Make Up For Ever, High Definition Powder (Puder HD)

Make Up For Ever, High Definition Powder (Puder HD)

Niezwykle drobny i ujednolicający - sprawia, że cera lśni pełnym blaskiem, odpowiedni dla każdej skóry, nawet najwrażliwszej.
Dzięki wyeliminowaniu talku nie przesusza.
Biały w pudełku, ale za to całkiem przezroczysty po nałożeniu, dostosowuje się do każdego koloru skóry, od najjaśniejszej do najciemniejszej.
Mikroskopijne sferyczne kuleczki dają efekt rozmywający niedoskonałości i sprawiający wrażenie cery doskonałej i lśniącej blaskiem.

sypki, rozświetlający
tłusta, mieszana, normalna
rozświetlające
Krycie
lekkie

Najgorszy puder jaki miałam

Puder bieli, przykleja się do twarzy tworząć tworząc białe placki, których nie da się rozblędować. Fatalne opakowanie. W zasadzie nie da się nabrać pudru.
Jestem autentycznie wkurzona. Nawet nie wiem czy on dobrze utwala, bo próba jego rozblędowania sprawia, że w zasadzie zdzieram sobie podkład.
Po prostu dramat!!!

Zupełnie okej

Dla mojej mieszanej, kapryśnej cery (sucha, ale świecąca strefa T) jest w sam raz.
Wg mnie jest bardzo wydajny.
Matuje, ale nie wysusza, nie obciąża cery i ładnie się wtapia, twarz wygląda na zdrową :)
Jedno "ale" - niestety w połowie dnia konieczna jest reaplikacja albo użycie bibułek matujących.

Mój ideał☆☆☆☆☆

Do tej pory stosowałam głównie klasyczne pudry, ale dałam się namówić na zakup mniejszej wersji tego rodzaju produktu. Już po pierwszym użyciu tego pudru byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Jednak warto czasem spróbować czegoś nowego.
Puder jest jak aksamitny, niezwykle drobny pyłek, który na podkładzie jest niezauważalny gołym okiem. Lekko matuje podkłady o wykończeniu nawilżającym, a z podkładami matującymi i zastygającymi idealnie współgra. Przedłuża trwałość makijażu, nie wchodzi w linie mimiczne i zmarszczki, dobrze dopasowuje się do każdego podkładu i sprawia wrażenie wygładzenia powierzchni skóry. Delikatnie okalając twarz daje poczucie świeżości i komfortu jednocześnie będąc niewidocznym dla oka. Dzięki temu można stworzyć z jego pomocą zarówno "make-up no make-up" jak i eleganckie makijaże wieczorowe o intensywnych, przydymionych odcieniach mając pewność, że taki makijaż nie będzie wyglądał w ogólnym ujęciu zbyt ciężko. Po prostu nie będziemy wyglądać jak "pudernice". Do tego kosmetyku pasuje słowo "klasa". Powszechnie wiadomo, że czasem mniej znaczy więcej. Efekt niezwykle naturalny jest tym, do czego dąży się wykonując makijaż twarzy. On spełnia te zadanie na medal. Z moich obserwacji wynika, że skutecznie utrzymuje makijaż przez cały dzień i nie wymaga poprawek. Sprawdza się także w połączeniu z kremem BB, jest uniwersalny i wydajny.
Pomimo ceny, zdecydowanie kupię go ponownie i tym razem w większym opakowaniu. Stosuję go od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. W idealny sposób spełnia swoje zadanie i dzięki niemu twarz pięknie wygląda na zdjęciach.

Kupiony w: U konsultantki

Ten puder odmienił mój makijaż !

Puder jest bardzo dobrze zmielony przez co łatwo i równomiernie można go nałożyć na twarz. Bardzo dobrze sprawdza się do makijaży okolicznościowych jak i na co dzień by wykończyć i scalić cały makijaż.
Polecam przetestować go na prawdę świetny nie wybiela twarzy !

Dobry, tępy mat.

Drogie Wizażanki!

Puder MUFE wpadł mi w ręce w trakcie szukania następcy La Praire - Cellular Treatment Loose Powder.

Moje oczekiwania:
- zmatowienie cery, z jednoczesnym jej delikatnym rozświetleniem
- brak obciążenia,
- idealne zmielenie,
- brak koloru,
- upiększenie cery.

Moja cera: mieszana, czasami przesuszona retinolem.

PLUSY:
- obiektywnie patrząc jest to cudownie zmielony puder,
- teoretycznie nie pozostawia żadnego koloru,
- bardzo trwały,
- spełnia funkcję matującą :)
- ładnie wygładza skórę, chyba o to chodzi w 'efekcie Photoshopa',

MINUSY:
- na mojej twarzy daje efekt bardzo tępego matu.

Po spojrzeniu w lustro widzę, że skóra jest ładna i się nie świeci, ale ...wydaje mi się że wyglądam starzej.
Brakuje mi tu blasku, trójwymiarowości które potrafią już nadać pudry z podobnej półki cenowej.

Produkt niestety nie dla mnie.

Gwarancja idealnej cery nawet w największe upały

Ten puder jest moim ideałem. Używam go niemal codziennie od wielu lat. Na twarzy jest całkiem transparentny, nie pozostawia białych śladów. Pięknie rozświetla cerę, nie powoduje efektu matowej maski. Radzi sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach - po nałożeniu go na twarz mam 100% gwarancji, że moja cera będzie wyglądać dobrze na zdjęciu z fleszem po całym upalnym i emocjonującym dniu. Dodatkowe zalety to duża wydajność: jedno opakowanie starcza mi prawie na rok codziennego użytkowania. Minusem jest opakowanie, bo przy otwieraniu zawsze trochę pudru rozsypię na stół.

Jako ciekawostkę dodam, że jakiś czas temu kupiłam ten sam puder w wersji sprasowanej, ale okazał się dużo gorszy - nie był tak wydajny i zostawiał biały kolor na twarzy. A szkoda, bo ta sprasowana forma była wygodniejsza w aplikacji.

Najlepszy

Kosmetyk Wszech Czasów wśród pudrów do twarzy! Mam bladą karnację i ten puder to jest strzał w 10! Przede wszystkim nie zmienia koloru podkładu, bo jest transparenty. Twarz nie wygląda jak maska, jest za to idealnie wygładzona i zmatowiona przez długi czas (cera mieszana). Mineralny, więc można go używać długi czas po otwarciu opakowana, co jest ważne gdyż jest bardzo wydajny i ma wysoką cenę. Opakowanie pozwala na idealne dozowanie produktu - nie za dużo, nie za mało. Ja jestem nim zachwycona.

Podoba mi się efekt jaki ten puder oferuje.

Mam cerę okrutnie kapryśną. reaguje na zmianę kosmetyków natychmiast błyskiem, wysypem, zatkaniem, suchymi skórkami, odwodnieniem. Misz-masz. itp. 8h w warunkach klimatyzowanego, sztucznie oświetlanego open space'u sieje na twarzy spustoszenie. Oprócz EL DW żaden fluid nie wytrzymuje od 9 do 17.
Puder HD miałam okazję stosować na kursie wizażu. Jest cudownie zmielony, używany rozsądnie wtopi się i nie będzie bielił. Na zdjęciach owszem krzemionka będzie widoczna. Kto chce się o tym przekonać niech wpisze Paulinę Smaszcz-Kurzajewską na Pudelku to będzie wiedział jak można się "załatwić". Moja cera go polubiła, doskonale matowi, utrwala. Zakupiłam wersję mini i przy codziennym stosowaniu jeszcze nie widzę końca. Jestem bardzo zadowolona.

Świetny puder, ale nie da się go używać

Kocham go i nienawidzę jednocześnie. Kocham za niesamowite, aż nieprawdopodobne wygładzenie. Efekt photoshopa i nie przesadzam tutaj. Moja twarz od urodzenia nie była tak gładka, napięta, bez zmarszczek i matowa na tak długo. Ale jest jeden problem, który ten puder wyklucza po prostu z użytku. Wybiela i przykleja się do twarzy. Jest na tyle drobny, że "wchodzi" w twarz i nie da się za nic go zmieść, a konsekwencją jest to, że wybiera, robi po prostu białe plamy.

Bardzo dobry!

Bardzo dobry puder wykończeniowy na bazie krzemionki. Delikatny, drobno zmielony, bardzo dobrze matujący produkt. Może lekko wysuszać cerę gdy jest źle nawilżona lub odwodniona, daje efekt rozblurowanej cery, pory i drobne zmarszczki stają się niewidoczne. Nie nadaje się pod oczy. Za to świetnie leży w strefie T. Lekko bieli ale ten efekt po chwili znika, gdy puder wtopi się w podklad.

Podziękuję

Całe szczęście, że wbrew namowom konsultantki z Sephory kupiłam najpierw opakowanie mini. Niestety, puder mnie nie zachwycił, a za tę cenę oczekiwałam efektu wow.

Puder nieco bieli, chociaż nie jakoś dramatycznie, ale całkiem transparentny nie jest. Wygładzenie - wizualnie nie stwierdziłam, co najwyżej lekko skóra w dotyku się nieco wygładza, bo puder jest faktycznie drobioniutko zmielony. Największe rozczarowanie jest jednak takie, ze słabo utrwala - mam cerę mieszaną i niestety nie zdaje egzaminu - po 2 godzinach strasznie się świecę :( Znam lepsze i tańsze pudry.

Kupiony w: U konsultantki

Stwarza iluzję doskonałej skóry, ale nie zawsze

Powstał w początkach mody na białe pudry HD, a więc kilka la temu, od razu go polubiłam. Jest naprawdę drobniuteńko zmielony, co stwarza iluzję doskonałej skóry. Nie tworzy zmarszczek, nie robi płaskiego matu, dodaje twarzy trójwymiarowości. Dla mnie bardzo przyzwoity puder utrzymujący świeżość makijażu przez dłuższy czas. Obecnie, gdy mamy do czynienia z tak dużymi upałami, makijaż nie wytrzymuje w matowej postaci przez cały dzień, ale nadal wygląda się dobrze. W lecie, które u nas już się zaczęło, zdążyłam się delikatnie opalić i biała poświata nieco się odcina, widać to na twarzy, więc puder HD nakładam w malutkiej ilości i tylko tam, gdzie chcę coś zaakcentować, uwypuklić, ponieważ naprawdę ten puder nadaje twarzy specyficzny glow. Puder ten był moim ideałem, dopóki nie zaczęłam używać go codziennie, po prostu bardziej lubię inne, nie do końca wierzę, że ta biel jest neutralna, coś widzę, że nadaje skórze zimne tony.
Podziwiam, że ten puder dobrze adaptuje się w każdym makijażu, dopasowuje się do każdego fluidu z każdej półki cenowej, zarówno Gosh, jak i Dior dobrze się z nim czują. Nie ma problemu z oksydowaniem, zmianą koloru na ciemniejszy, brak efektu pomarańczy, a przyznam, że w łączeniu fluidów z jasnymi pudrami zdarzały się takie historie. Tutaj jest bardzo dobrze. Oglądałam ostatnio tańszy odpowiednik tego pudru w wersji Nyx również biały, ale skrzący się cudownymi drobinami (nie brokat absolutnie, coś innego w postaci bardzo drobnego proszku z połyskiem) i mam ochotę wypróbować, choć szczerze mówiąc nie mam odwagi na następny biały puder. Tymczasem HD MUFE jest bardzo wydajny, mimo mniejszej wersji 4g.