Mrs. Potter's, Balsam do włosów suchych i zniszczonych z aloesem

Mrs. Potter's, Balsam do włosów suchych i zniszczonych z aloesem

Mrs. Potter`s z ekstraktem z aloesu to odpowiedź na potrzeby twoich włosów. Formuła bazująca na działaniu naturalnego składnika - ekstraktu z aloesu - sprawia, że włosy regenerują się od środka. W rezultacie są dobrze nawilżone, nabierają zdrowego wyglądu, są miłe w dotyku a końcówki się nie rozdwajają. Balsam przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Beznadziejny

Najgorsza odżywka jaką miałam, pobija nawet Garnier Fructis ;)
Wady:
-strasznie kołtuni włosy,trudno je rozczesać
-nie poprawia kondycji włosów
-włosy się elektryzują
-mało wydajna, zbyt luźna konsystencja
Zalet nie widzę

Świetny!

Używam tego balsamu codziennie po umciu włosów. Nie zauważyłam żeby bardziej przetłuszczały mi się po nim włosy ; )
Plusy :
- jestem po 3 użyciach a moje włosy są już w lepszej kondycji, nie do końca idealnie bo troche suche jeszcze są ale potrzeba czasu ;)
- cena,
- dostępnośc (na pewno w każdym kauflandzie)
- znośny zapach,
- nie elektryzowały mi się AŻ TAK po nim włosy.
Minusy :
- balsam wyślizguje się z reki podczas mycia,
- wydaje mi się że nie jest zbyt wydajny..

Używam tego produktu od: pare dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

Lubię go

Cena w stosunku do ilości kosmetyku jest powalająca!
Bardzo polubiłam ten balsam, używam go jako kompres :) Schodzę z trwałej więc mam jeszcze trochę włosów bardzo zniszczonych, robię sobie więc na kilka godzin kompres z tego balsamu, czepek, ręcznik i efekty super! Ostatnio zrobiłam kompres na krócej(20min) bo nie miałam czasu ale.. suszyłam turban na głowię suszarką i po zmyciu włosy były boskie!

+ cena
+ pojemność
+ wydajność (mała ilość pozwala pokryć włosy)
+ włosy są po nim gładkie, sypkie
+ konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta
+ zapach - kosmetyczny ale mi się bardzo podoba!
+ nie obciąża włosów
+ nie podrażnia skóry głowy
+ włosy (przynajmniej w moim wypadku) nie przetłuszczają się szybciej

Minusów nie widzę, jestem bardzo zadowolona z tego balsamu, polecam!

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Świetny do mycia!

Bardzo się z tym balsamikiem polubiliśmy, od kiedy zaczęłam przestrzegać zasad curly girl. Używałam go tylko i wyłącznie do mycia włosów, więc nie wypowiem się o takim działaniu, do jakiego pierwotnie został przeznaczony.

Cena: Ok. 7-8 zł, za dużą ilość i w porównaniu do wydajności jest niebotycznie przystępna i zdecydowanie zachęcająca i sprzyjająca jego zakupowi.

Dostępność: Niestety tutaj jest gorzej, widziałam go jedynie w niewielkich sklepach kosmetycznych, takich typowo osiedlowych. teraz to już chyba został wyparty przez nowszą wersję, którą właśnie zakupiłam i testuję :)

Opakowanie: Wygodne, ale często wyślizgiwało mi się z ręki(co prawda jestem totalną niezdarą, ale jednak mogłoby być nieco bardziej pomocne). W dodatku kiedy raz mi upadło popsuło się zamknięcie, totalnie odpadło i nie miałam jak balsamu zamykać. Więc jest nieporęczne i niewygodne w użyciu.

Wydajność: Ja używałam go do mycia włosów i szczerze powiedziawszy mimo że do tej czynności kosmetyku zawsze zużywam dużo przy nim tak nie było. Już niewielka ilość starczała do umycia moich włosów, których jest dużo i które są długie(prawie do pasa). Mimo to starcza na jakiś miesiąc przy co drugim myciu, a czasem nawet na 1,5 m-ca.

Zapach: Lekko wyczuwalny, ale nie pozostający na włosach mydlano-aloesowy. Naturalny i neutralny, dla mnie akurat przyjemny i umilające użycie.

Działanie: Sprawdził się jako odżywka myjąca włosy nie obciążone uprzednio silikonami. Pienił się delikatnie, mył, odświeżał. Ciężko było nałożyć go za dużo, nie obciążał włosów, był również łagodny dla skóry głowy. Musze jednak zaznaczyć, że jeśli chodzi o przeciążenie, to używałam go kiedy miałam ekstremalnie suche włosy, więc trudno było je czymkolwiek wtedy obciążyć. Był idealny do mycia dla mnie i bardzo za nim tęsknię, bo robił dokładnie to, co robić powinien. Szkoda, że nigdzie nie mogę go już znaleźć :( Włosy ładnie się po nim układały i były błyszczące, czyste, świeże, sypkie, ale nie puszyły się ani nie elektryzowały. Chociaż to oczywiście też zależało od użytej po nim odżywki bądź maski. No i nie plątał włosów ani ich nie wysuszał, a wręcz nawilżał, nie był tak ostry jak szampon z SLS-em. Za co należy mu się ogromny szacunek.

