jakiegoś czasu. Uważam że świetnie się spisuje - szybko wysusza krostki, łagodzi zaczerwienienia. Odpowiada mi, że zasycha na twarzy przez co mogę stosować go na noc. Ma przyjemny, ziołowy zapach.
Jedyny minus to oczywiście wysuszenie skóry w miejscu stosowania - coś za coś.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

Jest dobry !!

Ja ogólnie tego żelu na początku kupienia go używałam go tak w kratkę. Tak sobie, od czasu do czasu jak mi się przypomniało. Wtedy nie było żadnych efektów. Jednak później zaczęłam go używać systematycznie, i pojawiły się zmiany. :) Jednak nie jest on niewiadomo jakim dobrym żelem, bo miewałam lepsze od niego.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

bardzo dobry ;)

po zakupie tego zelu cudow sie nie spodziewalam i takowych nie zobaczylam, ale mysle ze jest do calkiem dobry i wartosciowy produkt zwlaszcza za taka dobra cene;)
\\n
\\n-jest beztluszczowy,wiec szybko sie wchlania
\\n-nie zapycha
\\n-dzialanie: przy nakladaniu kilka razy dziennie, chyba faktycznie cos pomaga,ale bardzo minimalnie.na pewno lagodzi zmiany i je przyspiesza wyleczyc;)
-calkiem wydajny
\\n
\\npolecam za taka cene;)

Skuteczny!

Dzięki temu, że byłam zadowolona z toniku i kremu z tej serii, zdecydowałam się na zakup tego żelu. I nie zawiodłam się, bo pomimo niskiej ceny jest naprawdę skuteczny. Jak tylko widzę, że coś się szykuję do pojawienia się na twarzy od razu zapobiegam smarując tym żelem. Po kilkakrotnym posmarowaniu wyprysk wyraźnie się zmniejsza. Warto też użyć żelu na miejsce po wyciśnięciu pryszcza, bo bardzo przyspiesza gojenie.
Jest naprawdę wydajny i skuteczny (bez wysuszania). Polecam ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Żel Best jest THE BEST!

Natknęłam się na niego całkiem przypadkowo ze dwa lata temu. Wówczas wydawał mi się być marnym kosmetykiem, sama nie wiem z jakiego powodu, pewnie przyczyniła się do tego cena i tandetne opakowanie :D

Przypomniałam sobie o nim zeszłej zimy, gdy na czole pojawił mi się wysyp małych krostek, na które nie działały żadne antybakteryjne czy przeciwtrądzikowe specyfiki :D Okazało się, że wystarczyła 2-dniowa &quot;kuracja&quot; żelem Best i mój problem zniknął :D Od tamtej pory używam go po dziś dzień i z pewnością będę mu wierna przez dłuuugie lata.

Ale od początku...

Gdzie można go dostać?
Do wyboru mamy: stronę producenta albo apteki internetowe. Najlepsze jest to, że nie można go dostać nawet w aptece DOZ, a w internetowym &quot;wydaniu&quot; tej apteki, żel dostaniemy bez problemu. Powinnam ująć pół gwiazdki za dostępność, ale i tak zamawiam tam masę leków, a kliknięcie na ten żel nie stanowi problemu :D

Co siedzi w tubce?
Po otwarciu tubki naszym oczom ukazuje się typowy przezroczysty żel, ale... o hmm herbacianym kolorze ;) nasz węch natychmiast poczuje charakterystyczny ziołowy zapach :) Daleko mu jednak do zapachu ziołowego typowego dla szamponów, tu jest jakaś kosmiczna mieszanka.

Czy działa?
A i owszem i na efekty wcale nie trzeba długo czekać. Przykład? Proszę bardzo - wczoraj obudziłam się z krostką na brodzie zakończoną wielkim białym czubem, 3 aplikacje w ciągu dnia i... dziś rano nie było po niej śladu :D U mnie działa na wszelkiego rodzaju wypryski, ale z niektórymi trzeba trochę powalczyć :)

Jak go stosować?
Ja osobiście myję twarz żelem lub mydełkiem, a następnie aplikuję małą kapkę tego świnstewka na krostkę, ilość żelu jest na tyle duża, że nie wysycha przez najbliższą godzinę i gdyby wyjść na miasto z marszu, to z pewnością rzucałaby się w oczy :D Po kilku godzinach albo samo się wszystko starło, albo wchłonęło, albo pozostało postacią przypominającą łuszczący się fragment skóry. Zazwyczaj aplikuję go 3-5 razy w ciągu dnia, grubszą warstwę na noc :) Nie czuć żadnego szczypania, pieczenia, swędzenia, ściągnięcia skóry. Odczuwamy jedynie lekki chłodek z racji tego, że mamy maleńką mokrą plamkę na twarzy :D

Czy jest wydajny?
Ojj przeokropnie. Mnie jedna tubeczka wystarczyła na 4 miesiące, a po tym co napisałam powyżej można wywnioskować, że sobie tego żelu nie żałuję :D

Biorąc pod uwagę skład i cenę (mnie kosztował niecałe 6zł) oraz ilość (aż 30ml), będzie gościł w mojej kosmetyczce dopóki go nie wycofają z produkcji :)

Cała seria Best jest rewelacyjna, a wypróbowałam już tonik, żel do mycia twarzy, żel punktowy i od 1,5 miesiąca testuję krem :D Polecam z całego serca ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4, a zaczęłam kolejne :)

Tani, polski i skuteczny

Kupiłam żel na wypryski oraz krem z serii Best. Z obu jestem bardzo zadowolona.
Przede wszystkim spełnia swoje podstawowe zadanie, czyli przyspiesza gojenie krostek. Działa głównie wysuszająco i łagodząco, sprawia że zaognione zmiany stają się mniej widoczne. Mógłby trochę lepiej działać ściągająco, czyli wyciągać na wierzch ropne zmiany.
Szybkie efekty uzyskamy nakładając żel regularnie, kilka razy w ciągu dnia. Cienką warstwą możemy nakładać go pod makijaż, a grubszą na noc (przy większej ilości żelu tworzą się grudki zaschniętego preparatu).
Cena bardzo korzystna w stosunku do pojemności. Żele na wypryski mają zazwyczaj po 15 ml i są droższe, a wcale nie lepsze jakościowo od naszej rodzimej serii Best. Skład także zachęcający.

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Działa

Żel kupiłam przez przypadek. Wyszło mi pełno pryszczy na twarzy, byłam załamana więc pobiegłam szybko do apteki i farmaceutka poleciła mi ten żel.
Faktycznie zmniejsza pryszcze, ale zaznaczę że przy częstym stosowaniu czyli tak co 3 godziny na pryszcze. Jednorazowe użycie nic nie da.
Bardzo fajnie że żel jest bezbarwny bo można go użyć nawet pod makijaż.
Ładnie wysusza pryszcze, zmniejsza ich widoczność jak i intensywny czerwony kolor, na małe krostki jest rewelacyjny na większe potrzeba cierpliwości.
Duży plus za cenę i za duże opakowanie!
To jest żel więc nakłada się odrobinę tylko tam gdzie potrzeba więc jest bardzo wydajny.
Ja mam jedną tubkę już pół roku.
Polecam biorąc pod uwagę cenę, wydajność, działanie i dużą tubkę!

Ilość zużytych opakowań: 2/3 tubki