Gosh, Let`s Twist Eye Liner (Automatyczna wodoodporna kredka do oczu)

Gosh, Let`s Twist Eye Liner (Automatyczna wodoodporna kredka do oczu)

Pojemność 0,3 ml

Posiada fantastyczną barwę - aplikator kredki jest wyjątkowo miękki i giętki - kolor łatwo się nakłada. Posiada łatwy i praktyczny aplikator, który pozwala poruszać się ołówkiem w górę i w dół według potrzeb. Nie wymaga temperowania, zawsze jest gotowy do użycia. Produkt zawiera kwas hyaleronic, defensil, witaminę C i magnez, które chronią i dbają o okolice oczu: redukują niszczące działanie wolnych rodników, nawilżają, rozświetlają.

Produkt jest wodoodporny w 100% i zawiera esencjonalne olejki silikonowe, dlatego też bardzo ważne jest, aby zawsze gdy nie jest używany zamykać go szczelnie unikając ulatniania się tych substancji.

Cena: ok. 30zł / 0,3g

/m/

Jak na tę cenę - słaba

Kredka nie jest zła: intensywna czerń, łatwa w użyciu, ale tak samo trwała, albo odrobinę bardziej, jak automatyczna kredka z Essence za 6 zł. Niestety, ale 30 zł za tę jakość i bardzo średnią trwałość, to znacznie za dużo.
W dodatku wcale nie jest wodoodporna, rozmazuje się przy wilgoci i większość znika z oka w ciągu paru godzin.
Ogólnie: nie polecam.

NAJLEPSZA

używam kredek do oczu od kiedy pamiętam, miałam wiele do przetestowania i szczerze powiem że ta jest najlepsza ze wszystkich :) głęboka czerń, nie rozmazuje się, nie robi tzw ksera, na drugim końcu ma gąbeczkę która idealnie rozmazuje co daje lepszy efekt, miękka, same pozytywy, jedyny minus to cena :( ja kupiłam ją na promocji w HEBE, pewnie tylko w czasie promocji bedę ją kupować i oczywiście z zapasem. POLECAM POLECAM ! pół gwiazdki odejmuje za cene :(

przenajlepsza

jest naprawdę super- najlepsza jaką miałam. Sprawdza się w każdych warunkach,moco maluje,nie trzeba poprawiać w ciagu dnia. Marzy mi się ta kredeczka ale na razie nie mogę sobie na nią pozwolić. Wlaściwie cenę mogłabym potraktować jako "minus" ale nie oszukujmy się- jest warta swojej ceny :-)

Używam tego produktu od: ostatnio miałam ją rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2 całe kredki

bajecznaaaaa ;)

Ja uzywam bialej... super wyhodna . Uwielbiam kredki w sztyftach. bogata gama koloroow. nie rozmazuje sie. dla mnie ten produkt sie sprawdzil dlatego szczeze polecam.....
- tylko cena.moglaby taniej kosztowac

Używam tego produktu od: 8mscy
Ilość zużytych opakowań: 1-2

Spodziewałam się czegoś lepszego

Przyznam, że spodziewałam się czegoś lepszego po tej marce. Opinie na temat kosmetyku też sprawiły, że postawiłam kredce wysokie wymagania...

+szybka w użyciu, nie trzeba temperować
+ładny kolor (czarny)
+ładne opakowanie

- z "wodoodpornością" ma niewiele wspólnego
- opakowanie ładne, ale marnie wykonane. Odpada końcówka. Dodatkowo po wysunięciu sztyftu nie mogłam go z powrotem "wkręcić" do środka, trzeba było wpychać na siłę
- bardzo niewydajny produkt

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

nawet fajna

Kiedy pierwszy raz kupiłam tę kredkę w UK, byłam nią zachwycona! Żadnego temperowania, swobodnie wysuwający się ( i wsuwający) sztyft, dość mocny czarny kolor. Wspaniała do rysowania kresek na górnej powiece, daje się namalować zarówno grubą jak i cienka linię. Jedynym jej mankamentem było to że kiedy odruchowo nakładałam skuwkę na tył kredki, to ten malutki centymetrowy "tyłeczek" odpadał;-/
Potem kredka się skończyła (aczkolwiek bardzo wydajna, ponad rok przy codziennym stosowaniu) i kupiłam nową. I teraz kiedy naszła mnie ochota także na malowanie dolnej powieki, to sprawa nie wygląda tak różowo... Bo kredka się trochę rozmazuje i wcale nie jest wodoodporna. W ekstremalnie skrajnych temperaturach pewnie migrowała by na pół twarzy. Do tego miałam od nowa ten sam problem z odpadającą końcówką...
Dlatego jak wykończę tą kredeczkę to poszukam czegoś naprawdę czarnego i wodoodpornego...
Niewiasty - radźcie.;-)

Świetna!

Posiadam czarną i jestem z niej dumna. : )

+ intensywny kolor
+ trwałość
+ dostępność
+ nie ściera się
+ nie trzeba temperować
+ wygodna w użyciu

- cena

+/- jest wodoodporna. Z jednej strony dzięki temu jest odporna na pot, łzy itp. i długo wytrzymuje. Z drugiej strony bardzo ciężko się ją zmywa.

Ilość zużytych opakowań: dwa

godna polecenia

Czarnej kredki szukalam spory czas, az w koncu natrafilam na nia. Kazda nowa napotkana kredke testowalam lini wodnej, czesto gesto niestety kredki szybko sie zmywaly i pozostawialy efekt pandy pod okiem. Ta kredeczka mnie milo zaskoczyla nie dosc ze sie nie rozmazuje to wytrzymuje spore godziny a jak wiadomo linia wodna to miejsce z pewnoscia nie latwe w utrzymaniu w podkresleniu oka itd.

Używam tego produktu od: miesiaca

Całkiem fajna :)

Powinno być 3,5 gwiazdki ;) Taka całkiem rewelacyjna to ta kredka nie jest, mnie nie odpowiada jej twardość, bo żeby zrobić mocniejszą kredkę, trzeba się nieco namachać. A mam kolor deep see, czyli bardzo ciemny granat. Przy pierwszym nałożeniu wygląda jak delikatnie niebieski. Choć trzeba przyznać, że jak się już uda tą kreskę zrobić, to jest na prawdę ładna i trwała. Kredka prawie w ogóle się nie ściera w ciągu dnia, co jest rzadkością. Natomiast ciężko ją w ogóle rozetrzeć, np. a la smoky eye. Plus to łatwe zmywanie. Właściwie kredka jakich wiele, jedynie ta porządna trwałość przemawia na jej korzyść ;) Nie wiem czy będę inwestować w jeszcze jakiś kolor.

Używam tego produktu od: ponad rok

Świetna!

Używam czarnej i uważam, że jest to najlepsza kredka! Bardzo trwała, trzyma się caaaaały dzień, w ogóle się nie rozmazuje jest po prostu przecudowna!
Automatyczna ma jedynie jeden minusik...dosyć szybko się zużywa dlatego polecam kredkę temperowaną z tej samej serii i do tej kredki dobrą temperówkę, np. gosha która świetnie sobie radzi! :D
Nie zamienię tej kredki już na żadną inną!
Zużyłam 2 lub 3 automatyczne i chyba ze 3 temperowane.Używam tego produktu od: ok 2 lat

kredka jak kredka

mam dwie kredki ale wersję zwykłą niewykręcaną.

Kredki mają fajne kolory, naprawdę sa wodoodporne, bo nawet po wieczornym myciu twarzy pozostają na powiece do rana. Tutaj również tkwi ich problem, bo sa "ciężkie" tzn. tak jakby tłuste przez co ciężko się je rozprowadza na powiece. Moja niewykręcaną kredką ciężko zrobić prostą, cienką kreskę bo są mało precyzyjne, nawet po zatemperowaniu (co też nie jest proste).

Ponieważ je mam to muszę wykończyć ale nie wiem czy warto płacić tyle za kredkę z której jest się średnio zadowolonym. Za tą cenę oczekuje się czegoś naprawdę dobrego.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

Jest ok

Gdy skończyła się moja ulubiona kredka Manhattanu i nie mogłam jej nigdzie dostać, z bólem serca wyruszyłam na poszukiwania nowej. Nie potrafię używać kredek temperowanych, gdyż do szewskiej pasji doprowadza mnie ich struganie - preferuję tylko automatyczne.

Kredkę Gosha kupiłam po porównaniu jej miękkości z IsaDorą - ta była miękksza, więc ją wybrałam. Ma ładny kolor, estetyczne opakowanie i przystępną cenę - w promocji zapłaciłam 24 zł. Jest też wydajna i dobrze się wysuwa.

Teraz ale: cięzko nią pomalować wewnętrzną stronę oka. Jest tam niewidoczna. Muszę więc malować się bardziej na zewnątrz, ale na szczęście ta kredka jest tak miękka, że przychodzi to bez problemu. Jest całkiem trwała, choć odnoszę wrażenie, że manhattanowska była bardziej..

Ogólnie - polecam, to całkiem przyzwoita kredka, coś między 3+ a 4- jeśli chodzi o ocenę :) Następnym razem wezmę IsaDorę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca