Tanita, Effective, Owocowy wosk do depilacji twarzy w plastrach

Tanita, Effective, Owocowy wosk do depilacji twarzy w plastrach

Nowa formuła wosków 2mm z osłoną łagodzącą. Wyjątkowo delikatny wosk, odpowiedni dla wrażliwej cery. Warstwa wosku jest grubsza niż zazwyczaj po to, aby chwytała mocniej włoski, co w znacznym stopniu skraca czas depilacji. Przy każdym przyłożeniu wosku, masa chwyta maksymalną ilość włosków tak, aby niekonieczne było powtarzanie zabiegu. Dla zwiększenia komfortu receptura wosku została wzbogacona osłoną chlorofilową o działaniu łagodzącym. Dodany został ponadto olejek herbaciany - antidotum na wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Ekstrakt z owoców mango sprawia, że skóra po depilacji jest odświeżona i przyjemnie pachnie. Wosk usuwa włoski oraz w znaczącym stopniu osłabia cebulki. Nowe włoski odrastają wolniej i są coraz słabsze. Czas pomiędzy kolejnymi depilacjami stopniowo wydłuża się i efekt gładkości skóry utrzymuję się nawet do 6 tygodni.
Opakowanie zawiera 20 pojedynczych plastrów i 3 chusteczki zmywająco - pielęgnujące

Nie, nie, nie...

Coś okropnego! Nie wiem co to jest, ale na pewno nie wosk, który ma za zdanie usuwać zbędne włosy z twarzy. Po próbie oderwania plasterka z twarzy wosk zostaje na skórze i oczywiście nie wyrywa żadnych włosków. Myślałam, że może za krótko go podgrzewałam, ale nie... Wosku po prostu jest za dużo na plastrach.
Tanita to ogólnie dobra firma, ale niestety ten produkt to totalny niewypał.

Ilość zużytych opakowań: 4 plasterki

to nie jest wosk do depilacji!

Coś okropnego, nie wiem po co to produkują.
Zupełnie nie spełnia swojego zadania.

Niestety wosk nie odchodzi razem z plastrem, tylko zostaje na skórze (efekt - nie usuwa włosków)
A jeśli już odklei się od skóry razem z plastrem (ten sam efekt - też nie usuwa włosów, może tylko pojedyncze)
Nie miałam gorszego wosku do twarzy, naprawdę nie polecam

Używam tego produktu od: 2 x
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze, ale już je wyrzuciłam

OKROPNOŚĆ!!!!

Totalna masakra.
Kupilam je z mysla o bikini :D bo sa takie malutkie...
Postanowilam wyprobowac... oderwalo sie moze z 5 wloskow. Plaster od razu sie zwinął, pomaranczowy wosk odkleil, i przylepil do skory. Koniec imprezy.

Doszlam do wniosku, ze pewnie wloski sa tam za mocne, i moze plastry rzeczywiscie nadaja sie tylko na te cienki i slabe, zatem postanowila przetestowac produkt na rece.
Powtorka z rozrywki, z ta tylko roznica, ze dodatkowo caly obszar skory potraktowany plastrem rozczewienil sie okrutnie :|

Dalam im ostatnia szanse. Przykleilam plasterek na bok twarzy, gdzie mam blond meszek- (nie depiluje go, ale chcialam sprawdzic z ciekawosci)- PLASTER PRZY ODRYWANIU POCIAGNAL ZE SOBA KAWAL SKORY ;( ;( ;( bolalo jak cholera, do tego zrobila sie potem czerwona blizna, a kilka dni pozniej malo estetyczny strupek.

Bilans- daje pol gwiazdki za chusteczke.
Nie chce slyszec o tych plastrach. AMEN.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 3 plasterki

okropny

To NAJGORSZY wosk jakiego kiedykolwiek używałam do twarzy. Depiluję meszek nad ustami regularnie, zdażało mi się nawet używać do tego celu wosku do ciała i nigdy żaden nie był trak okropny jak ten.

Po pierwsze mam wrażenie że wosk jest za miękki. Dzięki temu co prawda rozgrzewa się go bardzo szybko ale za to połowa zostaje na twarzy. Nie usuwa większości włosków. Przez cały dzień chodziłam z czerwonymi prostokątnymi plamami co nie zdarzyło mi się nigdy wcześniej natomiast na drugi dzień rano odkryłam w miejscu depilacji całe stado ohydnych pryszczy z którymi wciąż walczę -.-
Nie polecam tego wosku nikomu.

