Avon, Skin So Soft, Age - Defying Neck & Chest Corrective Treatment (Kuracja do dekoltu i szyi opóźniająca oznaki starzenia)

Krem do szyi i dekoltu przywracający młodość zszarzałej, zmęczonej skóry z widocznym spadkiem elastyczności i ujędrnienia. Jest to kuracja odmładzająca - korektor zmarszczek do szyi i dekoltu. Napina, wygładza i nawilża skórę.

Fajny

Oceniam produkt w nieco innym opakowaniu, ale ten sam z pewnością, wyciskany ;)
Dekolt zawsze sprawiał mi problemy - jak nie przesuszony, to dla odmiany zanieczyszczony zaskórnikami po zbyt obciążających kosmetykach. Strasznie wrażliwa i kapryśna strefa.
Ten specyfik bardzo służy mojemu dekoltowi. Odżywia, wygłasza, rozjaśnia, zaskórniki poznikały, albo jest ich bardzo mało. I ma ładny, aksamitny wygląd, jakiego dawno już nie miał.
Do tego produkt jest szalenie wydajny. Tak jak już tu pisały dziewczyny, jedno przyciśnięcie wystarcza na cały dekolt, szyję i biust. Na razie, od ponad pół roku, albo i dłużej, ciągle używam tego samego opakowania. Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku

profilaktycznie

Nie oszukujmy się, trwałych zniszczeń ta kuracja nie naprawi. Mam problematyczne miejsce na na szyi, które po kuracji problematycznym pozostało. Działanie porównałabym do każdego kremu nawilżającego, który bardziej wymagającej skórze nie pomoże i nie zaszkodzi.W moim przypadku to był zbędny zakup bo i tak każdego kremu używam na twarz, szyję i dekolt. Polecam używać profilaktycznie, zanim coś zacznie się sypać :).

Używam tego produktu od:2 miesiące

ogolnie ok

Zaczne od tego, ze rozpoczelam stosowanie zgodnie z tym co ulotka sugerowala tzn. na dekolt i szyje. Efekty wlasiwie byly zadowalajace. Napisalam wlaiwie,bo moja szyja i dekolt maja sie dobrze.
Kuracja jest gesta i tresciwa, dobrze sie wchlania jednoczesnie pozostawiajac taki przyjemny film na skorze. Zapach sredni ale do wytrzymania. 100 ml na szyje i dekolt to dla mnie stanowczo za duzo, wiec w ramach eksperymentu stosowalam ja do pasa. I odkrylam, ze to rowniez swietny balsam.

Używam tego produktu od:miesiac

Jestem pod wrażeniem

Poprostu super produkt. Mam suchą skóre i mimo sumiennego nawilżania, dekolt mam często przesuszony. A tu tak przyjemna niespodzianka:
- fajne opakowanie, eleganckie, estetyczne i baaardzo praktyczne i higienicze zarazem
- produkt wydajny - jeden "wycisk" starcza na cały dekolt i szyję
- ma trochę dziwny zapach:), ale natychmiast się ulatnia, więc mu wybaczam
- no i najważniejsze - DZIAŁA! nigdy, po żadnym tego typu produkcie ani balsamie nie miałam tak gładkiej, napiętej, nawilżonej skóry. A efekt jest widoczny praktycznie po pierwszym nałożeniu
- po dłuższym używaniu skóra jest zdecydowanie w doskonałym stanie i bardzo mnie to cieszy:)

Polecam - wspaniały stosunek jakości do ceny - warto kupić, naprawdę:)

Używam tego produktu od: ponad iesiąc

to jest to!

w koncu natrafilam na idealny kosmetyk do szyi i dekoltu. moja szyja jest bardzo sucha, pojawily sie juz pierwsze zmarszczki, a dekolt nigdy nie byl tak gladki, jak jest teraz po tej kuracji. szyja wygladzona, zmarszczki splycone, nie pojawiaja sie nastepne, szyja i dekolt idealnie nawilzone. skora napieta, ujadrniona. kosmetyk bd wydajny. czego chciec wiecej?
jedynie zle wpisalam cene tego kosmetyku, bo ja kupilam go w super promocji za 9,90zl, ale normalnie wiem, ze kosztuje ok 30zl, w promocji chyba cos ok.20zl. mi sie po prostu udalo, jako ze mam w rodzinie konsultantke:)

Używam tego produktu od:1 miesiaca