Olay, Complete Care, Touch of Foundation (Krem z dodatkiem podkładu Max Factor)

Olay, Complete Care, Touch of Foundation (Krem z dodatkiem podkładu Max Factor)

Jest to krem nawilżający na dzień z dodatkiem lekkiego podkładu koloryzującego Max Factor. Wyrównuje i poprawia koloryt cery każdego dnia w prosty i skuteczny sposób.
Działanie:
Zawiera składniki, których skóra potrzebuje najbardziej, aby zyskać piękniejszy wygląd:
- nawilżające hydroperełki pomagające zapewnić optymalne nawilżenie skóry do 24 godzin
- odżywcze witaminy (B3, E, prowitaminę B5)
- SPF 15 - szerokie spektrum ochrony UV
- dodatek podkładu Max Factor
Efekty:
Poprawiony koloryt i pięknie wyglądająca cera.
Wskazówki pielęgnacyjne:
Krem należy nałożyć równomiernie na oczyszczoną twarz i szyję, wmasowując go delikatnie w skórę. Krem szybko się wchłania, nie blokując porów skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: do jasnej i średniej karnacji.

Ciężki i ciemny

Pomysł dobry dla suchej skóry jak moja - krem z dodatkiem podkładu. Szkoda, że wykonanie takie fatalne. Kilka razy próbowałam się do niego przekonać, ale nie ma się co oszukiwać. Krem nie nawilża a pozostaje na twarzy jako tłusta maska, która bardzo szybko ciemnieje i uwidaczniają się smugi, których wcześniej nie było. Nie polecam.

NIE

Ciężka aplikacja kremu,słabiutkie krycie jak na tak ciężki kosmetyk.
Plusem jest dobre nawilżanie skóry i dopasowujący się kolor,jednakże dopasowany kolor nic nie daje,jeśli kosmetyk nie wyrównuje kolorytu.
Mam wrażenie,jakby moja skóra się po nim jeszcze bardziej świeciła
Całe szczęście,że nie wydałam na niego ani grosza,krem jest mamy,najwidoczniej też nie miała chęci go używać.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Nie polecam

Głównym powodem, dla którego nie kupiłabym go ponownie jest zapach. Bardzo intensywny, który mimo upływu czasu wciąż czuć.
Jak na krem z podkładem radzi sobie nieźle. Wyrównuje koloryt, jednak świeci się i bez pudru matującego nie jestem w stanie go używać.
Męczę się ze zużyciem całego opakowania.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Lepki kosmetyk

* Ciemnieje na twarzy
* Bardzo się lepi, przy każdym dotyku czuć go na palcach
* Ciężko go rozsmarować dokładnie
* Mam uczucie, że zastyga na twarzy i nie da się dokonać poprawek

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

super krem na lato

od dawno używam kosmetyków Olay i z ciekawości kupiłam ten produkt i się miło zaskoczyłam.
Dzięki niemu oszczędzam na czasie, nie muszę nakłada pudru ponieważ cera ładnie się wyrównuje i daje delikatny kolor opalenizny. Idealny produkt na lato, aby nie chodzić w pełnym makijażu

Jestem zadowolona

Moze na wstępie napisze jaka mam cerę. A wiec,mieszana,skłonna do lekkich zaczerwienien,bez blizn,wypryskow. Warto dodać,ze nie lubię efektu maski. Bardzo lubię ten krem z dodatkiem podkładu. Używam ciemnego koloru,idealnie stawia sie z moja skora,nie pozostawia smug. Fajnie nawilza,tylko jak mam byc szczera,wole go na lato,bo w zimie twarz mi sie czerwieni. Chyba to przez to nawilzenie,ktore ponoć w zimie robi nam na zle. Lepiej natluscic.
Miałam kiedys drogi podkład Smashbox. Zaplacilam za niego prawie 300 zł. Chciałam miec podkład nawilzajacy i nie robiący maski. Był ok,ale moge go porównać z tym Olay. Wiadomo,ze był ciut lepszy,ale po co przeplacac. 30 zł. to nie 300 zł..

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: Nie wiem dokładnie. Ok.5

Nie dla tłustej i mieszanej cery. Niestety i nie dla mnie! Do kosza :(

Rozczarowanie. Chociaż urzekł mnie sam zapach tego kremu i wydawało mi się, że odcień jest idealny jednak na tym się skończyło. Na skórze tłustej lub mieszanej nie sprawdza się zupełnie, sprawia że nasza skóra wygląda jeszcze gorzej, bardzo się świeci a to wygląda moim zdaniem mało estetycznie. Poza tym na twarzy zmienia kolor. Nie wiem za bardzo czemu miał służyć ten produkt, bo jeśli miał nam zastąpić podkład i krem nawilżający to w tej roli w ogóle się nie sprawdził. Nie posiada żadnych właściwości kryjących. Nawet po nałożeniu kilku warstw produktu nie ma większej różnicy. Kupiłam go jakiś czas temu w dużo niższej cenie, gdy był wycofywany i bardzo żałuję. Może uda mi się go oddać komuś u kogo sprawdzi się lepiej i ma suchą skórę. Najchętniej wyrzuciłabym go do kosza...Niestety!

