KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Gama Prostownica z turmalinami i laserową jonizacją CP3 Digital Laser ION Tourmaline

4,4 na 515 opinii

pattricia
    27 kwietnia 2017 o 13:44
    2 / 5
    Oddałam po tygodniu
    Niestety u mnie ta prostownica nie sprawdziła się. Mam włosy falowane z tendencją do puszenia się. Ma przede wszystkim za krótkie płytki. Szarpie włosy podczas prostowania. Włosy są wyprostowane ale trwa to dość długo, prostowanie nie jest przyjemne, ponieważ nie sunie gładko po włosach. No i wbrew opisowi producenta - nie zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Zaznaczam, że używam kosmetyków przeciw puszeniu i termoochronncyh. Oddałam po tygodniu. Za droga na tak słabą jakość.
    Szczegóły:
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

Tinka919
    1 lutego 2014 o 15:06
    Mimo że po 19 miesiącach sie zepsuła to daje 5 gwiazdek bo jest naprawdę super
    Była to najlepsza prostownica jaką miałam. Nie szarpała włosów, wystarczyły 2 ruchy i były proste jak druty a najważniejsze to że włosy nie puszyły sie pod wpływem wilgoci mogłam przetańczyć całą noc i wyglądały tak samo. Niestety po roku czasu przestała sie włączać poszła do naprawy i po 7 miesiącach znowu to samo. Szkoda bo nadal wygląda jak nowa a była często używana. Teraz zamówiłam Gama CP1 i jestem ciekawa czy będzie równie dobra jak ta... Używam tego produktu od: maj 2012 Ilość zużytych opakowań: 1

Hastla
    7 stycznia 2014 o 15:40
    POLECAM
    Prostownica warta swojej ceny. Mam włosy średniej długości, gęste, z tendencją do puszenia się i wywijania. Po ustawieniu temperatury na 190 st. już po jednym pociągnięciu pasmo jest proste, czas prostowania to max. 20 minut i to prawda, że efekt utrzymuje się do umycia. Ponadto nawet brzydka pogoda nie sprawia, że włosy się skręcają, niedowierzałam, że to możliwe :D Do loków też się nadaje. Niestety ma jeden minus, włosy elektryzują się, dlatego nie dałam pełnych 5 gwiazdek. Elektryzowanie się nie jest tak uciążliwe jak po użyciu zwykłęj prostownicy, niemniej jednak gama cp 3 nie eliminuje problemu. Myślałam, że chwalona jonizacja laserowa da rade moim "fruwającym" włosom, ale nie do końca z tym sobie radzi. Jednak elektryzowanie przy efekcie jaki daje to urządzenie nie ma dla mnie aż tak dużego znaczenia, bo nie wierzyłam, że coś ujarzmi moje włosy i że proste będą nawet w deszczową pogodę ;)

mtoksyna
    9 listopada 2012 o 19:22
    4 / 5
    Myślę, że prostownica jest warta polecenia!
    Bardzo długo szukałam prostownicy dla moich kręconych się, puszących i wszystkiego możliwego włosów. Jestem osobą, która nim coś kupi, przeczyta mnóstwo recenzji. Tak więc postanowiłam zainwestować w coś lepszego, więc i droższego ;) Włosy prostuję bez dodatkowych wspomagaczy, mimo to, są proste, błyszczące, usłyszałam nawet, że wyglądają zdrowo :D PLUSY: - nagrzewa się w kilka sekund, - po osiągnięciu danej temperatury, wył. się utrzymując ją, - nie ciągnie i nie elektryzuje włosów, -bardzo ładnie prostuje, efekt utrzymuje się nawet kilka dni, aż do mycia, - lekka; MINUSY: - nie zamyka się, co mnie bardzo denerwuje, bo ani ją okręcić kablem, ani ścisnąć, - w zestawie nie ma pokrowca do przechowywania, - obrotowy kabel, - wyświetlacz, - cena. Nie kupię jej ponownie, bo wierzę w nią i w to, że wytrzyma ze mną kilka lat, a wtedy będą już nowsze technologie :)
    Używa produktu od:miesiąc

Virginnia
    17 lipca 2012 o 15:42
    Łatwo, szybko, prosto
    Jest to moja druga prostownica i jestem zachwycona. Mam bzika na punkcie zdrowych włosów i muszę przyznać, że przy stosowaniu raz w tygodniu nie zauważyłam pogorszenia ich stanu. Plusy: - szybkie nagrzewanie - juz przy najniższej temperaturze włosy są ładnie wyprostowane - po prostowaniu włosy są miłe w dotyku - pewnie leży w dłoni, jest lekka - długi kabel Minusy: - cena Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1 szt

monykaa
    17 maja 2012 o 10:58
    KWC
    Najlepsza! Włosy: - są idealnie wyprostowane w krótkim czasie, efekt długo się utrzymuje -lśniące -sypkie -nie elektryzują się -są odżywione (stan moich włosów przez te 3,5 r nie pogorszył się) -można wyczarować przy użyciu tej prostownicy piękne loki :) Jeśli chodzi o sama prostownicę to: -lekka -regulacja temp -długi kabel, wejście do prostownicy obraca się dzięki czemu kabel nie wygina się -błyskawicznie się nagrzewa -płytki nie rysują się I w ogóle mimo użytkowania wygląda jak nowa! Wszystkie moje najbliższe przyjaciółki ją maja :D :D :D Używam tego produktu od: 3,5 roku Ilość zużytych opakowań: 1szt

haba haba haba
    16 marca 2012 o 14:41
    nie da się bez niej zyć
    Bardzo lubię produkty marki Ga.Ma. Fakt, tanie nie są, ale mamy za to jakość na naprawdę najwyższym poziomie. Prostownica, która zakupiłam jakieś 2 lata temu i używam naprawde bardzo często jest wciąż jak nowa. Nic sie nie ściera, nic nie przegrzewa, ledziki świecą jak szalone. prostownica jest ładna wizualnie, lekka, choc kabel burzy estetykę całości, długością i przekrojem bardziej mu do budowlanej betoniarki, niż do delikatnej prostownicy, ale przynajmniej nie przetrze się zbyt szybko. Włosy prostowane są przy max 180 stopniach, a zdarza się, że i chłodniejszą. A efekt utrzymuje się ładnych kilka godzin. Zazwyczaj do prostosowania nie używam żadnych wspomagających kosmetyków. Po tych dwóch latach ciągłego używania, płytki sa w świetnym stanie. Bardzo delikatnie, niemal z poslizgiem przejeżdżam przez pasmo włosów, nie czuć żadnego haczenia, czy ciągnięcia. Nie ma sie co zastanawiać, kupować:)) Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: wciąż to samo

Basula007
    5 września 2011 o 10:28
    Znakomity sprzęt!
    Wcześniej moim codziennym porannym rytuałem było prostowanie włosów, co stawało się coraz bardziej uciążliwe, a efekt i tak w najlepszym przypadku trwał kilka godzin. Rozważałam też trwała prostującą, ale wydanie 200 zł na 1 zabieg (mam długie gęste włosy) wcale nie kalkulowałoby się, dlatego zdecydowałam się na fryzjerską prostownicę ga.ma :) Stała się moim hitem, ponieważ: -szybko się nagrzewa -jest leciutka i poręczna, łatwo się nią operuje :) -szybko prostuje nawet bez użycia dodatkowych kosmetyków - czasem zdarza mi się prostować "na sucho" :] starczy 1-2 razy przejechać po kosmyku włosów i są idealnie proste -włosy są lśniące, sypkie - o to głównie mi chodziło, gdyż mam gęstą falującą się czuprynę, z tendencją do puszenia, a co najgorsze myślałam, że taka moja uroda i moich włosów nie da się dokładnie wyprostować, utwierdzałam się w tym przekonaniu podczas użytkowania prostownicy BaByliss -efekt modelowania trzyma się do następnego mycia włosów (u mnie 2-3 dni) -możliwość ustawienia temperatury w zależności od rodzaju włosów oraz oczekiwanego efektu -jonizacja, no można powiedzieć że działa w 70% -używam tej prostownicy od ponad pół roku i śmiało mogę stwierdzić, że nie zauważyłam na moich włosach negatywnych oddziaływań prostowania, nawet końcówki są w nienaruszonym stanie :) loków jeszcze na niej nie kręciłam, ponieważ nie miałam potrzeby, ale skoro posiada regulację temperatury i w miarę wąskie płytki to na pewno uzyskałabym oczekiwany efekt ;) no ale w tej chwili nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, mogę jedynie przypuszczać jak spisałaby się :) szkoda tylko, że w zestawie nie ma etui do przechowywania Reasumując, jest to profesjonalny sprzęt wart swojej ceny, polecam w 100 % !!! Używam tego produktu od: ponad pół roku Ilość zużytych opakowań: jedno

Beatka798
    28 maja 2011 o 23:15
    rewelacyjna
    prostownicę poleciła mi moja fryzjerka i muszę przyznać ze jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ to urządzenie jest rewelacyjne. Wcześniej miałam dwie prostownice, jedna Remington a druga Babyliss, z różnymi funkcjami itd. Jednak ta niezaprzeczalnie z nimi wygrywa. Poprzednio mialam problem polegający na tym, ze moje włosy po wyprostowaniu (180, 200 st. C) i wyjściu na dwór zaczynały sie podwijać, wywijać itd, co doprowadzało mnie do szalu. Stosując tą prostownicę (180 st C) problem ten zniknął. Włosy myję co dwa dni i od mycia do mycia pozostają proste. Poza tym używanie jej jest bardzo przyjemne. Włosy prostują się szybko. Jedno pociągnięcie wystarczy aby pasmo włosów było prościutkie. W to, że prostownica nie niszczy włosów oczywiście nie wierzę, natomiast dzięki temu ze nie muszę ich prostować codziennie (a co drugi dzień) i przesuwam po paśmie włosów tylko raz (wcześniej kilka razy dla uzyskania efektu prostych włosów)włosy wyglądają zdrowiej. Jako minus mogę wskazać cenę. Ja za swoją w sklepie fryzjerskim płaciłał 350zł. Ale tak czy inaczej uważam ze warto. Podsumowując POLECAM!

demolka21
    13 września 2010 o 10:11
    Polecam, bo warto..
    powiem wam tak: jezeli ktokolwiek wacha sie czy kupic ta prostownicę to z czystym sumieniem polecam.. mialam wiele prostownic, ale ta powoduje ze moje włosy sa sypkie po wyprostowaniu gładkie i ślniace.. a mam mocno krecoene włosy, prostwownica nagrzewa sie do 220 stopni, a moje wyprostowane sa przy 180.. szok.. praktycznie jedno pociągnięcie i sa prościutkie.. moze wizualnie prostownica nie zachwyca.. ale nie liczy sie wygląd tylko efekt.. warta swojej ceny. Pozdrawiam Emka Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

starsmakeup
    6 grudnia 2009 o 22:24
    Ideał
    Dziś jest 327 dzień bez prostowania :) A ja co robię ?? Recenzuje prostownicę :)Cp3 GA.MA dostałam ponad rok temu - w sumie nacieszyłam się nią niecały miesiąc...Zacznę może od tego, iż marce GA.MA jestem wierna praktycznie od samego początku - jako pierwszą kupiłam sobie taką z wymiennymi wkładkami, później przerobiłam jeszcze dwie inne, aż wreszcie trafiłam na Cp3. Uwielbiam tą markę i pisze to dlatego ,iż mimo wszytko mam porównanie z innymi prostownicami,za pomocą których podczas wizyt w salonach kosmetycznych prostowano mi włosy...Uf ...To był koszmar:( Cp3 ma tą niesamowitą umiejętność ślizgania się po włosach, wydobywania z nich blasku nawet bez zastosowania nabłyszczaczy - i jest to również opinia każdej koleżanki, której prostowałam włosy. Może to ta innowacyjna technologia? Bardzo praktyczna jest także regulacja temperatury, ponieważ pozwala na dostosowanie jej do rodzajów włosów. Poręczna i elegancka, ale to już jest detal drugoplanowy :) Polecam, choć teraz używam jej tylko od czasu do czasu, by wygładzić kosmyki grzywki . Nie wyobrażam sobie lepszej prostownicy. Używam tego produktu od: 2008 roku Ilość zużytych opakowań: 1

aleksandra8210
    13 listopada 2008 o 20:34
    3 / 5
    Jet ok :)
    To moja druga prostownica i powiedzmy, że jestem zadowolona. Jest dosyć poręczna i bardzo lekka. Najważniejsze, że można wybrać temperaturę odpowiednią do włosów.Nie zauważyłam spektakularnych efektów działania turamlinowych płytek, laserowej jonizacji itp. Włosy są proste ale bez użycia odpwiednich kosmetyków nie mają blasku. Prostownica oczywiście niszczy włosy - nie ma cudów! Spodziewałam się lepszych efektów ale ogólnie nie jest źle. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań:

motylek13
    24 października 2008 o 12:20
    KWC
    nie kupie jej ponownie, bo ta, ktora mam na pewno starczy mi na dlugie lata:) prostownica bd droga, ale tez bdb. plytki nie rysuja sie altwo, jak przy innych prostownicach ceramicznych tanszego wyrobu. swietnie prostuje wlosy, sa takie lsniace, gladkie, a pzrede wszystkim, co jest dla mnie najwazniejsze NIE NISZCZY WLOSOW!!! uzywam tego cacka dzien w dzien od roku, i moje wlosy nadal sa w takim samym stanie jak przed prostowaniem codziennym. dlatego KWC!!! bo prostownica ma nie tylko wyprstowac, ma sprawic, by wlosy wygladaly jak od fryzjera, i co najwazniejsze jak najmniej je niszczyc! to urzadzenie gamy wlasnie to spelnia!!! mam wersje bez regulacji temp. kupilam za 300zl rok temu przez neta. Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań:1

GOCHA1980
    16 października 2008 o 13:11
    3 / 5
    za taka cene zadna rewelacja
    wykonanie prostownicy - lipa totalna; prostowanie - moze byc choc za taka cene spodziewalam sie czegos znacznie lepszego; mam tez watpliwosci co do regulajcji temperatury i moge sie zalozyc, ze choc ustawie na 160 stopni to i tak nagrzewa sie znacznie bardziej ogolnie nie jestem zadowolona Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań:

LenaMK7
    18 września 2008 o 1:14
    4 / 5
    prostownica na 4 + :)
    Prostownica spełnia moje wymagania:jest bardzo poręczna,lekka i szybko prostuje włosy.Ja do moich fal ustawiam prawie najniższą temperature i w pęłni taka wystarcza aby uzyskać efekt naturalnie prostych włosów(2 pociągnięcia).Włosy po jej zastosowaniu są gładkie i błyszczące ale sie elektryzują (może to wina środka do prostowania-matrix,ciężko mi osądzić).Troche niszczy włosy(prostuje co 3 dni) ale to jak każda i trzeba sie zaopatrzyć w dobre odżywki itp.co do spraw technicznych-jest wytrzymała,nie ścierają sie płytki(i nie powinny sie ścierać) ,błyskawicznie sie nagrzewa,nie ciągnie włosów.Generalnie warto w to cacko zainwestować troche kasy:) Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1