Braun, Prostownica ceramiczna Satin Hair Colour ES3

Braun, Prostownica ceramiczna Satin Hair Colour ES3

Braun Satin Hair Colour to pierwsza na świecie linia urządzeń, stworzonych specjalnie do stylizacji włosów farbowanych. Prostownica wyposażona została w zintegrowany system dostosowywania temperatury do rodzaju struktury włosów. Wybierając odpowiednią dla siebie opcję (cienkie, normalne, grube) temperatura zostanie ustawiona automatycznie, aby nie naruszyć budowy włosa oraz jego koloru. Dodatkowo technologia jonizacji sprawi, że pasma nie będą się elektryzować ani puszyć. Przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury zwiększa ją w kilka sekund o 20 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych kosmyków i jednocześnie wydobyć ich blask.
Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła prostownicę w funkcję `strażak`- po 30 minutach braku aktywności urządzenie automatycznie się wyłącza. Aby zwiększyć komfort użytkowania i bezpieczeństwo całej rodziny, obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna.

- Moc (W) 170
- NanoGlide: rodzaj powierzchni grzejnej ceramiczna z enamelem
- Elastyczna powierzchnia ceramiczna
- Elektroniczny system ustawienia temperatury
- Ilość ustawień temperatury 15
- Czas nagrzewania (sek.) <30
- Przycisk szybkiego wzrostu temperatury BOOST
- Zakres temperatur ( °C) 130-200
- Satin Ion: funkcja jonizująca
- Automatyczne wyłączanie (strażak)
- Kolorowy wyświetlacz LCD
- Chłodna końcówka zapewnia bezpieczną i łatwą obsługę
- Długość przewodu zasilającego (m) 2 - obrotowy.

prostownice

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Wydobywa blask włosów!

Prostownicę Braun dostałam w prezencie i mega cieszę się, że mój chłopak zdecydował się podarować mi ten model. Mam już ją 4 lata a ona ma się świetnie i dalej jej używam.
W swoim życiu przeszłam już przez 4 prostownice, także mam porównanie. Ta oczarowała mnie swoją jakością. Po pierwsze nie ciągnie włosów z czym spotykałam się w wielu innych urządzeniach. Ponadto włosy po niej nie są tak sztucznie proste, a pozostają elastyczne, dzięki temu fryzura jest gładka i prosta ale włosy nie są sztywne i zachowują się naturalnie i są elastyczne. Myślę że to zasługa jonizacji. Właśnie! Jest to pierwsza prostownica z jonizacją z którą mam styczność i teraz wiem że to największy plus tej prostownicy. Z racji tego że używam jej parę razy w tygodniu, a włosy mam długie chciałabym żeby nie spaliły mi się przez częstą stylizacje. Myślę że doinwestowanie w prostownicę z jonizacją o wiele lepiej się sprawdzi niż zwykła prostownica plus produkty termoochronne.
Stylizacją tą prostownicą jest również mega szybka, w mgnieniu oka się nagrzewa a także jest lekka i poręczna. Bardzo nowocześnie wygląda, posiada wyświetlacz z takich dodatkowych bajerów. Podsumowując bardzo polecam bo bije na głowy inne marki

Ideał

Ta prostownica to najlepsza rzecz jaką miałam !!
Włosy przy użyciu tego urządzenia są idealnie proste, błyszczące oraz bardzo gładkie.
Wystarczy tylko raz przejechanie po paśmie aby uzyskać idealny gładki i prosty efekt.
Nie niszczy włosów.
Szybko się nagrzewa oraz pięknie wygląda. Dla mnie rewelacja !

Super!

To jest moja najlepsza prostownica a mam co prostować :-) Mam wprawdzie proste włosy ale bardzo puszące się, jest ich mega dużo no i są dłuuugie :-)
Ta prostownica idealnie prostuje i wygładza włosy na dobrych parę godzin. Daję radę też z lokami ale tu już jest więcej zabawy. Efekt widać od razu i jest bardzo szybka. Raz lub max 2 razy jadę po pasmach i już :-) Gotowe !
A co najważniejsze jest bardzo trwała i się nie psuje. Dostałam ją w prezencie od męża ok. 5 lat temu i dalej działa bez zarzutu.
Design ma bardzo fajny - od razu widać, że to produkt premium. Jest elegancka, prosta, klasyczna i funkcjonalna. Jest prosta w obsłudze i szybko się nagrzewa.

• Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Cudowny sprzęt, jak wszystkie prostownice Braun ;)

Po 10 latach zepsuła mi się prostownica. Model gorsza od tej. Postanowiłam teraz kupić te, ponieważ tamta była już niedostępna :).. i nie zawiodłam się. Warto dodać, iż poprzednia po 10 latach mimo używania bardzo często wyglądała jak nowa. Mam nadzieję, że ta posłuży mi tyle samo lub dłużej ;) dlatego zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo mam nadzieję na bardzo długa współpracę :)

polecam w 100%

kupiłam ta prostownice miesiąc temu i jest to moja najlepsza prostownica jaka mialam do tej pory.Przeszłam przez remingtony philipsy nie powiem ze nazekalam ale ta prostownica bije je na glowe ! Zawsze mialam problem z elektryzowaniem sie wlosow teraz ten problem zniknal. Wlosy sa proste i lsniace przez caly dzien :)

