Babydream, Delikatny krem dla dzieci

Babydream, Delikatny krem dla dzieci

Z olejkiem ze słonecznika oraz rumiankiem, z pantenolem oraz witaminą E, bez zawartości oleju mineralnego, barwników oraz konserwantów. Doskonale nawilża.

Skład: aqua, helianthus annuus, cetearyl alcohol, glyceryl stearate se, capryliccapric triglyceride, glycerin, parfum, panthenol, tocopheryl acetate, chamomilla recutita, bisabolol, sodium hydroxide, polyglyceryl -6-stearate, tocopherol, hydrogenated palm glycerides citrate.

Świetny dla każdego

Krem jest po pierwsze tani, po drugie wydajny, po trzecie ma przyjemny zapach a po kolejne - ogólnie jest świetny. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania, idealny zarówno dla mojego dziecka do buźki i do całego ciała, jak i dla mnie i męża, sprawdza się na buzi, dłoniach, stopach i całym ciele. Nie wysusza, nie wyskakują po nim żadne niespodzianki. Krem jest więc bardzo uniwersalny.

uniwersalny

Dobry, uniwersalny krem dla każdego. Ja używam go do dłoni,stóp, ust, ciała.
Do twarzy nie próbowalam,bo nie ma takiej potrzeby :)Bardzo lubie jego zapach,ktory dobrze komponuje się z żelem do mycia ;-) są takie same zresztą XD
Dodatkowym plusem jest to,ze krem jest bezpieczny, lagodny,wkoncu przeznaczony dla dzieci:)
no i cena... ja zaplacilam za niego 3zl :)Używam tego produktu od:miesiac

produkt dla cer mieszanych

Kupiłam również dzięki dobrym opiniom na wizażu i skuszona ceną(niską).Za stanawia mnie fakt czy jest to dobry produkt da dzieci-bo moją mieszaną skórę ściąga i matuje (lekko nie w kamień)więc po co stosować go u dzieci?dla ściągnicia? Świetny pod makijaż,nie zapycha,dobry skład.posumowując geniusz za kilka złotych porównywalny z tymi za kilkadziesiąt.

Używam tego produktu od:roku

polecam

długo szukałam jakiegoś kremu bez olejów mineralnych i w końcu znalazłam; dla mnie rewelacyjny pod makijaż, szybko się wchłania, nie powoduje takiego odczucia, że skóra jest strasznie tłusta (jak np tradycyjny nivea)
do tego tani
generalnie zauważyłam że dobrze mi służą kosmetyki "dla dzieci" - mają w sobie najmniej chemii! a przy tym dobrze działają; aha - mój mąż używa go po goleniu i mówi że sprawdza się świetnie (dużo lepiej niż jakieś kosmetyki "for men" :D )

Używam tego produktu od:3 mieś

Nie dla każdego

Nareszcie krem bez parafiny na początku składu!! Tu nie ma jej w ogóle! :) no i bez parabenów!

Używałam go do twarzy, ale po jakimś czasie zaczęły mi wyskakiwać niespodzianki, białe krosteczki... Zużyłam do ciała i do rąk - sprawdził się doskonale:)

Używam tego produktu od:kilka m-cy

Jak pupcia niemowlęcia :)

Zawsze miałam kłopot z wyborem kremu dla siebie...; na codzień, pod pokład, na noc. każdy wydawał mi się zbyt tłusty, twarz świeciła mi się niesamowicie, albo były takie jakby "za ciężkie" Za to z tego jestem bardzo zadowolona, nie jest zbyt tłusty, ma ładny zapach...nadaje się pod pokład, nie zostawia tłustego filmu, szybko sie wchłania...skóra jest gładka, miękka...no jak pupcia niemowlęcia, w końcu :D

Używam tego produktu od:miesiąca

w porządku

Taniutki i zaskakująco dobry.
We mnie wchłania się do matu. Zostawia na twarzy delikatną powłoczkę bez połysku, która w zasadzie mi nie przeszkadza i stanowi dobrą bazę pod makijaż.
Nieźle nawilża, przeciętnie natłuszcza, ale to jest to o co na czym mi w tej chwili najbardziej zależy.
Zapach delikatny, smarowalność wzorowa. Mnie nie zapycha, nie przysporzył mi problemów z cerą.
Opakowanie gigantyczne, do smarowania buzi starcza na wieki, jeśli smarujemy nim tez ciało udaje się je zużyć w rozsądnym czasie. Brak mi na opakowaniu informacji na temat zdatności do użytku po otwarciu. Taka informacja powinna znajdować na opakowaniu szczególnie jeśli krem nie zawiera, według deklaracji producenta, konserwantów.

Podsumowując: przyzwoity krem nawilżający za minimalną cenę.

Używam tego produktu od: od 2 lat zamiennie z innymi kremami
Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie 5

Świetny

Bardzo dobry krem. Doskonale nawilża, po nałożeniu kremu skóra jest matowa, ale świetnie nawilżona. Mam cerę mieszaną i bardzo trudno dobrać mi krem. Ten okazał się być doskonały.

Polecam także krem ULTRA SOFT nawilżający krem aloesowy. Za 100 ml zapłaciłam 3,99, a krem także jest świetny:)

Używam tego produktu od:tygodnia

ideał

ten krem nie ma minusów, po prostu nie ma:D
Plusy:

+krótki skład
+dobrze nawilżą/odżywia
+odpowiednia konsystencja
+świetna wchłanialność
+duża wydajność
+i jest naprawdę śmiesznie tani

no same superlatywy!
gorąco polecam

Używam tego produktu od...:2 miesięcy(?)
Ilość zużytych opakowań:na razie 1

Mój ulubiony krem

Krem jest delikatny i moja skóra go uwielbia, ma konsystencję miękkiej puchowej chmurki :) Skóra wchłania go natychmiast, po nałożeniu jest delikatna i nawilżona bez tłustej powłoki.
Zawsze mam go przy sobie w torebce. Smaruję nim całe ciało, dłonie i twarz.

Używam tego produktu od:2 msc