Używam tego produktu od: tygodnia

dobry

Liczyłam na troche lepszy kosmetyk, ale i tak jestem zadowolona. Za 9,99 zł mam 20 depilacji, ktore moge przeprowadzic kiedy chce w domu i nie musze umawiac sie specjalnie do mojej kosmetyczki i zostawiac za kazdym razem wiecej niz za 1 cale opakowanie plasterkow :)
Przede wszystkim nalezy bardzo porzadnie rozgrzac wosk - wtedy dziala naprawde dobrze. Wloski usuwa przyzwoicie, choc zawsze nie wszystkie. Nie obywa sie u mnie tez bez kilkakrotnego przyklejania plasterka w to samo miejsce. Plasterek ma dobre wymiary, chusteczka tez sie przydaje, choc ja wole usuwac nadmiar wosku oliwka Hipp. Podraznienia wystepuja dosc silne, ale znikaja po kilku godzinach. Radze smarowac co troche po depilacji oliwka - szybciej znika zaczerwienienie. Poki co uzywam raz na 2 tygodnie. Mimo wszystko fajna rzecz i ciesze sie, ze taniej i szybciej moge uporac sie z moim meszkiem ;) Moze sprobuje inne po skonczeniu tych.

Używam tego produktu od: 4 tyg
Ilość zużytych opakowań: 3 z 20 plasterkow

Może być

Mógłby być lepszy. Niestety nie usuwa dokładnie wszystkich włosków, przynajmniej moich, za jednym pociągnięciem. Muszę powtarzać, albo usuwać pozostałe włoski pęsetą. Sporo wosku zostaje na skórze. Czasami zrywa włoski razem ze skórą. Będę szukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ok. ośmiu - dziewięciu miesięcy

Wreszcie wosk który potrafi usunąć faktycznie każdy włosek, nawet najmniejszy i najjaśniejszy podrażnienia tylko przez kilka godzin do rana znikają, a mam na prawdę wrażliwą alergiczną skórę. Godny polecenia ze względu i na skuteczność i na cenę a także fakt że w opakowaniu są od razy chusteczki, wygodne w użyciu ściągające pozostałości wosku. Dodatkowo rozmiar plastrów i fakt że można je sobie samemu odciąć jest super:)

Używam tego produktu od: niedawna

Okropny

Użyłam wczoraj tego wosku, nie dość że połowa wosku z plastra została mi na skórze, to w ogóle nie wyrywał włosków. Ponadto dzisiaj rano obudziłam się z czerwonymi plamami nad ustami, ciekawe co się z nimi stanie z czasem bo trochę mnie to przeraża.
Nikomu nie polecam tego wosku

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

WRESZCIE!!!

Znalazłam wosk do twarzy,który mnie nie uczula.Używałam wcześniej już chyba wszystkich na rynku i tylko ten spełnił obietnice producenta!!!Tak,tak,tak ideał!!!MÓJ KWC.Polecam.

Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

skuteczne

Wreszcie produkt, który jest w stanie usunąć wszystkie te jakże niechciane włoski.

Można użyć go do każdej części (nie tylko twarzy) a i tak upora się z najmniejszymi włoskami. No i ten zapach... Nie jest zbyt intensywny bo nie o to chodzi przecież w tego typu produktach ale milej stosuje się produkt o takim ślicznym aromacie.

kosmetyczka stala sie zbedna :

Podobnie jak przedmowczyni kiedys placilam 15 zl za depilacje u kosmetyczki - teraz mam za to 40 plastor, czyli 20 depilacji :). Plastry latwo sie nakleja, wyrywaja 95% wloskow, zostaja naprawde pojedyncze. Plastry mozna stosowac do poprawek, nie trzeba od razu zastepowac ich nowymi. Samo zwyranie oczywiscie jest bolesne, ale inaczej sie nie da :). Na mojej skorze pojawia sie lekkie zaczerwienienie, po godzinie nie ma po nim sladu. Polecam, na pewno z nich nie zrezygnuje.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 depilacje - 4 plastry

dobry

Są to pierwsze plastry w życiu które zastosowałam na skórę twarzy. Są niedrogie i bardzo wydajne, używam ich zarówno do brwi jak i wąsika. Jestem bardzo zadowolona. Zapach bardzo fajny, owocowy. Niestety depilacja sama w sobie nie jest przyjemna. Czasami, gdy za dobrze się wyrwą włoski, to skóra jest podrażniona. Na szczęście zaczerwienienie schodzi przez noc. U kosmetyczki za taki zabieg płaciłam 15 zł, teraz za 15 zł, mogę depilować się przez dwa lata. Warto też dodać, że po każdym zastosowaniu włoski robią się coraz słabsze i mniej widoczne. No jak dla mnie za mało jest chusteczek - które dobrze zmywają resztki wosku. Muszę potem bawić się w zmywanie płatkiem kosmetycznym nasączonym oliwką dla dzieci. Nie mniej jednak polecam ten produkt. Za tą cenę na pewno się opłaca.Używam tego produktu od: roku