Barwa, Bebi, Szampon dla niemowląt i dzieci

Barwa, Bebi, Szampon dla niemowląt i dzieci

Wyjątkowo łagodny szampon, który delikatnie myje włosy i wrażliwą skórę głowy niemowląt i dzieci. Zawiera łagodne składniki myjące oraz d-pantenol i proteiny roślinne, które chronią przed wysuszeniem delikatną skórę dziecka. Szampon dobrze rozprowadza się na włoskach i łatwo spłukuje. Po umyciu włosy są puszyste, miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują. Szampon BEBI przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt po ukończeniu pierwszego miesiąca życia.
Polecany jest również dla dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze.

Fajny szampon dla dzieci

Szampon ma bardzo ładną butelkę, wita na niej nas fajny krabik.
Używałam go u mojej 3-letniej córeczki.

Co od razu mogłam stwierdzić to to, że jest bardzo wydajny. Wystarczy dosłownie kropla, dwie, by umyć jej włoski. Świetnie się pieni, dobrze myje.
Ma ładny zapach, który na włosach możemy wyczuć jeszcze na drugi dzień.

A jakie efekty?
Włosy są bardzo miękkie i mega puszyste. ładnie się błyszczą.
Niestety córcia ma kręcone włoski i niestety i tym razem ciężko je rozczesać. Ale tak mamy zawsze po szamponach dla dzieci.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dla delikatnych w sam raz !

Myłam nim kilkumiesięczne niemowlę i sprawdził się doskonale.
Ani trochę nie podrażnił delikatnej skóry mojego dzieciaczka :)
Pamiętam że trudno było mi go dostać ale w końcu kupiłam od razu dwie butelki bo miałam jakieś przeczucie że to dobry produkt :)
Dobrze oczyszczał włoski dziecka i jego delikatną skórę.
Łagodna leciutka pianka ,łatwa do spłukania,nigdy nie było podrażnień na skórze dziecka a obserwowałam dokładnie !
Delikatny zapaszek uprzyjemniał mycie :)
Szamponik ma świetny skład.
Cena i wydajność doskonałe :)

Używam tego produktu od: więcej niż rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacyjny !

Idealny nie tylko dla dzieci ale również dla alergików i osób którym "normalne" szampony szkodzą,podrażniają czy zbyt agresywne dla włosów.
Z tym szamponem nic takiego nie grozi.
Jest tak łagodny i delikatny aż chce się go wylewać na głowę ;)
Konsystencja w sam raz.
Żadnego swędzenia,pieczenia czy łupieżu po nim nie ma !
A mimo łagodności włosy oczyszczone,skóra nawilżona,włoski błyszczące i nie elektryzujące,pięknie sie rozczesują super !

Używam tego produktu od: październik

Bebi - moja miłość:-)

Mam cienkie i delikatne półdługie włosy i bardzo wrażliwą skórę głowy. Na większość szamponów reaguje podrażnieniem i łupieżem. Kupiłam szampon Bebi po przeczytaniu pozytywnych opinii na forum fryzjerskim i nie żałuję. To jeden z lepszych szamponów jaki kiedykolwiek trafił w moje ręce. Delikatny, łagodny, dobrze się pieni, a jego zapach bardzo mi odpowiada. A moja skóra głowy naprawdę go pokochała. U mnie ten szampon sprawdza się zarówno samodzielnie, jak i przy metodzie OMO. Polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

e tam...

Zużyłam całe opakowanie, raczej z braku laku, a nie większych sympatii. Szampon jest tępawy i takie są włosy po jego użyciu. Bez odżywki u mnie było ciężko.
Nawilżenie, świeżość, sypkość i tym podobne efekty specjalne? Można zapomnieć.

Kolejny minus to świąd skalpu. Mam w tej kwestii ogromny kłopot i na palcach jednej ręki mogę policzyć szampony, które go nie powodują. Przy w/w klęska na całego, plus bonusowo drobny łupież.

Poza tym muszę mu przywalić jeszcze za smrodliwość wielką. Nie wiem co powoduje producentami kosmetyków dziecięcych, że wypuszczają takie pudrowe landryny. Toż to trauma na pół życia może zostać (wspominając po latach zapachy dzieciństwa będzie bebi pamiętać chyba tylko wanienkę i własne mdłości). No ale ja mam francuski nos... ;)

Używam tego produktu od: ok 3 tyg.

Czwórka

Delikatny, bardzo dobrze myje, nie podrażnia. Lubię ten jego dziecięcy zapach ;). Używam razem z dzidzią. Myślę, że jest trochę za "tępy", nie wiem jak to inaczej określić. Słabo się pieni więc ciężko myje się włosy dziecku, które nie współpracuje ;). Trzeba użyć go dużo, więc jest średnio wydajny. No i trudno go dostać niestety. Aczkolwiek kupię na pewno, bo pomimo tych drobnych wad, sprawdza się świetnie.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Super!

