Yung, Seidenglanz Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Yung, Seidenglanz Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Odżywka przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wysokowartościowe proteiny pszenicy, panthenol i witaminę B3.
Przeznaczona do codziennej pielęgnacji włosów.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, glyceryl stearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentreminium Chloride, Isoprpyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolized Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, Citric Acid, Cl 16185.

Cena: 4zł / 300ml
/m/

Średnia

Kupiłam tak naprawdę troszkę przez przypadek i muszę przyznać że nie jest napewno zła. Bardzo ładnie rozczesuje włosy jest mega wydajna i tania,delikatnie je nawilża chodź muszę przyznać że jakoś spektakularnie to tych włosów nie regeneruje. Wiele osób narzeka na jej zapach,mnie osobiście on w ogóle nie przeszkadza. Myślę,ze jak za tą cenę to można spróbować nawet jeśli się nie sprawdzi to też nie będziemy jakoś szczególnie żałować bo wiele nie kosztuje. Myślę,ze dla osób które nie mają jakoś wybitnie przesuszonych włosów to jak najbardziej się sprawdzi.

KWC

KWC! Używam jej codziennie i polecam w 100%! Teraz ta odżywka ma inną nazwę (Isana), ale ten sam skład, zmieniło się tylko opakowanie, nadal dostępna w Rossmannie.

+ pięknie pachnie (różany zapach)
+ nawilża
+ odżywia włosy
+ nie zawiera sylikonów
+ dobra konsystencja
+ wydajna
+ CENA!

- brak minusów!

Dla mnie fatalna.

W ogóle mi nie podeszła ta odżywka.
Strasznie intensywnie pachnie, nieładnie zresztą, ma dla mnie dziwną konsystencję, no i przede wszystkim moich włosów wcale nie odżywia.
Po użyciu włosy są szorstkie, matowe i śmierdzą tą odżywką.
Już o wiele lepsza (i niewiele droższa) jest Isana Hair.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: z trudem zmęczone jedno

mhmm:)

+ wydajna
+ nie trzeba trzymać na włosach, można spłukać po chwilce i też robi swoje
+ krótki, prosty, delikatny skład
+ włosy są lekkie i puszyste w dobrym tego słowa znaczeniu (puszyste, nie puszące się:)
+ kupiona za 2.99 (śmieszna cena za tę jakość:)
+ już przy spłukiwaniu czuć jakie włosy są mięciutkie
+ odżywia i wygładza włosy
+ ładnie pachnie
+ radzi sobie z suchymi końcówkami
+ działa nawet w super-mega twardej wodzie, którą niestety męczę moje włosy
+ odpowiednia do kręconych włosów

jaka cena- taki produkt

Jak na tanią odżywkę jest całkiem niezła. Zapach neutralny, śmieszny, różowy kolorek. Jest bardzo gęsta przez co nie spływa z włosów. Trochę tam blasku dodaje, ale nie jest to spektakularny efekt. Włosy po użyciu łatwo jest rozczesać, są wygładzone.
Wsio:)

Dobra

Kosmetykiem wszech-czasów to jej nie nazwę ale jest naprawde dobra i godna polecenia.Odzywka dla mnie powinna spełniac podstawowe zadanie jakim jest pomoc w rozczesywaniu wlosów (mam dlugie wlosy) i delikatne nawilzenie.
PLUSY

Odzywka jest tresciwa przez co bardzo wydajna.
Nie splywa z włosów :)
Jej zapach znośny gorsze smrodki nakladałam na wlosy np spiruline fu :P
Wlosy sa po niej sypkie
nie elektryzuja sie
minimalnie nawilza -brak efektu odstajacych niteczek :)
CENA 3.5 TANIA JAK BARSZCZ dwa miesiace stosowania codziennie :)

Minusy
Nawet trzymana dłuzej niz 3-5 minut nie powoduje ze wloski sie łatwo rozczesuja ,powodem jest pewnie brak sylikonów.
Nie zmiekcza wlosów zauwazyłam u siebie raczej efekt usztywnienia :o

Cóz podsumowując polecam jako tania odzyweczke do mycia wloskow za ta cene jestem naprawdę,naprawde zadwolona.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 cale opakowanie

Świetna!!!

Kupiłam ją pod wpływem pozytywnych pinii na Wizażu i kolejny strzał w 10 :D Do nabycia w Rossmannie za śmiesznie niska cenę- 4zł z groszami ;)Jest jej sporo, wydajna, fajna konsystencja, nie spływa z włosów; po użyciu włosy są mięciutkie, lśniące, gładkie, nie napuszone-tego oczekiwałam :D Co do zapachu-faktycznie różańcowy :D ale nałożony na włosy-jakoś mi nie przeszkadzał, a wręcz podobał ;) po wysuszeniu nie utzymuje się ;) Skład delikatny. Polecam ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Rodzinny faworyt!

Sama używam tej odżywki do mycia i jestem bardzo zadowolona. Duży plus za skład, CENĘ (3,50zł w promocji!) i efekty. Minusik ode mnie za zapach, ale czuć go tylko podczas mycia, potem znika jak kamfora, na szczęście :)
Mój małżon używa go również do mycia włosów i EUREKA! Problem z przeraźliwą suchością skóry głowy i łupieżem suchym zniknął! A wcześniej próbowaliśmy chyba wszystkich kosmetyków dostępnych na rynku i polskim i zagranicznym. Bez efektów, albo nawet z pogorszeniem sytuacji. Jak dodamy do tego cenę śmieszną wręcz to jest to MUST HAVE w naszym domu :)Używam tego produktu od: hmmm 6 mc
Ilość zużytych opakowań: uuu dużo

Fajna

Kolejny kosmetyk, na który normalnie będąc w sklepie nie zwróciłabym uwagi, ale na szczęście jest Wizaż. :)

Świetna odżywka za jeszcze lepszą cenę. Zostawiam ją na włosach na ok. 10 minut i bardzo podoba mi się to, co z nimi robi. Świetnie się rozczesują (a zawsze mam z tym problem), są miękkie i podatne na kręcenie bardziej niż zazwyczaj. Nie obciąża ich wcale. Świetna na co dzień, kiedy nie ma czasu na maski czy inne oleje. ;)
Co do zapachu- to ja mam wyraźne skojarzenie z różańcem mojej babci, który pachnie identycznie. Czyli taka kościelna róża. :D Nie przeszkadza mi zupełnie i jest bardzo nietrwały, właściwie znika podczas spłukiwania.

Polecam, bo cena jest śmieszna i nawet jeśli komuś nie podpasuje to nie ma tragedii, a może się okazać, że to strzał w dziesiątkę. :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

całkiem całkiem

Odżywka spełniła podstawowe zadania. Po umyciu włosy są gładkie, lśniące. Cena super. Nie jest to nie wiadomo jaka rewelacja, że już po pierwszym umyciu mamy ekstra włosy, ale za tą cenę warto.

Skład:
- Cl 16185 - barwnik Acid Red

tania i skuteczna

+ b. tania
+ ilosc
+ naprawde dziala, wlosy sa lsniace, milutkie w dotyku, jak nigdy
+ jedyna odzywka, po ktorej ladnie mi sie wloski kreca
+ fajny sklad
+ zapach pomimo negatywnych ocen podoba mi sie

czemu jej wczesniej nie odrkylam :P

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Może być

Bardzo nie podoba mi się zapach tej odżywki - a rzadko kiedy narzekam na zapach kosmetyków! Chemiczno - różany smród :P
Ale do rzeczy: jako że jest tania jak barszcz używam jej jako bazy do pierwszego odżywiania (wzbogacam ją jakimiś witaminkami, sokiem z cytryny/aloesu, olejkami, żółtkiem jajka itd) - w takiej kombinacji dobrze spełnia swoje zadanie - nawilża, wygładza, podkreśla skręt.
Czasem też robię z niej psikadło - odżywka + woda mineralna - też dobrze się sprawdza, mimo, iż wg producenta jest do spłukiwania.
Samej nigdy nie używałam. Nie wiem czy kupię ponownie bo ten zapach naprawdę jest straszny. Może spróbuję czegoś innego z tej serii.

Używam tego produktu od: kilku tygodni