Wibo, Puder brązujący `Maczek`

Wibo, Puder brązujący `Maczek`

Rozświetlający, brązujący puder Wibo. W opakowaniu przypominającym szlifowany kryształ, z aplikatorem - gąbeczką. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, niestety nie oznaczonych numerami ani nazwami.

Bardzo lubię!

Czemu ale to czemu go wycofali?? Uwielbiałam ten puderek, był dla mnie idealny mimo tego że wydajnością nie grzeszył ale i tak mimo tego ( dlatego odjęłam pół gwiazdki ) i tak go uwielbiałam.
Ładnie wyglądał na buzi, nie tworzył maski, drobinki były w sam raz jednym słowem bronzer pierwsza klasa :)
Ale go wycofali :(

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

calkiem ok

Szukalam jakiegos bronzera, zaczaiłam sie na Bell jednak zobaczylam na youtube filmik, w którym dziewczyna mówiła o tym oto bronzerze a, ze cena byla zachęcająca to postanowilam go wyprobowac. Jak dla mnie bronzer jest dobry chociaz moglby nie zawierac wcale drobinek chociaz i tak nie sa one jakos bardzo dostrzegalne. Innym moim spostrzezeniem jest jeszcze to, ze owy wzor "maczka" jest troszke niepraktyczny poniewaz tylko kwiatek jest pudrem brązującym a tlo to raczej zwykly puder, takie jest moje odczucie.

Używam tego produktu od:ok 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

taki sobie :)

Puder taki sobie.. wzięłam najjaśniejszy odcień maczka i to chyba był błąd bo mało go widać na twarzy. Trzeba nałożyć większą ilość aby był widoczny. Mogłoby być mniej tych świecących drobinek, ale nie sa takie tragiczne :) Ładnie wygląda na policzkach, nie robi plam, długo się utrzymuje i jest wydajny :)

Produkt tani i wydajny. Godny polecenia. Delikatnie błyszczy się w słońcu nadając skórze brązujący odcień. Wada: po jego nałożeniu wszystko jest w nim upaćkane. Począwszy od dłoni, a skończywszy na klawiaturze telefonu :P

Używam tego produktu od:początku wakacji

Tani i myśle,że na tak ;)

Posiadam wersję ciemniejszą. Puder nakładam gabaczką ale nie tą, która była dołączona w zestawie bo ta jest fatalnej jakości...źle się nią nakłada puder, no i nie wiem czy ja tak brutalnie ją traktowałam ale poprostu urwała mi się od niej wstążeczka która ułatwiała utrzymanie gąbeczki w ręku... Jeśli chodzi o cenę to jest bardzo kusząca, ja zakupiłam ten puder w granicach 8-9 zł. Chciałabym jeszcze spróbowac tej jaśniejszej wersji jako rozświetlacza, ciemna sprawdziła się bardzo dobrze jako bronzer, cera miała świeży lekko opalony kolor ;)

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

prawie idealny ;)

puder kupiłam paradoksalnie zimą, żeby ożywić twarz wybledzoną b.jasnym podkładem. trafiłam bardzo dobrze!
mam kolor maczka z lewej. Pomysł z kwiatkiem jest świetny, wygląda drożej. Niestety opakowanie tandetne, a zapach jak pudru mojej babci. Gąbeczki też nie bardzo da się użyć, chyba, że później rozetrze się plamy palcami bądź pędzlem. Ja trzymam puder w łazience i omiatam nim twarz z naciskiem na policzki dużym pędzlem. Niestety maczek jest b.miękki i przy dotyku pędzlem rozsypuje się na toaletkę, podłogę i wszystko w zasięgu, przez co traci na wydajności.
Jednak efekt jest zadziwiający szczególnie biorąc pod uwagę cenę. cera jest ożywiona, zdrowsza, omieciona miękką złoto-brzoskwiniową poświatą. Puder ma złote drobinki, ale nie są tak wulgarne, żeby nie nadawały się na co dzień. Złota połyskująca część świetnie się nadaje jako cień do powiek! Jest wyjątkowo trwały i przyjemny jak na swoją niską cenę i dostępność.

Warto wypróbować na sobie. Ja polecam :)
Może kupię, nie jestem pewna.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Cena+Jakość = super

Puder po prawej stronie zdjęcia znakomicie spisuje się jako puder brązujący, świetnie modeluje się nim twarz, nie robi placków ani smóg, nawet niewprawiona osoba poradzi sobie z jego aplikacją. Ładnie pachnie, wypróbowywałąm naprawdę wielu kosmetyków w tym Ziemi Egipskiej Bikora oraz wieeeele wieeele innych i muszę powiedzieć, że ma najładniejszy kolor z wszystkich brązerów, zero pomarańczowej czy ceglanej poświaty, naprawdę śliczny kolor wyglądający jak prawdziwa opalenizna, no i ta cena :) polecam Używam tego produktu od:3 tygodni