Szampon jest naprawdę świetny. Może slabo się pieni, ale to zasluga mniejszej ilosci SLS w skladzie. Dzieki niemu moje wlosy wygladaja ladnie, sa sypkie i swieze. Przez cale dwa dni! Kiedy umyje wlosy szamponem z silikonami na drugi dzien sa juz nieświeże. Bebi moglabym myc co trzeci dzien i efekt bedzie ten sam ;) Polecam goraco! Cena nie jest wysoka, ale niestety wydajnosc nie powala. Ale przeciez to mozna wybaczyc.

najlepszy dziecięcy

-włosy niesamowice mi się po nim błyszczą
-są mięciutkie, naprawdę świerze
-konsysnetcja wydaje mi się galaretowata, ale jak najbardziej można ją zaliczyć na +
-delikatny zapach

Generalnie rzecz biorąc minusów nie widzę (nawet opakowanie jest miłe w użyciu), ale 5* nie daję, ponieważ liczyłamm na zmniejszenie przetłuszczania, a nie otrzymałam takiego efektu.
Jak dla mnie Bebi jest o wiele lepszy od słynnego tutaj Babydreama.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Najlepszy jaki miałam!

Zawsze lubiłam testować nowe szampony, kierując sie nie tylko zapachem, ale i właściwościami. Mam delikatne, przetłuszczające się włosy. Żadne szampony ziołowe, apteczne, a tym bardziej marketowe nie pomagały.Myjąc włosy rano, miałam je świeże do końca dnia, ale następnego dnia nie było mowy o wyjściu z domu bez kolejnego mycia.

Używałam Bebi już jakiś czas temu, ale na początku miałam wrażenie, że włosy nieco bardziej mi się po nim elektryzują i jakby oklapły. Po kilku tygodniach odstawiłam go więc na pólkę z zamiarem powrotu za jakiś czas.

Wróciłam i... szok. Bebi, jako łagodny szampon, nie naszpikowany wyżerającą włosy chemią, zdał egzamin nie na piątkę, a na szóstkę! Skończyło się codziennie mycie włosów - obecnie myję co dwa dni, a włosy pod koniec drugiego dnia są takie, jak wcześniej, po jednym dniu.

Po raz pierwszy w życiu naprawdę mogę myć włosy co drugi dzień.

Używam tego produktu od: łącznie kilka tygodni (z przerwą)
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, ale nie ostatnie

zostanie ze mną;)

Szampon ma dla mnie przede wszystkim dobrze myć i ma być przy tym delikatny. Nie używam szamponów z silikonami, dlatego wybór mam dość ograniczony.
Ten kupiłam zachęcona opiniami wizażanek na fryzjerskim. Niestety jest rudno dostępny.
Zamkniety jest w wygodnym, dużym opakowaniu. Pachnie intensywnie, na początku drażnił mnie ten zapach, ale teraz już się przyzwyczaiłam.
Pieni się bardzo dobrze, wystarczy odrobina na zmoczone włosy, przez co jest wydajny.
Włosy po umyciu nim są miękkie, błyszczące. Dokładnie oczyszcza jest z zabrudzeń, co jest wadą wielu szamponów dla dzieci, że niestety nie domywają.
Nie podrażnił mnie, ale moja skóra głowy raczej nie zgłasza sprzeciwu, wyjątkiem są właśnie różne obciążacze i ulepszacze.

Na pewno jeszcze go kupię, na razie jest moich drugim faworytem w kategorii szamponów.

a jednak :)

W pierwzsym momencie nie byłam zadowolona. Stwierdziłam, że nic specjalnego nie robi, w dodatku strasznie kiepsko się pieni. Zdałam sobię sprawę z tego, że się uzależniłam, kiedy sama nie wiem kiedy kupiłam następną butelkę.

Jest po prostu dobry - nie plącze, nie przesusza, nie niszczy. Jakoś tak daje wrażenie, że dba o skórę głowy.

Chociaż to aktualnie mój ulubiony szampon to jednak do ideału brakuje mu trochę. Przede wszystkim jest koszmarnie niwydajne. No i póki co nie zmniejszył przetłuszczania się skóry głowy. Jeśli się to zmieni podwyższę na maksa

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Małe rozczarowanie...

Jako, że zgłosiłam ten kosmetyk, powinnam co nieco naskrobać o nim ;)
Jest bardzo polecanym kosmetykiem na naszym Fryzjerskim, a że znalazłam go w swojej miejscowości i używam głównie delikatnych, dziecięcych szamponów(+mycie odżywką), to pomyślałam:"Czemu nie?".
Mam wrażliwą skórę głowy, na 99% szamponów reaguje mega łupieżem, swędzi okropnie, dlatego od myjadła oczekuje delikatnego mycia, a nawet lekkiego ukojenia skalpu. Bebi zapewnił mi to, jest naprawdę delikatny, ale zarazem skuteczny- zmywam nim nawet ciężkie, olejowe maseczki.- EDIT. niestety, po dłuższym stosowaniu przesuszył mi skórę głowy. Przykro, strasznie przykro...
Włosy są po nim jak marzenie. Miękkie, nawilżone, końcówki nie błagają o ścięcie ;)
Opakowanie solidne, klapka nie otwiera się kiedy chce, przetrwała nawet podróż Pocztą Polską.
Konsystencję ma "śmieszną", taka ciut rozwodniona galaretka ;) Nie ma problemów z pienieniem się(używam "metody kubeczkowej" ), ba, wręcz czasami nie mogę ujarzmić tej piany ;)
Jedynie zapach troszkę mi przeszkadza. Jest dość mocny, taki dziecięcy, ale jednak bardziej kwaśny(?). Nie zostaje jednak na włosach(a przynajmniej na moich), więc nie marudzę ;)

O jedną gwiazdkę mniej niż maksimum. Nie oceniam go źle, bo wiem, że w przypadku mniej wrażliwej skóry głowy sprawdzi się wyśmienicie. Niestety, w moim przypadku nadal szukam ideału.

Ilość zużytych opakowań: niedługo skończę pierwsze.