Skład: Łagodny i nie obciążający, sprzyjający myciu. ZGODNY Z CG :)

W skrócie:
plusy
- nawilża włosy
- nie wysusza ich
- jest tani
- wydajny
- nie podrażnia skóry głowy, a wręcz łagodzi podrażnienia
- koi skórę głowy
- ładnie, delikatnie pachnie, choć zapach nie utrzymuje się na włosach
- nie plącze włosów
- odświeża je nie niszcząc
- są po nim świeże, puszyste, ale nie są puchem
- nie elektryzują się
- trudno przeciążyć nim bardzo suche włosy na końcach, jednak ze skalpem bym uważała
- skład zgodny z cg
minusy
- nie można go już nigdzie znaleźć!!!
- mało poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: prawie roku

uwielbiam go

+ niedrogi
+ nie obciąża włosów
+ nawilża
+ regeneruje (po tygodniu stosowania nie poznawałam swoich zniszczonych prostowaniem włosów)
+ łatwo dostępny
+ ślicznie, delikatnie pachnie
+ można spokojnie nakładać po jego użyciu wszelkie pianki i lakiery bez obawy o oklapniętą fryzurę
+ w połączeniu z prostownicą efekt idealnie gładkiej tafli włosów

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: dziesięć

Jestem na tak

+ nie zbyt długi skład - a zarazem przyjemny
+ aplikacja -łatwa i przyjemna łatwo produkt wydobyć z opakowania ładnie "ślizga" się po włosach
+ wydajność - nie trzeba wiele aby pokryć zadowalającą ilość włosów
+ nie obciąża
+ włosy po niej są miękkie i miłe w dotyku
+ łatwo się spłukuje
+ ułatwia rozczesywanie
+ pozwala utrzymać włosy w dobrej kondycji
+ nie uczula
+ nie wysusza
+ cena za ok 6zł - 500ml

+/- niby wszytko ok, ale jakoś szału na głowie nie robi jednak lubię go używać jest coś że bez oporów się po raz kolejny po niego sięga z półki

- dostępność ja kupiłam w Carefour bo nigdzie indziej go u siebie nie widziałam
- zapach - mi się nie podoba ale to kwestia upodobania - dla mnie taki nijaki chemiczny - ale da się przeżyć

Próbowałam go użyć do mycia - ale chyba jeszcze nie jestem w tym temacie wprawiona bo u mnie się nie sprawdził ;). Jednak uważam że produkt godny uwagi - wiele włosów by go mogło polubić.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Średni.

Nawilża nienajgorzej, do suchych i zniszczonych włosów jednak potrzeba czegoś więcej.
Konsystencja na minus, jest za rzadka i lejąca, spływa z włosów.
Cena/pojemność jak najbardziej na plus, tak samo zapach i nieobciążanie włosów.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Mój hit

Dopiero rozpoczynam swą przygode z CG, mimo że od dziecka mam lekko kręcone włosy. To właśnie od tego balsamu zaczęłam swą nową pielęgnację, służy mi on jako szampon.

Plusy:
-niska cena
-wydajny
-przyjemny zapach
-ułatwia rozczesywanie
-odżywia włosy
-zmywa oleje

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

SUPER:)

Kupiłam bo był na promocji. Ogólnie staram się unikać silikonów i innych badziewi i żyję prawie w całości zgodnie z CG. Wcześniej miałam inną wersję chyba do farbowanych i wszystko mnie w tamtym Pottersie denerwowało. Z tym jest zupełnie inaczej. Zakochałam się od 1 użycia.

*w promocji cena 5.60 zł za 500ml spoko
*idealny do mycia moich kręciołów
*włosy gładkie, nawilżone
*zapach ładny i świeży
*dobrze zmywa nawet oleje z włosów
ogólnie nie ma wad:)

Ilość zużytych opakowań: pół

Jest OK.

Jest ok jako odżywka do spłukiwania.

+Bardzo tania (6zł!)
+Duża pojemność
+Delikatny zapach
+Odpowiednia konstytencja
+włosy są lekko nawilżone i błyszczące
+raczej łatwo dostępne (hipermarkety)

Kupię ją z pewnością jeszcze wiele razy.

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

świetny!

Kiedyś systematycznie, po kazdym umyciu włosów używałam tego balsamu. Gdy mi się skończył zaczełam stosować maski Wax w nadzieji że okażą sie jeszcze lepsze. Jednak brak mojego samozaparcia spowodował ze często nie nakładałam odżywki a moje włosy stały się bardzo łamliwe i wysuszone na koncach.
Wczoraj, będac w sklepie, zauważyłam nową wersję balsamu i po umyciu natychmiast zastosowałam. Jaką poczułam ulgę! Moje włosy stały sie jedwabiście miekkie i ładnie podkręcone.
Zdecydowanie polecam, choć zauważyłam ze nowe opakowanie ma 400 ml (poprzednie 500 ml) i cena wzrosła o ok. 1,50 zł. Mimo wszystko to i tak jeden z najtańszych balsamów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5-6

fajny do mycia i nie tylko;)

Balsam kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami "wizażowych kręconowłosych" i nie zawiodłam się
+Bardzo dobrze myje
+włoski po nim są nawilżone
+używam też jako odżywkę do wzbogacania i tak też się fajnie sprawdza
+nie obciąża włosków
+zapach specyficzny choć mnie się podoba teraz wyszły nowe wersje aloes z jedwabiem pachnie jeszcze lepiej
+cena bardzo przystępna 7zł za 500ml coś wspaniałego
+z dostępnością bywało różnie w moim mieście ale teraz jest już w wielu sklepach
Bardzo polecam jako fajną alternatywę dla agresywnych szamponów z SLS

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego na zmianę z innymi