Essence, No Limits Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Essence, No Limits Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zapewnia rzęsom niewiarygodną objętość. Dostępny również w wersji z większą szczoteczką oraz w wersji wodoodpornej. Maksymalnie pogrubia rzęsy i zapewnia olśniewający efekt. Przebadany oftalmologicznie.

tragedia

Na początku może i coś tam wydłużył, nie było najgorzej... ale po nie całym tygodniu nie ma go prawie w ogóle a gęsty jest jak psia kupa.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Słaby produkt.

Zrobiłam się, po raz kolejny. Kończył mi się tusz i poleciałam do sklepu po kolejny bez wcześniejszego zaglądnięcia tutaj. Także dziewczyny na wstępie już radzę, żeby każdy produkt jaki macie na oku prawdzić na KWC, bo jest to niewątpliwie skarbnica wiedzy. Nie wiem jak mam się zabrać do tej recenzji, bo zwykle wypisuję plusy i minusy.. A tutaj nie potrafię sklecić nawet jednego zdania odnośnie zalet. Nasuwa mi się CENA, chociaż to i tak zbyt dużo jak na taki nieudany produkt. Samo malowanie było dla mnie uciążliwe, ponieważ tusz niemiłosiernie SKLEJAŁ moje rzęsy tak, że zostawały mi 3, w porywach 4 grubaśne rzęsiska. Grubaśne znaczy posklejane, nie pogrubione ;) ponieważ tusz zupełnie NIC NIE ZROBIŁ Z OBJĘTOŚCIĄ. Nie mogę jednak stwierdzić, że miałam trudności ze zmyciem tego produktu, jednak to za mało plusów by go kupić. W tym przedziale cenowym z pewnością znajdziemy coś znacznie lepszego.

Używam tego produktu od: 2 tygodni ( chciałam przetestować jaki się okaże po upływie czasu, jednak niczego to nie zmieniło)
Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte pierwsze

Najgorszy jaki miałam

-Skleja, rzęsy wyglądają jak trzy włosy na krzyż.
-Podrażnia oczy.
-Ciężko go zmyć.
-Poza sklejeniem rzęs żadnego efektu nie widać.

*Cena, chociaż w tej cenie są o wiele lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ble :(

Chyba jedynym plusem tego tuszu jest to, że jest tani.
A poza tym:
* nie pogrubia
* nie wydłuża
* skleja niemiłosiernie
* szybko wysycha
Absolutnie nie polecam i sama więcej go nie kupię.

szajs

Wolę dołożyć parę złotych niż kupowac to coś.
Po pierwszym pomalowaniu stwierdziłam, że szału nie ma, tusz jak tusz. Trochę tylko sklejał rzęsy.
Ale jak po niedługim czasie zaczełam mieć czerwone powieki to zrezygnowałąm. Kupiłam go dodatkowo mojej mamie i powiedziała, że też ją coś uczulał.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:używałam przez 4 mce

Dobry , lubimy się:)

Z braku kasy musiałam kupić ten tusz.
I bardzo miło mnie zaskoczył!
Efekt podobny do mojego KWC. Widocznie pogrubia rzęsy, nie osypuje się ani nie zostawia efektu PANDY.
1 minus: wysycha po miesiącu i niestety tylko na miesiąc starcza..ale jak za tę cenę i tak wart kupienia. Polecam.
Ja nie raz do niego wrócę.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

za tą cenę można kupić lepszy

kupiłam ten tusz z sentymentu do marki. okazuje się, że to wielka pomyłka.
bardzo wydłuża rzęsy tylko nieznacznie je pogrubiając. co więcej, dopiero dzięki temu tuszowi dowiedziałam się, jak wygląda osypywanie się i kruszenie- już po kilku godzinach mam czarne "siniaczki" pod oczami.
na początku konsystencja była wodnista, która w połączeniu z gigantyczną szczoteczką skutecznie utrudniała ładne pomalowanie rzęs (powieki upaćkane tuszem, długie czekanie aż przeschnie). potrafi skleć rzęsy i zafundować przepiękne owadzie nóżki.
po 2tygodniach tusz wysechł, a zaznaczam, że na pewno był dobrze zakręcony, i nie da się nim prawie malować.

w podobnej cenie dostać można dużo lepszy tusz,
ten zdecydowanie odradzam

taki sobie

mam ten tusz od pół roku i fajnie pogrubia rzęsy ale strasznie trzeba uwazac zeby sie nie posklejały, ciezko sie nim maluje bo zawsze mi sie rzesy troche posklejają nawet jak uważam :(Używam tego produktu od:pol roku

tylko maluje:(

W niewielkim stopniu pogrubia rzęsy. Nie pozostawia grudek. Świetnie rozdziela rzęsy, ale trzeba uważać z ilością, bo łatwo skleja. Prawie wcale nie wydłuża. Unosi rzęsy, nie obciąża ich. Trudny do zmycia. Czasami lekko się kruszy, nie rozmazuje się.

Używam tego produktu od:kilku tygodni