Neutrogena, Formuła Norweska (Krem optymalnie nawilżający na zimę)

Neutrogena, Formuła Norweska (Krem optymalnie nawilżający na zimę)

Krem zapobiega skutkom "zimowej cery"(przesuszona, podrażniona, zaczerwieniona, łuszcząca się). Zapewnia natychmiastowe i długotrwałe uczucie komfortu oraz ochronę przeciwsłoneczną SPF 15. Nie pozostawia tłustego filmu. Doskonale chroni podczas uprawiania sportów zimowych.
Zapewnia ochronę, nawilżenie i pielęgnację skóry narażonej na działanie niekorzystnych warunków klimatycznych (suche powietrze, mróz, wiatr, słońce).

Zimowa ochronna dłoń

Kupiłam go, kiedy mój zwykły krem nie dawał sobie rady ze skutkami zimy. Miałam już bardzo wysuszoną skórę od mrozu i wiatru. Używam go codziennie rano przed wyjściem do pracy.
Kupiłam go w cenie regularnej w SP.

Bardzo skutecznie chroni przez zimowym powietrzem, powiem więcej, po tygodniu jego używania, codziennie rano moja cera była w widocznie lepszym stanie, znikły wszystkie suche skórki i cera wróciła do swojego naturalnego rytmu :)
Nie obciąża skóry
Świetnie rozświetla. Posiada takie maluśkiej drobinki, przez co cera nie wygląda na tak zmęczoną
Nadaje się pod makijaż. Zazwyczaj najpierw smaruje się tym kremem, jem śniadanie i dopiero makijaż
Drobinek nie widać już pod zwykłym pudrem
Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy
Opakowanie, bardzo poręczne, krem wyciska się jak podkład
Wydajny

Minusem może być cena regularna, ale nie używa się go przez cały rok, a uważam że na zimę potrzebna jest dobra ochrona.

Podsumowując: krem nie tylko chroni przed mroźnym, zimowym powietrzem, ale również niweluje skutki zimy.

POLECAM :)

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwsżego

Przeciętniak

Krem zapobiega skutkom "zimowej cery", ale nie są to jakieś spektakularne efekty. Radzi sobie z tym tak samo, jak inne kremy o podobnych właściwościach. Chroni, nawilża, ale nie jest to dlugotrwały efekt - przy naprawdę silnych mrozach skóra szybko staje się sucha i pojawia sie uczucie dyskomfortu.
Poza tym krem się trochę roluje na twarzy, co miejscami utrudnia aplikację podkładu.

Świetny na mrozy

Plusy:
+ dobrze nawilża skórę
+ chroni przed zimnem i niekorzystną pogodą
+ jest gęsty- taki, jak powinien być krem zimowy :)
+ dobrze się rozprowadza
+ pozostawia świetlistą poświatę na skórze, dzięki czemu skóra wygląda promiennie i zdrowo- a zimową porą jest to szczególnie ważne.
+ wygodne opakowanie

Minusy:
- nie nadaje się na inne pory roku- zbyt tłusty, więc można go używać tylko okazjonalnie

świetny za zimę

Kupiłam w ubiegłym roku na wielkie mrozy. Sprawdził się doskonale. Skóra była zabezpieczona, nie przesuszała się, nie było problemów z pękaniem, łuszczeniem się i podrażnieniami jak w ubiegłych latach. Ma miły zapach i delikatnie iskrzące się drobinki. Skóra wygląda świeżo i promiennie. Dobrze współgra z makijażem. Na następna zimę na pewno kupię, na tą wystarczy ubiegłoroczne opakowanie.

solidny na zimę

Kupiłam go na zimę, sprawdził się bardzo dobrze - oczekiwałam od niego przede wszystkim ochrony podczas mrozu i wiatru, w trudnych warunkach górskich na nartach.

+rozświetlający, dzięki czemu cera wyglądała na mniej zmęczoną przez całą zimę
+faktycznie chronił przed wiatrem i mrozem
+wydajny
+tubka dająca się wyciskać po ostatnie resztki

-konsystencja sprawiała, że był nieco ciężki w aplikacji
-niestety to tylko krem ochronny, trudno było go pogodzić z innymi problemami mojej cery (podrażnienia i wypryski spowodowane wrażliwością i typem cery, a nie związane z warunkami pogodowymi)
-niezbyt kompatybilny z makijażem...

Używam tego produktu od: przez 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Polecam ten krem na zimę, dla osób które mają tłustą cere.
Używając tłustego kremu, raczej nie uzyskamy porządanego efektu, jeżeli i tak cera sama się przetłuszcza. ;)
Krem ma lekką konsystencję, idealny jako baza pod podkład. Chroni przed mrozem. Na zimę niczego więcej chcieć nie można : )

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3, normalne

super na zimę

Bardzo dobry krem na chłody i zimową porę, super nawilżający, skóra jest po nim miękka i elastyczna. Dużym plusem jest to, że nie zapycha.
Krem jest dosyć gęsty ale łatwo się rozprowadza.
Dodam, że moja cera jest bardzo wrażliwa z tendencją do różnych wyprysków i nawilżanie jej jest nie lada wyczynem, ten krem daje sobie nieźle radę:)

Używam tego produktu od: zima 2010 (od listopada tego roku znowu do niego wracam)
Ilość zużytych opakowań: 4 całe po 50 ml

zawiodłam się na neutrogenie

Mam suchą skórę, może to jest powodem oceny,

zalety:
- szybko się wchłania
- zapach
-cena

wady:
- NIE NATŁUSZCZA, nie nadaje się na zimę dla skóry suchej
- jest rozświetlający, czego nie napisali na opakowaniu, drażni mnie to
- nie zabezpiecza przed zimnem
- nawet przyzwoicie nie nawilża, jak nie wychodzę z domu to również jego działanie jest znikome
- po godzinie od nałożenia, można z powodzeniem nakładać go ponownie...
- podrażniał moje policzki co rzadko się zdarza
- po nałożeniu podkładu wyszły mi wszystkie suche skórki masakra

zdecydowanie polecam

Bardzo lekki fajny kremik na zimę. Mam wrażenie, że jest lekko rozświetlający i ma delikatne drobinki.
Skórka jest nawilżona, czuć że zostaje na niej delikatny film, jednak nie tłusty.

Mógłby być w większym opakowaniu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Moj ulubieniec.

Zdecydowanie polecam!
ulubiony kremik na zimę.

+Swienie natłuszcza skore.
+skora jest po nim gładziutka i miła w dotyku.

-jest go mało (50 ml) ;/
-troszkę drogi (zapłaciłam 34zł)

Jednym słowem jest swietny. Szybciutko sie wchłania, nie pozostaje po nim smug, natłuszcza bardzo dobrze, nie swiece sie, nie jestem czerwona na twarzy gdy wyjde na mroź ;)
jest idealny. Polecam każdej dziewczynie na zime.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie .
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Fajny! :)

Krem bardzo dobry na zimne dni. Moja skóra jesienią i zimą cierpi, łuszczy się, jest okropnie napięta, czerwona i przesuszona. Zawsze nakładam grubą warstwę tego kremu i czekam 10 minut, aż do końca się wchłonie, jeśli zamierzam nakładać na niego podkład. Nadaje się pod makijaż. Dzięki niemu nie piecze mnie skóra na mrozie. Trochę denerwują mnie te błyszczące drobinki, które ten krem posiada (a może tylko mi się wydaje?), na szczęście pod makijażem ich nie widać. Ogólnie uważam, że jest bardzo dobry i godny swojej ceny (zapłaciłam 22zł). Nie jest tłusty, nie uczula i nie podrażnia, a jestem straszną alergiczką. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Raczej na tak

Kupiłam ten krem, ponieważ szukałam czegoś na zimę, a tłuste, wyświecające cerę kremy przestały mnie kręcic. Jest tak jak w recenzji ogólnej - krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki, czuc jego obecnośc na twarzy, ale w taki subtelny sposób. Nadaje się pod makijaż! Za co ogromny plus! Minusy:
- nieprzyjemny zapach (bardzo podobny do wersji kremów sojowych z Neutrogeny, nie wiem czy jeszcze są, stosowałam kilka lat temu),
-krem nie przynosi żadnych efektów poza tym, że chroni przed mrozem. Maseczki i kremy odżywczo-nawilżające bardzo wskazane.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy