Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Kremowy mus nawilżający z olejkiem bawełnianym

Twarz nabierze niezwykłego wdzięku i blasku za sprawą bogatej kompozycji składników intensywnie nawilżających i nadających skórze promiennego, świeżego wyglądu. Mus został wzbogacony o składniki odżywcze i witaminy, wyciąg z daktyla i azjatyckiej trawy oraz perełki olejku bawełnianego, dzięki którym skóra stanie się jedwabista i miękka w dotyku, odczuje komfort i ochronę przez cały dzień. Odpowiedni dla cery suchej i normalnej, powyżej 20. roku życia.
Efekt:
- Wzrost nawilżenia skóry o 92% po 1 tyg. stosowania
- Bezpośrednio po aplikacji u 68% badanych niezwykle miękka i jedwabista w dotyku skóra

Dobry, ale bez rewelacji

Plusy:
- bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy (dla mnie duży +, bo często mam z tym problem (mam cerę mieszaną) )
- nie powoduje powstawania wyprysków
- ma filtr
- przyjemna, lekka konsystencja i ładny zapach
- nadaje się pod makijaż
- niska cena
- wydajny

Minusy:
- słabe nawilżenie
- na zimę zdecydowanie za lekki
- po jakimś czasie świeci mi się strefa T, ale nie jest to krem matujący, więc krem nie obiecuje, że będzie inaczej

Krem w porządku, ale z wiekiem zaczynam wymagać jednak trochę więcej ;) Do tej pory dobrze mi służył i nadal czasami go używam, ale szukam czegoś nowego. Zwłaszcza odkąd zaczęłam pracę w klimatyzowanym pomieszczeniu czuję, że ten krem to stanowczo za mało i nie nawilża skóry w takim w stopniu w jakim tego potrzebuję.
Ogólnie nie szkodzi, ale też dużo nie daje.

Super lekki filtr

Jestem posiadaczką tłustec i płytko unaczynionej cery. Krem kosztuje ok. 20 zł. W promocji można go dostać za ok. 15zł. Krem bardzo ładnie pachnie i ma różowy kolor. Konsystencja przypomina mus.

Produkt otrzymał 3.5 gwiazdki za najlżejszy filtr jaki miałam. Większość filtrów, a nawet prawie wszystkie są tłuste. Po nałożeniu tego kremu twarz nie świeciła się wogóle. Dlatego krem bardzo nadaje sie pod makijaż i nie ma problemu z jego wchłanianiem. Minusami tego kremu są: niefotostabilne filtry, zerowe nawilżenie nawet mojej tłustej cery.Jako lekki filtr polecam. Obecnie opakowanie jest inne, aniżeli to na zdjęciu, ponieważ jest nowa seria tego kremu

Używałam ten krem przez jakieś dwa miesiące i zużyłam całe opakowanie.

SKŁAD:Aqua, Decyl Oleate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Gluceth-20, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetearyl Alcohol, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Dimethicone, Methyl Glucose Sesquistearate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Ceteareth-20, Hexyldecanol, Glycerin, Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract, Benzyl Alcohol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Methylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Linalool, Limonene, CI 19140, CI4209.

Nie nawilża, ale ładnie pachnie i minimalnie "matuje"

Cóż, krem jak krem. Uzywałam go na zmianę z tym z tej samej serii - już ok. 2 lat. Chyba każdy krem w tej cenie nie będzie jakąś rewelacją.

Minusy:
- nie nawilża
- niby nie powoduje podrażnień, ale zatyka (stosowałam go bardzo długo, bo byłam zbyt leniwa na szukanie czegoś innego i problemy z trądzikiem miałam non stop)

plusy:
- bardzo ładnie pachnie, o wiele lepiej niż te dermokosmetyki
- ma fajną konsystencję
- nadaje się pod makijaż

Jeśli macie problemy z wysuszoną skórą i trądzikiem tak jak ja - nie kupujcie tego raczej. Zwłaszcza w sezonie zimowym. W lecie - jak będzie promocja, a skończy mi się uriage pewnie sięgnę po swoją resztkę:)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 - 5

dość fajny

+ kupilam w promocji (12zł) więc tani :)
+ ładnie pachnie
+ estetyczne opakowanie
+ matuje - nie na długo, więc nie nadaje się do super tłustej cery, ale mi wystarcza
+ troszkę nawilża - taki na co dzień :)
+ ma filtr spf 15, więc ok na niezbyt słoneczne dni jesienne czy wiosenne
- niestety zawiera silikon : (

Fajny jak nie potrzebujemy super ochrony, nawilżenia, a po prostu chcemy coś wklepać przed wyjściem z domu.
Dla mało wymagającej cery.

Srednio dobry

Kupiłam krem na ciepłe dni . Mam skórę raczej normalną odrobinę przetłuszczającą się. Myślałam, że krem będzie bardziej nawilżał skórę, a nawilża ją w przeciętnym stopniu. Nie tworzy tłustej warstwy na skórze, dobry pod makijaż, plus na filtr SPF15 . Nie wiem czy to przez niego ale w trakcie stosowania go pojawiły mi się u dołu policzków drobne krostki, czasem wyskakiwały wypryski. Gdyby silniej nawilżał pomyślałabym nad oceną 5 dla niego.

