Sisley, Celluli-Pro, Slimming Complex (Koncentrat wyszczuplający)

Sisley, Celluli-Pro, Slimming Complex (Koncentrat wyszczuplający)

Ten produkt to wyjątkowa synergia naturalnych ekstraktów roślinnych oraz olejków eterycznych działających na dwóch poziomach: wyciąg z kwiatu pomarańczy, cedru oraz ruszczka kolczastego pobudza uwalnianie złogów tłuszczowych a peptydy ryżowe (innowacja Sisley) zmniejszają odkładanie się nowych komórek tłuszczowych poprzez przyspieszenie zużywania energii w sposób identyczny do aktywności fizycznej.
Sylwetka staje się wyraźnie szczuplejsza i jędrna, skóra jest odnowiona, gładka i zapewniająca uczucie komfortu.

balsamy
ujędrniające, wygładzające, wyszczuplające
w tubie

Bogaty koncentrat

Testowałam wiele kosmetyków wyszczuplających i anty-cellulitowych,wiec w zasadzie mam szerokie spectrum porównawcze.
Jak wypada Sisley..naprawde całkiem nieźle.
Przede wszystkim produkty wyszczuplające mają tendencje do tego,ze potrafią wysuszac skórę. Ponieważ komórki tłuszczowe znajduja się w tkance podskórnej..więc bardzo głeboko i aby tam dotrzeć nosnikiem składników aktywnych jest alkohol. W Sisleyu absolutnie się z tym nie spotkamy, mało tego produkt ten nie jest żelem a doc bogatym kremem,wiec nazwa koncentrat sugerujaca serum=lekką konsystencja jest w tym wypadku myląca.
Jeśli chodzi o efekty należy pamiętać ,ze Sisley nie stosuje odkryć techniki tylko sładniki pozyskiwane naturalnie dlatego przy systematycznym stosowaniu Celluli Pro zobaczymy je najwcześnie po ok 2 tyg i będzie to odżywienie i delikatne wygładzenie skóry natomiast po okołu miesiącu jest widać różnice w skórze. Jest bardziej aksamitna i gładka. Efekt utrzymuje się tak długo jak uzywamy tego preparatu ,a opakowanie starscza na miesiąc co w odniesieniu do ceny produktu sprawia,ze produkt dostaje ode mnie nie więcej niż 4* .
Napewno jednak super sprawdzi sie po wszytkich zabiegach gabinetowych ,utrwai ich efekt i zadziała łagodząco.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opk

naprawdę wspaniały

Krem naprawdę poprawia stan skóry, wygładza, napina, pod warunkiem, że będzie stosowany regularnie. Zapach nie przeszkadza, szybko się ulatnia. Konsystencja odpowiednia, ułatwia aplikację, nie zauważyłam rolowania się, nie powoduje też lepkości. Jestem na małej diecie i trochę się obawiam zwiotczenia skóry przy utracie wagi, póki co, moja skóra jest nadal napięta, gładka. Nie wiem w jakim stopniu zawdzięczać to stosowaniu kremów, używam naprzemiennie z Dior Svelte (koncentrat i krem). Aż chce się dotykać, pokazywać, super. Polecam mimo wysokiej ceny.

spełnione obietnice...

Kupiłam próbki, po przeczytaniu pozytywnej opinii... i nie żałuję.
Zapach typowy dla marki. Kosmetyk bardzo przyjemny w stosowaniu i luksusowy.
Lubię go używać, według mnie bardzo dobrze odżywia, ujędrnia i pielęgnuje skórę.
Sylwetka rzeczywiście nabiera ładniejszych kształtów. Nie wiem jak to możliwe, ale działa.
Dla mnie ma jedną wadę ( poza ceną oczywiście), że na cellulit niestety nie działa prawie wcale :(
Mimo to polecam!

jestem bardzo zadowolona

Z chęcią wypróbowuję nowe produkty ujędrniające. Nie oczekuję oczywiście cudów ale jako kobieta o kształtach klepsydry muszę bardzo dbać o dolne partie mojego ciała:-)
Ostatnio coraz częściej sięgam po produkty Sisley. Trafiłam już na kilka perełek i ten koncentrat też się do nich zalicza.
To bardzo gęsty krem który mimo tak treściwej konsystencji bardzo szybko się wchłania dzięki czemu można stosować również rano, w porannym pośpiechu.
Pachnie, jak wszystkie produkty tej marki, bardzo ziołowo jednak zapach ten szybko się ulatnia i nie drażni.
Efekty są bardzo zadowalające: koncentrat doskonale ujędrnia ciało, wygładza skórę i rzeczywiście sprawia że sylwetka nabiera ładnych kształtów. Śmiem twierdzić że odejmuje też kilka zbędnych centymetrów tu i tam choć podejrzewam że po odstawieniu produktu wszystko wróciłoby do punktu wyjścia.
Ja jednak nie zamierzam go na razie odstawiać:-) Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie