Wella Professionals, Color Touch Plus (Farba profesjonalna bez amoniaku)

Wella Professionals, Color Touch Plus (Farba profesjonalna bez amoniaku)

Dzięki profesjonalnej formule farba zapewnia włosom żywy kolor i przepiękny połysk.
Formuła wyrównuje strukturę włosów i umożliwia lepszą przyczepność pigmentów Color Touch odbijających światło. Rezultat to do 50% bardziej żywy kolor.
Farba zawiera profesjonalny kompleks wydobywający połysk dzięki któremu osiągniesz spektakularne efekty podczas usługi demi permanentnej koloryzacji. Keratyna oraz naturalny wosk wzmacniają, odżywiają i przygotowują włosy na żywy, długotrwały rezultat kolorystyczny.
Ponad 65 odcieni, trwałość koloru aż do 24 myć.
Do 50% więcej połysku. Nie zawiera amoniaku.

farby
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów
Trwałość
długotrwałe
bez amoniaku

Farba daje radę! Lubię jej używać, bo sposób aplikacji nie jest skomplikowany. Nakładam na włosy na 30min i spłukuje. Ogólnie farba podczas mycia się wypłukuje, więc później nie ma widocznego bardzo odrostu przynajmniej u mnie.

Naprawdę dobra

Farbę poleciła mi siostra, która jest fryzjerką. Zaufałam jej, z resztą zawsze kiedy robi mi włosy a jest to dość jasny blond na koniec kładzie mi właśnie Wella Touch. Jakiś czas temu postanowiłam sama sobie odświeżyć kolor, gdyż jak wiadomo blondy szybko tracą swój kolor lub też żółkną. Za pierwszym razem wybrałam się do sklepu fryzjerskiego i na miejscu Pani dobrała mi odcień. Wyszedł naprawdę ładny, wręcz naturalny. Drugim razem farbę kupiłam na allegro razem z utleniaczem. Długo się wahałam jaki kolor wybrać i padło na odcień 9/16. Rozrobienie jak i nakładanie nie sprawia żadnego problemu, poszło naprawdę sprawnie. Farba ładnie pokryła wszystkie włosy. Jedno opakowanie starcza mi na 2 razy, gdyż mam włosy cienkie i niezbyt długie (lekko za ramiona). Troszkę chyba za długo przetrzymałam ją na włosach, ponieważ po zmyciu i wysuszeniu odcień był szarawy. Na szczęście po kolejnym myciu włosy już miały dużo ładniejszy odcień. Następnym razem wiem, że muszę po prostu trzymać nieco krócej lub też wypróbuje inny odcień.

Jest okej

Świetna farba jak za tą cenę. Malowałam włosy mojej mamy na kolor 6.0 o ile dobrze pamiętam. Łatwo się nakłada, wystarczyło 30min aby kolor pokrył dokładnie włosy. Odrostu później nie było widać, bo stopniowo się wypłukiwała.

Włosy

Dziewczyny mam włosy koloru ciemny blond ale chce je troszkę przyciemnic farba Wella Color Touch, chciałabym żeby były jak najbardziej naturalne.Jaki kolor wybrać?

Mój HIT

Używam od kilkunastu lat. Nidy mnie nie zawiódł, jest delikatny, pięknie pokrywa nawet siwiznę. Włosy po ufarbowaniu są lśniące i odżywione. nie potrzebuje amoniaku.

jestem z niej zadowolona

Moja fryzjerka ją mi nakłada raz w miesiącu, ukrywa siwe włosy, a kolor jest intensywny i błyszczący aż do kolejnej koloryzacji :) jest bez amoniaku, więc przyjemnie pachnie i nie niszczy włosów.

Dla mnie super, warto spróbować

Jestem bardzo zaskoczona trwałością produktu, szczególnie po przeczytanych tutaj opiniach odnośnie słabej trwałości tej farby, ale wiem, pewnie wiele osób myli ct z ctplus. Zafarbowałam włosy dokładnie tydzień temu, wybrałam kolor 66/07, nie pamiętam teraz nazwy odcienia, ale jest on z linii ciemnych blondów. I tak, niestety wzięłam do siebie również opinię znalezioną w sieci, by kupić oksydant 1,9% ponieważ podobno większa moc % nie ma sensu. Zdziwiłam się więc, kiedy na ulotce przeczytałam, by stosować TYLKO z 4%. Koszt tego błędu mam cały czas na głowie, ponieważ włosy mam ciemne bardzo. Kolor ogólnie jest ładny, ciemny ale naturalny. Jednak czekam by mi się wypłukał, a to idzie póki co bardzo opornie... Od koloryzacji myłam już kilkukrotnie włosy i może delikatnie jaśniejsze są teraz, a nie o taki efekt mi chodziło. Miałam lekko rozjaśniane włosy, ponieważ zawsze farby fryzjerskie, nawet ciemniejsze, stosowałam z 6%oksydantem. Wcześniejsze farbowanie było wykonywane już dawno, więc dorobiłam się znacznych odrostów, chciałam wykorzystać okazję, by wrócić do naturalnych włosów, jednak na przeszkodzie stanęły 1 siwki, które zauważyłam w swojej czuprynie. Moim celem była farba bardzo zbliżona do naturalnych włosów, by odrosty przestały być widoczne a włosy mogły w spokoju rosnąć, no ale nie trafiłam z odcieniem, Następnym razem, wybiorę oksy 4%, albo coś z palety średnich blondów (problem w tym, że ctplus ma ubogą paletę) albo po prostu spróbuję użyć zwykłego color touch. Aha, nie mogę zapomnieć o pochwale, bo włosy nie wypadały po farbowaniu, cały czas są miękkie i ładnie błyszczą. Na pewno z ct polubię się na dłużej :) Dodam na koniec jeszcze, że małym minusem jest to, że przy tym kolorze zauważam pod pewnym kątem czerwonawe refleksy, ale sama już nie wiem czy to wina włosów, czy samej farby, mam jednak nadzieję, że będzie się wypłukiwać systematycznie, równomiernie i wraz z tą czerwienią :)

Używam tego produktu od: 1 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Ulubiona

Color touch czy color touch plus zdradzałam kilkukrotnie jdnak zawsze pokornie do niej wracam. Moje włosy naturalnie są ciemne tonera używam jedynie żeby nadac im połysk i pogłębić ich nauralny kolor. Używam odcienie 44/07 mieszając go od czasu do czasu z innymi brązami. Efekt bardzo naturalny, zdrowy połysk wllosy po tej farnie są jak po odżywce. U mnie przy dobrze dobranym kolorze nie ma praktycznie odrostu. Myślę że poostane wierna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście może więcej

Absolutnie KWC!

Tak ładnego koloru włosów jeszcze nie miałam. Średni brąz z CT okazał się strzałem w 10, wygląda mega naturalnie i co równie ważne- nie daje czerwonawych refleksów. Jeżeli do tego dodać równomierne spłukiwanie się i świetną kondycję włosów po farbowaniu, to wychodzi na to, że jest to farba idealna!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

bardzo dobre krycie

Farba ma rewelacyjne krycie. Moje włosy po dwukrotnej dekoloryzacji miały intensywny pomarańczowy kolor. Farba pokryła jednolicie włosy, które miały aż trzy ostre odcienie. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień, dokładnie nałożyć i farba spełni oczekiwania.
Kondycja włosów- bez zmian.

Ogólnie oceniam farbę jako bardzo dobrą i moja ocena nie bierze pod uwagę tego, że farba będzie się spłukiwać z rozjaśnionych włosów bo jest to dość naturalny efekt.

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Dla mnie doskonała

Mam ciemne, brązowe włosy, które od jakiegoś czasu siwieją, szczególnie na czubku głowy (w tej chwili w ok. 40%). Przez parę lat używałam Castingów L\'Oreala - ale zaczęły mi włosy wypadać garściami. Zrozpaczona zaczęłam szukać alternatywy - przeczytałam gdzieś opinię fryzjera, który zaproponował klientce właśnie Wella Color Touch Plus - nie mylcie ze zwykłym Color Touch! co widzę tu w recenzjach.
Nie chcę używać farby, chcę jak najdłużej unikać agresywnych środków - włosy niestety nie lubią tego. WCTP jest łagodnym kremem koloryzującym, który stopniowo wypłukuje się z włosów. Moje włosy zareagowały pozytywnie - nie wypadają - a używam tego specyfiku regularnie co 1,5-2 miesiące od 2 lat. Po farbowaniu są lśniące (nie zapominam przy tym o mocniejszych odżywkach, też profesjonalnych - koloryzacja, nawet tak łagodna, to w końcu chemia, nie cudów!), kwestia dobrania dla siebie właściwego koloru, paleta jest spora - a potem spokój. Farba schodzi u mnie w ciągu ok. 6 tygodni - głównie od czubka głowy - tam gdzie siwieję najmocniej, dół jest ok. Jedna tubka wystarcza mi na dwa farbowania - mam włosy kręcone do ramion. Kupuję zestaw (krem plus emulsja utleniająca) na allegro i sama nakładam - kupiłam tamże także miseczkę i pędzel do farbowania dosłownie za kilka złotych, więc cała procedura nie sprawia żadnych kłopotów - trzeba tylko zaopatrzyć się w rękawiczki. Nigdy, przenigdy nie wrócę do farb sklepowych. Dla mnie to KWC, mimo że cena w stosunku do Castinga jest wyższa o ok. 10 zł - nie zamienię się, never! U fryzjera koszt byłby zdecydowanie wyższy - ale ta koloryzacja, to naprawdę żadna filozofia. Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: ok. 12

NIEEEE

włosy miały się błyszczeć i pięknie pachnieć tymczasem mam spalone włosy które wypadają...;-(
Trzymałam to na włosach niecałe 25 min. więc chyba za bardzo nie przesadziłam. Po dwóch tygodniach od zafarboowania podaczas mycia włosy nadal okropnie mi śmierdzą chemią.
Miałam kolor 55/65 -na moich ciemnych włosach wyszedł bardzo intensywny (czerwono-fioletowy), wypłukuje się szybko na szczęście hehehe