Perfecta, Oczyszczanie, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu z minerałami morskimi i bławatkiem

Bardzo starannie usuwa ze skóry zanieczyszczenia i resztki makijażu, przez co skutecznie zastępuje mleczko i tonik. Preparat posiada lekką, nietłustą konsystencję. Zawiera nawilżające minerały morskie, kojący d-pantenol a także wyciąg z bławatka, który redukuje oznaki zmęczenia i odświeża cerę.

zawiodłam się na marce

używam od dawna płynu micelarnego z biedronki, to jedyny który zmywa mój makijaż i nie podrażnia mojej strasznie delikatnej skóry. jestem atopikiem wiec to nie lada wyczyn tym bardziej w takiej cenie. używałam już micelara z Garniera i Ziaji (co niestety skończyło się wielkimi czerwonymi plamami na skórze twarzy). płyn Perfecty zobaczyłam na przecenie, a ze uwielbiam peeling cukrowy tej firmy skusiłam się na zakup (w końcu wyląduje z ręką w nocniku kiedy przestana produkować tego z bebeauty, niestety mam takie szczęście ze wszystko co dla mnie idealne znika zaraz z rynku, więc przezorny zawsze ubezpieczony) a nóż będzie to jakaś alternatywa! zapach fajny na początku nie szczypał ani nie podrażniał skóry, ale no nie radził sobie kompletnie z demakijażem mojego tuszu do rzęs( z którym ten z bebeauty radzi sobie doskonale), któregoś dnia stwierdziłam, że nie będę sie bawić i skoro tusz się nie zmywa to ja zrobię wszystko żeby go tym płynem domyć. no niestety.. 2 krotne przetarcie oka tym micelarem poskutkowało tym, że następnego dnia rano obudziłam się z oczami czerwonymi jak angor i do tego z powieki górnej jak i dolnej po prostu schodziła mi skóra, a jestem w połowie pierwszego opakowania!
do tego nie zauważyłam żeby moją skórę jakkolwiek oczyszczał. zaczęły pojawiać się u mnie zaskórniki które wcześniej zdarzały się bardzo rzadko (najczęściej w stanach obniżonej odporności).
już zakupiłam opakowanie mojego micelara z bebeauty, a ten podrzucę mam nadzieje że jej podpasuje. na mojej atopowej skórze się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Słabiutki

Lubię kosmetyki Dax więc kupiłam na spróbowanie.

+nawilża
+nadaje się ewentualnie do odświeżania skóry w ciągu dnia – o ile się nie maluję

-zostawia lepki filtr na skórze
-nie sposób zrobić nim demakijaż oczu
-mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Ma zbyt intensywny zapach nie wskazany przy płynie micelarnym i średnio radzi sobie z mocnym makijaz

Nie zachwycił mnie ten produkt-ładnie pachnie,ale po czasie jest on meczący i wręcz drażniący,podkład zmyje,ale przy tuszu i eyelinerze trzeba się natrzeć,bo przykładaniem płatka nie zmywałam dokładnie oka,a do tego noszę zawsze czarny cień-także trochę to trwało.
Cena może i zachęca,ale sprawdzi sie przy lekkim codziennym makijażu i nie wodoodpornych produktach.

Używam tego produktu od: zużyte w 4/5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno -200 ml

Dobrze zmywa wodoodporne kosmetyki

Bardzo dobry płyn micelarny, chociaż kupuję namiętnie ten z biedronki, miałam ochotę na odmianę i nie żałuję!

Plusy:
-tani,
-wygodne opakowanie, na zatrzask, estetyczne
-zmywał dobrze i szybko eyeliner i tusz wodoodporny
-nie podrażnia skóry wokól oczu
-wydajny-nie trzeba duzo, by zmyć cały makijaż

Minusy;
-dostepnosć, nie wiem gdzie go znaleźć

Używałam do zmywania oczu, resztę twarzy myję zawsze czymś co spłukuję wodą. Świetnie radzi sobie z eyelinerem, a zdażało się że inne płyny tylko rozmazywały kosmetyk

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

jest ok

Wśród płynów micelarnych, które miałam okazję używać Dax z minerałami morskimi i bławatkiem okazał się być zupełnie przyzwoity.
Poręczna i estetyczna buteleczka zawiera bezbarwny płyn o przyjemnym świeżym, choć lekko kremowym zapachu.
Płyn doskonale radzi sobie zarówno podczas demakijażu oczu, ust i usuwania podkładu, jak i oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń środowiska.
Mile zaskoczył mnie kiedy zmywałam wodoodporny tusz chanel, którego nie potrafiły usunąć nawet niektóre płyny do demakijażu oczu.
Mam bardzo wrażliwą skórę i oczy, które stale ulegają podrażnieniom ale z Dax spokojnie zapominam o tych problemach.
Niestety jestem zmuszona odjąć jedną gwiazdkę, ponieważ od czasu do czasu po użyciu tegoż płynu na mojej skórze pozostaje cieniutka tłustawa powłoczka, którą jednak bez problemu mogę usunąć przecierając delikatnie twarz suchym wacikiem.
Mimo małego minusika myślę, że Dax oferuje w bardzo rozsądnej cenie przyzwoity produkt.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy, zamiennie z chusteczkami do demakijażu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo lubię

Kupuję go na zmianę z innymi płynami micelarnymi, bo lubię testować ciągle coś innego ale do tego zawsze wracam.

+ dobrze oczyszcza skórę
+ zmywa makijaż
+ przyjemny, delikatny zapach
+ fajny skład

- mało wydajny

Nie oczekuję za wiele od tego typu produktów, bo i tak zawsze później używam żelu do mycia ale ten spisuje się naprawdę dobrze i zawsze będę po niego sięgać.

Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry, ale jedna nie mój KWC

Kupiłam go zachęcona promocją...

Plusy:
ładny,świeży zapach

nie podrażnia skóry (mam skórę twarzy bardzo wrażliwą, która bardzo często reaguje na zle dobrane kosmetyki "buraczanymi wypiekami"...Tu czegoś
takiego nie było)

średnio nawilża

średnio odświeża

Minusy:
mam po nim wrażenie "wyschiętych" oczu

mam ważenie że zostawia minimalnie hmm... klejącą? warstwę na mojej twarzy, co troszkę mi przeszkadza :P wolę jednak jak skóra jest gładsza, wiadomo ... Chyba jak każdy ;)

Ogólnie jest OK, mimo że spodziewałam się lepszego oczyszczenia/demakijażu.. Co prawda radzi sobie z tuszem i rzecz jasna fluidem, ale oczekiwałam lepszych rezultatów... Bliski ideału, ale jednak nie jest to dla mnie idealny płyn... Musiałam dość długo mazać wacikiem po rzęsach, by domyć mascare... Myślę, że jeszcze będę musiała przetestować inne produkty...Może kiedyś trafie na mój KWC :D

Aczkolwiek mogę go polecić,chociażby dla spróby :)

Średni

-zmywa makijaż, ale nie jakoś rewelacyjnie;
-nie zauważyłam jakiegoś specjalnego dobroczynnego działania, ale też, poza szczypaniem w oczy, nie szkodził;
-mało wydajny;
-pozostawia na skórze dziwne uczucie;
-z opakowania nie zawsze wylewa się tyle produktu, ile chcemy.
W podobnej cenie, a może nawet taniej, możemy kupić płyny lepszej jakości, ten nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

Bubel

Dla mnie płyn ma wady, które go przekreślają. Gdybym musiała na siłę wymyślić jakieś zalety, byłby to chyba zapach i fakt, że nie powoduje ściągnięcia skóry.

-Nie nadaje się do wrażliwych oczu, moje takie są i za każdym razem okropnie szczypią.
-Nie zmywa. Mimo nawet minutowego trzymania wacika nasączonego (dość mocno) płynem, makijaż oczu ani drgnie. A mówię tu tylko i wyłącznie o tuszu do rzęs, eyelinera nawet nie próbowałam. Trzeba mocno trzeć, co z kolei nie jest dobre dla skóry wokół oczu, a przede wszystkim powoduje pieczenie i szczypanie. Kiedy już w końcu usunę większość tuszu, zostają czarne podkówki i nie da się ich w żaden sposób zmyć.

Nie polecam, a już na pewno odradzam osobom z wrażliwą skórą wokól oczu.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

najlepszy

Używam go od około 4 lat może nawet więcej świetnie zmywa całą twarz i oczy nawet z eyelinera. Nie wymaga późniejszego mycia skóry wodą nie powoduje podrażnień, ma ładny zapach. Jego jedyną wadą jest iż gdy ktoś używa wodoodpornych kosmetyków takich jak tusz i będzie mocno tarł oczy płynem to mogą trochę boleć lecz po obmyciu wodą wszystko wraca do normy. Dla mnie jest super zostanę przy nim na kolejne lata i nie mam zamiaru zmieniać na coś innego ponieważ długo szukałam odpowiedniego płyny. :)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 10

Auć, moje oczy!

Do tego płynu micelarnego podeszłam z ogromną nadzieją, bo peeling z tej samej serii bardzo lubię i używam cały czas. Wciąż poszukuję idealnego produktu do demakijażu, który bez problemu poradzi sobie z wodoodpornym tuszem, ale niestety, micel od Perfecty nie jest tym wymarzonym.
Nie radzi sobie ze zmywaniem mojego codziennego makijażu oczu (cienie, eyeliner, tusz wodoodporny), próbowałam na różne sposoby - mniej płynu, więcej, przykładanie waciku do powieki, nawet mocniejsze tarcie, które i tak nie spowodowało, że twarz będzie idealnie oczyszczona. Zawsze po nocy budziłam się z resztkami makijażu i musiałam ponownie zmywać oczy.
Już od pierwszego użycia ten płyn micelarny strasznie mnie podrażnił, czułam pieczenie i szczypanie, a okolice oczu miałam zaczerwienione, pojawiały się na nich wielkie, czerwone placki, czasem występowało także łzawienie. Coś okropnego, nie miałam tak jeszcze nigdy z żadnym produktem do demakijażu, dlatego to całkowicie go u mnie zdyskwalifikowało.
Jedynym plusem jest to, że faktycznie skóra jest po nim odświeżona.
By uniknąć podrażnienia oczu używałam go później jedynie do zmywania podkładu z twarzy, do niczego innego się nie nadawał.
Na pewno nie kupię ponownie, będę też omijała inne micele z tej serii.

Bardzo dobry płyn micelarny, radzi sobie świetnie ze zmywaniem makijażu oczu, przy czym jest delikatny i nie szczypie w oczy nawet jak naleję go na wacik za dużo. Ma ładny zapach. Do tego jest tani i często bywa w promocjach. Krótko ale na temat, dla mnie na ten moment jest najlepszy.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, kilka