Barwa, Orientea, Nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z orchidei `Zmysłowość`

Delikatny balsam o aksamitnej konsystencji przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała. Zawiera ekstrakt z orchidei, który regeneruje i wzmacnia strukturę naskórka. Specjalnie opracowana receptura przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz sprawia, że staje się ona jedwabiście gładka i elastyczna. Zmysłowy zapach balsamu pozwala zachować poczucie długotrwałej świeżości i komfortu.

mocna czwóreczka

BARDZO FAJNY BALSAM NA SZYBKO PRZED WYJŚCIEM. Ma piękny intensywny kwiatowy zapach, który dość długo utrzymuje się na skótrze. Bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. Idealny na nogi i ręce przed wyjściem z domu;) Nie jest to jakiś ciężki balsam mocno nawilżający, więc nie możemy spodziewać sie po nim efektu 24godzinnego nawilżenia. Nie wyleczy całkowicie problemów suchej skóry, nie nawilży jej najgłębszych warstw. Nie takie jest jego zadanie. Mi się osobiście bardzo spodobał, polecam przed jakimkolwiek wyjściem, nawet do łóżka ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka