Essence, Sun Club, All Over Shimmer for Eyes, Face & Body (Nabłyszczający puder do twarzy i ciała)

Puder rozświetlająco-brązujący zawierający 5 paseczków w rożnych odcieniach, które zmieszane ze sobą dają metaliczny połysk. Dostępny w 2 wariantach: nr 01 ibiza sun - brązowo różowy i nr 03 - brązujący.

wspaniały!

Otrzymałam to cudo od przemiłej wizażanki (pozdrawiam! :) ) w ramach wymiany. Mam wersję dla blondynek.

Jedyną wadą tego produktu - moim zdaniem - jest nazwanie go przez producenta bronzerem / brązerem / pudrem brązującym. Zdecydowanie nie mieści się on w żadnej z typowych kategorii: na bronzer jest zbyt ciepły, zbyt pomarańczowy i metaliczny (absolutnie nie da się nim wykonać konturowania), na rozświetlacz - za ciemny.

Dla mnie to jest "ocieplacz" do twarzy i ciała, który - ze względu na jego "mokrą" konsystencję, metaliczne wykończenie i dużą ilość pomarańczowych pigmentów - trzeba nabierać bardzo lekką ręką i nakładać puchatym pędzlem do pudru.

Zalety:
+ nakładany niezbitym pędzlem bardzo ożywia koloryt twarzy, "budzi" ją
+ dzięki supermocnej pigmentacji jest niesamowicie wydajny
+ świetnie sprawdza się na szyi, ramionach, dekolcie, nawet plecach :) - podkreśla opaleniznę albo wręcz ją tworzy
+ ma cechę, której szukam i którą rzadko znajduję: metaliczność zamiast perły! :love:
+ doskonały w roli cieni do powiek - metaliczne brązo-rudości w załamanie powieki, jasny paseczek jako rozświetlacz w kąciku oka i na łuku brwiowym
+ różowy paseczek może posłużyć jako różo-rozświetlacz
+ cudowny zapach - pamiętacie z dzieciństwa chińskie gumeczki do ścierania? to jest to! :D
+ świetne, proste opakowanie

Wady:
- kiedy mi się skończy, nigdzie go nie znajdę :( już teraz nigdzie go nie ma

Podsumowując: jest idealny na wakacje - lekki i wielofunkcyjny, przepięknie pachnie, dobrze wygląda na toaletce. Uwielbiam!

Używam tego produktu od: sierpień 2013

Zbyt sztuczny

Tego produktu trzeba używać naprawdę z dużą rozwagą. Jedno nieprawidłowe nałożenie na pędzel i pociągnięcie może spowodować tworzenie nieestetycznych brązowych placków na twarzy. Zwłaszcza, że jest za ciemny! Często zdarzyło się, że musiałam po prostu ratować się pudrem w kamieniu, żeby jakoś poprawić wygląd twarzy, bo wyglądałam tragicznie.
Sam w sobie nie jest aż taki zły, trzeba po prostu bardzo uważać, bo można zrobić sobie krzywdę ;-) Ja jednak wolę bardziej naturalny i subtelny wygląd a ten kosmetyk mi tego nie zapewnia. Jako cień też się nie nadaje - jest nietrwały.
Na pewno duży plus za cenę i wydajność - od roku nie zużyłam nawet połowy opakowania.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Bardzo dobry kosmetyk

Jestem początkująca jeśli chodzi o bronzery i nabłyszczacze, szukałam czegoś na wiosnę i lato, poczytałam trochę na wizażu, może on nie ma super pozytywnych opinii ale postanowiłam zaryzykować, nie jest on w końcu bardzo drogi więc co mi szkodzi;) nie żałuję zakupu. Z pierwszym użyciem byłam ostrożna, delikatnie omiatałam twarz dużym pędzlem i całkiem fajny efekt stworzyłam a muszę dodać że jestem trupio blada, zwłaszcza teraz po zimie, mam wersję dla blondynek i u mnie bronzer sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Jako cienie tak, jako bronzer nie :)

Kupiłam ten produkt bo spodziewałam się ładnego rozświetlającego bronzera (mam wersję dla blondynek) ale niestety trochę się zawiodłam.

Zacznę od tego że ten produkt absolutnie nie nadaje się dla jasnych cer :) Nakładałam go bardzo lekką ręką i mimo to kończyłam z marchewkowymi plamami na twarzy. Powstawanie plam spowodowane jest konsystencją tego produktu - nie jest to suchy puder a raczej coś na pograniczu. W konsystencji przypomina mi cienie Kobo albo Infallible z Loreal\'a. Ewentualnie da sie coś zdziałać bardzo zbitym pędzlem ale to odbija się znowu na nasyceniu koloru i mamy zamknięte koło :)

Natomiast jako cienie sprawuje się super :) Tutaj konsystencja jest atutem tak samo jak mocne napigmentowanie. Co prawda poszczególne paski są do siebie kolorystycznie dosyć podobne pomijając jasny paseczek i róż. Myślę że będę zabierać ten produkt na wakacje kiedy nie potrzebuję zbyt wielu kolorów ale zależy mi na ładnym podkreśleniu opalenizny :)

Daję mu tylko 3 gwiazdki bo jednak kupiłam go z innym przeznaczeniem ;) Zużyję bo zużyję ale na pewno nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

za ciemny

Przede wszystkim nie jest to puder! Pozostawia metaliczną poświatę i nałożony na całą twarz z pewnością zrobi z nas robota :P
Posiadam wersję dla blondynek i nawet ta jest za ciemna. Produkt jest bardzo napigmentowany a przez to daje przerysowany efekt. Do tej pory myślałam, ze każdy produkt wystarczy umiejętnie nałożyć by wyglądał naturalnie. Niestety jednak nie. Jako bronzer do twarzy zbyt ciemny, jako cień do powiek świetny. Najjasniejszy paseczek - rozświetlacz jest bardzo dobry, szkoda tylko, że najwęższy...
Warto wspomnieć też o tym, że jest bardzo, bardzo, bardzo wydajny.

Raczej nie dla blondynek

Mam odcień dla blondynek. Kupiłam z myślą o rozświetleniu. Mogę go używać tylko jako bronzer, co przeżyłabym, gdyby faktycznie rozświetlał, a robi to mizernie. No i ten odcień! Na pewno nie dla blondynek! Gdyby było więcej najjaśniejszego paska... Bardzo mocno napigmentowany, łatwo przesadzić, trudno rozetrzeć. Jeśli ktoś ma "ciężką rękę" albo jest początkujący niech trzyma się od tego produktu z daleka! No i nie pachnie ładnie, a na pewno nie kokosem.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Jako bronzer ok

Kupiłam go z myślą o wyjeździe na wakacje, miał mi służyć jako bronzer i rozświetlacz w jednym.
Nazwa jest trochę nieadekwatna bo jeśli ktoś myśli o tym produkcie jako puder rozświetlający to będzie zawiedziony.
+Moje oczekiwania spełnił na wyjazd miałam rozświetlający bronzer, jednocześnie cienie w jednym produkcie
+Jak w przypadku całej serii – ładny zapach
+Efekt „rozświetlacza” jedynie przy nałożeniu minimalnej ilości i bardzo dokładnym roztarciu
+Całkiem ładny kolor (01-ibiza sun)
+/- Bardzo mocna pigmentacja – trochę ciężko się z nim współpracuje, łatwo przesadzić z ilością, można uzyskać efekt plam, trudno nałożyć go równomiernie na obydwu policzkach
-Zdecydowanie zbyt cienki biały pasek

Nie mniej jednak produkt ten jest dobry ale na pewno nie na co dzień, nie nadaje się do malowania w pośpiechu i trzeba mieć dobry pędzel. Fajny właśnie na wyjazd gdy ciężko zabrać ze sobą wszystkie kosmetyki

Używam tego produktu od: wakacji

tylko na lato

używam pudru tylko na bardzo opaloną skórę, ponieważ zimą jestem blada i puder stworzyłby na mojej twarzy dwa placki marchewkowe. Opalam się na czekoladowo, więc wybrałam wersję dla brunetek.
Na lato jest świetny, chociaż czasami mam wrażenie, że trochę za bardzo się błyszczy/opalizuje i trzeba uważać żeby nie przesadzić. Szczególnie widoczne jest to na zdjęciach. Na skórze tworzy metaliczną jednolitą powłokę, dlatego trzeba bardzo uważać z nakładaniem.

Mimo wszystko po umiejętnym nałożeniu policzki wyglądają bardzo świeżo i soczyście i to bardzo mi się w nim podoba. Ja zdecydowanie preferuję matowe bronzery, ale w okresie urlopowym się z nim nie rozstaję:) wieczorem wystarczy jeden ruch pędzlem po kościach policzkowych i twarz promienieje.

Nazwa podpowiadam nam, że jest to all over shimmer. Ja zdecydowanie odradzam stosowanie na całą buzię własnie z uwagi na zbyt nachalny połysk. Ale jako cień do powiek na pewno się sprawdzi.

+ śliczny zapach kokosu
+ baaardzo wydajny
+ umiejętnie użyty tworzy ładny efekt ale tylko na opalonej buzi/ciemnej karnacji
+ dużo tańsza alterantywa do Bobby Brown shimmer brick

- nie dla bladziochów.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Jestem zadowolona

Plusy:
- meega wydajny
- kilka kolorow w jednym opakowniu
- niska cena
- przy umiejetnym stosowaniu mozna uzyskac naprawde fajny efekt
- ładny zapach :)

Minusy:
- jak dla mnie brak :)

Posiadam odcień dla blondynek, pomimo, że jestem brunetką. Dla jasnych karnacji może się nie nadawać.Ja jestem jednak zadowolona z tego produktu i polecam go szczególnie średnim i ciemnym cerom.

Używam tego produktu od: lato 2012

Chyba jednak nie...

Mam obydwie wersje, dla blondynek i brunetek. Zasadniczo nie różnią się od siebie, ten dla blondynek jest równie ciemny - za ciemny jak dla mnie. Na plus trwałość, wydajność i cena, ale raczej więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Nie oszalałam ze szczescia

Jako bronzer/roz do twarzy za ciemny, mimo ze mamy koncowke lata i jestem opalona. Wyglądam jakbym miała na policzkach brązowo-pomaranczowe plamy. Jak ktos sie lubuje w tapecie to bedzie zadowolony. Jako cienie byłby ok, gdybym wyglądała dobrze w brązach, ale to moj prywatny problem. Do zaakcentowania na wyjście rowka między piersiami - idealny:D
Estetycznie miły dla oka, opakowanie ok, ale dla mnie zbedny kosmetyk, zajmuje mi miejsce, a nie jest na tyle fatalny bym sie go miała całkeim pozbyc. Może jeszcze wymysle dla n iego jakies zastosowanie.

Używam tego produktu od: czerwca chyba

po prostu GLOW

Świetny do podkreślana wybranych części twarzy lub ciała.
Wyraźnie, ale nie tandetnie iskrzy i błyszczy na skórze, nie tylko do letniego makijażu. Pięknie pachnie, jest miękki w nakładaniu i nieosypujący, łatwo nim tworzyć dodatkowe efekty makijażowe. Można nanieść go lekko na powieki, ramiona czy oczywiśćie kości policzkowe, albo użyć jako typowy bronzer.
Posiadam wersję z białym paskiem, mam go już ponad rok i nie wiem kiedy mi się skończy- taki jest wydajny, a używam często. Nie podkreśla niedoskonałości skórnych, lekko opalizuje i nabłyszcza np. wcześniej zmatowiony make-up- ładnie go wykańczając.
Polecam na wszystkie pory roku:)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze