RoC, Hydra +, Matifying Re - Sourcing Care Fresh Hydrating Gel (Odświeżająco - matujący krem / żel do cery mieszanej)

Krem długotrwale nawilża, rewitalizuje i ujednolica skórę. Sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy wygląd, staje się promienna i elastyczna.
Zawiera silne czynniki nawilżające, witaminy oraz kompleks minerałów. Dodatkowo krem zawiera talk matujący, który zapobiega błyszczeniu się skóry.

rozczarowanie

zachęcona opiniami, kupiłam ten krem. moja cera była wtedy w kiepskim stanie. liczyłam, że to dobry krem.. niestety.
- producent obiecuje porządne nawilżenie i rewitalizację. nie uraczyłam żadnego z nich. co więcej, krem trochę wysusza skórę, podkreśla wszelkie strupki, skórki, itp. za to duży minus.
- efekt matujący taki sobie, dosyć płaski i krótkotrwały
- zapach bardzo intensywny i taki sztuczny, chemiczny. coś okropnego! pierwszy raz spotkałam się z aż tak naperfumowanym kremem do twarzy! co gorsza, długo czułam go na twarzy, strasznie mnie irytował.
- miałam wrażenie, że na swój sposób podrażniał mi cerę. po aplikacji wszelkie krostki, które wtedy miałam wydawały się jakby bardziej zaczerwienione.. zaognione? nie trwało to długo, ale jednak.

na plus mogłabym zaliczyć konsystencję, jest lekka. to tyle.

miałam duże nadzieje wobec tego kremu, a tu takie rozczarowanie. mimo, że lubię apteczne kosmetyki, tego kremu nikomu nie polecam. nie przysłużył się mojej cerze, odrzuca mnie na wspomnienie o nim.

na lato istny cud

Po eksperymentach z drogeryjnymi specyfikami z podkulonym ogonem wróciłam do apteki :). Hydra + zrobił porządek z moją buzią. Nie pojawiają się nowe zaskórniki ani pryszcze, buzia ejst odpowiednio nawilżona, gładka i promienna. Konsystencja bardzo lekka w połączeniu z delikatnym, świeżym zapachem daje uczucie odprężonej, wypoczętej i odświeżonej cery. Faktycznie jakoś rewelacyjnie nie matuje, ale tez nie powoduje jakiegoś błyszczenia etc. Nie zauważyłam też by rolował się na nim podkład. Może poprzedniczki za dużo kremu nakładały? Hydra + wchłania się błyskawicznie :). Na minus niestety jest wydajność, jak dla mnie za szybko się kończy :( z tym, że używam na dzień i na noc

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Gorszy od Roc hydra+bio

Zakupiłam ten kremik, ponieważ poprzednio miałam Roc Hydra+ Bio dla cery mieszanej i go wprost wielbiłam ;) a że chciałam spróbować czegoś nowego- padło na ten. Niestety- jest dużo gorszy od poprzednika. Jego plusy to świetna konsystencja, bardzo dobre nawilżanie, szybkie wchłanianie i ładny zapach. Tyle. Z minusów- słabo matuje, w lecie sobie kompletnie nie radził. Płynął mi z nim makijaż. Co do makijażu... wrr, to mnie wkurzało w nim najbardziej- straszliwie się rolował! Nawet pół godziny po nałożeniu, ja nie mogłam rozprowadzić na nim podkładu, bo był dramat- takie wałeczki kremu zmieszanego z podkładem! Przy innych kremach jakie miałam- 10 minut i można śmiało nakładać podkład. A przy tym- masakra, nigdy czegoś podobnego nie miałam. Bezpiecznie można było rozpowadzać podkład po godzinie ;P a tyle czasu bynajmniej rano nie mam. Tak więc- średni.Poza nawilżaniem- nie spisał się jakoś ekstra. Buzia i owszem- podczas jego stosowania była ładna, nie pojawiały się niespodziewane ;) wypryski, nie zapychał, jednak nie miałam uczucia takiej aksamitnej skóry i buzi jak brzoskwinka ;) tak jak podczas stosowania Hydra+bio. No i mało wydajny jakiś się okazał. Polecam tamten, ten nie bardzo ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Przyjazny

Leciutka konsystencja, przyjazny skład ponadto łatwo się wchłania, jedynie gorzej niż inne kremy matuje ale w sumie zakupiłam go raczej dla uzyskania równowagi hydro-lipidowej bo typowe matujące specyfiki jednak wysuszają...
polecam, warto spróbować

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Super!!

Idealny dla mojej cery. Lekka konsystencja, świetnie nadaje sie jako baza pod podkład, dobrze nawilża, a nie czuję się jakbym miała masło na twarzy. Nie powoduje powstawania zaskórników, jest też bardzo wydajny. Polecam dla osób z problemową cerą.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Mój KWC!

Jak dla mnie ten krem to absolutny fenomen. Jedyny krem do twarzy jakiego używam i jestem zachwycona!!! ma bardzo delikana i lekka formule, świetnie sie rozprowadza i jest wydajny. Poza tym nigdy nie czulam takiego efektu. Skóra jest gładka i nawilżona a przy tym absolutnie sie nie błyszczy. Naprawde Naprawde super lepszego kremu nie znałam. Jedynie cena czasem moze nie zachęcac ale jak dla mnie warto!!!

Używam tego produktu od:prawie rok