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie, ale oddam go komuś

Bez rewelacji

Skusiło mnie innowacyjne połączenie kremu z podkładem, kiedy produkt się ukazał na rynku.

Pachniał wybornie (ale to niepodwarzalny atut kosmetyków olay).

Powiedzmy teraz jednak o plusach i minusach.

+lekki
+wydajny
+nawilża
+naturalny efekt

-nadaje się dla osób z idealną cerą, gdyż nie kryje
-łuszczy się !!! (to ogromny minus)
-okropnie się błyszczy na twarzy

Niestety, dla mnie się zupełnie nie nadaje.

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu

Moje pierwsze kroki z kremem-podkładem

Kupiłam go jakiś czas temu na promocji. Szczerze powiedziawszy nie mając doświadczenia w nakładaniu podkładu bałam się, że będę chodziła cała w źle naniesionym podkładzie i plamach na twarzy. A tu niespodzianka. Stosowałam go jako bardziej podkład. Kremik rozprowadza się świetnie. Przy dozowaniu bardzo pomogła pompka, ponieważ nie bardzo wiedziałam jak dużo trzeba było jego nabrać. Na zimę idealny, na lato ciut mniej. Po około 5 godzinach moje policzki i czoło zaczynają się świecić, ale zgonie to na moją cerę. Mały retusz i wszystko wygląda znowu ok. Obecnie zmieniłam go na Max Factor, ale na pewno do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: cztery

tak i jeszcze raz tak!

szukałam czegoś lekkiego, nie mam specjalnie problemów z cerą, poza tym że lubi mnie wysypywać po kremach nawilżających.
Po olay-u nic sie nie dzieje, twarz jest rozpromieniona, nawilżona ale się nie świeci, nic mnie nie zapycha, mimo że mam jasną cerę używam ciemniejszego odcienia gdyż dostałam go od mamy, idealnie stapia się ze skórą, nie robi plam. Bradzo lekko kryje. Dosyć wydajny.
Świetny, choć czasem go zdradzam dla innych ciezszych podkladow jak najbardziej polecam!! Zwlaszcza na okres letni! :)

Używam tego produktu od: ok roku

Idealny, gdy nie potrzebuję jakiegoś bardzo kryjącego makijażu

Wcześniej używałam kremu nivea z podkładem, dla młodej cery, ale nie byłam z niego zadowolona. Szukając czegoś w zastępstwie, trafiłam na Olay i nie zamienię go na żaden inny krem tonujący.

Produkt zamknięty jest w opakowaniu z pompką, co jest higieniczne i pozwala na zaaplikowanie wystarczającej ilości kremu jednym naciśnięciem pompki.
Nawilża skórę, nie zapycha porów, a mam cerę problematyczną.
Rozprowadza się idealnie, nie tworzy placków, czy innych dziwnych smug.
Ładnie pachnie, wyrównuje koloryt cery, delikatnie pokrywa zaczerwienienia, ale przy wypryskach potrzeba dodatkowo posłużyć się korektorem o ile chcemy je zakryć :)
Stosuję go wtedy, gdy nie potrzebuję nakładać jakiegoś specjalnego makijażu i nie zależy mi na całkowitym kryciu moich niedoskonałości.

Minusem może być tylko cena ok. 30 zł, ale bywają promocje i warto wtedy ten krem sobie upolować :)
Ja już mam w planach zakup następnego opakowania :)

Używam tego produktu od: ok. 2lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Kicha

Kupiłam w promocji za jakieś gorsze, nawet nie wiedziałam że ma niezłą ocenę na Wizażu.
Z plusów warto wymienić : dobre nawilżanie ... I tyle :)
Przede wszystkim krem zostawia na twarzy niemiłosierne placki - skóra wygląda jak u 60-latki, która całe życie spędziła na opalaniu się i zostały jej niespodzianki w postaci przebrawień. Jeśli się chce to poprawić to zaczyna się rolować i w ten sposób zostajemy w tym miejscu bez ,,bez niczego". Koloryt skóry wyrównuje marnie - nie radzi sobie ani z zaczerwienieniem, ani z sińcami pod oczami. Odcień jasny, nie ma nic wspólnego z odcieniem cery uznawanej u nas jako jasna. Na koniec dodam, że skóra się po nim dość znacznie świeci.
Tak, że ja jestem z całą stanowczością na NIE. Dobrze, że był tani ;)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego