Nisim, FAST, Akcelerator do włosów (Zestaw: szampon + odżywka)

Nisim, FAST, Akcelerator do włosów (Zestaw: szampon + odżywka)

Rewolucyjny zestaw regeneracyjno-odżywczy do włosów. Zawarte w nim naturalne ekstrakty ziołowe, witaminy i aminokwasy pozwalają na optymalne pobudzenie i penetracje struktury włosa powodując jego szybki przyrost.
Regularne używanie nasyca i odżywia włosy wszystkim co jest wymagane aby pobudzić, odżywić i utrzymać przyśpieszone tempo wzrostu włosów. Większość użytkowników zauważa szybszy przyrost w ciągu 3-4 tygodni!
Stosowanie zestawu FAST doprowadza włosy do wzrostu tak szybkiego jak to tylko możliwe - nawet do 45% szybciej. NISIM stworzył F.A.S.T. - własną zastrzeżoną mieszankę naturalnych składników ziołowych i niezbędnych aminokwasów od których zależy, że włosy rosną szybko i są zdrowe.
Dostępne tylko w zestawie.

Dobry produkt, ale nie dla wszystkich

Nisim FAST kupiłam razem z siostrą po raz pierwszy niecałe 3 lata temu. Miałam zdrowe, ale krótkie włosy które rosły bardzo wolno (poniżej 0,5 cm na miesiąc), ale były zdrowe. Moja siostra z kolei miała włosy dłuższe ale dość zniszczone farbowaniem, jednak zależało jej na tym żeby je maksymalnie szybko zapuścić a potem ew. podciąć.
Efekty miałyśmy zupełnie różne - u mnie włosy rosły zauważalnie szybciej (teraz rosną ok. 1,5-2 cm / mc), podczas gdy siostra wytrzymała tylko 2 tygodnie stosowania - bo swędziała ją po stosowaniu skóra i przez jakiś czas traciła ich więcej niż normalnie.
Tak czy inaczej, u mnie się preparat sprawdził - zużyłam łącznie 3,5 zestawu 2x360 ml (3 "swoje" + pół od siostry), i nawet po odstawieniu preparatów utrzymało się tempo w jakim włosy rosły i utrzymuje się do dzisiaj.
Jeśli planujecie kupić preparat tego typu a nie macie w 100% zdrowych włosów sugeruję najpierw skorzystać z możliwienia kupienia saszetek lub małych opakowań - jeśli po tygodniu-dwóch stosowania nie będziecie miały efektów ubocznych możecie śmiało kupować większe opakowania bo środek naprawdę działa.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3,5 opakowania 2x360 ml

Dobry środek gdy go stosujemy w zestawie

Korzystałam z Nisim FAST po zdecydowanie zbyt krótkim obcięciu włosów. Kupiłam zestaw 2x300 ml (nowa formuła) szampon + odżywka i dopóki stosowałam je razem działanie mogę ocenić jedynie pozytywnie. Przy codziennym użytkowaniu włosy się nie przesuszały, nie miałam problemów z ich nadmiernym wypadaniem (a przynajmniej tego nie zauważyłam), a przyspieszenie wzrostu włosów było zauważalne - do 2-3 cm miesięcznie.
Niestety wykorzystywałam więcej odżywki aniżeli szamponu i skończyła mi się zanim wykończyłam szampon, który faktycznie wysusza i zostawia "sianowate włosy". Dokupiłam drugi zestaw (2x300) wraz z kilkoma dodatkowymi saszetkami odżywki żeby wyrównać braki.

Ogólnie: polecam (działa), jednak o ile ktoś nie ma normalnie tłustych/przetłuszczających się włosów to odradzałabym stosowanie samego szamponu. Gdyby nie ten fakt dałabym 5 gwiazdek.

A ja jestem zadowolona

Widzę jednak, ze ocena szamponów i odżywek jest sprawą bardzo subiektywną. Długo się zastanawiałam, czy zamówić ten zestaw, po cena niemała, a recenzje skrajnie różne - skargi na przesuszenie i wypadanie włosów, a z drugiej strony relacje o przyroście 3-4 cm włosów na miesiąc. Ja jednak byłam zdesperowana po fryzjerskiej katastrofie, jaką zafundowałam sobie na głowie, więc postanowiłam zaryzykować. Stwierdziłam, że zależy mi przede wszystkim na długości. Nie mam wrażliwej skóry głowy, codzienne mycie mi niestraszne, bo i tak to robię, a jeśli włosy zaczną bardziej wypadać, to będę się ratować innymi specyfikami. Zamówiłam jakąś nową wersję bez siarczanów - zwykle nie zwracam na to uwagi, ale chciałam zminimalizować ryzyko. Trzymałam też odżywkę na włosach dłużej niż zalecano na ulotce - kilkanaście minut do pół godziny.

Efekty? Tuż po użyciu samego szamponu włosy faktycznie były szorstkie i splątana, ale odżywka skutecznie zniwelowała problem. Po wysuszeniu były gładkie, śliskie i sypkie. Zapach mi nie przeszkadza, wydaje mi się trochę retro i kojarzy z jakimś kosmetykiem fryzjerskim, którego kiedyś używałam. Co do przyrostu - mam wrażenie, że włosy przyspieszyły. Nie potrafię dokładnie podać ile urosły na miesiąc, bo niestety ich nie mierzyłam na początku stosowania, ale w międzyczasie je farbowałam i po dwóch tygodniach miałam mniej więcej centymetrowy odrost, więc wychodzi ok. 2 cm w ciągu miesiąca, co jak na mnie jest dobrym wynikiem, bo normalnie rosną może centymetr. Niestety zaobserwowałam zwiększone wypadanie, o którym pisały inne recenzentki - u mnie nie było ono aż takie, bym się bała, że wyłysieję, mam wrażenie, że jeszcze mieściło w granicach normy, ale jednak większe niż zwykle.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zestaw 2 x 300 ml (szampon + odżywka)

Makabryczny wysuszacz!

Ponad dwa lata temu zdecydowałam się na zakup tego zestawu po nieudanej wizycie fryzjerskiej, kiedy to zamiast podcięcia 2 cm włosów fryzjerka zaszalała i ścieła conajmniej 10cm. Zestaw kosztował mnie ok 100zł i za tą cenę otrzymałam makabrycznie wysuszone włosy. Tak zniszczonych włosów nie miałam nigdy. Wykruszały się na długości, nie było wyjścia fryzjerka musiała obciąć mi klejne centymetry abym nie staszyła postrzępionymi końcówkami. Do dziś usiłuję dojść z nimi do ładu.
Co do przyśpieszenia wzrostu - może i delikatnie przyśpieszył rośnięcie włosów, ale co z tego skoro końcówki wykruszały się w szalonym tempie. Wzmożonego wypadania na szczęcie nie zauważyłam.
Absolutnie nie róbcie sobie krzywdy i nie kupujcie tego czegoś (trudno to nazwać kosmetykiem, prędzej oszpecaczem).

NIGDY, PRZENIGDY

Nie będę rozpisywać się na temat konsystencji, koloru, zapachu, ceny, opakowania, dostępności i wydajności, ponieważ nie ma to sensu.

Zestaw stosowałam systematycznie (dzień w dzień) przez około 3 miesiące dokładnie dwa lata temu. Pamiętam, że nie zauważyłam przyspieszonego wzrostu moich włosów, za to produkty podziałały fatalnie na skórę głowy. Włosy stały się matowe, wręcz szorstkie w dotylu i zaczęły bardzo wypadać. W ciągu kilku miesięcy przerzedziły się o połowę. Nisim praktycznie zahamował wzrost włosów, po roku od odstawienia urosły dosłownie 2 cm. Obecnie mijają dwa lata od tej "kuracji", a ja wciąż walczę z łysieniem. Niestety nie pomagają żadne wcierki i suplementy diety. Moje czoło jest teraz bardzo wysokie, zakola i prześwity wciąż się powiększają.

Żałuję dnia, w którym zamówiłam ten zestaw. Zrujnował moją skórę głowy, a także portfel, ponieważ wydałam kilka tysięcy na na lekarzy, badania, wcierki, leki itd.

Wiem, że są recenzje, które zachwalają ten produkt, ale tych, które go krytykują jest jednak więcej. Szczerze odradzam.

Tragedia

Kosmetyki zakupiłam po nieudanej wizycie u fryzjera.

Stosowałam się do zaleceń producenta.

Jestem bardzo, bardzo niezadowolona. Moje włosy nie zaczęły szybciej rosnąć - wręcz przeciwnie - ich wzrost się zatrzymał. Ponadto zaczęły wypadać garściami. Dopiero po ośmiu miesiącach od zaptrzestania ich używania (a używałam ich tylko tydzień) włosy przestały mi wypadać. Przed używaniem Nisim Fast moje włosy były bardzo gęste, błyszczące, dobrze się układały, teraz niestety już takie nie są. Zapach szamponu i odżywki jest straszny, bardzo chemiczny. Szampon bardzo plątał i wysuszał włosy, odżywka spisywała się odrobinę lepiej, bo włosy były po niej miękkie.

Teraz już wiem, że nie należy desperacko szukać pomocy w zapuszczaniu włosów tylko cierpliwie poczekać i używać zaufanych kosmetyków.

Z czystym sumieniem mogę wszystkim odradzić używania tych kosmetyków i wydania na nie niemałych pieniędzy.

Używam tego produktu od: używałam ich tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedna szósta

NIE DZIAŁA!

Strasznie sie zawiodłam na tym produkcie a robiłam do niego dwa podejścia.
Za pierwszym razem spowodował nadmierne wypadanie moich włosów więc odstawiłam go na jakiś czas i zaczęłam używać wcierki Radical.
Wróciłam do Nisimu po tygodniu, włosy już co prawda nie wypadały ale:

+ odżywka dobrze wygładza włosy

- szampon strasznie je plącze
- nie podoba mi sie chemiczny zapach
- wysoka cena
- NIE DZIAŁA ANI TROCHĘ jeśli chodzi o przyśpieszenie
- trzeba myć codziennie włosy
- trzeba dwa razy użyć szamponu.

Jednym zdaniem - droga przez mękę, żeby na końcy się zawieść T_T

Szkoda pieniędzy i zachodu

Zestawu Nisim FAST (szamponu i odżywki) zaczęłam używać pod koniec listopada 2011 r., czyli minęło ponad półtora miesiąca. Zestawu nie używałam codziennie, tylko raz na 2-3 dni, ponieważ z taką częstotliwością myję głowę. Przyrost moich włosów podczas stosowaniu Nisim FAST nie różni się ani trochę od wcześniejszego przyrostu (mierzę od sierpnia 2011).

Zapach kosmetyków jest dość nieprzyjemny (przypomina zapach, który kojarzy mi się ze starymi zakładami fryzjerskimi), konsystencja szamponu w porządku, odżywka wydaje mi się odrobinę za rzadka. Po zestawie moje włosy nie są w gorszej kondycji, niż wcześniej, chociaż mam rozjaśniane. Nie wypadają, nie kruszą się, nie mam łupieżu. W międzyczasie użyłam kilka razy zestawu do rekonstrukcji włosów Joico, więc to również może mieć wpływ.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nigdy, przenigdy!

Szampon tudzież odżywka to najgorsze kosmetyki jakich do tej pory miałam przyjemność [?!] używać. Zestaw nafaszerowany chemią, zrobił z moimi włosami coś strasznego. Były wysuszone, plątały się, zaczęły wypadać. Na nieszczęście zestaw wydajny -wylądował w połowie w koszu. Cena za takie coś to nieporozumienie. Nie dajcie się nabrać szkoda kasy i włosów;/

Używam tego produktu od: na szczęscie juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: cały zestaw

Porażka

Stosowałam go przez ponad 4 tygodnie..
To coś nie zrobiło kompletnie nic... odrost taki jak co miesiac, no nic kompletnie sie nie zmieniło. Nie urosły nawet 1 cm. Jakas masakra.
*Zapach jakby mydlany
*Cena za wysoka

Wyrzuciłam pieniądze w błoto. Rozczarowanie na całej linii :/

Ilość zużytych opakowań: 1 szampon i 1 odżywki

Spalił wyniszczył włosy .

Proszę nie kasować mojej rzetelnej opinii na temat tego produktu .
No cóż ktoś usunął opinie którą wystawiłam , więc napiszę jeszcze raz , proszę nie kasować , bo jest to rzetelna moja opina używania tego produktu który używałam przez rok i drugi rok tej samej firmy gorw fast . Więc proszę nie nie usuwać mojej opinii bo dziewczyny które zamierzają kupić ten produkt za 90 zł minimum a na stronach internetowych za około 120 / 150 zł chyba powinny mieć świadomość co wybierają . Więc proszę być tolerancyjnym i nie być dziecinnym i bawić się w usuwanie recenzji krytycznych danego produktu.

Produkt ten używam cały rok od wakacji 2010 do wakacji 2011 . I napisze rzetelną opinię .

Produkt ten posiada same minusy .

- nie ma wzrostu jak producent piszę .
- włosy wypadają garściami
- są suche
- szybko robią się tłuste
- pełno w nim chemii

Co najgorsze przerzedził włosy , miałam piękne gęste włosy , a teraz mam 2 włosy na krzyż .
Nie zauważyłam żeby włosy szybko rosły a stosowałam wszystko to co piszą na ulotce myłam co dziennie włosy gorącą wodą . A włosów było co raz więcej na umywalce więc poszłam do fryzjerki i powiedziała mi że nie dopuszczalne jest mycie co dziennie szamponem oraz w gorącej wodzie . Kupiłam sobie zatem szampon normalny z pokrzywy i widzę efekty od razu jest mnóstwo nowych włosków . Po nisim fast nie zauważyłam żeby włosy mi urosły a robiłam wszystko to co producent zaleca , straciłam mnóstwo włosów i mnóstwo kasy . Niestety jest to żerowanie na na młodych dziewczynach , ja za głupotę płacę , jesli chcecie miec geste włosy to nie polecam tego produktu a efektu wzrostu wcale nie ma , po prostu chwyt marketingowy , za tyle kasę i przez rok używania powinnam mieć do ziemi włosy a mam takie jak miałam i strasznie ich mało narobił więcej szkód niż pomógł , to samo się tyczy gorw fast tego samego producenta , też używałam rok , więc używałam oby dwa produkty 2 lata zmarnowałam i kase i włosy żałuję , nie dajcie się nabrać NIE POLECAM !! gdybym mogła nie oceniłabym wogóle tego produktu tylko na zero ale że muszę to tylko mierne pół gwiazdki .

nie warto

Zakupiłam w amoku zapuszczania włosów :)
Chciałam szybko mieć już długie włosy i kupiłam ten zestaw za ok.100zł.

Najpierw używałam szamponu i odżywki razem, ale efekt był koszmarny - odżywka bardzo obciążała włosy, były paskudnie tłuste, ciężkie, matowe. Używałam więc samego szamponu. Pierwsze co zauważyłam to większą suchość włosów, zrobiły się sianowate. Myślałam że bardziej odżywcze maski pomogą, ale nie pomogły. Włosy zaczęły bardzo intensywnie wypadać, skóra głowy przetłuszczała się a włosy wyglądały OKROPNIE. Owszem, przez miesiąc urosły sporo ale... nie warto. Te kosmetyki niszczą i przerzedzają włosy, więc efekt przyspieszenia jest nic nie warty.
NIE polecam.