KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'biotica Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów `Ochrona przed promieniami UV + jedwab`

3,6 na 511 opinii

Kupi ponownie: 55% osób
    glamorous90
    7 lipca 2011 o 8:46
    Przeciętna.
    Dostałam saszetkę 20ml do wypróbowania, starczyła mi na 2 użycia, szczerze powiedziawszy te waxy nie działają na moje włosy, czytałam wiele pozytywnych opinii na ich temat,a dla mnie są przeciętne. Daję 3*, maska jest dla mnie do bólu zwykła, przeciętna, gdybym miała zgadywać co to jest, to stawiałabym na tanią odżywkę z supermarketu, ale nie zrobiła też moim włosom krzywdy. Bardzo rzadka, lejąca się konsystencja, ile bym jej nie nałożyła, to mam wrażenie,że włosy chcą więcej :D Liczyłam na coś bardziej treściwego. Nawilża bardzo słabo, po jej użyciu włosy się plącza, nie pomaga w układaniu. Zapewnienia producenta o "zreperowaniu i domknięciu" zniszczonych końcówek można między bajki wkładać :) Na plus mogę dodać ładny zapach, korzystną cenę w stosunku do pojemności. Nie skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie,bo potrzebuję czegoś mocniejszego, ewentualnie polecam do stosowania jako odżywka, a do tego coś intensywniejszego. Używam tego produktu od: tydzień Ilość zużytych opakowań: saszetka 20 ml
    Używa produktu od:miesiąc

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    lalaith
    26 stycznia 2012 o 14:40
    Szacun!
    Waxy to jak dla mnie najlepsze odżywki świata, zarówno te polskie jak i zagraniczne, a ponieważ mam obsesje na punkcie moich długich, codziennie pieczołowicie prostowanych włosów wypróbowałam ich już naprawdę sporo - zarówno tych drogich profesjonalnych, jak i tańszych sklepowych. Waxy miażdżą wszystkie na głowę. Fantastyczne składy, fajne naturalne zapachy, odżywka świetna do cienkich, delikatnych włosów - dodaje im objętości, nie obciąża, włosy przez 2 dni są puszyste, nieoklapnięte, dodaje im energii. Co do ochrony UV ciężko coś powiedzieć - wydaje mi się że wszystki Waxy chronią w jakiś sposób przed słońcem, ale zapobiegliwie używam tej wersji latem ;) Polecam!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

efimana
    10 czerwca 2011 o 20:36
    dobra
    Udałam sie do apteki z zamiarem kupienia maseczki z tej samej serii ale do włosów zniszczonych, jednak pani w aptece przekonała mnie, ze nie mam zniszczonych i lepiej,zebym wcieła tą. Osobiście wole tamta, aczkolwiek nie powiem ta również jest bardo dobra. Włosy sa odzywione i nawilżone, polecam, aczkolwiek lepsza jest ta dla wlosów zniszczonych ;) Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: jedno

Joskelyn
    1 lipca 2010 o 10:25
    Najlepsza z tej serii
    Do tej pory byłam fanką maski do włosów zniszczonych i suchych, a tę kupiłam tylko dlatego, że była w tej promocji 1+1 gratis i... stałam się jej fanką :)Włosy po niej są lejące, ale nie zanadto miękkie, przez co nie wygladają na oklapnięte, radzi sobie z końcówkami, rozczesywanie włosów to teraz przyjemność, włosy są milutkie w dotyku, błyszczące i po prostu wyglądają super! Dobra cena, super wydajność, fajny zapach. No i te filtry UV na lato jak znalazł :) Czego chcieć więcej :) A LBiotica to powinna dostać medal za te produkty do włosów, bo wszystkie są świetne :) Używam tego produktu od: dwóch tygodni Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ochonueve
    23 marca 2010 o 18:14
    5 / 5
    Jest idealny:)
    Jak wszystkie produkty WAX maska jest świetna. Odbudowuje włosy, stają się one miękkie, lśniące, zdrowe! Nie ma co się wahać- jest wart swojej ceny. To najszybsza droga do pięknych włosów. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2

zoyap
    6 lutego 2010 o 15:05
    5 / 5
    ideał!!
    To był mój pierwszy wax i zdecydowanie najlepszy. Używałam go zgodnie z zaleceniem pod czepkiem przez ok 30-40 min 1-2 razy w tygodniu za każdym razem po użyciu efekt był powalający!!! Włosy były miękkie, wygładzone, sypkie i błyszczące, a do tego cudowny zapach!!! Teraz używam waxa do włosów skłonnych do wypadania i sprawuje się gorzej, ale ocenię go gdy skończę opakowanie. W każdym razie do tej odżywki z pewnością wrócę, nie ma żadnych wad!! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

czikicziki
    9 stycznia 2010 o 9:57
    W porządku
    Kupiłam bo nie było mojej ukochanej do włosów zniszczonych. I cóż- ogólnie wszystko to samo, filtrów uv nie wypróbuję bo mamy zimę :) Plusy- działa- ale chyba nieco słabiej niż moja w/w z tej samej serii. Minusy- tak jak i w tamtej- wydajność niestety i zapach, który zaczyna mnie strasznie męczyć :| Ale działanie ok, przypuszczam, że latem się sprawdza :) Używam tego produktu od: ponad miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1

AgutGdynia
    19 czerwca 2009 o 14:48
    lubię
    Bardzo fajna maseczka, ma ładny zapach ;), odpowiednią konsystencję. Włosy po jej użyciu są miękkie i lśniące. Do tego niska cena i całkiem przyzwoita wydajność. Początkowo chciałam kupić maskę z tej serii do zniszczonych włosów ale zdecydowałam się na tę w nadziei że moje ciemne włosy nie wypłowieją po lecie. Bo o ile u blondynek słońce tworzy fajne pasemka to u brunetek nie wygląda to fajnie. Jak zda test i nie będę musiała za 3 miesiące farbować włosów to dostawię piąta gwiazdkę :) Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

Papiszynka
    14 czerwca 2009 o 16:25
    Super!
    Bardzo dobra maseczka. Mam wlosy zniszczone rozjasnianiem i codziennym prostowaniem. +wlosy po jej uzyciu sa miekkie i blyszczace, latwo sie rozczesuja, wygladaja zdrowo +nie obciaza wlosow +po nalozeniu na skore glowy wlosy o dziwo wolniej sie przetluszczaja -owocowy zapach, ktory po jakims czasie jest irytujacy -mala wydajnosc; pojemnik starczy zaledwie na kilka razy -nie zauwazylam glebszej regenracji, wlosy sa fajne do nastepnego mycia Ogolnie maseczka jest godna polecenia. Czy kupie - nie wiem - napewno chce sprobowac inne warianty. Ta kupilam bo akurat innych, ktore by mi odpowiadaly, nie bylo. Używam tego produktu od:miesiaca Ilość zużytych opakowań:1

zeeet
    23 marca 2009 o 16:19
    1 / 5
    nie polecam
    niestety,rozczarowalam sie.nie zauwazylam zadnych efektow,a mam zniszczone wlosy.staly sie nawet bardziej "sianowate" i nieprzyjemne w dotyku.maseczka starcza na kilka razy,jesli ma sie dlugie,geste,krecone wlosy.kupilam,bo byla w promocji,ale wiecej jej nie kupie.osobiscie nie polecam Używam tego produktu od:starczyla na kilka razy Ilość zużytych opakowań:1

Paulinka_S
    17 września 2008 o 14:05
    bardzo dobra ale...
    Bardzo dobra maseczka, odżywka ale musze odjąć jedną gwiazdkę. Producent każe ją nakładać na włosy i skórę głowy. Od razu byłam do tego pomysłu sceptycznie nastawiona, bo w ogóle nie stosuję żadnych odzywek ani maseczek na skórę. No ale niestety zaryzykowałam... I źle zrobiłam, bo na skórze pojawiło się mnóstwo krostek, które nie mogły się zagoić (ciągle były rozdrapywane przy czesaniu). Ale maseczka stosowana na same włosy daje świetne efekty. Włosy już po drugim użyciu są miękkie, bardziej błyszczące, dobrze się rozczesują, bez problemu sie układają. Są wyraźnie zdrowsze i ładniejsze. A o to mi chodziło. Z pewnościa kupię tę maseczkę na następne wakacje. I jeszcze kwestia wydajności - producent twierdzi, że na średniej długości włosy (czyli moje) wystarczy łyzka preparatu. Niestety nie wystarczy, trzeba nałożyć całkiem sporo maseczki. Saszetka 20ml wystarczyła mi na 2 razy a wg producenta powinna co najmniej na 5. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek