Schwarzkopf Palette, Color Shampoo Sun Reflex Blonds (Szampon koloryzujący Słoneczne refleksy (odcienie blond))

Palette Color Shampoo Słoneczne Refleksy to doskonała propozycja
dla kobiet, które poszukują łagodnej koloryzacji, bez amoniaku. Jest delikatny
dla włosów i nadaje naturalnie wyglądający kolor blond o wspaniałym, słonecznym połysku.
Palette Color Shampoo Słoneczne Refleksy zawiera specjalne pigmenty odbijające światło, dzięki którym włosy blond promieniują odbitym światłem słonecznym. Formuła szamponu z proteinami pszenicy oraz Color Protection zapewnia ochronę włosów podczas farbowania. Ponieważ szampon nie zawiera amoniaku jest bardzo łagodny dla włosów, chroni strukturę włosa w czasie koloryzacji.
W sezonie 2008r. Schwarzkopf & Henkel wprowadził Słoneczne Refleksy w następujących odcieniach:

308 Złoty blond
321 Średni blond
317 Orzechowy blond

Cena: 11zł / 70ml
/bw/

Zaskoczenie

Niby kolor do 24 myć, a tu niespodzianka :) trzyma mi się na głowie chyba już 3 miesiąc. Za każdym razem kupuję inny kolor i każdy mi się podoba. Niestety jasny brąz zrobił mi na głowie kolor prawie czarny...

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Dobry produkt

Szamponu użyłam na włosy rozjaśnione farbą z przebłyskami pasemek. Chciałam wyrównać kolor i trochę przyciemnić włosy. Kolor chwycił rownomiernie, jedynie troszkę odrost się różni ale to kwestia raczej doboru odcienia. Jestem w sumie zadowolona. Zastanawiam się jak bedzie sie zmywał mam nadzieje ze nie na rudo. Polecam produkt chociażby dlatego ze nie wysuszył mi włosów mają one ładny połysk i kolor jest dokładnie taki jak na pudełku. Farbę trzymałam 25 minut kolor średni blond.Używam tego produktu od:dziś

średnia

tydzień temu pofarbowałam włosy na orzechowy blond i jestem zachwycona, do kupna tego produktu namówiła mnie pani w sklepie, szczerze, nie wiem jak to zrobiła bo palette omijam z daleka (kiedyś zniszczyłam sobie włosy farbą) Pomyślałam sobie "raz kozie śmierć" w końcu to tylko szampon koloryzujący, więc tak źle nie będzie..... i jedtem w szoku!!!!
+piękny kolor, ciut ciemniejszy niż na opakowaniu, ale nie znacząco
+nie zniszczył mi włosów
+dobra konsystencja, nie spływa z włosów, dobrze się rozprowadza
+kolor równo się schodzi
Co do trwałości koloru to bardziej przypomina farbę nie szampon, dla mnie to akurat plus.
odjęłam gwiazdkę za brak maseczki.Używam tego
produktu od:niedawna
odejmuję 1 gwiazdkę, po drugim farbowaniu włosy były znacznie przesuszone...

świetny

średni blond... na włosach dekoloryzowanych , na ciemnym blondzie rudym wyszedł jasny brąz, niestety ciepły ale już i tak duzo ochłodził ten rudy :)
nie zniszczył, przy spłukiwaniu były gładkie, a zaznaczę ze po dekoloryzacji włosy były spalone.
+ładnie pachnie
+fajna konsystencja
+nie niszczy ani nie wysusza
+ładny kolor wychodzi
-możne jedynie to że odcień jest ciepły, ale to szampon a nie farba więc nic strasznego

Używam tego produktu od:niedawna

orzechowy blond - super

cudo, cudeńko !

+ kolorek taki jakiego się spodziewałam - piękny orzech laskowy bez cienia rudości którą chciałam tym przykryć.
+ nie śmierdzi
+ ponoć łatwo się go nakłada ( nie ja nakładałam :D )
+ nic nie brudzi skóry itp
+ cudownie podbija naturalny kolor moich włosów ( jasny brąz )
+ świetnie zakrył pozostałości po farbowaniu na karmel ( nie wiem jak wyszła po 3 miesiącach z karmelu ruda marchew ale wyszła )
+ cudowny blask ( z natury mam błyszczące proste włosy ale po tym - no ślicznie :D )
+ nie niszczy włosów nic a nic :D

koloryzowałam równo miesiąc temu, włosy myję codziennie i nadal:

+ kolor chyba się nie sprał za bardzo
+ odrostów nie widać ( wpatrywałam się i nic, nie ma :D )
+ blask jak był tak pozostał - pięknie!

co prawda na moje włosy do ramion potrzebuję 2 opakowań ale no za 8 zł to nie będę sobie żałować :D

dzięki ci Palette!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. kupiłam 2 opakowania w biedronce za 12 zł, a w rossmanie widziałam za 7,5 :D

no czego więcej chciećUżywam tego produktu od: miesiąc

edit: Po 2 miesiącach rudośc zaczęła wychodzić... dopiero po 2 ! podtrzymuję 5/5 :D

Polecam goraco!!! Świetny

Przyznam ze nie lubie farb ani szamponów palette poniewaz za bardzo wzeaja sie we włosy i zawsze wychodza ciemniejsze...bedeąc w rossmanie postanowiłam kupic sobie szampon do 24 myc,poniewaz rozjasniałam włoski sprayem joanny i byly rude.Moj wybór padł na orzechowy blond.Wiec co zauważyłam:
-kolor na początku troszke ciemniejszy ale nie za bardzo,taki jasniutki brązik,teraz prawie 3 tygodnie po koloryzacji wypłukuje sie do takiego jak na opakowaniu :)
-szampon wogóle nie smierdzi przy nakladaniu na wlosy,wrecz dla mnie pachnial
-fajna konsystencja
-nie zniszczyl mi wlosów
-dlugo sie trzyma to plus
-cena,zaplacilam 8,49zl i dostalam w promocji złoty szaliczek na wiosne :)
Ten szampon spelnia wszystko czego oczekuje wiec narazie pozostane przy nim.
Jak dla mnie lepszy od Castinga.

Używam tego produktu od:3tyg