Jak na moje jest super

Prostownica wiadomo niszczy włosy jak każda.
Ale na moje dzięki zwoim lekko zaokraglonym ceramicznym płytkom nie niszczy i nie ciągnie tak końcówek.
Gdy wyprostuje włosy sa proste jak druty:)
Oczywiście trzeba trochę się namęczyć przy długich włosach.
dzieki niej można oczywiście robić rownież loki:)

Należy pamiętac aby od czasu do czasu wyczyścić prostownice ponieważ gdy znajduję się na niej jakis osad włosy dostaja po d***

Mogę ją polecić:)

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsza

niszczy jak każda

Postanowiłam kupic ,,lepszą&quot; prostownice i znowu dałam sie nabrac na bajerowanie producenta.
Mimo stosowania najnizeszej temp, zniszczyła włosy okrutnie i to po zaledwi kilku uzyciach!
Włosy spalone na siano na grzywce,wiec musiałam ją obciąć:( Mimo stosowania termoochrony nie spodziewalam sie,ze po kilku uzyciach az tak spali włosy,po dosłownie 2 przeciągnieciach...

Z plusów to tak;
+ładny wyswietlacz LCD
+funkcja regulacji poziomów temp(niestety nie pisze ile stopni)
+ergonomiczna, obrotowy kabel
+szybko sie nagrzewa
+łatwa do czyszczenia
+ nie szarpie,lecz gładko sunie po włosach

daje radę!

Prostownica jest jak najbardziej poprawna.
Dośc szybko prosuje włosy.
Wygładza, włosy nie elektryzują się.

Kupiłam ją ponieważ siostra rozwaliła mi moją ukochaną starą prostownicę :(

Moje włosy są ekstremalnie kręcone długie i suche.
Wyprostowanie ich to nie lada wyzwanie!

Do tej prostownicy nie mam zastrzeżeń, aby wyprostowac włosy potrzebuje ok. 30 minut, stara robilam to w 15 ale cuż, być może włosy muszą sie do niej przyzwyczaić.

Jest dobra zasłuzone 4, nie mniej jednak znam lepszą.

Najlepsza!

Używałam już wielu prostownic, ale żadnej nawet nie wypada porównywać z tą :) Mam grube i mocne włosy i zanim odkryłam prostownicę Brauna, stylizacja moich włosów była naprawdę uciążliwa. Nawet, gdy przestanie mi służyć, na 100% kupię taką samą. Nie żałuję ani jednej wydanej na nią złotówki!

+ po użyciu włosy są lśniące i wygładzone, a zrobione nią loki są sprężyste
+ fryzura zachowuje swój kształ na długo
+ dzięki systemowi jonizacji włosy mniej się elektryzują i puszą
+ prostownica nie ciągnie włosów, sunie po nich gładko
+ nie niszczy włosów tak, jak większość prostownic (oczywiście przy jednoczesnym stosowaniu kosmetyków ochronnych)
+ poręczna, ma bardzo długi, obrotowy kabel i &quot;uszko&quot; do zawieszenia
+ funkcja &quot;strażak&quot; - po 30min nieużywania wyłącza się sama
+ kolorowy ekran, dostosowanie temp. do rodzaju włosów i kilka innych przydatnych funkcji

+/- nie należy do najtańszych, ale z całą pewnością jest warta swojej ceny
+/- płytki łatwo ulegają zabrudzeniom, jakby kosmetyki do włosów osadzały się na nich, ale można całkiem łatwo je doczyścić

Minusów brak :)

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: wciąż używam tej samej

najlepsza

otrzymałam prostownice od meza w prezencie. Wybrał ją, gdyz posiada jedna ważna funkcję- STRAZAK!!! zawsze zapominam wyłączyc, a ona nieuzywana po pewnym czasie sama sie wyłącza. jak dla mnie super, dopasowuje temperature do rodzaju włosów, posiada funkcję jonizacji. Sprzęt godzien polecenia

Ilość zużytych opakowań: 1 jedna

Po prosztu świetna!

Prostownica spelnia swoje zadanie w 100%!! Przerabialam wczesniej Babylissy i Philipsa,ale ta jest zdecydowanie NAJ!:)

Uzywam jej dwa lata i jestem caly czas tak samo zadowolona:) mam dlugie puszace sie wlosy, przy uzyciu termoochrony Marion prostowanie ich trwa 10 min i wygladam jakbym wyszla od fryzjera! Idzie gladko, szybko, nie ciagnie, nie wyrywa, regulacja idealna, bardzo szybko sie nagrzewa... same plusy!

Jak juz bedzie &quot;stara&quot; to kupie moze inna,zeby wyprobowac, ale ta oceniam tak czy inaczej na 5:)

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: pierwsza prostownica z tej firmy

Dla moich włosów grubych IDEALNA!!!

Moje włosy, które sa z natury bardzo grube i sztywne i oczywiście mocno pofalowane i rozjaśniane cięzko wyprostowac aby były gładkie i proste.
Ta prostownica jest genialna. Wystarczy jedno posuniecie prostownicy po włosach i włosy są ekstra wygładzone.
Inne prostownice sie przy niej umywają a miałam ich pare. Nie chce zbyt czesto prostowac włosów aby ich nie zniszczyc, ale po uzywaniu tej prostownicy nic nie zauwazyłam aby były zniszczone.
W miedzy czasie gdy używam tej prostownicy sosuje olejki na włosy które nakładam przed umyciem i mysle ze dzieki temu sa one w miare dobrym stanie.
Poprostu polecam, cena co do wartości jest w sam raz!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 duze całe