Neutrogena, Visibly Clear, 2 in 1 Wash Mask (Żel do mycia twarzy i maseczka oczyszczająca 2 w 1 (stara wersja))

Produkt do stosowania na 2 sposoby:
sposób 1 - żel do mycia twarzy przeznaczony dla cer problematycznych, zapobiega świeceniu się skóry, jednocześnie nie przesuszając jej
sposób 2 - maseczka oczyszczająca - głęboko odblokowuje pory, oczyszcza skórę i przeciwdziała tworzeniu się nowych wyprysków.

Skuteczny

Kupiłam w zestawie z kremem z tej samej serii, który dla mnie jest rewelacyjny. Żelu nie używam na co dzień, zbyt mocno wysusza. Stosuję raz na kilka dni, nakładam jako maskę na dosłownie parę minut. Dobrze razi sobie z zaskórnikami, oczyszcza i pozostawia skórę odświeżoną. Ponieważ moja skóra ma skłonność do wysuszenia, dla mnie jest zdecydowanie za mocny, aby go częściej używać.

Plusem jest na pewno gęsta konsystencja, która nie spływa z twarzy. Produkt jest bardzo wydajny, mam go już kilka miesięcy i jeszcze sporo zostało. Zapach i opakowanie ok. Nie mam wiekszych zastrzeżeń, spełnia obietnice producenta, ale bez rewelacji. Nadal posiłkuję się maską z węglem i glinkami, aby dogłębnie oczyścic skórę.

Mnie zupelnie nie odpowiada!

Kupilam skuszona promocja w supermarkecie, zamaist 8 EUR zaplacilam jakies 6 EUR i oczekiwalam super kosmetyku marki, ktora lubie.
To byl pierwszy zel do mycia twarzy tej marki i chyba ostatni.

:) + nie podraznia i nie uczula

:( - konsystencja - ani to zel, ani czysciciel glinkowy. Jest gesty i bialy jk glinka, ale sliski jak zel. Ciezko sie rozprowadza na twarzy
:( - nie pieni sie!!!
:( - nie oczyszcza dobrze twarzy - ani nie domywa resztek makijazu, ani nie odswieza cery jak glinka
:( - nie usuwa doglebnie zanieczyszczen, pory jak zapchane byly tak nadal sa, i nie wiem czy nawet nie bardziej
:( - bardzo ciezko sie splukuje. Chocbym nie wiem ile splukiwala, zawsze znajde jego resztki na linii wlosow lub zuchwy (akurat tylko w tym przypomina glinke)
:( - nie nadaje sie jako maseczka - aplikowany zaraz po myciu, zostawiony na twarzy w formie "meseczki" nie schnie tylko splywa
:( - wysusza cere!
:( - nie nadaje sie do mojej sczoteczki Foreo Luna - zawiera drobinki, zawiesine
:( - zapach tez mi nie przypdl do gustu - mogly choc byc mocno mietowy aby dac zludne uczucie oczyszczenie, a tu nic!
:( - okropne, twarde opakowanie z ktorego nie mozna wydobyc nic jak tylko kosmetyk osiagnie polowe swojej zawartosci. Trudno nawet przeciac je nozyczkami no i jak to pozniej wyglda? Rozpaprana przepolowiona tuba, z ktorej jeszcze przez cale tygodnie wydobywac trzeba kosmetyk. Ani to estetyczne ani higieniczne.
:( - cena bardzo wysoka za tak beznadziejny kosmetyk. Moze nie narzekalabym tak bardzo na niego gdybyn zaplacila 1 EUR a nie 6.

Nie kupie juz kosmetykow do mycia twarzy tej marki, zostane przy niezawodnym balsamie do ciala. Nie polecam!

Sprawdził się latem, jesienią zaszkodził.

Latem moja skóra solidnie się przetłuszczała i była mocno zanieczyszczona. Szukałam czegoś, co poradzi sobie ze skórą, ale nie będzie zbyt silne. Neutrogena sprawdziła się w tej roli świetnie - używałam jej jako żelu, ale również jako maseczki raz lub dwa razy w tygodniu. Dawała uczucie odświeżenia i chłodzenia, doskonale oczyszczała i świetnie radziła sobie z ograniczeniem wydzielania sebum. Lato jednak minęło, stan mojej skóry się poprawił, a Neutrogena zaczęła być za silnym kosmetykiem - pojawiło się podrażnienie, przesuszenie. Moja skóra potrzebowała delikatniejszej pielęgnacji. Dlatego chętnie wracać będę do tego kosmetyku jedynie latem, kiedy moja skóra mocno buntuje się w czasie upałów :)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Na prawde pomaga <3

Bardzo staram się nie podrażnić mojej skóry twarzy, ale Neutrogena 2w1 zaskakująco pomogła na moją mieszaną cerę.

Jest lekka i delikatna w zapachu, idealnie oczyszcza i pomaga goić niepotrzebne wulkany.
Rezultat widać przy regularnym stosowaniu co drugi dzień.

A co zauważyłam podczas stosowania?
W moim przypadku , zauważyłam iż moje plamy po trądziku znikneły. Przed każdą kąpielą wpatruję w lustro na twarz, zachwycona podskakuje i oczy mi się błyszczą z faktu że nie muszę się męczyć z szarą buźką.

Dla mnie bomba <3 Jestem bardziej pewna siebie :D

PS: Po umyciu polecam zainwestować w krem , aby nie wysuszyć cery.

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 , jak się skończy kupię następny :)

Ulubieniec

Bardzo lubie ten produkt. Nie znalazlam w nim wad, ale mam wiele zalet:
- kremowa konsystencja, ktora utrzymuje sie na naszej twarzy i nie splywa;
- przyjemny delikatny zapach;
- oczyszcza nasza skore;
- nadaje skorze swierzosci;
- uczucie przyjemnego chlodna przy maseczce;
- mniejsze pory;

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pol tubki - jak na razie

bardzo dobry produkt

Doskonale oczyszcza. Nadaje sie do codziennego stosowania jako żel do mycia twarzy, ja nakladam na dłużej raz, moze dwa razy w tygodniu, daje uczucie przyjemnego chłodu. Skóra jest naprawde odświeżona. Zawiera kaolin, glinkę porcelanowa. Moja skóra jest naprawde zadowolona:) polecam

bardzo dobry

bardzo go lubie stosowac właśnie na te dwa sposoby jak zaleca producent.uzwamgo w połaczeniu z codziennym scrubek tej samej firmy i jestem mega zadowolona z efektów i odczuc.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa

jeden z lepszych :))))

na początek plusy:
+mniejsze pory i bardzo oczyszczone
+ fajna bardzo gęsta konsystencja
+nie spływa jak inne produkty z neutrogeny :)
+ po umyciu buzia jest mega mega czysta :)
+ podczas kiedy mam maseczke na buzi czuję jak ona ( pracuje) .. takie przyjemne zimno:)
+ zapach
+ cena .. około 4 funtów:)

i jeden minus
- źle się zmywa..;((

nawet fajny

Żelu używałam dopiero po zmyciu makijażu żelem dla dzieci, więc nie mam pojęcia jak radzi sobie z makijażem.
Ogólnie jest to taka biała niepieniąca się maź. Uważam, że z resztek makijażu oczyszcza całkiem nieźle. Nietsety ja po zmyciu go czułam coś takiego lepkiego na buzi jednak po jakimś czasie ta lepkość się wchłaniała.
Daje na początku fajne uczucie chłodzenia, ma mentol w składzie, ale po jakimś czasie twarz się przyzwyczaja i już tego nie czuć.
Co do maseczki, to na początku tak go stosowałam ale nie widziałam, żadnych efektów, czasami myślałam, że bardziej mi to zatyka cere więc przestałam go tak używać.
Mimo wszystko żadnej krzywdy mi nie robił a i moja skóra (która najbardziej odczuwa zmiany czegoś do jej mycia) było po nim całkiem ładna, dlatego aż 4 :)
Aha trzeba się troszkę napracować żeby zmyć tę maź dokładnie z buzi :)

Używam tego produktu od: około miesiąca

Nic ciekawego.

Żel dostałam w prezencie. Nie lubię kosmetyków tego typu, więc zmuszałam się do stosowania. Po paru razach nie zauważyłam żadnych efektów i nie miałam jakiejś specjalnej motywacji, by kontynuować swoją przygodę z tym specyfikiem, dlatego się go pozbyłam.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Wielofunkcyjny produkt, typu 2 w 1 (maseczka i mycie)

Kremowa konsystencja produktu.Ładnie oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń (do codziennego użytku), może również być stosowana jako maska (do głębszego oczyszczania).Bardzo wydajny produkt.
Przeznaczona do skóry trądzikowej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 150 ml.

Genialna

Bardzo lubię produkty neutrogeny do mycia twarzy a ten produkt przypasował mi szczególnie. Można go stosować na dwa sposoby i w zależności od tego ile mam czasu - zmywam go od razu albo zostawiam chwilkę dłużej.
* Bardzo dobrze oczyszcza twarz, pozostawia ją miękka i aksamitną
* konsystencja kremowa jest przyjemna i nie podrażnia skóry
*cena ok - ją często trafiam na promocje za 2 GBR (10 zł)
Minusów po prostu nie ma ~~

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego