Perfecta, Oczyszczanie, Peeling drobnoziarnisty z minerałami morskimi i krzemionką

Aktywny peeling z drobinkami krzemionki krystalicznej polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry, oczyszcza pory i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin A - B5 - E, a także kojący wyciąg z płatków róży francuskiej o działaniu odmładzającym.

Genialny

Produktu używam od kilku lat i szczerze, nie szukam zamiennika, bo bardzo przypadł mi do gustu. Świetnie oczyszcza cerę, nie powoduje podrażnień I uczulenia (cera tlusta). Świetnie sobie radzi i jest bardzo wydajny. Zawsze gości u mnie w kosmetyczne. Polecam.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....

To BYŁ mój hit. Niestety producent wycofał ten peeling bo nigdzie go już nie mogę znaleźć :( Na szczęście mam jeszcze zachomikowaną jedną saszetkę....

Używałam go przez wiele lat. Pierwszy raz kilkanaście lat temu u siostry (jeszcze się nie interesowałam składem kosmetyków), byłam zachwycona efektem - piękna, rozjaśniona skóra, gładka, dobrze oczyszczona, bez tego okropnego uczucia ściągnięcia i suchych skórek. Od tej pory zawsze był w mojej łazience, jedna tubka się kończyła, szłam po drugą, szata graficzna się zmieniała ale działanie zawsze było takie samo - czysta, świeża skóra, bez podrażnień.

Wygodna tuba z miękkiego plastiku, z której można wydobyć produkt do niemal ostatniej kropli. Peeling ma postać niebieskawego żelu z niewielkimi drobinkami, które świetnie oczyszczają i odświeżają skórę o morskim zapachu.

Mam nadzieję, że Dax Cosmetics pójdzie po rozum do głowy i z powrotem zacznie go produkować...

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek i saszetek

genialny

ten peeling jest naprawdę genialny, skóra po nim jest oczyszczona i gładziutka

aby osiągnąć pożadany efekt trzeba masować conajmniej półtorej minuty, kiedy robiłam to krócej efekt był średni ale po dłuższym peelingowaniu było rewelacyjnie

szkoda że nie można już spotkać tego produktu, szukam go od jakiegoś czasu, a szkoda bo był najlepszy

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Ulubiony

Nie podrażnia skóry (a mam bardzo suchą i wrażliwą), ma ładny apteczny zapach, super oczyszcza, skóra jest gładka i gotowa na przyjęcie maski czy kremu. Kupowałabym ponownie bez końca, szczególnie, że peeling jest (był?) dostępny w tubce, ale niestety od dłuższego czasu go nie widzę, więc chyba został wycofany, a szkoda...

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Dobry

Peeling dobrze wygladza skore twarzy, usuwa suche skorki i przy tym dzialaniu nie wysusza skory. Jedyną wadą jest zapach tego produktu.. Jakos nie przypadl mi do gustu. Oogolnie wszystko ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Fajny peeling

Peeling zakupiłam podczas większych zakupów w Rossmanie, był niedrogi więc postanowiłam wypróbować. Kupiłam jedną saszetkę.

PLUSY:
+ świetnie ściera, drobinki są spore a peeling jest dość mocny
+ bardzo ładny, świeży zapach
+ cena
+ skóra jest po użyciu gładka i miękka

MINUSY:
nie zauważyłam

Podsumowując, uważam, że jest to bardzo fajny peeling. Sama pewnie też jeszcze do niego wrócę i polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Dość dobry

Produkt godny polecenia. Zakupiłam w saszetce za 1,99 w Tesco. Jest wydajny, nie podrażnia, ma dużo drobinek ścierających, chociaż u mnie nie poradził sobie z zaskórnikami przy nosie. Skóra po nim jest delikatna. Zapach taki troche chlorowy, ale mi się nawet podoba.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Doskonały

Mam cerę tłustą, bardzo wrażliwą, skłonną do alergii. Ten peeling:

+ nie podrażnia
+ doskonale usuwa martwy naskórek
+ cera jest świetnie oczyszczona, napięta ale w dobrym tego słowa znaczeniu, nie jest ściągnięta
+ nie wysusza
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ tani

- trzeba długo (w moim przypadku ok. 2 min.) "szorować" twarz, by uzyskać w/w efekt - stąd odjęte pół gwiazdki - ale ostatecznie czego się nie robi dla urody
- minus największy: coraz trudniej dostępny, trudno go dostać nawet w saszetkach

Zgodnie z zaleceniem producenta, próbowałam przeznaczonego do mojego typu cery peelingu gruboziarnistego Perfecta, ale nie przyniósł ona takich rezultatów jak drobnoziarnisty.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 (nie licząc saszetek)

Jako jedyny coś robi.

Przygodę z tym peelingiem zaczełam dawno temujakieś 3 lata temu podebrałam go mamie,potrzebowałam coś na pory i do wygładzenia cery po obudzenia się rano skóra była miękka,gładka w dotyku,pory były zwężone i małe pryszczyki też zniknęły i w ten sposób zaczęła się moja przygoda z nim,zawsze jakoś coś mi wyskakiwało sięgałam po niego,czasami kupiłam inny peeling drogeryjny ale żaden nie dorównał temu...używałam go bardzo długi czas aż pewnego dnia prawie całe działanie prysło owszem skóra była gładka,rozświetlona ale jeśli chodzi o pory nic z nimi nie robił...nie wiem co się zmieniło, wymagania mojej skóry,a może się przyzwyczaiła albo inny czynnik,więc odstawiłam go na bok na chwilę ale jednak do niego wracam,spokojnie zużyłam pewnie z 150 saszetek.
Plusy
wydajność saszetka starczy na 2-4 razy
dostępny
cena około 2 złote
zmniejsza pory
skóra jest wygładzona po obudzeniu się rano czuć że jest miękka,pozbawiona martwego naskórka
nie podrażnia,nie wyszusza
usuwa suche skórki
łatwo się rozprowadza
Moim zdaniem słusznie dostał tytuł KWC, polecam gorąco.Na pewno zagości u mnie jeszcze przez dłuższy czas do póki nie znajdę lepszego.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 100 saszetek na pewno

Delikatny, aczkolwiek skuteczny...

Oceniam wersję w saszetce. Peeling ma postać gęstego żelu o błękitnym zabarwieniu z dość sporą ilością niebieskich drobinek. Są one niezwykle delikatne, aczkolwiek czuć, że pracują na skórze. Jego zapach określiłabym jako morski, intensywny. Łatwo się zmywa, pozostawiając po sobie pozytywne efekty. Cera jest przyjemnie miękka i gładka, wydaje się być oczyszczona i rozjaśniona, a nawet zmatowiona. Co więcej, nie zapycha porów, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 10 ml

NAJLEPSZY!!!!!

Peeling jest idealny :D uzywalam peelingu z firmy Soraya morelowego ale po umyciu nim twarzy mialam jeszcze wiecej suchych skorek a po tym ani jednej! wracałam do niego co jakiś czas ale teraz juz sie z nim chyba nie rozstane :D

PLUSY

+dostępność
+wydajność
+działanie
+nie wysusza
+zapach

MINUSY

jakie minusy :)

naprawdę polecam!!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: z 10

Bardzo dobryy peeling

Zawsze kupowałam ten peeling w wersji małej saszetki, która starczała mi średnio na dwa razy.
Jeżeli chodzi o efekt jego działania, to jest bardzo dobry.
Skóra wyraźnie oczyszczona, wygładzona, przygotowana do nałożenia kremu.
Zapach znośny , cena myślę, że również adekwatna do jakości i efektów.
Ten peeling nie podrażniał mojej skóry i myślę, że kupie go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 i więcej