Guess, Guess for Woman EDP

Guess, Guess for Woman EDP

Zapach wprowadzony na rynek w 2006r, stworzony przez Maurice Roucel.
Dostępne także inne kosmetyki z tej linii zapachowej np. balsam do ciała czy żel pod prysznic.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

wody perfumowane

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

Cudowny zapach

Jeden z lepszych jakie miałam jeśli chodzi o kompozycje kwiatową,
uroczy,dziewczęcy,delikatny.zapach jest cudowny.Szkoda że nie występuje w większym opakowaniu :)

Intensywnie kwiatowe

Lubię te perfumy, bo lubię mocno kwiatowe nuty. Ta kompozycja jest dość mocna - ale nie duszaca. Nie są jakoś szczegolnie charakterystyczne , trochę brakuje mi w nich wiodącej nuty, która by je wyróżniała. Są jednak w swojej kompozycji dosyć uniwersalne - moim zdaniem i na dzień i na noc.

Fajny

Dostałam w prezencie i bardzo przypadł mi do gustu. Zapach dość intensywny a zarazem lekki, dla mnie na dzień, utrzymuje się całkiem przyzwoicie. Ładna butelka, choć w moim przypadku nigdy nie wiem gdzie góra a gdzie dół i ciężko się otwiera na opak :)

Prezent

Dostałam te perfumy w prezencie od cioci. Nie spodziewałam się takiej trwałości tych perfum . Zapach jest świeży i lekki . Ciekawa i elegancka butelka . Nie jest to jedyna perfumka która przypadła mi do gustu jeśli chodzi o markę Guessa.

Guess for Woman EDP

Te perfumy to mój hit. Cudownie pachną i są bardzo trwałe. Mają piękny kwiatowy zapach, który sprawia że czuję się jak w ogrodzie z ogromną ilością kwiatów. Jest bardzo świeży i nie mulący co zazwyczaj przy perfumach tego typu się zdarza.

Kupiony w: Inna perfumeria

Ach ten guess...

Zapach jest kwiatowy i lekki. Kojarzy mi się z bukietem świeżych kwiatów, ledwo co zerwanych na łące. Utrzymuje się przyjemnie, a ponieważ ja takie kwiatowe nuty bardzo lubię, pewnie będzie ze mną jeszcze długi czas. Myślę, że trwałością nie zawiedzie nikogo. Można zakochać się nie tylko w zapachu, ale i we flakonie - cieszę się, że nie jest zabudowany całkiem, ponieważ łatwo zobrazować sobie, kiedy będzie trzeba kupić następny flakonik. Patrząc na to, że mój ma już dobre pół roku i często po niego sięgam, na razie wciąż mam jeszcze prawie połowę. Jeżeli tak jak ja jesteś romantyczką ,to ten zapach na pewno ci się spodoba.

Mój ideał

Uwielbiam te perfumy. Są idealne na każdą porę roku ponieważ nie są ciężkie. Tak samo idealnie sprawdza się na dzień jak i na większe wyjścia.

Przepiękny kwiatowo owocowy zapach który pobudza zmysły i dodaje kobiecości.

Flakonik ergonomiczny i elegancki. Na pewno będzie pięknie się prezentowal na toaletce .

Zapach utrzymuje się praktycznie przez caly dzień. Nie jest duszący ani nie przyprawia o bol głowy.

Posiada takie nuty zapachowe jak ;

nuta głowy: mandarynka, zielone jabłko
nuta serca: frezja, piwonia, magnolia, brzoskwinia
nuta bazy: drzewo cedrowe, piżmo, ambra

Jak dla mnie jest to idealne połączenie dla każdej grupy wiekowej ;)

Guess

Zapach świeży, trochę młodzieżowy, ale nie jest delikatny i dziewczęcy. Raczej jest wyrazisty i zmyslowy. pasuje i na dzień i na wieczór, na lato i na zimę.

Różowe love

To jeden z moich młodzieńczych zapachów z czasów studenckich. Jest w nim wszystko to co może się podobać młodej dziewczynie, która dopiero odkrywa swoje zapachowe fascynacje.
Jest tutaj dużo owoców, kwiatów na bardzo poprawnej bazie.
Całość robi pozytywne wrażenie. Jest tutaj słodycz ale przełamana kwaskowatością.
Otwarcie zapachu to cudowne połączenie jabłka, truskawki, bergamotki i tangerynki.
Serce zapachu pełne jest kwiatów i owoców czerwonych jagód. Baza to bursztyn, piżmo, mech i cedr.
Bardzo lubię ten zapach, mimo iż nie jest to wyrafinowana kompozycja. Odbieram całość bardzo pozytywnie. Lubię do niego wracać.

Świetne na co dzień

Używam tego zapachu już od kilku lat i zawsze do niego wracam. Jest delikatny, trochę świeży ale ma w sobie taką nutkę kobiecości. Mogę go używać niemal codziennie na każdą okazję i zawsze jest odpowiedni. Niestety nie jest on zbyt trwały ale myślę, że stosunek jakości do ceny został zachowany. Na pewno utrzymuje się lepiej niż drogeryjne zapachy z tego przedziału cenowego.

Warto kupić !

Świetne dzienne perfumy, do których wróciłam po długim czasie. Teraz dostępne w bardzo dobrej cenie (polecam perfumerie internetowe). Produkt znanej marki Guess zamknięty w oryginalnym opakowaniu.

Nawet niezły

Zapach bardzo energiczny, czuć "świeżość" , na początku byłam nim zachwycona. Niestety, znudził się przed ukończeniem flakonika. Lecz gdy powróciłam do niego po paru tygodniach, znowu mi się spodobał.
Największe problemy mam z trwałością, ponieważ po paru godzinach nie jestem już w stanie stwierdzić czy nadal go mam na sobie.