Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Aksamitny tonik w żelu

Lirene Dermoprogram, Design Your Style, Aksamitny tonik w żelu

Niezwykle wygodna formuła, z bardzo bogatą kompozycją składników, doskonale pielęgnuje skórę twarzy. Tonik w żelu z wyciągiem z daktyla i jabłka w połączeniu z delikatnymi perełkami olejku bawełnianego, odżywia i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Odpowiedni dla każdego typu cery, przeznaczony dla osób powyżej 20. roku życia.

Porażka

Biorąc pod uwagę, że cała seria była genialna, spróbowałam i toniku...

Nie wiem czy w ogóle można to nazwać tonikiem, to jest raczej jakaś lepka maź...

Jeśli chodzi o plusy, to ciężko mi cokolwiek sensownego napisać, ale niech będzie, że zapach i cena, a minusy?
- lepki
- nie pielęgnuje
- nie oczyszcza
- mnie nie nawilżył
- spływa z wacika
- wydaje się ciężki
- twarz się po nim klei niemiłosiernie

Zaskakują mnie dość pozytywne opinie na jego temat, ja jestem nim kompletnie zawiedziona. Stoi na półce prawie połowa opakowania, którego nawet nie chcę dotykać, używam czasami kiedy natknie mnie desperacka ochota, żeby go wykorzystać i nie patrzeć na niego nigdy więcej...

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Oczekiwałam więcej

Kiedy przeczytałam zapewnienia producenta pomyślałam że to super kosmetyk. Firma sprawdzona (bardzo lubię jej kremy), dobra, tania...
Miałam nadzieję że w końcu nadmiar toniku nie będzie się wylewać z płatka i moczyć wszystkiego dookoła. Niestety się zawiodłam...
Rzeczywiście tonik ma żelową konsystencję, ale moim zdaniem nie oczyszcza dobrze skóry, a po użyciu pozostaje lepki film.Mnie on bardzo przeszkadza co właściwie dyskwalifikuje ten tonik.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Nie jestem przekonana

Byłam ciekawa tego toniku, gdyż dotychczas nie używałam tego typu kosmetyków w formie żelu.
Tonik miał przyjemny zapach, dobrze nawilżał cerę.
Niestety, pozostawiał na niej lepką warstwę, co mi bardzo przeszkadzało.
Uczucie odświeżenia również było dla mnie niewystarczające.
Tonik w żaden sposób nie podrażnia skóry. Przyjemnie się go aplikuje.
Jest wydajny.
To dość specyficzny kosmetyk, który po prostu trzeba polubić.

fajny:)

Miałam go za darmo bo dokładali do zakupów w Naturze.
Podoba mi się jego jabłkowy zapach. Konsystencja mi odpowiada. Cera się po nim trochę klei, ale nie przeszkadza mi to. Dobrze przygotowuje twarz do dalszych zabiegów.;)

tonikiem bym tego nie nazwała

To, że ten tonik wylądował na mojej toaletce, to wynik niepohamowanej ciekawości spróbowania czegoś "innego". W praktyce okazało się, że piękny jest tylko opis producenta i zapach. Nie przekonał mnie do siebie. Konsystencja żelu kompletnie nie sprawdziła się w moim przypadku:

Wady:
- tonik długo się wchłania
- pozostawia lepki film na skórze
- podkreśla rozszerzone pory
- odniosłam wrażenie, że cera zamiast nabrać zdrowego kolorytu była zaczerwieniona
-nie zauważyłam, aby nawilżał

Zalety:
- niewygórowana cena
- zapach, choć dla mnie troszkę za intensywny

Zdecydowanie nie dla mnie, może dla kogoś o bardzo suchej skórze, choć obecność kwasów owocowych, mogłaby podrażniać.

Używam tego produktu od: rok temu, kilka m-cy na zmianę
Ilość zużytych opakowań: 3/4

lepciutki

Bardzo dziwny produkt-zakupiłam z ciekawości i sama nie wiem co o nim myśleć:)
-Bardzo dobrze nawilża
-lepki jak miód
-twarz jest klejąca i nie odświeżona
Nie nazwałabym tego produktu tonikiem tylko nawilżającym mazidełkiem :)

Używam tego produktu od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nie zużyłam jeszcze pierwszego

super

uważam ze ten tonik jest swietny przy mojej tlustej cerze sprawdza sie znakomicie uwielbiam jego konsystencje ktora umozliwia mi aplikacje odpowiedniej ilosci produktu na wacik bez rozlania produktu ktora mi sie zdarza przy tradycyjnych tonikach ma super zapach nie zawiera alkoholu jak dla mnie super zmywa resztki makijazu i ogolnie oczyszcza cere,jest niedrogi i super wydajny moge polecic szczerze ten produkt :)

Używam tego produktu od:6miesiecy

Dobry

Najpierw o zaletach :)
- tonik ładnie i świeżo pachnie,
- łatwo się nakłada dzięki żelowej konsystencji,
- nie ma alkoholu i nie podrażnia suchej wrażliwej cery,
- jest wydajny.
Teraz o wadach:
- nie daje uczucia świeżości,
- raczej nie oczyszcza,
- długo się wchłania,
- nie czuję efektu nawilżenia.

Cena jest przystępna, więc warto wypróbować, ale nie jest to rewelacja.

Plusy:
*fajna konsystencja (co jednak nie robi różnicy
w porównaniu z innymi tonikami)
*mam wrażenie, że koi skórę
*cera jest po nim aksamitna i gładka
*dobrze oczyszcza pory
*zapach

Minus:
* długo "wysycha na skórze", co przy porannym biegu bywa irytujące.

Używam go razem z innymi kosmetykami z serii i mimo tej jednej wady wracam do niego. Nie rozumiem problemów innych wizażanek z aplikacją, mi się nie rozlewa.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań:ok. 3-4

Średni

Taki sobie tonik. Szczerze mówiąc, ani nie jestem na TAK, ani na NIE. Tonik nawet nawilża i jest w miarę OK. Bardzo wydajny.Większych zastrzeżeń nie ma, ale szału też nie robi. Ale to co mi najbardziej w nim nie odpowiada to opakowanie... Jakoś dziwnie spływa po butelce zamiast na płatek kosmetyczny, strasznie mnie to denerwuje. Raczej nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od:2 mies.

na noc może tak

nie ocenię tego produktu zbyt ostro, bo tonik nawet mi odpowiadał, ale tylko do stosowania na noc. niedopasowanie dla mnie nie oznacza, że produkt jest do przysłowiowej d..y. Żelowa konsystencja nawilża skórę, jednak utrudnia wklepanie kremu, co jest najbardziej dotkliwe właśnie rano, gdy chcemy mieć matową, nie błyszczącą cerę. Na plus działa zapach.

jednym słowem- dla skór mieszanych polecam na noc, dla suchych na dzień i na noc.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Niekoniecznie.

Kupilam go, bo byl tani, a nie bylo ani Ziai nagietkowej ani Garniera do skory wrazliwej. Zapach mi odpowiada, choc jest troche za mocny. Konsystencja calkiem przyjemna, na waciku nie robi roznicy, czy to tonik w plynie czy w zelu. Rozprowadza sie wygodnie, lekko nawilza. Niestety zostawia polyskliwa warstwe na twarzy, co mi sie nie podoba. Dodatkowo ciezko trafic nim na wacik, duza ilosc zostaje na wieczku butelki i sie rozmazuje. Ogolnie polecam dla niewymagajacych, ale wracam do swoich ulubionych tonikow.

Używam tego produktu od:miesiac