Oriflame, Natural Skincare, Soothing Eye Contour Gel (Łagodzący żel pod oczy)

Oriflame, Natural Skincare, Soothing Eye Contour Gel (Łagodzący żel pod oczy)

Cudownie orzeźwia skórę, zmniejsza opuchnięcia. Rumianek koi, a witamina E chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.

Skład: Aqua, Butylene Glycol, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Polysorbate 20, Carbomer, Propylene Glycol, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Allantoin, Disodium Edta, Sorbitol, Chamomilla Recutita, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Peg-35 Castor Oil, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Ci 42090.

Cena: 29zł / 15ml
/e/

Nie polecam

Produkt kupiłam na promocji: on + słynny Oriflame\'owski balsam do ust także cena była atrakcyjna, ale co z tego skoro się nie sprawdził.

Zalety:
- cena
- fajna konsystencja

Wady:
- nie działał
- szczypała mnie po nim skóra - a powinien być łagodny
- niewygodne opakowanie

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Raczej nie.

Plusy:
+wydajny,
+nie podrażnia,
+delikatnie chłodzi,

Minusy:
-nie praktyczne opakowanie,
-nie zmniejsza cieni.

Żel lekko napina skórę wokół oczu, nie ma właściwości nawilżających. Dobry dla osób, które dopiero zaczynają "przygodę" z kremami/żelami pod oczy.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

Nic nie robi, efektu zero

Dostałam ten krem w prezencie, sama bym nie kupiła bo nie kupuję kosmetyków katalogowych.

-Żel jest wydajny
-ma ładny kolor
-opakowanie nie praktyczne, ciężko wydobyć krem
-niestety cieni ani opuchlizny nie usuwa, niestety ale mam zmęczone oczy i to widać.
-o zmarszczkach mimicznych nawet nie wspomnę
-jest bezzapachowy
-nie podrażnia

Wypróbowałam i nie polecam, dodam że używam kremy regularnie.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: jedno 15ml

Bardzo dobry w dobrej cenie!

Nigdy wczesniej nie musialam uzywac zadnych zeli, czy kremow pod oczy. Jednak czsu nie da sie cofnac, czlowiek nie robi sie mlodszy. Teraz praktrycznie kazde niewyspanie odbija sie na mojej stosunkowo jeszcze mlodej twarzy. Nie mam specjalnie problemow z cieniami, ale niestety oczy puchna po zle przespanej nocy. Jestem jeszcze za mloda (25l) na kosmetyki anty-zmarszczkowe, wiec pomyslalam, ze sprobuje tego specyfiku. Okazal sie dla mnie wrecz zbawienny. Opuchlizna schodzi juz po kilku minutach. Warto jednak zauwazyc, ze nie uzywam zelu codziennie, tylko po ciezkich nocach, tylko rankiem.
Dobrze sie wchlania, odswieza i redukuje opuchlizna, usuwania cienie nie zauwazylam, ale trzeba przyznac, ze po zaaplikowaniu oko jest jednak delikatnie rozswietlone.
Goraco polecam mlodym paniom.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Średni.

Taki sobie. Nic nie daje - tak samo jak większość kremów, żelów, eye roll onów, itd., pod oczy. Na początku napaliłam się na niego i używałam regularnie, ale niestety nie zauważyłam efektów. Nic się nie zmieniło, nic się nie polepszyło, szkody też żadnej mi nie zrobił.
- Jest wydajny, ale niewarty swojej ceny.
- Nie ma zapachu, więc jest mniejsza szansa na podrażnienia.
- Szkoda, że trzeba czekać długo zanim się wchłonie - inaczej skóra się klei.
- Nawet chłodzi...

