Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Lefrosch Plarix krem z kwasem salicylowym i mocznikiem to preparat zapobiegający nadmiernemu rogowaceniu skóry. Poprzez zwiększenie nawilżenia warstwy rogowej naskórka przyspiesza procesy regeneracji skóry w przebiegu wielu dermatoz, działa przeciwzapalnie. Zalecany w przypadkach rogowacenia okołomieszkowego, po depilacji, wyprysku w fazie nadmiernego łuszczenia, przewlekłej suchości skóry, jako środek przyspieszający regenerację skóry między okresami sterydoterapii zewnętrznej.

Krem Lefrosch Plarix zawiera:
- kwas salicylowy 2% ułatwiający oddzielanie się nawarstwionych rogowaceń naskórka
- mocznik 20% silnie nawilżający, zwiększający elastyczność warstwy rogowej naskórka
- panthenol działający kojąco i przeciwzapalnie w przypadkach podrażnień, niezależnie od przyczyny
- alantoinę przyspieszającą regenerację skóry chorobowo zmienionej, podrażnionej, biologicznie uszkodzonej.

Przeciwwskazania do stosowania kremu Lefrosch Plarix: nadwrażliwość na kwas salicylowy lub pozostałe składniki kremu, ciąża, okres karmienia piersią, wiek poniżej 12 roku życia, niewydolność nerek lub wątroby. Nie stosować w przypadku bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych zakażeń skóry oraz na błony śluzowe, wargi, okolice moczowo-płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu.

alergiczna / atopowa, odwodniona, wrażliwa, sucha
balsamy
regenerujące, przeciwzapalne, natłuszczające
hipoalergiczna
w tubie
bogate

Uratował mi nogi

Któregoś lata po goleniu moja skóra na nogach strasznie swędziała i była chropowata. W aptece kupiłam wlansie ten krem i po kilku dniach pozbyłam się problemu. Nogi naprawdę były w złym stanie. Polecam z całego serca

Świetny produkt

Używam go cały czas już od kilku dobrych lat . Produkt jest świetny a można go kupić za śmieszne pieniądze . Rewelacyjnie nawilża skórę , widocznie ją odżywia i regeneruje pozostawiając piękną i gładką skórę . Dla mnie ten krem jest rewelacyjny

Niezbędnik domowy

To już kolejny kosmetyk Lefrosh,którego Zapasy uzupełniam na bieżąco.

Klasycznie, Lefrosh oferuje gamę produktów specjalistycznych, ukierunkowanych na konkretne potrzeby skóry. Nie są to raczej kosmetyki do stosowania na codzień,ich formuła jest specyficzna mająca pomóc punktowo w określonych sytuacjach.

Pilarix to krem z dodatkiem mocznika, bardzo mocno regenerujący i nawilżający skórę. Główne obszary do stosowania wskazane przez producenta to kolana, łokcie, pięty oraz obszary narażone na wrastające włoski powodujące rogowacenie skóry. Formuła kosmetyku jest bardzo treściwa, przypomina bardziej maść niż krem, dlatego osobiście nie wyobrażam sobie stosowania go na większe obszary skóry. Ważne: z racji swojej tłustości krem może pozostawiać plamy na ubraniach, dlatego polecam stosować go na noc. Zapach jest dość specyficzny,mnie ewidentnie kojarzy się z zapachem apteki w starym stylu:) niemniej absolutnie Mi ten zapach nie przeszkadza. Osobiście mam potrzebę stosowania go w dwóch obszarach: pod kolanami gdzie mam efekt gęsiej skórki ( wrastające włoski po depilacji)oraz na pięty,którym na codzień nie poświęcam specjalnej uwagi. W obu przypadkach krem idealnie nawilża i niweluje przesuszenia , zmiękcza skórę i doskonale ja regeneruje. Nie znam lepszego remedium od Pilarix.

Pozbyłam się krostek na ramionach

Na jednej z grup na fb bardzo polecano ten krem na rogowacenie okołomieszkowe. Nie zastanawiając się od razu kupiłam bo chwytam się wszystkiego co ma " pomóc ".
Po miesiącu stosowania pozbyłam się uporczywych krostek.
Krem doskonale nawilża, czuć, że skóra jest pod dobrą opieką.
Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia.

dobry produkt

Fajny krem, który nawilża, pielęgnuje i super sobie radzi ze suchą skórą. Po stosowaniu skóra robi się mniej mniej szorstka bardzo dobrze natłuszcza skórę. Super pielęgnuje skórę w okresie jesienno-zimowym.

Genialne działanie

To jest fenomenalny produkt, który działa i to jest zauważalne gołym okiem.

Zapalenie okolomieszkowe i charakterystyczne czerwone punkciki na skórze znikają w oka mgnieniu!

Krem jest gesty i trochę oporny we wchlanianiu, ma też trochę dziwny zapach. Jednak te trzy aspekty nie są aż tak ważne patrzac na działanie. A to w tym jest najbardziej pożądane przeze mnke i moich domowników!

Bardzo mi pomógł przy rogowaceniu skóry

Jakiś czas temu na skórze moich rąk i nóg pojawiły się zmiany coś jak nieestetyczna gęsiaskórka, lekarz prowadzący powiedział mi, że jest to właśnie rogowacenie okołomieszkowe naskórka i polecił ww. Preparat.
Krem zamknięty jest w zwyczajnym białym aptecznym opakowaniu z zamknięciem na klik. Ma bardzooo gestą konsystencję i mocno bieli podczas rozsmarowywania. Jest dosyć tłusty i tępy w moim odczuciu ale w miarę szybko wchłania się w skórę. Skóra po 3 miesiącach stosowania w tych miejscach jest dużo dużo głafsza, zniknęły nierówności i ogólne wypryski na całych rękach. Jestem bardzo zadowolona z jego działania i na pewno będę wracać jeśli tylko problemy by wróciły.

Dla suchej skóry

Krem przeznaczony do ciała. Intensywnie nawilża skórę. Krem zapobiega łuszczeniu się, rogowaceniu i wysuszaniu się skóry. Nie podrażnia. Nie jest zbyt wydajny

Przyjaciel suchej skóry

Pilarix to krem specjalistyczny. Zawiera 20% mocznika oraz 2% kwasu salicylowego o działaniu złuszczającym oraz nawilżającą alantoine i panthenol.

Pomocny będzie w zwalczaniu rogowacenia okolomieszkowego, tzw. gęsiej skórki czy "truskawkowych nóg".
Osoby z chorobami gdzie są objawy wyprysku z nadmiernym łuszczeniem też będą zadowolone z niego. Krem niweluje suchość skóry i redukuje swędzenie.

Krem jest dość gęsty i z oporem się wsmarowuje. Zapach delikatny, bez komponenty zapachowej.

Ja używam go właśnie na rogowacenie okołomieszkowe na łydki gdzie wspaniałe nawilża i redukuje swędzenie. Skóra jest bardziej wygładzona. Pomocny jest też do zrogowaciałych pięt zastosowany na noc działa cuda :)

Super krem

Jest jeden z lepszy kremów dostępnych na rynku. Ma bardzo bogata konsystencje, jest bardzo wydajny bo mała ilość produktu wystarcza na duzy obszar skory, krem nie ma zapachu, osobiście używam go do pięt oraz ewentualnie na łokcie i kolana jeżeli mam przesuszone. Krem noe uczula mnie, nie piecze jeżeli mam naprawdę sucha skore. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona i będę po niego sięgać częściej

Czy kupie go ponownie? Jak kończy się jedna tubka to drugą mam w pogotowiu, a jak następna nie stoi w zapasie na łazienkowej półce to blady strach na mnie pada. Ale do rzeczy: dzięki niej mogę się golić, depilować i drażnić moją skórę na inne sposoby, pilarix i tak to załatwi. Przewlekłe zapalenie mieszków włosowych...? To zadanie dla pilarixa, wrastające włoski, okropnie sucha skóra na łydkach, szorstka skóra z gęsią skórką na pośladkach czy przedramionach, łokcie i kolana to pole działania pilarixa.

dobry sposób na wrastajace włoski

Kupiłam ten produkt z polecenia komsetyczki, chodziłam na depilacje bikini woskiem, i strasznie wrastały mi włosy,więc poleciła mi abym sobie kupiła.smarowałam dwa razy dziennie,skóra od razu była miękka miła w dotyku. włosy mogły wybijac na zewnatrz. do tego rowniez robiłam peeling raz w tygodniu. wiec na wrastajace wlosy to super produkt , jesli ktos ma taki wlasnie problem . ja smarowałam nim nogi po umyciu oraz bikini.