Używam tego produktu od: 3mcy

Idealny

Mam cerę tłustą, skłonną do podrażnień. Znalezienie kremu, który nie spowoduje świecenia i wysypu krost graniczy z cudem. A jednak się udało! Stosuję go regularnie na dzień od ponad roku. Często lączę go z dodatkowymi filtrami. Na noc smaruję się innym kremem.

Plusy:
+ dobrze nawilża,
+ nie powoduje nadmiernego błyszczenia,
+ ma przyjemną, lekką konsystencję,
+ nie uczula mnie,
+ nie zapycha,
+ ma SPF,
+ idealnie nadaje się pod makijaż,
+ ładnie pachnie.

Minusy:
- jest mało wydajny, dość szybko ucieka ze słoiczka,
- mógłby być tańszy.

Podsumowując, nie znalazłam lepszego kremu na dzień. Uwielbiam go i pewnie kupię jeszcze dużo opakowań.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: stosuję go regularnie od długiego czasu, więc ciężko to określić, wiele

Bez rewelacji

Używam kremowego nawilżającego musu 20+ na dzień i na noc i jestem trochę rozczarowana:

*nie nawilża zbyt intensywnie, po jakimś czasie skóra znów staje się sucha,
*zawiera filtry UV - o losie!

Oglądałam niedawno program na Tvn Style, aby wystrzegać się kremów zarówno na dzień i na noc. W nocy niepotrzebne nam są filtry UV. Skóra powinna wtedy odpoczywać, dlatego krem powinien zawierać wyłącznie minerały i substancje nawilżające.
Że też o tym wcześniej nie pomyślałam.. ;/

*za wysoka cena

2,5 gwiazki daję za:

*konsystencję - taka jaką lubię, czyli gęsty mus, który łatwo się rozprowadza,
*bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia na twarzy żadnej otoczki/maski
*zapach długo się utrzymuje, dość przyjemny, ale wolę jednak mniej intensywne, kremowe. Ten pachnie jakby owocowo (?)

To chyba na tyle.. Pozdrawiam więc! ;)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

W SAM RAZ

pierwszy krem, który okazał się strzałem w 10 z serii 20+.
używałam też Kremowego musu matującegi oraz kremu wygładzająco-rozpromieniającego z tej serii ale ten mi najbarziej odpowiada.

Minus to jak dla mnie wysoka cena w porównaniu z innymi kremami tej firmy.

podzielam zdanie innych wizazanek,że kosmetyk nadaje się pod makijaż, ponieważ nie powoduje świecenia się. Zaletą jest też filtr i nie trzeba używać innych preparatów dodatkowych z nim.

polecam osobom, które mają suchą skórę ale należy pamiętać że to nie lekarstwo na przesuszenie tylko kosmetyk!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny dla cery mieszanej!

Jest to jedyny krem który mogę stosować bez obaw, że skóra zacznie błyszczeć po godzinie.
Fakt - cudów nie zdziałał jeśli chodzi o regenerację skóry, ale w sumie nie taka jest jego właściwość.
Bardzo chwalę go przede wszystkim za to, że nawilża moje bardzo suche policzki (nakładam go rano i spokojnie przez cały dzień czuję, że policzki są nawilżone) i za to, że z upływem czasu nie "przetłuszcza" mojego czoła i noska ;)
Niestety wszystkie inne kremy, choć nie wiem jak delikatne powodowały, że z każdą godziną świeciłam się coraz bardziej.

plusy:

+ dobrze nawilża
+ przepięknie pachnie
+ wydajny
+ super konsystencja - bardzo lekki!
+ pozostawia uczucie odświeżenia twarzy
+ matuje

minusy:

- nie regeneruje (ale jak już wspomniałam, to nie zadanie tego kremu)

Zdecydowanie polecam i na pewno kupię ponownie :)

Używam tego produktu od: grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Raczej nie

Mam ambiwalentne odczucia względem tego kremu. Z jednej strony pięknie pachniał i miał spf no i nawilżał, no ale z drugiej stony nie nawilżał tak, jak bym chciała, wysypało mnie w trakcie pierwszego tygodnia używania i był mało wydajny.
Raczej nie wrócę, bo nie zachwycił mnie niczym poza filtrem, który oczywiście, można dokupić osobno.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe (50ml)

Dobry

Miałam różne opinie o tym kremie, ale ostatecznie stanęło na tym, że bardzo go polubiłam. Przyjemny, choć nie niezbędny gadżet dla każdej kobiety.

Plusy:
-jest dość wydajny,
-ładnie pachnie,
-matowi,
-nadaje się pod makijaż,
-cena i dostępność.

Minusów jako takich się nie dopatrzyłam.
Polecam polecam.

Nie za dobry

Dla mnie porażka.Krem nie nawilża i na pewno nie matuje.Szybko się wchłania i to na tyle bo nic nie robi dla twarzy,jeżeli nie nawilżył mi mojej mieszanej cery to do suchej kompletnie się nie nadaje.Szkoda pieniędzy .

Używam tego produktu od: kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: 1 kupione i wyrzucone