Guerlain, KissKiss, Pearl Gloss (Perłowy błyszczyk do ust)

Guerlain, KissKiss, Pearl Gloss (Perłowy błyszczyk do ust)

Bazą najnowszej kolekcji produktów do makijażu Guerlain są perły. Cera ma lśnić czystym blaskiem i świeżością, kusić soczystymi ustami i emanować elegancją. Żywe i jednocześnie delikatne róże, zielenie, biele i bordo rozświetlają i modelują.

Są dopełnieniem letniego makijażu z kolekcji 2008. To błyszczyki o lśniących, nasyconych kolorach i delikatnej konsystencji.

W błyszczykach wykorzystano mikroskopijne perełki, które zwiększają dyfuzję światła i dają niezrównany blask.

I ja uwielbiam :)

I jeszcze jeden błyszczyk bez którego nie umiem się obejść :)

Oczywiście piękne opakowanie, cudowny zapach, niesamowicie się błyszczy, pielęgnuje i nawilża. I jak na błyszczyk Guerlain przystało nie rozmazuje się, jest trwały. Śliczne roziskrzone kolory niesamowicie kuszą i na pewno jeszcze jakiś dołączy do mojej kolekcji :)

Jeden z najlepszych, ulubionych.
Polecam !!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Uwielbiam ! ! !

W tym błyszczyku wszystko jest cudowne.

Po kolei.. Piękne opakowanie, cudowny zapach! Mogłabym się nim malować non stop, żeby tylko czuć zapach tego błyszczyka!

Na szczęście poza ładnym opakowaniem i zapachem błyszczyk jest bardzo dobry. Pielęgnuje usta, nawilża je, na pewno nie wysuszy nawet najbardziej delikatnych ust. Nie klei się, uważam że jak na błyszczyk to długo się utrzymuje. Schodzi bardzo równomiernie, nie zostawia nieestetycznych obwódek na ustach z drobinek, jak robi to Terracotta. Nie rozmazuje się, nie spływa. Błyszczyk nie zawiera brokatu, a drobinki które pięknie się mienią. Jedynym minusem może być fakt, że szybko się kończy, po 3-4 miesiącach. Jednak dla mnie nie jest to aż taki duży minus, bo szczerze kocham te błyszczyki! Najbardziej lubię kolor 867, który na ustach jest delikatnie różowy.
Mój ulubiony błyszczyk!

Ilość zużytych opakowań: cztery

taki sobie

Używam błyszczyka nr 800 w opakowaniu wygląda na śnieżnobiały, na ustach zaś robi się lekko różowy z mnóstwem srebrnych drobinek. Kolor piękny, konsystencja też ok. Jednak: pędzelek wygląda jakby był wyskubany - malutki nie wiele się na niego nabiera; zdecydowanie zbyt krótko pozostaje na ustach - nawet nie wiadomo kiedy "ulatnia się" z ust. Nie używam go codziennie, a już niewiele pozostało w opakowaniu - nie jest wydajny.
Na plus mogę jeszcze dodać świetnie zamykane opakowanie na "klik" nie trzeba go mocniej zakręcać, błyszczyk nie "wyłazi" z opakowania.

Jest ok

Kupilam, bo bardzo spodobal mi sie jezynowy kolor (kolekcja limitowana).

Kolor utrzymuje sie na dosc dlugo. Usta sa dobrze nawilzone. Nie daje efektu mokrych ust, zawiera delikatnie polyskujace drobinki.

Aplikacja jest dosc mozolna, bo niezle trzeba namachac sie, zeby dobrze rozprowadzic.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

jak kamfora

Piękne kolory, błyszczyk po nałożeniu na usta wygląda wręcz rewelacyjnie - pięknie się mieni; nie wysusza ust; i tu zalety się kończą....

Od jakiegoś czasu podobał mi się ten błyszczyk, wiec co jakiś czas pomazałam sobie nim usta w perfumerii, żeby przetestować kolor (a że nie lubię mieć "publicznego" testera na ustach, po paru minutach go ścierałam)... i nadszedł dzień, kiedy Pani w Sephorze poinformowała mnie o promocji na produkty Guerlain -30%, więc sobie myślę a co tam, raz się żyję - kupuję :). Na szczęście wahałam się pomiędzy dwoma odcieniami, więc pomalowałam się jednym z nich i postanowiłam wrócić do domu i spokojnie obejrzeć efekt w świetle dziennym, żeby upewnić się czy właśnie o taki efekt mi chodzi... Mam perfumerię niecałe 10 minut drogi od domu, więc wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak weszłam do domu i na moich ustach nie było NIC oprócz lekko mieniących się drobinek !!! Błyszczyk ulotnił się w 10 minut!! Nic nie jadłam, nic nie piałam, ot tak zniknął :( Więc co z tego, ze daje piękny efekt, skoro nie ma go już po 10 minutach? Całe szczęście, że nie poszłam na spontan, bo byłabym wściekła za taką jakość za prawie 100PLN!
Na plus: nie wysusza ust - mam bardzo wrażliwe usta i efekt po użyciu nieodpowiedniej szminki/błyszczyka widać u mnie już po jednej aplikacji...

Ilość zużytych opakowań: testowanie

3,5 / 4-

posiadam odcień 867 z kolekcji wiosennej lub letniej ,kupiłam na bezcłowce za 20 euro , błyszczyk sam w sobie jest godny polecenia ale jakos nie zachwycił mnie na tyle by go kupić ponownie, konsystencja idealna , nie jest rzadki jak dior ale nie klei sie jak JT lancoma :) posiada delikatne drobinki niewyczuwalne , pieknie mienia sie , zapach delikatny , trwałość bardzo dobra jak na błyszczyk. aplikacja bardzo przyjemna , opakowanie hmmm luxusowe ;) nawilza , na pewno nie wysusza , usta sa gładziutkie , odzywione ,minusem jest jego wydajnosc oraz zbyt krótki pedzelek , na dnie zostało jeszcze duzo kosmetyku i nie mam mozliwosci \ wydłubania \ go do końca.

Używam tego produktu od:wakacje
Ilość zużytych opakowań:jedno

Jest ok

Bardzo fajny błyszczyk. ma dosc duzo drobinek ale gdy schodzi drobiki rowniez. faktycznie troche ich zostaje na ustach i wyglada to niezbyt fajnie, ale w porownianiu z Diorem jest ok. Blyszczyk na pewno nie wysusza za co plus, wrecz nawilza i to sie czuje. jedyny minus - krotko sie trzyma na ustach.

Używam tego produktu od:2tyg