AA, Efekt Matujący, Tonik odświeżająco - matujący

AA, Efekt Matujący, Tonik odświeżająco - matujący

Tonik skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, odświeża ją i matuje. Witamina B3 i kwas azelainowy normalizują funkcje skóry, regulując proces produkcji sebum. Ekstrakty z ogórka i aloesu odświeżają i nawilżają cerę, ekstrakt z cytryny działa lekko złuszczająco i nadaje skórze gładkość. Alantoina i D-pantenol łagodzą podrażnienia. Skóra odzyskuje matowy wygląd jest gładka i idealnie odświeżona.

Może być

Używałam go jakiś czas temu przez długi czas i był całkiem okej. Skóra była odświeżona, ale nie czułam jakiegoś szczególnego efektu. Nie podrażniał, ale czasem ściągał i ogólnie nie lubiłam go używać.

Mile go wspominam:)

Dałam tytuł " Mile go wspominam", bo coś mi się wydaje, że ten tonik powinien się znaleźć w dziale " zapomniane". Od bardzo dawna bowiem, nie widziałam go w drogeriach.
A szkoda, bo to był bardzo dobry produkt:) Ślicznie pachniał świeżutkimi ogóreczkami, bardzo dobrze nawilżał, odświeżał i tonizował skórę. Nie podrażniał, nie kleił się i nie lepił. Lekko matował, ładnie zwężał pory i rozjaśniał cerę. Dla mojej mieszanej buzi był świetny:)
Żałuję tylko, że stał się niemożliwy do kupienia:(

Używam tego produktu od: uzywałam przez 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek.

dobry polski produkt

Plusy:
- tonik nawilża delikatnie przetłuszczającą się skórę
- odświeża
-delikatnie zamyka pory
- ujednolica koloryt skóry
- jest delikatny
- nie podrażnia
- jest polski
- jest tani
- jest dobry
- ładnie pachnie ogorkiem

Minusy:
- ma niesamowicie niepraktyczne opakowanie przez co trudno jest nie wylać go za dużo na płatek kosmetyczny, co z kolei powoduje, ze produkt jest mało wydajny
- nie matuje

Generalnie to bardzo dobry produkt, ale myślę że do skóry tłustej nadaje się na chłodne miesiące, bo nie ma właściwości matujących tylko raczej delikatnie nawilżające.

Myślę, że wrócę do niego za rok zimą.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca dwa razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ulubiony

dobrze tonizuje i nawilża skórę
oczyszcza z drobnych zanieczyszczeń
ładnie pachnie
minus za niewielki lepki filtr na twarzy (ale w porównianiu z innymi tonikami na prawde nie jest źle)
wraz z żelem i kremem na noc z serii AA efekt matujący daje bardzo dobre efekty
plus za brak alkoholu w składzie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jest w porządku

Zalety:
- faktycznie matuje (choć nie jest to długotrwały efekt na cały dzień)
- dobrze oczyszcza
- znakomicie odświeża
- ładnie pachnie
- dobra cena
- zwęża pory

Wady:
- efekt matujący trwa zbyt krótko

Polecam jako tonik "ogólny", bo z tym matowaniem różnie bywa ;)

Dobry :)

Tonik faktycznie odświeża i oczyszcza cerę.
Przestałam nawet używać rano żelu do mycia twarzy.
Produkt nie podrażnia, jest bardzo delikatny.
Czy matuje? Na chwilę po nałożeniu na pewno, na dłuższą metę nie (nakładam krem i wtedy już żadne matujące czary mary nie działają).

Zapach, wydajność i cena również w porządku.

Nie jest to KWC, bo są lepsze (ale droższe) toniki, mimo wszystko jeszcze jakiś czas przy nim zostanę. ;)
Na pewno mogę polecić go wszystkim.

Używam tego produktu od: około 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Taki o.

* w miare tani
* łagodny
* delikatnie matuje
* orzeźwia
* nie podrażnia

Pomimo tych plusów nie wiem czy kupiłabym go ponownie. Jest dobry, ale wciąż szukam ideału :)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

bardzo dobry

+nadaje uczucie świeżości
+matuje cerę jednocześnie jej nie wysuszając
+nadaje się także do zmywania lekkiego makijażu
+delikatny, skóra po nim nie piecze i nie szczypie

Bardzo delikatny

Kupiłam ten tonik gdyż szukałam toniku bezalkoholowego a to był jedyny jaki w drogerii znalazłam. Co prawda nie byłam zaskoczona iż jest z aa gdyż firma ta znana jest z produkcji delikatnych kosmetyków dla alergików. Skład na etykiecie zaskakuje, na pierwszych miejscach jest nawilżający panthenol, ekstrakt z ogórka oraz cytryny, co wskazuje na największa ich zawartość. naprawdę miłe zaskoczenie.
Po pierwszym użyciu stwierdziłam że fajnie odświeża twarz po zastosowaniu żelu i ładnie matuje, jednak nie na dlugo.
Po miesiącu używania stwierdzam że to chyba jeden z najdelikatniejszych toników dostępnych w drogeiach. nisamowicie odświeża twarz. Stosuje go rano i wieczorem i musze stwierdzic że jestem naprawdę zadowolona. Myślę że jeżeli miałabym kupić tonik w drogeri to znowu kupiłabym ten. Zaznaczylam że nie wiem czy kupie go ponownie gdyż chce spróbować teraz hydrolatów. Ale naprawdę polecam ten tonik do cery mieszanej sklonnej do podrażnień. A jest wydajny w ciągu miesiąca zużyłam pół opakowania.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:W trakcie piwerwszego

Tak:)

Używam toniku AA razem z żelem i kremem na noc. Muszę przyznać, że cała seria miło mnie zaskoczyła. Jednak największym zaskoczeniem jest tonik. Jest to pierwszy tonik, który naprawdę matuje:) Poza tym nie wysusza skóry jak niektóre tego typu kosmetyki, przeciwnie - zostawia ją odświeżoną i nawilżoną;) Polecam!

Używam tego produktu od:~paru miesięcy

Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Kupiłam tonik bo moja skóra stała się nie do zniesienia - na czole błyszczała coraz fatalniej i wyglądała jakoś niezdrowo (trochę w tym pewnie i mojej winy bo nie dbałam o nią jak powinnam). Cudów się nie spodziewalam, ale miałam nadzieję, że może po paru tygodniach się coś polepszy. Sam tonik też nie wydawał mi się z początku nadzywczajny, coś mi nie pasuje do końca w zapachu. Jakież było moje zaskoczenie, gdy po raptem paru dniach popatrzyłam w lustro - skóra wygląda zdrowiej i mniej się błyszczy. Od paru lat używam matujących pudrów, dziś po raz pierwszy wyszłam z domu w ogóle bez pudru, tylko po nałożeniu kremu (ale zwykłego nawilżającego, bez nawet matującego efektu) i po paru godzinach wciąż wyglądam na całkiem zmatowioną. Jak dla mnie świetny tonik!Używam tego produktu od: paru dni

bardzo dobry tonik

naprawdę super tonik, który spełnia w 100% swoje zadanie. moja skóra stała się matowa. nie błyszczy się. wcześniej miałam ogromny problem ze świeceniem się strefy T pod makijażem, odkąd zaczęłam używać ten kosmetyk nie mam już zupełnie tego problemu. zwęża pory ale co najważniejsze skóra jest po nim rewelacyjna. nie daje uczucia ściągania co dla mnie jest bardzo ważne. polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąca