Ziaja, Masło Kakaowe, Krem 'Lekka formuła'

Ziaja, Masło Kakaowe, Krem 'Lekka formuła'

Krem regeneruje, odżywia oraz przyspiesza odnowę naskórka. Chroni, zapewnia skórze ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Nawilża, przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry.
Substancje aktywne:
- Oleum cacao - Pogłębia naturalny odcień skóry. Posiada skuteczne właściwości ochronne.
- Witamina E - neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Nawilża, wygładza i uelastycznia skórę.

dobry ale..

krem ma bardzo przyjemny zapach oraz konsystencje. dobrze nawilża, odżywia, regeneruje. skóra jest miła w dotyku jednak po dłuższym używaniu powoduję jej przetłuszczanie więc po kilku dniach używania tego kremu stosuje jakiś inny np. oliwkowy

Dobry

Krem zamknięty w słoiczku. Wygodnie się go używa, bo widać ile jeszcze produktu pozostało. Zapach ładny, czekoladowy, ale delikatny. Utrzymuje się jakiś czas na buzi. Dzięki lekkiej formule szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy. Nadaje się do cery suchej, nawilża ją i sprawia, że skóra jest miła w dotyku.

Zapycha

Z serii masło kakaowe przetestowałam już chyba wszystkie lub prawie wszystkie produkty, ponieważ sprawdził mi się balsam do ciała. Jednak ten produkt to dla mnie wielkie rozczarowanie. Aplikacja była przyjemna, a krem miał ładny zapach. Podobała mi się formuła bo faktycznie jest lekka, ale krem wydaje się mimo wszystko tłusty na skórze jakiś czas po nałożeniu. Na następny dzień na mojej skórze pojawiły się okropne wypryski, krem po prostu mnie zapchał. Krem oddałam mamie, bo mi się nie sprawdził

Zapychacz

Krem ma okropny zapach, szybko się wchłania i niestety w moim przypadku zapycha. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, nawilża na długo ale po 3-4 dniach twarz jest wysypana, próbowałam podejść do niego kilkanaście razy, zawsze z tym samym efektem. Skład nieciekawy, ale czego się spodziewać za taką cenę, opakowanie tanie, plastikowe. Nie polecam.

Fajny lekki krem

Używałam go w okresie letnim, kiedy to staram się nie malować. Krem idealnie wyglądał na mojej twarzy, można powiedzieć jak podkład. Pięknie pachnie, fajnie nawilża twarz i daje lekko brązowy kolor. Jedyne co na minus to, z jednej strony krem ma konsystencję ok, jak inne kremy z Ziaji, ale smarowanie go na twarzy było trochę denerwujące. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale ręka mi się ślizgała po twarzy? W każdym razie jak już zmęczyłam nakładanie to efekt był świetny. Będę go używać na 100% w każde wakacje

Dobre 4.

Mam cerę suchą i niestety z dość licznymi zmarszczkami. Od tego kremu oczekiwałam przede wszystkim nawilżenia, używając go jako przerywnik między zmianami kremów przeciwzmarszczkowych lub liftingujacych. Sprawdził się dość dobrze. Myślę, że obietnice producenta zostają spełnione. Znam jednak lepsze kremy nawilżające, stąd taka ocena.

Krem

Do twarzy, ze względu na pory i zaskórniki, wolę coś lżejszego. Używałam, więc tego kremu do ciała, gdzie mam bardzo przesuszoną skórę. Krem dobrze się wchłania, ładnie pachnie, moja skóra była po nim nawilżona. Nie wiem, jak sprawdzałby się na twarzy. Nie wiem też, czy poprawia koloryt skóry, jak obiecuje producent, bo używałam go na opaloną skórę.

wycofałabym

Byłam tak niezadowolona z efektu współpracy z tym kremem że posunęłam się do jego wyrzucenia całe szczęście że kosztuje tylko 3 złote...
Moją cera jest raczej mieszana, krem wcale nie poradził sobie z jej zmatowieniem, moja twarz świeciła się na tyle mocno że można mnie było dostrzec w promieniu kilku kilometrów.
UŻYWAŁAM prudktu także w okresie kiedy moja cera była z lekka pozbawiona wody, krem nie zwlaczył problemu bo suche skórki wciąż się na niej utrzymywały:(.
Zdaje sobie sprawę że jest to moja subiektywna opinia i komuś krem może się sprawdzić należycie z uwagi na inny typ cery.
Dla zachęty mogę dodać że może warto przetestować ( bo widząc po ocenach na WIZAŻ nie wypada wcale tak aż źle):
- kosztuje śmiesznie mało
- pięknie pachnie w słodkich tonacjach
- jest poręczny czy to w podróż czy to do torebki

Zapychający

Moja skóra nie polubiła się z tym kremem. Gdy nakladałam go na twarz to zostawiał po sobie lepką warstwę, której nie lubię. Po codziennym użytkowaniu zauważyłam, że skóra jest bardziej podrażniona oraz, że jest zapchana, miałam wrażenie, że nie mogła oddychać. Jeśli chodzi o nawilżenie to na początku jakieś było, ale nic zadowalającego.
Zapach jest bardzo ładny, aczkolwiek trochę sztuczny.

Świetny

Używam tego kremu od dawna. Podoba mi się jego lekką konsystencja i kakaowy zapach. Sprawdza się szczególnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy moją skóra nie jest aż tak bardzo wysuszona. Dodatkowy plus za cenę kremu.

Zapycha

Ta lekka formuła wcale nie jest taka lekka. Zapach kakaowy jest bardzo sztuczny i choć nie mam wrażliwej skóry to krem potrafi mnie podrażnić. Do tego ciężko się wchłania i zapycha. Nie polecam. Nie znalazłam zastosowania dla tego kremu właściwie. Staram się go wykończyć kremując nim nogi :)

Lubię go

Kupiłam go w jakiejś promocji w markecie. Zwróciłam na niego uwagę, bo wcześniej miałam jego wersję 50ml, która bardzo mi przypasowała. Krem ten fajnie nawilża twarz, podoba mi się jego zapach. Jego konsystencja nie pozostawia dziwnego uczucia na twarzy, szybko się wchłania. Idealny po różnych peelingach lub maseczkach. Jest także mega wydajny, używam go i używam i nie widzę końca. Jak dla mnie jest warty polecenia, bo jego normalna cena naprawdę nie jest uciążliwa do tego na ile czasu on starcza. Minusem jest jednak to, iż (możliwe że po prostu ja tak mam) lekko podrażnia.