Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Dzięki zawartości kompleksu alfa- i beta-hydroksykwasów zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.
Ogranicza powstawanie nowych zmian trądzikowych poprzez normalizację pracy gruczołów łojowych. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IFRA).

Taki sobie kremik

Cóż, krem dostałam w prezencie, zużyłam cały i co mogę o nim powiedzieć - nie zrobił nic. Kompletnie nic. Pryszcze się pojawiały, zaskórniki pozostały na swoim miejscu zupełnie nie naruszone, nie złuszczył naskórka, nie wyrównał kolorytu, nie zrobił nic kompletnie. Nie pomógł, nie zaszkodził... Nie lubię tylko tego, że rano skóra po nim jest okrutnie tłusta. Zostało mi jeszcze jedno prawie pełne opakowanie i przyczajam się do zużycia go, bo po prostu żal mi wyrzucić... ale chyba zużyję na dekolt i plecy - może tutaj da sobie radę?

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

Zdecydowanie nie dla mojej cery.

Na mnie nie działa - nie zauważyłam żadnego zmniejszenia wyprysków, ale na szczęście też nie zwiększył ich ilości :P
+ bardzo wydajny
+konsystencja
+szybko się wchłania
+nie uczula
+jak na krem z apteki przyzwoita cena

-wysusza, szczególnie gdy wcześniej zastosuje się peeling
-rano skóra się świeci
-zupełnie nie działa na zaskórniki, wypryski i inne tego typu
Chciałam dodac, że zgodnie z zaleceniem producenta stosowałam dla rzekomo lepszego efektu z żelem do mycia (+ krem matujący na dzień z tej samej serii)

Najlepszy

Stosuję całą serię Purritin i moje problemy ze skórą się skończyły. Najlepszy jest ten krem i żel do mycia twarzy. Jednak chcąc uzyskać niesamowity efekt jednolitej gładkiej skóry bez przebarwień zakórników i wyprysków najlepiej jest zastosować całą serię.

+ lekka konsystencja
+ nie uczula
+ miły zappach
+ nie zatyka
+ redukuje niedoskonałości do zera
+ rano skóra wygląda na odżywioną
+ wygładza skórę
+ wydajny

Kosmetyki stosuję regularnie i efekty są 1oo% jeżeli ktoś ma zamiar stosować w razie awarii :) to nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 6 /75 ml

może być

Nie używam go regularnie, więc ciężko mi powiedzieć o jego właściwościach i działaniu, ale jeśli już użyję to krzywdy nie robi ;)

- ma dość tłustą konsystencję
- długo się wchłania (i tu mam wrażenie że nie zawsze do końca się wchłonie)
- buzia jest po nim lepka
- nawilża
- nie uczula
- jest wydajny
- "uspokoaja" twarz po wieczornym peelingu

Raczej nie kupię ponownie ;)

Używam tego produktu od: sporadycznie

Ulubiony! Uratowywacz:)

Moje przygody z cerą opisałam w skrócie w recenzji żelu Purritin, tutaj konkrety o kremie:

- bardzo dobrze nawilża;
- likwiduje absolutnie wszystkie niespodzianki;
- wygładza;
- ma piękny, apteczno-powietrzny zapach

Jestem 30+ z problematyczną cerą, ale odkąd używam zestawu żel + krem Purritin zapomniałam co to znaczy masakra na twarzy;)

Bardzo, bardzo polecam - choć przyjaciółka z podobnym typem skóry bardzo źle reaguje na produkty Iwostin - podrażniają jej cerę. Moja cera nie należy do wrażliwych i u mnie ten kosmetyk spisuje się na medal.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5 tubek

Niespecjalny.

Ze wszystkich produktów z serii Purritin służył mi zdecydowanie najmniej.
Właściwie nie robił nic.
Nie nawilżał, nie koił skóry, nie oczyszczał, nie hamował powstawania krostek, po prostu nic.
Na szczęście nie zapychał.
Nie kupię go więcej, zwłaszcza odkąd pojawił się Purritin Rehydrin.

Używam tego produktu od: 3,5 roku

Zdecydowanie nie

Stanowczo nie polecam tego kremu. Kompletnie mi nie pomógł. Nie redukował trądziku i nie goił stanów zapalnych. Zgodnie z przeznaczeniem stosowałam go na noc i rano budziłam się z tłustą skórą, a z założenia miał normalizować pracę gruczołów. W ogóle nie mam pojęcia do czego może się ten krem nadawać, ale na pewno nie do kuracji przeciwtrądzikowej.
Jedyna zaleta, a w tym przypadku wada - wydajny. Bardzo ciężko było mi go zużyć.

Używam tego produktu od: ok 5 miesiecy

Mam nadzieję, że na zawsze!

Ogólnie od dłuższego czasu nie miałam problemów z trądzikiem. Wiadomo, jak to nastolatka miałam czasem jakieś syfki, ale nie było to nic poważnego i mogłam spokojnie stosować jedynie żel do mycia twarzy i krem nawilżający - to wystarczało i syfki same znikały po jednym, dwóch dniach.