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

krem, który nie robi nic

Przy okazji zamawiania innego produktu konsultantka Oriflame namowila mnie na ten kosmetyk. Ze niby dla mojej 20-paro-letniej cery bez zmarszczek jeszcze ten krem jest swietny. Mial zmniejszac opuchniecia (ktorych nie mam) i likwidowac cienie pod oczami (ktore mam NADAL). Nie robi nic. Fakt, ma przyjemna konsystencje, odswieza i nie podraznia oczu, ale cienie jak byly, tak sa... Nie polecam, lepiej wydac pare zlotych wiecej i kupic cos naprawde porzadnego.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

ok

Faktycznie jest to konsystencja takiego niebieskiego żelu, który szybko się wchłania likwidując opuchnięcia w okolicach oczu, ale troszkę szczypie, podrażnia, nie wiem jak to nazwać... Może ma zbyt wrażliwą skórę ;)

Nie polecam

Dostałam ten żel w prezencie. I dobrze bo szkoda by mi było kasy na ten produkt. Nie robi absolutnie nic. Czarne obwódki jak były tak są. Z opuchnięciami nie miałam problemów, więc nie wiem czy by pomogło. Oczka wyglądają tak samo. Daję 2 gwiazdki tylko za to, że po nałożeniu jest miłe uczucie odświeżenia i jest wydajny.

Używam tego produktu od: rok

Cienie naprawde zniknely!

Kremik dostalam w prezencie od tz-ta. Cienie pod oczami i drobne opuchniecia naprawde staly sie od jakiegos czasu moim utrapieniem, nawet tz je zauwazyl. Antidotum mial byc wlasnie ten kremik. I coz: cienie i opuchniecia rzeczywiscie zniknely po jakichs dwoch tygodniach stosowania. Powrocily jednak, gdy tylko odstawilam kremik na pare dni. Ot taki chwyt producentow kosmetykow katalogowych, by ciagle siegac po dany specyfik. I moze bym i po niego siegnela, ale w ofercie jest rzadko, a cena 19.90 jest moim zdaniem troche za wysoka. Nie zdazylam sie rozejrzec za aptecznym produktem zastepczym, ale sadze, ze w aptece dostalabym cos podobnego za polowe tej ceny. Generalnie fajny, bo ma mila konsystencje i przyjemna forme aplikacji, koi skore i szybciutko sie wchlania, tylko dlaczego skutecznosc jest tylko jednodniowa? No i ma jeszcze jedna wade: jest bardzo malo wydajny.

Używam tego produktu od: miesiac

jestem na nie

Zakupiłam go w pakiecie razem z "miodkiem". I jestem na nie. Ciągle mam uczucie ściągnięcia skóry pod oczami, piecze i naprawdę rozważam wyrzucenie tego. Albo podarowanie mamie. Z wieczka szybko zeszła pozłotka, mimo, iż do ręki brałam opakowanie tylko raz dziennie.

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Raczej nie!

szukalam jakiegos kremiku, ktory troszeczke wyeliminowalby moja worki pod oczami i ukoilby troche moje zmeczone komputerem oczy :) niestety to nie jest to, czego szukalam. Kremik moze bedzie zadowalal osoby, ktore nie wymagaja zbyt wiele, ja rowniez cudow nie oczekuje, ale ten nie dziala na moje oczka w zaden sposob :( po nalozeniu czuje niemile uczucie sciagniecia skory wokol oczu, jest taka wysuszona i szorstka. Nie czuje, aby dzialal lagodzaco. Jedyny plus to fajna konsustencja i szybkie wchlanianie. Tak wiec dalej szukam swojego KWC:)

Używam tego produktu od:kilku tyg

To nie to.

Żel ten kupiłam, gdy skończyło mi się drugie opakowanie żelu Oriflame w kwadratowym, przezroczystym pojemniczku z fioletową zakrętką. Nazwę miał prawie taką samą, więc miałam nadzieję, że po prostu zmienili opakowanie :( Niestety, to nie to samo.

Żel pomaga, ale nie tak, jak ten poprzedni. Nic nie robi z cieniami, odrobinę zmniejsza opuchnięcia, nakładany na noc też jakoś nic nie zdziałał.. Przyjemnie nawilżał, ale nie tego od niego wymagałam. Właściwie ceny katalogowej nie jest wart - ja go kupiłam na allegro za 12zł i uważam, że to też przepłacanie - taki sam efekt można uzyskać żelami FlosLeku za 6zł. Dość szybko się skończył.

Raczej nie polecam, chyba, że w jakiejś promocji. do spróbowania.

Używam tego produktu od: 2 lata temu