Tani, ale nie do bani :D

Kilka dni temu nabylam ten bronzer-maczek (na foto - z lewej) z koniecznosci,bo z oszczednosci.
Juz po pierwszym dniu stosowania stwierdzilam, ze dobrze sie "ze soba dogadujemy", kolor okazal sie bardzo trafny, fajnie wspolgra z kolorytem mojej (a koloryt moj okreslilabym jako "wspomnienie lata" - czyli jeszcze nie wyblakl, ale ciemny tez juz nie jest ;) ) twarzy.
Jest dosc trwaly (tak na ok. trzy gwiazdki).
Zapach - dosc charakterystyczny, nieperfumowany, bardzo pudrowy, paradoksalnie mnie bardzo odpowiada, bo przypomina mi pierwsze pudry z kosmetyczki mojej mamy ;).
Opakowanie - rzeczywiscie pozostawia wiele do zyczenia, ale dzieki temu cena jest smiesznie niska - w Rossmanie, nie w promocji, kosztowal niecale 10zl.

Dolaczona gabeczka - uzywam jej jedynie gdy chce ta jasniejsza czescia pudru zmatowic na szybko np.czolo.
Acha- jeszcze jedna fajna rzecz - uzywajac "maczka" w dzien mieszam obydwa jedo ocienie, wieczorkami zas pozwalam sobie na mocniejszy akcent i korzystam tylko z tej ciemniejszej czesci.
Minus - brak testerow (powinnam zapytac o nie panie rossmanki, ale zapomnialam :P), brak oznakowan odcieni.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: znikome zuzycie pierwszego op.

Można wypróbować ;)

Mam - a w zasadzie do wczoraj miałam - jaśniejszą wersję tego pudru. Używałam go jako rozświeltacza - dobrze sprawdzał się w tej funkcji - naturalnie rozświetlał i ożywiał cerę. Jeśli chodzi o trwałość to dość dobrze trzymał się bez poprawek. Nie podrażniał, nie zapychał. Bardzo przystępna cena kosmetyku. Minusy: strasznie miękki - główny powód, przez który nie mam już tego pudru - mimo że dbam o moje kosmetyki i wszystkie przechowuję w kuferku to wczoraj okazało się, że bez jakiekolwiek przyczyny puder pokruszył się w drobny mak i rozsypał; opakowanie - co prawda nie ma wpływu na jakość zawartości, ale wg mnie akurat to jest bardzo tandetne; brak oznaczeń odcieni pudru; dołączona gąbeczka była mi zupełnie nieprzydatna.

Pokochałam

Świetny puderek! Ma doskonałą konsystencję , świetnie się rozprowadza. Delikatnie, naturalnie brązuje, a dodatkowo przepięknie rozświetla. Skóra wygląda zdrowo i ... gładko. Ja nakładam tylko na skronie i boki twarzy, czasem musnę środek, ale i tak makijaż zawsze perfekcyjnie wygląda. Puder długo sie trzyma, śmiało mogę powiedzieć że cały dzień, ożywia cerę i dodaje blasku. Doskonałość za kilka zł, kupiłabym go nawet gdyby kosztował 60 zł. Jedyne do czego można sie przyczepić to niezbyt ładne opakowanie, ale to naprawdę nieważne.

Używam tego produktu od:6 tyg
Ilość zużytych opakowań: niewielki ubytek

ciekawy

Pudrów całą mam kolekcję, więc chyba z ciekawości do nowości nie kupię tego ponownie. Ale mogę go polecić osobom, które nie mają problemu z nadmiarem tłustej skóry.
Trzyma się ładnie na twarzy, czasem na rękawie, kołnierzyku też, zależy ile go nałożymy. Ja rozprowadzam go pędzlem, ale podoba mi się pomysł dołączania gąbeczek do produktów Wibo - gdy akurat wyjadę bez pędzla:)
Koloryzuje bardzo ładnie, chociaż sam z siebie się kruszy w pudełeczku, jest wydajny.
Minus, to brak oznakowań kolorów na opakowaniach, na plus niemal kryształowe wieczko:)
Cena akurat, dlatego warto go wypróbować, nawet celując w przybliżony kolor.

Używam tego produktu od:3mcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

dobry ale nie dla mnie!

Aż dziw mnie bierze, że polski nisko półkowy produkt jest tak dobry. Kilka dni temu udałam sie do Rossmana, tam zastałam promocje tego pudru, chyba za niecałe 11 zł. Ładne opakowanie, warto spróbować.
Oceniam najjaśniejsza wersję- po lewej.

Jednak muszę obniżyć ocenę- gdyż i ten puder okazał się dla mnie za ciemny. Poza tym spadł mi, rozsypał się, kolor jasny połączył się z ciemniejszym i teraz jest już w ogóle nie do użytku.

Tak czy siak polecam, bo to niezły produkt za śmieszne pieniądze, może nie koniecznie dla takich bladziochów jak ja, ale dobry!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:-