Jednak jak wróciłam z wakacji to na mojej twarzy było istne pole bitwy, jakie miałam ostatni raz mając 12 lat i poważne problemy z trądzikiem.

Nie chciałam iść do dermatologa ze względu na to, że mój "osiedlowy" by mnie wyśmiał i powiedział, że mam wrócić, jak będę miała 18 lat to będzie mnie leczyć hormonami "bo leczenie skutków jest bezsensowne", a prywatny wziąłby za dużo pieniędzy za samą wizytę. Postanowiłam więc zaryzykować z kosmetykami aptecznymi i był to strzał w dziesiątkę!

Używam żelu do mycia twarzy Ziaja Pro (przeciw trądzikowi), a z serii Iwostin Purritin tonik oraz emulsję matującą (oprócz tego kremu).

+ Działanie, działanie, działanie! Po jednej nocy z tym kremem na buzi rano wyglądam dużo lepiej, pryszcze zmniejszają się, a niektóre kompletnie znikają.
+ Zapach, podoba mi się.
+ Jednocześnie nawilża
+ Bardzo wydajny

- Konsystencja, mogłaby być mniej lejąca się i bardziej przypominać krem.

Lubimy się, szkoda, że w aptekach powoli można kupić jedynie nową wersję - mam przynajmniej nadzieję, że oprócz nowego opakowania działanie się nie zmieniło na gorzej.

Nie polecam

Kupiłam głownie ze względu na dość poważny problem z trądziekiem na plecach, ale stosowałam też na twarzy na której mam niewielki trądzik.
NIC ten krem nie zrobił. Ani nie pomógł, ani nie zaszkodził. Nie widzę żadnych efektów. Szkoda pieniędzy na taki badziew.

Używam tego produktu od: ok, 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

TAK TO MÓJ TYP

Na Zakup tego kremu namówiła mnie moja dermotolog. Zmagam się z zaawansowanym trądzikiem od kilku lat (leczę się antybiotykami )

Zakupiłam ten krem w zestawie wraz z żelem do mycia na allegro za 31zł.

Krem jest idealny dla cery wrażliwej, tłustej i skłonnej do wyprysków.
Nie podrażnia wręcz przeciwnie koi i uspokaja skórę. JA używam go po każdym myciu czyli 3 razy dziennie.Zamyka pory, zaczerwienienia stają się mniej widoczne, skóra nie piecze.
Szybko się wchłania, ma apteczny super zapach.

Używam go w komplecie z zelem do mycia z tej samej serii, razem miały zapobiegać powstawaniu nowych wyprysków, u mnie to niedokońca działa,ale przy moim zaawanasowanym trądziku nawet antybiotyk nie pomaga.
Myslę,że osobom z lekkim trądzikiem napewno pomoże zatrzymać wypryski.

Jak narazie jest to najlepszy krem jaki miałam okazję używać.
W zestawie wychodzi grosze,a ma duża wydajność i super jakość.

POLECAM !

Używam tego produktu od: 4 miesięacy
Ilość zużytych opakowań: wciaż pierwsze !

Średni.

Nie jest zły, ale nie powala na kolana.

+ Zamyka pory (nieznacznie, ale widać efekty)
+ Goi ranki po wypryskach (szczególnie jeżeli ktoś tak jak ja lubi sobie powyciskać ;) smaruję wtedy na noc i zamiast ogromnej czerwonej plamy jest mały strupek)
+ Walczy z niedoskonałościami (jest ich troszeczkę mniej)
+ Moim zdaniem sprawia, że pryszcze są mniej czerwone, przybierają kolor skóry
+ Ładnie pachnie
+ Nie uczula
+ Bardzo, bardzo wydajny (stosuję od 2 miesięcy, a nie wiem czy wykorzystałam nawet połowę)
+ Niska cena

- Bardzo wysusza skórę (po tygodniu łuszczyła się na nosie i czole, dlatego teraz po 2 miesięcznej kuracji kiedy troszkę podleczyłam sobie buzie z wyprysków będę używała go w kryzysowych sytuacjach bo widać, że moja twarz woła o picie )
- Troszeczkę szczypie po nakładaniu (nie zawsze)
- Nic nie robi z zaskórniakami
- Nie matuje

Ogólnie jest dobry, spełnia większość swoich zadań, ale chyba nie dla osób takich jak ja, które mają problem z pryszczami i jednocześnie bardzo suchą i wrażliwą skórę.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Krem Ideał!

Mój trądzik przebył już granicę dorosłości i musiałam się z nim pogodzić - będziemy razem chyba już do końca :)

Krem poleciła mi koleżanka z takimi samymi problemami. Byłam w szoku kiedy go użyłam - gładka skóra, zamknięte pory, wreszcie coś, co działa!

- cena (jak za coś, co działa)
- efekty - gładka cera, zero wyprysków

- zapach od farmaceuty :)
- nie eliminuje zaskórników, chociaż może trzeba dłużej stosować...

Na pewno kupię.

Dziewczyny stosuujcie ten krem na noc i na dzień. Koniecznie, bo wtedy będzie efekt.

Pozdrawiam :)

Ilość zużytych opakowań: 1- 75 ml