Babydream, Baby Wind- und Wettercreme (Krem chroniący przed zimnem i wiatrem) (stara wersja)

Krem chroniący przed zimnem i wiatrem z awokado i pantenolem. Chroni skore niemowlęcia przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Krem zawiera pantenol chroniący skórę przed utrata wilgoci i pozwala na zachowanie właściwej równowagi.

Skład: Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Helianthus Annuus, Cetearyl Isononanoate, Sorbitan Oleate, Glycerin, Persea Gratissima, Hydrogenated Vegetable Oil, Polyglycerol-3Polyricinoleate, Parfum, Panthenol, Chamomilla Recutita, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Cera Alba, Xanthan Gum, Sodium Chlorid, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Phytic Acid.

Cena: 5zł / 75ml
/m/

Kocham

Używałam tej wersji bardzo długo i byłam zachwycona. Cerę mam bardzo wrażliwą na wiatr i zimno, bardzo czerwone policzki już po minucie. Zaznaczam, że krem stosowałam tylko na policzki i nos

+cena!
+dostępność (zawsze go znalazłam na półce) :)
+baaardzo dobry na zimę, zawsze chodziłam owinięta szalikiem po same oczy, ponieważ wiedziałam jak będę wyglądać, przy używaniu tego kremu, nawet w największe mrozy tej zimy, najwyżej byłam zaczerwieniona przy żuchwie
+nawet w letnie wieczory idealny podczas jazdy na rowerze
+w sumie jest prawie na cały rok, używałam go również wiosną gdy temp. sięgała ok 20 stopni, ale nadal było chłodnawo
+zapach
+urocze opakowanie z bobaskiem ;)
+nadawał się pod podkład (nakładałam jakoś 10min po nałożeniu kremu)

Nie mam mu nic do zarzucenia, nie wyobrażam sobie życia bez niego :)

Używam tego produktu od: 2l

Za tą cenę super

Krem kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.
Jestem w trakcie kuracji retinoidami więc moja skóra twarzy jest wysuszona na wiór i nic nie pomaga.
Na szczęście ten krem to prawdziwe ukojenie dla mojej skóry.
Idealnie nawilża, dobrze się wchłania, nie zapycha, jest bardzo tani i wydajny.
Nadaje się również pod makijaż, ale trzeba poczekać 5 min aż się wchłonie.
Co do ochrony przed zimnem to tutaj nie powala.
Owszem chroni skórę ale tylko w małe mrozy, gdy jest większy mróz skóra jest mocno zaczerwieniona.
Mój Tż również go uwielbia i codziennie używa!.

Plusy
-cena i jeszcze raz cena
-świetny skład
-nie zapycha
-dobrze nawilża
-nadaję się na dzień i na noc oraz do rąk
-dobrze łagodzi podrażnienia
-duża pojemność

Minus
-przy większych mrozach nie chroni skóry przed wiatrem i mrozem.

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Super krem

Świetny krem w super cenie. Zdecydowanie lepszy niż inne, o wiele droższe kremy z serii dla dzieci.
Bardzo dobrze nawilża, aczkolwiek jako krem na dzień - pod makijaż się nie sprawdzi.
Ale stosowany na noc, szczególnie po jakimś mocnym peelingu super wygładza buzię i wręcz rozpromienia ją :) Zdecydowanie polecam - dzieciom i dorosłym :)

Bardzo dobry w niektórych sytuacjach

Kem jest idealny np na noc, albo jeśli siedzimy w domu, ponieważ na nakładanie go pod podkład czy nawet wyjście z tak świecącą buzia jest nie dla mnie. Krem świetnie nawilża, pozbyłam się problemu z przesuszoną skórą, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym i na pewno nie zrezygnuję z tego kremu. Cena też jest super, naturalny skład, wygodne opakowanie, konsystencja przyjemna i zapach jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dobry dla mamy, ale dla dziecka....

Używam tego kremu już nie wiem którą jesień z rzędu... Czuję, że moja skóra dobrze jest ochraniana dzięki niemu. Natomiast u mojego dziecka wywołuje czerwone plamki, zaraz po zaaplikowaniu. Nie mam pojęcia co jest tym spowodowane, w zeszłą zimę było ok... Czyżby skład się zmienił? Czy może skóra mojego synka zaczęła być bardziej wrażliwa?

szukam dalej

Mimo, że bardzo lubię serię Babydream, ten krem jakoś mnie nie przekonał.

Zimą używały go moje córki i często miały zaczerwienione z zimna policzki. Być może to nie tylko wina kremu, ale jednak woda w składzie pewnie miała jakiś wpływ.

Nie podobała mi się również konsystencja, śliska i lepka.
Rozumiem, że taki krem musi być tłusty, by dobrze chronić przed zimnem, ale skóra córek bardzo długo wchłaniała krem. Ich buzie były wręcz błyszczące i bardzo lepkie. Nie podobało mi się to.

Zapach kremu jest przyjemny, identyczny jak w całej serii Babydream. Opakowanie z klapką bardzo wygodne.

W tym roku postanowiłam, że kupię inny zimowy krem, tylko mam problem, bo jeszcze nie wiem jaki ;)

Ten krem dobrze się u mnie sprawdzał, ładnie nawilżał buzię, podczas stosowania była zadbana, żadnych suchych skórek itp. Krem był naprawdę bardzo wydajny, starczył mi na bardzo długo i po drodze zdecydowanie zdążył się znudzić. Nadaje się na noc ale także na dzień ponieważ nie jest za tłusty, co jest ogromnym plusem. Nie jest jednak ideałem. Trochę lepi się na buzi, nie wchłania się błyskawicznie. Czasami wydawał mi się na buzi taki ciężki czego bardzo nie lubię. Za to, oraz za opakowanie odejmuję jedną gwiazdkę. Może i jest higieniczne bo nie grzebiemy paluchami w słoiczku, ale po rozcięciu w środku zostało całkiem sporo produktu. Tubka jak tubka, mimo to, musiałam przekładać ostatni do słoiczka i używać tak prawie przez miesiąc. Gdyby był super nawilżaczem to bym to całkiem wybaczyła. Mimo wszystko sprawdzał się bardzo dobrze i był tani. NIE MA PARAFINY (także nie mógł zapchać) co przesądziło o kupnie, także pewnie jeszcze do niego powrócę.

Ogólnie polecam :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku!

Łagodzący, nawilżający, zmiękczający - cudo!

Na początku zimy używałam pod podkład kremu Siarkowa Moc, jednak wraz z nadejściem mrozów moja cera zaczęła robić się ściągnięta, sucha... Uznałam, że przyszła pora na jakiś bardziej natłuszczający i nawilżający krem.

KOSMETYK: Skład jest naprawdę niezły - jedyne co odrobinę kole w oczy to trójglicerydy, które są potencjalnymi zapychaczami, ale u mnie podziałały w porządku. Nie ma parafiny, za to jest dalej w składzie dużo olejowego dobrodziejstwa.

Krem ma konsystencję dosyć tłustą, ale naprawdę szybko się wchłania i już po kilku minutach można wklepywać podkład. Pod makijaż sprawdza się dobrze, za to jeszcze lepiej działa na noc, a także wklepywany po jakichś mocniejszych peelingach czy kwasach - wyraźnie koi skórę, sprawia, że jest gładziutka, miękka i delikatna. Mam wrażenie, że (może dzięki rumiankowi?) delikatne rozjaśnia przebarwienia.

Dobrze sprawdza się również jako krem do rąk, chociaż tutaj stosuję go tylko w razie potrzeby - ma dosyć tępą konsystencję, którą trudno rozsmarować na tak dużej powierzchni.

Krem bardzo delikatnie, ale bardzo ładnie pachnie.

Używam go 3-4 razy w tygodniu i moja cera jest w rewelacyjnej kondycji, miękka i nawilżona.

OPAKOWANIE: Charakterystyczna dla Babydreama tubka z dzidziusiem, wygodna, można wycisnąć produkt do końca.

CENA/JAKOŚĆ: Jak większość produktów Babydreama cena jest śmiesznie niska (niecałe 5 zł), za to działanie jak niejednego kremu z wyższej półki. Wydajność też bardzo dobra, kupiłam go jak tylko zaczęły się mrozy (grudzień?) i dopiero teraz go kończę.

Chętnie jeszcze wypróbuję wersję z cynkiem, ale tę już pokochałam.

Dobry krem

Kupiłam go zimą, szukając specyfiku który pomoże mi na mocno przesuszoną skórę w trakcie kuracji retioidami. Bardzo lubię serię Babydream, bo znalazłam tam świetne, tanie kosmetyki. Jednak ten krem mogę określić jedynie jako przyzwoity. Wolę różowy krem z tej serii.
Ten czasami potrafił mnie podrażnić, a z moją suchą skórą nie poradził sobie wystarczająco ( mam już swój ulubiony natłuszczacz- Ava mustela). Używałam go do rąk, ale tu się nie sprawdził. Za bardzo lepki i mało nawilżający. Nie mniej jednak myślę, że może zadowolić cery z mniejszym przesuszeniem.

Plusy:
- świetny skład
- niska cena
- łatwa dostępność

Minusy:
- woda w składzie więc bałabym się wyjść z nim na mróz
- do twarzy nie wystarczająco odżywczy
- do rąk zbyt lepki i też niewystarczająco pielęgnuje

dobry krem na niepogode

GFajnie nawilza skore, i chroni przed wiatrem i zimnem. Uzywam zarowno ja jak i dzieci, w okresie jesiennym i wiosennym. Smaruje nim rowniez moje przesuszone dlonie i ulga jest natychmiastowa.
Nie polecam uzywania na mrozie, poniewaz krem ma w skladzie wode. Ja po takiej probie czulam pieczenie a skora byla zaczerwieniona, wiec tym bardziej nie na delikatna skore dzieci.
Podsumowujac: dobrze nawilza i jest skuteczny na niepogode (ale nie mroz!), dla kazdego; cena rowniez na+

Ilość zużytych opakowań: 3 po 75ml

Idealny!

Krem jest idealny nie tylko dla mojego synka, ale też dla całej rodziny. Spełnia swoje zadanie, czyli chroni skórę przed zimową aurą. Ponadto bardzo dobrze nawilża. Aktualnie używam go pod makijaż, bo mam przesuszoną skórę i sprawdza się świetnie.

uwielbiam ten krem

To jest jeden z nielicznych kremów dla dzieci o porządnym składzie i to za niewielką cenę. Można kupować w ciemno. Przede wszystkim w składzie dużo właściwości nawilżających, łagodzących podrażnienia, olej słonecznikowy i avocado, wosk pszczeli, witamina E bez rozpuszczalników, peg, parabenów i konserwantów. Uwielbiam ten krem bo świetnie nawilża buźkę i stosuję też na ręce. Żałuję że go tak późno odkryłam.Właśnie kupiłam kolejną tubkę. Polecam!